Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

hej dziewczynki...czy możecie coś poradzic?? od trzech dni mam jakies brązowe plamienia...niezbyt obfite...co to moze byc?? termin @ za jakis tydzień...no chyba ze po odstawieniu pigulek organizm niemoze sie pozbierac i tak szaleje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ Nick.......................Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ yourmind....................20...................1...... ............ ??.10.08 jolanta2......................27...................2.... ..............09.11.08 stefcia31 ....................31...................5.................. 06.11.08 iwa18 /uk.....................26..................10......... .........pass niusiusia.....................27...................13... . ............07.11.08 Myszka24/USA...............25..................18.. . . .. ........03.11.08 alutek29......................29...................15.. ..............13.10.08 nikolka25.....................25..................20.... .............27.10.08 dorota822....................26..................23. .. .............08.10.08 misiaczki......................23..................38 .................02.11.08 Sylwia29.......................29..................38... ..............21.09.08 Rusaczek/Nowy Sącz......34..................40.................17.10.08 Sara76.........................32..................51.... .............26.10.08 kalpek.........................22..............przerwa.. ..................... madzik.........................20..................3.... . ..............?????????? Tiamat86......................22..................1..... ..............04.11.08 EwelkaO ......................27..................1....................25.10.08 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Patinka26...............26...............34........... ...............30.11.08 EfQa......................30...............37.......... ................11.11.08 becia_gask..............26............... 9... . .....................03.12.08 asiunia27................27...............25......... . ...............07.01.09 olawd.....................28...............27........ .. ..............23.01.09 Smerfetka ..............29...............25 (bliźniaki).............24.01.09 kkinia30..................30...............21......... .................13.02.09 Monia671Kraków......27...............12......... .................01.05.09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka.........Maja .....................02.05.07 PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... .......21.12.07 Obca...................synek.............Kubuś.......... ..........01.07.08 Kakusia 22...........synek...............Kacper.................. 19.07.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej EwelkaO wiesz ja też miewam takie plamienia mój gin. powiedział mi że to może by ze stresu lub z mojej tendencji do nadżerek(też na tydzień przed@) ale na twoim miejscu wolałabym się upewnić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do reakcji mojego męża - to on nic nie wie ze tu pisze;) przeciez wszystkiego nie musi wiedziec!! jeszcze zechcial by nas podglądac- a po co nam to??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do reakcji mojego męża - to on nic nie wie ze tu pisze;) przeciez wszystkiego nie musi wiedziec!! jeszcze zechcial by nas podglądac- a po co nam to??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj ewelka ja bym na twoim miejscu poszla do gina ja tez mialam takie plamienie tylko ze ja mam nadzerke to od tego zawsze mialam :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzęki...poczekam do okresu a pozniej pójde do gina...bo w tym tygodniu i tak pewno nie bedzie wolnego terminu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm, nie straszcie mnie nadżerka!! ja tu sie trzese czy znow jakis torbiel mi nie urósl...a tujeszcze nadzerka by sie miala przyplatac!! ratunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiamant----raczej tak . mi wyplywaly wszyskie i nie zachodzilam i okazalo sie ze to przez nadzerke a jak ja usunelam tak wszystkie zostawaly w srodku . oczywiscie zawsze cos tam ma prawo wyleciec :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez wlasnie wylatuja przez ta nadzeerke:):) ale ja sie nie daje stoje na rekach i nic nie wylatuje:):) ale zobaczcie dziewczyny te panienki co patinka o nich czytala wpadaja pod impreza itp i nie podnosza nog do gory pewnie tez im wylatuja zolnierzyki i zachodza w ciaze a my to musimy tyle sie starac zeby nic nie wylecialo:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie jak długo mam trzymać pupę w górze- ja robię świecę i wytrzymuję ok 10 min:( czytam właśnie że ten problem ma dość spora ilość dziewczyn:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello !!!! Mój kochany raz tylko widział, że z Wami pisała - nic nie powiedział. Swobodniej mi się jednak pisze jak nie widzi. Co do żołnierzyków prawie zawsze duża większość uciekała ale ostatnio większość zostaje. Szkoda tylko, że nie mogą atakować. Jak tylko będę miały taką możliwość to zacznę robić świecę. W ogóle ostatnio jak trochę bardziej poszalejemy to zaczyna mnie boleć w trakcie. NIe wiem dlaczego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oto co znalazłam na ten temat: Witam! W trakcie stosunków (ale tylko w niektórych pozycjach) czasem mam wrażenie, że członek mojego męża sięga za głęboko i wtedy w trakcie, a także po stosunku odczuwam ból. Czym to może być spowodowane? Mam także drugie pytanie, może niemądre (za co z góry przepraszam), ale wynikające z mojego niewielkiego doświadczenia, a mianowicie: czy normalne jest, że po "pełnym" stosunku (tzn. z wytryskiem, bez zabezpieczenia) mam "wyciek" z pochwy (wylewa mi się obficie płyn)? Ako Fizjologiczna niewspółmierność w budowie partnerów jest często przyczyną występowania u kobiet przykrych doznań w trakcie stosunku, do bólu włącznie. Konsekwencją tego może być wystąpienie u kobiety braku satysfakcji ze współżycia, co prowadzi w konsekwencji do rozwoju różnych zaburzeń seksualnych (dyspareunii, oziębłości lub awersji). Dysproporcja wynikająca ze zbyt długiego członka prowadzi do odczuwania bolesności w trakcie stosunku z powodu zbyt głębokiej penetracji. W Waszym przypadku rozwiązaniem problemu będzie odpowiedni dobór pozycji współżycia (np. pozycja klasyczna w ułożeniu, gdy uda kobiety są złączone pomiędzy udami mężczyzny, mężczyzna nie wykonuje ruchów, zaś partnerka poprzez kurczenie pochwy drażni członek, lub mężczyzna wykonuje delikatne ruchy frykcyjne, lub pozycja klasyczna, gdy mężczyzna klęczy pomiędzy rozwartymi udami leżącej kobiety, pozycja boczna, gdy uda kobiety oplatają jedno udo mężczyzny, pozycja na jeźdźca w wariancie, gdy kobieta odchyla tułów maksymalnie do tyłu i opiera się dłońmi o podłoże na wysokości stóp mężczyzny. Zjawisko wypływania z Ciebie spermy po stosunku jest zjawiskiem fizjologicznym. W ten sposób dochodzi do usunięcia z organizmu kobiety wprowadzonego przez mężczyznę płynu nasiennego, wraz ze złuszczonymi podczas stosunku komórkami nabłonka pochwy oraz pewnej ilości śluzu z szyjki macicy. Nie masz powodu do niepokoju. Dr Andrzej Depko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
korzystam z kalendarzyka który przesyłałyście jakiś czas temu, jeszcze jutro poprawię i zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też czasem boli, ja to sobie zawsze tłumaczę że to dlatego że ja jestem taka drobna a mój luby jest lepiej ode mnie zbudowany(co nie znaczy że jest jakiś olbrzym z niego):);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie oglądam Mam Talent i śpiewa Klaudia Kulawik - fenomenalna, aż mnie dreszcze przechodzą, wzbudza absolutne wzruszenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i to jest kolejny dowod na to ze dobrze ze to forum istnieje,bo nie wiedzialam ze przez nadzerke wyplywaja zolnierzyki,moze tez ja mam ze tyle ich gubie? chyba trzeba bedzie odwiedzic gina,ale jeszcze troche poczekam bo jestesmy w trakcie staranek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co dziewczyny ja jak bylam z moim aniolkeim w ciazy to wcale nie podnosilam nog do gory i udalo sie za pierwszym razem i to byl zloty strzal ja tez mam czasami takie bole :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja się boję nadżerek miałam już dwie w przeciągu 12 mies. i były to dla mnie bardzo bolesne zabiegi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co? mnie tez sie te bole zdazaja,wlasnie przegladalam ksiazke w oczekiwaniu na dziecko i pisza tam ze jak juz mierzymy sobie tempke rano to termometr powinnysmy strzasnac poprzedniego dnia wieczorem bo jak sie to zrobi przed samym mierzeniem to tez moze wskazac bledna,kurde jednak czlowiek cale zycie sie uczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gin. powiedział że to u mnie genetyczne bo nawracają i beż względu na to jak bardzo będę uważa i tak mogą pojawiać się nowe dlatego co ok. 6 miesięcy wstawiam się do niego na kontrolę ale właśnie ostatnio nie miałam kurcze czasu, muszę się tam wybrać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×