Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

No dziewczyny to ja jestem następna w kolejce do zaciskania zębów w bólach porodowych :o Czas sie przygotowywać powoli.... póki co wcinam jak głupia jabłka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! u mnie po staremu,dzis caly dzien czulam sie dobrze tak ze pewnie i tym razem nic z tego,poczekam do wtorku na ta @,a jak znam mojego pecha to pewnie do mnie zawita,buziaczki dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefcia a weź sobie szybciutko wsadź termometr pod pachę i powiedz mi ile masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co?pamietam ze ktoras tez ostatnio pisala ze ma ponad 37 potem podniosla jej sie do 38 z czyms a i tak dostala tak ze to mierzenie tempki tez chyba nie daje pewnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefcia przeważnie daje, z tym że temperatura może się podnosić na przykład na wskutek przeziębienia i wtedy klapa. Ale u mnie to zawsze działało na 100%. _____tempka przed @ spadała mi do 36,7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze juz mi sie literki myla?mialo byc lipa,ale potrzymam jeszcze chwile,zobacze czy sie jeszcze podniesie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to przynajmniej wiesz że ma co wydawać pieniędzy na test póki co.... Ale nie martw się, musi się w końcu udać. Nie w tym cyklu to w następnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale potrzymaj potrzymaj może za krótko trzymałaś. Najlepiej się połóż z tym termometrem na chwilkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efqa-ja mam prolaktyne 45,87 czy to jest naprawde wysoka bo ja nie wiem jaki jest przedzial normy od do..ile Ty mialas?czytalam na innym forum ze 4 miesiace bralas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! wlasnie @ przylazla, no to dalej dziewczynki przyznac mi sie ktora ja do mnie przyslala:(,ciekawe co tam u Moni?mam nadzieje ze wszystko w porzadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ witam dziewczyny u mnie slonko swieci dzis samopoczucie lepsze:):) efka to mnie teraz wystraszylas ze nie wiem co mam robic moze odrazu jej powiem zeby zamiast usg zrobic test beta milego dzionka wam zycze 😘 stefcia ja ta @ nie przyslalam przyznaje sie bez bicia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klapku znalazłam swoje wyniki: prolaktyna 435,5 mU/I (w normie) po godzinie po podaniu tabletki prolaktyna 6719 mU/I to trochę inne jednostki niż u ciebie w każdym razie 15 razy wyższa. Tabletki Parlodel zaczęłam brać na początku października. W październiku ćwiartkę potem połówkę a w lutym zaszłam w ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziku ja to wiem od lekarza, może lepiej zrób test beta w końcu tez będziesz miała pewność a dzidzi nie będziesz bez powodu przeszkadzać. Wiesz pewno by się nic nie stało ale wiem że jak nie ma jakiegoś stanu zagrożenia typu podejrzenia ciąży pozamacicznej, polipy i inne to każą czekać. Ale lepiej może zdać się na lekarza w końcu będzie wiedział co robi. klapek prolaktyna powinna byc co najwyżej 5 razy wyższa a ile twoja byla wyższa? Górną po tabletce podziel przez dolną na czczo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefciu nowy cykl,nowe staranka __ uda się tym razem. :) A robisz sobie testy żeby wiedzieć czy i kiedy masz dokładnie owulację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za 2 godzinki jade do domku i ide na usg ale sie boje jak mi powie cos nie tak to powiem ze chce test beta bo to jest jeszcze za wczesnie zeby cos stwierdzic :(:( dzis rano narazie mi tylko kropelka poleciala ale juz takiego brazowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EfQa nie robie bo cykle mam dosc regularne to chyba mi tak ta owulka nie skacze,zreszta staramy sie praktycznie codzien to predzej czy pozniej musi sie udac,a przynajmniej mam taka nadzieje,kurcze ja kiedys tego mojego wykoncze,prawie caly dzien w pracy i jeszcze biedak wieczorem do roboty hi hi ale zawsze mu powtarzam ze to w slusznej sprawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam też swój opis ze szpitala z laparoskopii z czerwca zeszłego roku: Rozpoznanie opisowe: niepłodność pierwotna, endometrioza, torbiel jajnika lewego Usunięto torbiel jajnika lewego śr. 3 cm., liczne ogniska endometriozy na otrzewnej pęcherza moczowego, które skoagulowano. A wyniki mojego męża: liczba plemników 36,5 mln. , ruch zywy 30%, ruch powolny 40%, brak ruchu 30%., Patologia morfologi budowy plemników: 36,5% wady budowy główki dość liczne. Test przeżywalności po 24 godzinach - 0%,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lekarz zdjagnozował zaburzenia męża joko trzy połączone schorzenia : oligozoospermia - obniżona liczba plemników w ejakulacie (< 20 mln/ml), asthenozoospermia - nieprawidłowa ruchliwość plemników (< 50% plemników wykazuje ruch postępowy lub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze efqa z takimi wynikami to chyba cud ze wam sie udalo,sorki ze tak pisze ale skoro wam sie udalo to mysle ze nam tez musi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×