Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

U mnie śluz jest zawsze rewelacyjny, ale co z tego? Nawet lekarz pocieszał, że w takim śluzie nawet plemniki o słabszych parametrach mają bardzo duże szanse. Nemezis bardzo mi przykro, że spotkały Cię takie nieszczęścia, ale teraz się ciesz ciążą i pal licho tego Twojego faceta. Widocznie Cię nie kochał skoro Cię zostawił, pewnie Ci ciężko, ale po takim draniu chyba nie wart płakać 👄 EfQa widzę, że szaleństwo zakupów przez internet trwa, ale Ci się nie dziwię... Stefcia a gdzie jest powiedziane, że to Ty masz problem z poczęciem? A może to Twojemu chłopu spadła jakość nasienia? Wyślij go na badania, bo one mogą wiele wyjaśnić i zazwyczaj ginekolodzy sugerują najpierw badanie nasienia. Jest ono mało skomplikowane i wynik są bardzo szybko, a kosztują w granicach 50-70zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyszukałam sobie innego ginekologa, ale mogę się umówić na wizytę dopiero na 13 listopada. Szlak mnie trafia, bo znowu mam czekać ponad miesiąc. W głowie się nie mieści, żeby prywatnie nie można się było wcześniej dostać . Nie zapisałam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anett81
Pomocy, od 6 m-cy myślimy z mężem o Maleństwu (a włąściwie nie myślimy, tylko nieustannie działamy)- i nic :(. Nie wiem co mam już robić- co miesiąc liczę dni płodne, na widok bobasków wariuję i w ogóle, ostatnio zaczęłam nawet myśleć o zrobieniu testu owulacyjnego. Czy ktoś może mi powiedzieć jaka jest skuteczność i coś więcej na ten temat. Dzięki i pozdrawiam Aneta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za miesiąc to ja się mogę umówić do tego mojego "lepszego" specjalisty... ciągle pod górkę i jak tu się nie załamywać? Smerfetko, EfQa i Patinka 👄 w brzuszki i meldować tu cioci Sarze jak samopoczucie, zdrówko i czy dzieciaczki brykają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anett81 podobno testy owulacyjne są skuteczne, któraś z dziewczyn na forum dzięki nim zaszła w ciążę. Ja co prawda kupiłam, ale jeszcze nie zdążyłam użyć bo dowiedziałam się, że moje pęcherzyki nie pękają a wówczas test mija się z celem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anett81
Sara, dziękuję za info. Bardzo się cieszę, że znalazłam to furum i Was Dziewczyny- będzie mi trochę raźniej, bo ostatnio zaczęłam myśleć, że cośze mną nie halo- wszystkie moje koleżanki w ciąży, albo już urodziły, a ja nic. A najbardziej mnie dobija, jak ludzie mnie pytają: "no kiedy zamierzacie powiększyć rodzinę, bo już czas najwyższy"- jak to mnie drażni. Mam nadzieję, że wszystkie doczekamy się upragnionego Dzidziusia- trzymam kciuki za Was i za Siebie. Wszystkim, którym się udało serdecznie gratuluję i życzę powodzenia- Szczęściary. Jak wyżej pisała Sara czekamy na forum na informacje jak się rozwijają Maleństwa :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny🌻 Witam nowe dziewczyny🌻 Do mnie chyba @ sie zbliza wielkimi krokami:(:(:( jajniki cos mnie pobolewaja i rano na papierze widzialam rozowy sluz, ale jak do tej pory to czysto....piersi przy dotyku bola, ale mnie zawsze przed @ bola , a pozniej przestaja, wiec czekam co bedzie dalej:) Madzik odpoczywaj ile sie da i nic nie podnos , mam nadzieje ze plamienia ustapily👄 Monia wracaj szybko do nas ze szpitala , z dzidziusiem w brzuszku oczywiscie👄 Saro 👄trzymam kciuki za nastepny miesiac🌻 Misiaczki przykro mi ze @ jednak przylazla do Ciebie👄w nastepnym miesiacu sie uda , zobaczysz🌻 EfQa milego przebywania w szkole rodzenia👄- nie moge kochana otworzyc zdjec ktorych mi przeslalas....mozesz mi wyslac na inna poczte ktora mam w nicku??? dziekuje Stefcia👄 niusiusia👄 yourmind👄 Smerfetko glaskanko brzuszka i duzy 👄 dla Ciebie, sciskam Cie mocno kochaniutka:) Kalpek jak zwykle piekna i kwitnaca na zdjeciach na NK-bedziesz kiedys sliczna mamusia👄 Patinko a co u Ciebie 👄 dla Ciebie i Laury🌻 PaniMisiowa 👄 for you i Patrysi i dzieki bardzo ze jednak jestes i caly czas piszesz z nami:) Voltare 🌻 witaj na naszym topiku i zagladaj i pisz czesciej🌻 Kkinia a co u Ciebie???👄 Olawd jak malutki ????Jak sie czujesz?? glaskanko brzuszka i 👄 Asiula 👄 Dla wszystkich niewymienionych przesylam po 👄 i lece skladac pranie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anett81 doskonale Cię rozumiem, bo wokół mnie też wszystkim się rodzą dzieci tylko u mnie nic. A znajomi, ciotki i Bóg wie kto jeszcze robią dochodzenie kiedy się u nas dziecko pojawi, bo wszystkim się wydaje, że to taka prosta sprawa. Ja już sobie obiecałam, że jak się ktoś będzie głupio dopytywał to dostanie głupią odpowiedź, na razie mam spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko mi się właśnie koleżanka @ skończyła, ale wcale jej do Ciebie nie wysyłałam tylko z niej niezła "powsinoga" więc sama wiesz jak jest. Pozdrawiam Cię serdecznie, bo ostatnio się mijamy na forum 👄. Jak sobie myślę, że te miesiące tak szybko uciekają to jestem przerażona, bo u mnie żadnych postępów w kwestii dzidziusia i jak chcę już zacząć działać to zawsze coś staje na przeszkodzie. Chciałam w tym cyklu iść do innego ginekologa-koleżanki chodzą do tej lekarki (pamiętasz, że moja mi powiedziała, że nie pomoże mi w kwestii pęknięcia pęcherzyka, bo się w tym nie specjalizuje), ale przyjmuje prywatnie tylko 2 razy w tygodniu i ma zajęte terminy do połowy listopada . Jutro zobaczę jeszcze namiar na jednego gina, ale on też nie przyjmuje chyba codziennie, bo jest przyjezdny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saro jak tylko podejmiesz konkretne leczenie to napewno szybko zajdziesz w ciaze, wiec glowka do gory a bedzie dobrze...rowniez goraco Cie pozdrawiam i przesylam 👄 Lece zaraz do sklepu kupic jakiejs wedliny i sera , zeby bylo na jutro co wziasc do roboty:) Zajrze jeszcze pozniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko tylko jak tu się wziąć za konkretne leczenie skoro nawet prywatnie na wizytę człowieka nie chcą przyjąć? Jak sobie pomyślę ile pieniędzy mi z pensji odciągają na zasrane składki na ubezpieczenie to mi się ciśnienie podnosi. Bo dosyć, że jeszcze nigdy przez 11 lat nie byłam na L-4 i nie korzystałam z żadnych bezpłatnych badań (oprócz hormonów robionych w szpitalu) to nawet na prywatną wizytę nie można się umówić. To co dopiero mają powiedzieć te pary, które mają kiepską sytuację materialną? Pewnie są skazani na bezdzietność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aż mi się ryczeć chce z tej bezsilności 😭😭😭 Misiaczki bez Ciebie jakoś smutno się na forum zrobiło ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SARA:) witaj na jednym ginie swiat sie nie konczy:) poszukaj jescze napewno znajdziesz :) trzymam kciuki!! nie mysl o zle!! nie jedna dziewczyna z czat byla w podobnej a nawet gorszej sytuacji ..a teraz bawia dzieci!!! swoje!!!:) wiece optymizmu! wiem ze jestes tym zmeczona ale jestes juz ok krok :) 👄 Smefetko mamo bliziakow witaj:D 👄 Myszko 👄 moze sie udalo??:) EwQus 👄 dzieki za fotki:D super!!!! Patinka 26 a TY jak sie czujesz?? madzik jak po usg?? jak sie czujesz?? 👄 Monia 👄 mam nadzieje z e juz Ci lepiej 👄 i wrocisz zdrowa i pelna sil 👄 ja sama w domu wykapalam sie i tak siadlam do kompa..jutro zaczynam brac clo...moze bedzie przelom???oby:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczki oby Ci się wreszcie udało . Wiem, że na jednym ginekologu się świat nie kończy. Niby tych gabinetów jest pełno, ale nie wszystkie cieszą się dobrą opinią, a ja nie chce znowu opowiadać mojej historii, która jest dłuższa jak wojna a na koniec usłyszeć: że lekarz mi nie pomoże bo się tym nie zajmuje. Do cholery co to za problem zapisać lek na pęknięcie pęcherzyka? Której z Was pomógł w tej sprawie \"zwykły\" ginekolog?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam Was dziewczyny, bo może przynudzam, ale w XXI wieku, żeby mieć takie problemy z lekarzami? Na przeprosiny 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sara lepiej isc do takiego co na o tym pojecie zwykly gin nie c nie zaradzi..mnie idrazu odeslal do edokrynogloga bo on sie tym nie zajmuje a znowu moja endokrylolog jak narazie tylko leczy awet nie badala mnie mowi zebym poszla do gina haah kolomyja heeh jak czlowiek sam sie nie wezmie to koniec:P zaraz po@ pojde zapisac sie na wizyte a jak dostane @nastepna umowie sie na monitoring..moze szybcie sie wszysto potoczy:P Sara a TY sie nie poddawaj!! wiem ze Ci sie uda!! jak kazdej z nas tu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niusiusia
anett- kup sobie na allegro tanio testy owulacyjne.... sa tam tanie.... kup sobie najlepiej wiecej takich albo zainwestuj i kup sobie na caly cykl.... mozna juz kupic za 1 zl jeden :P............... pozdrawiam i powodzenia zycze :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niusiusia
A N E T T - masz tu te testy http://www.allegro.pl/search.php?from_form=1&string=testy+owulacyjne&search_type=1&shop=0&exclude=&location_radio=1&selected_country=1&state=0&city=&price_from=&price_to=&category_radio=1&category=0&order=t&st=gtext&buy=0&listing_sel=2&listing_interval=7 i te za 1.50zl- http://www.allegro.pl/item444595063_testy_owulacyjne_plytkowe_1_50_zl_szt_wyprzedaz.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja ginekolog jak do niej poszłam po roku starań kazała wykonać badanie nasienia i nawet wskazała gdzie najlepiej to zrobić, żeby wyniki były wiarygodne a jak sie okazało, że nie są zbyt dobre to od razu mi dała namiar na tego androloga-ginekologa. Na monitoring trafiłam do niej z własnej inicjatywy i dobrze bo przynajmniej wiem, że nie jest to tylko problem nasienia. Szkoda tylko, że lekarzy specjalistów jest tak mało i że w moim mieście nie przyjmuje żaden androlog...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sara to napewno jest blisko Twojego mista jakis poszukaj w necia napewno cos znajdziesz. kalpku witaj:D jak samopoczucie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiaczki-dobrze,jem wlasnie batonika:) zaraz robie myju myju potem po mezusia i moze cos bedzie? narazie dobrze,tab biore o 21 czsami pozniej jak juz chce mi sie spac,zeby przespac objawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczku🖐️ raczej sie nie udalo , bo chyba plamienie powoli przemienia sie w rwawienie.....na wkladce narazie czysto ale jak bylam zrobic siku to troszke krwi takiej jasnej polecialo i na papierze tez widzialam krew.....u mnie to nic innego nie zwiastuje jak @....w srode zaopatrze sie w kolejne testy owulacyjne i do dziela...bedzie dobrze bo musi i nie dopuszczam do siebie zadnych zlych mysli:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam bardzo pragne miec dziecko 2 ale sie nie udaje udalo sie lecz moje szczescie nie trwalo dlugo jutro ma przyjsc @ w niedziele nie wytrzymalamizrobilam test I wyszla....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam bardzo pragne miec dziecko 2 ale sie nie udaje udalo sie lecz moje szczescie nie trwalo dlugo jutro ma przyjsc @ w niedziele nie wytrzymalamizrobilam test I wyszla....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,yszko no taka postawa mie cieszy!!!!!!!!!:D dzialaj dzialaj:D iga777 witaj a robilas juz jakies badania?no i ile sie staracie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie robilam zadnych badan jestem w UK staralismy sie pol roku zaszlam w ciaze bylam w 13 tyg poronilam 10 minie 3 miesiace...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niusiusia
kobitki wiecie co ? ja bylam u lekarza i bylam przed owulacja i zaczelam robic testy owulacyjne az do @ i nic... zawsze byly negatywne...l. nigdy nie wiadomo jak to jest z tymi testami, chociaz sa bardzo czule :/ BUZIOLE DLA WAS WSZYSTKICH Sara76 kalpek misiaczki Myszka 24 stefcia31 EfQa Madzik Monia yourmind Smerfetko Patinko PaniMisiowa Voltare Asiula Dla wszystkich niewymienionych przesylam buzki!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×