Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Patinka poprawiłam parówką sojową i serkiem żółtym Radamerem. i zaraz jabłko zjem Misiaczki no to spiesz sie bo akurat ja zwolnię miejsce a ty wskoczysz ___ kto wie MOŻE TEGO SAMEGO DNIA :classic_cool: dobranoc misiaczki miłych snów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka podpiera ścianę nogami ___ przynajmniej takie miała plany :D patinko ile razy dziennie tą herbatkę i wiesiołek? Jutro się zapytam na szkole rodzenia ale może ty wiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki wytłumaczcie mi proszę czy ten ból to normalne- martwię się bo nigdy nie czułam tak mocno jajnika, a w necie nie mogę znaleźć logicznej odpowiedzi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale bedzie fajnie najpierw Efqa potem Becia i ja taki maly wysyp dzidziusiow a potem olawd smerfetka asiunia itd no i tableka musi byc zapelniona tak aby starajace znikly do minimum a najlepiej do zera :D a zaciazone beda atakowac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinko a niech ta tabeleczka zaciqzonych cala strone zajmie :):):) bedziemy trzymac dupki w gorze ale teraz chyba stane przy szafie bo juz szkoda mi tej sciany:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie dziewczyny bo nam w styczniu tabelka "zaciążone" prawie opustoszeje!!! Do roboty i zapełniać!!!! Teraz juz nie macie wyjścia.... tiamat nie potrafię ci odpowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik ciesz się, ja do ściany mam za daleko- tak łóżko mam ustawione;/ tak więc albo świeca albo podłoga i pionowa płaszczyzna(tj.szafa, ściana itp):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiamat mnie co miesaic jajnik bolal najczesciej prawy ze myslalam ze zglupieje podczas owulki...Niektore kobiety tak maja ze owulacje przechodza bolesnie a niektore nic nie czuja ale nie wiem czy o to ci konkretnie chodzilo,znaczy o tresc twojego pytanka. Efqa na forum dla ciezarnych przeczytalam ze 2-3 razy mozna pic ta herbatke... a na wiesiolku pisze 1-2 razy dziennie ja bede brala 2 razy dziennie. herbatke pic gorzka najlepiej i mi smakuje troche tylko mdla jest tylko pamietaj ona ma byc z LISCI malin a nie samych malin to bardzo wazne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiamat albo rowerek w pionie na lozku :D no wlasnie nie macie wyjscia juz teraz zapelniac tabelke koniec zartow i obijania sie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Patinka, jutro kupię. Ide oglądać film Teraz albo nigdy . Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahah Pitinko wolę się nie ruszać i skrzyżować nóżki żeby nie uciekły, bo jak się zacznę zbyt gwałtownie przemieszczać to mi uciekną- a dzisiaj przez cały dzień chodzę jak stara baba żeby je móc w sobie zatrzymać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milego ogladania ,moja corcia zapisala cala kartke w zeszycie i biedactwo tak sie zmeczylo ze znow bajki leca ehmmm musi sie to kiedys zmienic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczyny, dajecie czadu z tymi pozycjami;) najbardziej podoba mi sie rowerek;) moze w przyszlym miesiacu wypróbuje bo w tym juz za pozno;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiamat...nie wiem co z Twoim jajnikiem!! mnie juz pobolewa caly miesiac lewy ale jest to do zniesienia!! natomiast pare lat temu tak dawal popalic ze... wyladowalam w szpitalu- usuwali mi cyste!! ale moze u Ciebie to po prostu znak owulki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiamat mnie tez wyciekalo sporo i nie przyjemnie pachnialo na 2 dzien i takie lepkie bleee no ale coz z tego mam dzis sliczna dzidzie.Nie przejmuj sie ze cos wycieka to naturalne... a ja sobie zaprzylam 2 ga herbatke z lisci malin i jak wypije to do lazienki wyszrowac sie i spac :-) znow jeden dzien do przodu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Patinko:) Już mi trochę lepiej- pograłam sobie na harmonijce- rozruszałam brzuszek, dotleniłam się i jest dobrze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinko nie martw sie laura musi cwiczyc reke na aiutodrafy kiedys:):):) tiamat ja tez teraz przestawiam lozko kolo okna bo choinke musimy postawic kolo balkonu i juz nie bede miala sie gdzie zawieszac chyba ze na oknie hehe dupke wystawie na ulice heheh :):):P0 efcia nie martw sie jak nas fasolki dopadna to miejsca nie bedzie w tabelce a narazie musi byc tak jak jest:(:(:( ale za to tabeleczka dzieciaczkow urodzonych sie powiekszy ale fajnie oczywiscie zamawiam zdjecia wszystkich dzieciaczkow moge nawet na noc wziasc takie male szkraby oczywiscie najpierw wam dam sie nimi nacieszyc:):):) 😘 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane uciekam bo ta moja kobita mala bedzie czekaz az nie zawloke swoich 4 liter do sypialni. moje prywatne SECURITY :D dobranoc i do jutra 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik to sobie wyobraź że idziesz ulicą przed Tobą wieżowiec i na 10. piętrze widać czyjeś nogi- bo właśnie w mnie tak by to wyglądało gdybym się zawieszała na oknie:)hahahh:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh tiamat taki widok to bym stala i stala hehe jaby to mialao pomoc to chyba bym cala noc zawisla na tym oknie:):):):)ja mam pokoj na gorze to jeszcze tak zle by nie bylo ale jak ty mieszkasz na 10 to jak bedziesz miala brzuszek to trzeba bedzie winde zamontowac bo jak ty bidolku tam wleziesz:):):) patinko dobranoc 😘 😘 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy windę -inaczej bym tutaj nie mieszkała;P, z ulicy zawsze widzę jak mój wychodzi i mu macham na do widzenia, a wieczorkiem mamy przepiękny widok:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×