Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

ja jak co niedziele śpie sobie z córeczką gdzieś dwie godziny w u nas w Irlandi dziś super dzień słoneczko od rana a to nie zdarza się często

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie czuje dobrze :):):0 ale boje sie jutra ajak mi powie ze nie jestem w ciazy :( to ja nie wiem co zrobie juz bym chciala miec to za soba a co tam u ciebie misiaczki nie dlugo i ty testujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starajace się Nick........................Wiek............Ilość cykli.......Data następnej @ xxmadziaraxx/k.Kalisz....29...................45...... ...........??.??.08 Myszka24/USA..............25...................17.. . . .. .........07.10.08 Rusaczek/Nowy Sącz......34...................40..................17.10.08 Sara76........................32..................50.... ..............29.09.08 dorota822....................26..................23. .. ..............08.10.08 misiaczki......................23..................38 .................02.11.08 alutek29......................29...................15.. ...............13.10.08 Sylwia29.......................29..................38... ..............21.09.08 iwa18 /uk.....................26...................10......... .......pass kalpek.........................22..............przerwa.. ..................... nikolka25.....................25..................18.... .............26.09.08 stefcia31 ....................31...................4................. .07.10.08 jolanta2......................27...................1.... ..............09.10.08 niusiusia.....................27...................12... . ............07.11.08 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Patinka26...............26...............32........... ...............30.11.08 EfQa......................30...............35.......... ................11.11.08 becia_gask..............26............... 9... . ......................03.12.08 asiunia27................27...............25......... . ...............07.01.09 olawd.....................28...............25........ .. ...............23.01.09 Smerfetka ..............29...............25 (bliźniaki)..............24.01.09 kkinia30.................30...............21......... .................13.02.09 Monia671Kraków......27...............10......... ..................01.05.09 madzik255..............20...............??.............. .................?????? DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... ..........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ........21.12.07 Kwatolina.............??????................???????.... ................??.??.08 Fiolek..................córeczka.........Maja .....................02.05.07 Obca...................synek.............Kubuś.......... ..........01.07.08 Fajniutka2005......?????..................?????......... ..............??????.08 Kakusia 22...........synek...............Kacper................. 19.07.08 AnulaS................?????........ jak widac juz mam @ niedawno przyzala..biore sie za nia ostro!!! madzik nie martw sie na zapas lekarz zrobi wszystko zeby bylo ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostalam teraz na stymulacje owulacji Clostilbegyt, zobczymy...mysle ze za 2 cykle cos bedzie..a jak nie szukam dalej az do skutku!!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiaczki ja trzymam mocno kciuki za ciebie:):) dziewczyny ale sie boje jak widze ta krew to mysle ze to @ i ze nie jestem w ciazy:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem misiaczki ale ja juz bym chciala wiedziec zeby uspokoic sie troche :(:( ale lekarz jak wczoraj bylam u niego i mnie badal to mogl wykryc czy jestem czy nie ? bo nic nie mowil ze nic nie czuje ale tez nic nie mowil ze jestem tylko nawiazywal ze jestem mloda itp to tak jakby mowil ze jestem no juz sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik - proszę Cię tylko o jedno - obiecaj, że jeżeli już decydujesz się na jutrzejsze USG i lekarz powie Ci, że nie widzi żadnego dzidziusia - że nie będziesz od razu wpadała panikę;) Może zamiast tego USG (a na 80% nic jeszcze nie zobaczysz, bo to jeszcze za szybko) zrób test \"beta HCG\" - jutro i powtórz go w środę - ocenimy jak przyrasta - wówczas zaoszczędzisz nerwów, a będziesz miała 100% pewność:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczki w 6-7 miesiącu ciążę to chyba łatwo rozpoznać i nie potrzeba do tego ginekologa ha,ha,ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczki ja też przez jeden cykl brałam ten clo.... coś tam, ale efektów nie było, bo ten lek powoduje wzrost pęcherzyków a u mnie one ładnie rosły i bez lekarstw tylko nie chciały pęknąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
voltare obiecuje ze nie bede wpadac w panike postaram sie bo wiem ze trudno bedzie o tym nie myslec ale tez wlasnie myslalam nad testem beta bo juz bym chciala wszystko wiedziec dzieki wam dziewczyny ze pamietacie o mnie 😘 dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakby te plamienie ustalo to juz bym byla spokojniejsza biore ten duphason ale narazie bez zmian :(:(:( co sie schyle albo wstane z lozka to mi leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sara76 no to mimn 1 cykl brac trzeba pewnie jakbys dostala na pekniecie moze juz bys byla w ciazy!! musisz jescze raz lkarza zmolestowac niech sie bierze samo sie nie zrobi..:( tak to jest.. madzik a bierzesz ten dupashon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiaczki biore mam go 2 razy dziennie to wczoraj wzielam dzis rani i nie dlugo wezme jolanta dla ciebie tez 😘 odpoczywam jak najwiecej sie da :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nie dzwigaj ani nie przesuwaj nie podnóś rąk do góry lepiej uwazć ja swoją ciąze wspominam super pracowałam do 35 tyg. na produkcji w fabryce i leciałam do Polski na poród

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×