Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Madziku jak ta nadżerka jest mała to może lepiej jej nie ruszać , oni leczą dopiero chyba jakieś większe. Więc jak możesz zajść w ciąże to sie ta nadżerką nie przejmuj bo pewno jest malutka. gin raczej wie co mówi. jak chcesz to zapytaj jakiegoś innego i zobaczysz co powie... Tiamat dobre : a po wszystkim JOGA !!! A do tego jeszcze dodaj medytację wizualną jak wypasiony plemnik pędzi jak szalony przez korytarze jajowodów do uśmiechniętego jajeczka :D efekt murowany!!! Dziewczyny ja stałam na głowie około 10 min. Ale spokojnie trening czyni mistrza i za jakiś czas będzie wam coraz mniej wypływało. Nikolka mnie tez bolało czasem w trakcie, może to być po prostu problem zbyt suchej pochwy, po prostu nie dostatecznie sie czasem nawilża____ a u mnie podejrzewam że to była endometrioza którą miałam na ściance pęcherza moczowego co mi dopiero po laparoskopii powiedzieli jak usunęli. bo mnie zawsze tak jakby pęcherz bolał... brrr becia testy na wody płodowe można kupić w aptece ale możesz tez pojechać z mokrą wkładką na pierwszą lepszą izbą przyjęć ginekologiczną i oni ci tam zrobią na miejscu test. kurcze apatytu na frytki mi narobiłyście.... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie ja nawet nie wiedziałam że mam ta endometriozę, w sumie miałam tą najmniejszą kategorię ale od tego też są problemy z zajściem w ciążę, i dlatego miałam tak bardzo bolesne miesiączki. Pousuwali mi to w czerwcu zeszłego roku, martwiłam się że się odnowi ale podobno najlepiej leczy to ciąża więc teraz jestem pełna optymizmu. A nawet nie podejrzewałam że mam to cholerstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Misiaczki! Pochwalę ci się że znalazłam dziś jednego OGROMNEGO prawdziwka. I usmażyłam go mężowi na kolację, dodałam dużo cebulki, marchewki i pietruszki a na koniec śmietany i wyszedł tego cały głęboki talerz. Normalnie orgazm przez żołądek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha medytacja wizualna- dobre!!:D w tym artykule który Wam przesłałam jest opis dlaczego boli- jeśli o mnie chodzi to chyba mamy z moim tą fizjologiczną niewspółmierność- po prostu bardziej uważamy i jeśli pozycja mi nie odpowiada to mu o tym mówię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aż mi ślinka ciekła___ trochę spróbowałam ale za dużo nie mogę no bo w ciąży grzybów raczej nie wolno jeść. Ale dawno nie widziałam takiego wielkiego prawdziwka - borowika szlachetnego wg. encyklopedii, i zdrowiutki jak był jak nie wiem co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze was rzywolalam:):):) efciu masz racje moze nie warto ja ruszac misiaczki [kiss[ ja zrobilam ostatnoi frytkow cala kupe a potem sie dowiaduje ze mam to sama zjesc bo moj sie odchudza juz tak od 3 dni sie cos w glowe zrobolo nic smazonego wszystko gotowane heh ja kartofelki wcinam a on ryz:):):)P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiamat zawsze możesz spróbować oliwki Bambino jak czujesz w trakcie jakiś naprawdę duży dyskomfort, od razu pomoże. Kurcze mój to myślał chyba że będzie Kamasutrę sobie ze mną odstawiał a ja po prostu w niektórych pozycjach czasami czułam tak duży dyskomfort że nic z tego. Ale oliwka pomaga... Tiamat zawsze sobie pomyśl że w końcu stary wyhoduje jakiegoś super plemnika - Terminatora, który pokona wszelkie przeszkody i dojdzie do celu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
az teraz ja mam smaka na grzybki:P dziewczyny czy to przez clo moze tak jajnik dawac? e?jeszcze mnie tak nie bolalo przy chodzeniu najgorzej ,,,mam nadzieje ze poprostu cos sie dzieje [oby dobrego] ..dzis 14dzc ..staranka pelna para i dupka w gorze po..;p zobaczymy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczki nie zapomnij po wszystkim o Jodze i medytacji wizualnej :D :p :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik bo ja jakieś osiem lat temu miałam nadżerkę ale gin powiedziała że malutka i takich nie ruszają bo tak jest lepiej. trochę się martwiłam ale wyobraź sobie że teraz tej nadżerki już nie mam. Zniknęła. Ja wtedy brałam tabletki anty i to po nich mi się zrobiła. jak ostawiłam to się zagoiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też boli-lewy:( kurcze jak nigdy, jutro z moim będzie popraweczka ale wieczorkiem żeby od razu lulu iść to nie uciekną:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolanta moim marzeniem to jest mieć trójkę dzieci. Ale życie to nie koncert życzeń niestety....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze to może być wysyp fasolek w listopadzie ❤️ już zacieram rączki z radości :D trzymajcie tam dobrze wszystko dziewczyny żeby nie uciekło :p a nóż się jakiś Robocop trafi i załatwi sprawę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie 🖐️ hehe widze ze pozycje w temacie i joga w modzie hehe Efqa to bylo dobre :D ja z moja krolewna sie mecze i przepisuje slowka po angielsku bo cos ma problemy z niektorymi,a jak nie krzykne to sama nie zrobi,leniwiec z niej ostanio juz mnie kusi do kina bo od srody pokazuja high school musical 3 wiec musi sie nameczyc aby zasluzyla a co... bylismy w kosciele na szczescie maz mnie zawiozl bo ja sama sie juz boje prowadzic wytrzepie mnie zawsze no i wiadomo tutaj same wariaty jezdza. dzis troszke mi wody polecialy niewiele ale cos tam poszlo. Becia w polsce jest luz bo idziesz do dobrej apteki zamawiasz wkladki specjalne chyba sa 3 sztuki i jak ciekna wody to one sie zabarwiaja na jakis kolor bodajze niebieski tylko sa drogie -koszt ok 50 zl ..Mnie sie juz nie oplaca na sam koniec prosic mamy aby mi wyslala ale wiem ze sa super tego w anglii tutaj nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to sie boje o mojego polipa czy te glaby mi ja usuna bo podobno byl wielkosci sliwki i tez mowia ze czasem sie wchlania ale na razie nic nie mowia bo szyjka zamknieta jest. poprosilam dzis meza aby kupil mi tabletki z wiesiolka i herbatke z lisci malin i juz zazylam :) przygotowywuja macice do ciezkiego wysilku i porodu podobno bardzo polecane na koniec ciazy dla ciezarnych. No madzik misaczki kalpek sara stefcia tizmi nikola i wszystkie inne ktore nie wymienilam za niedlugo bedzie tabelka zaciazonych pustoszec wiec do roboty :D tu macie fluidki ******************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************** 😘 dupki w gore i medytowac z plemniczkami :D juz sie doczekac normalnie nie moge .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiaczki dobranoc spij spokojnie I milego jutrzejszego poranka zycze --prawa noga prosze jutro wstac :D myszka skarbie gdzie ty sie podziewasz --mam nadzieje ze dupke tez trzymasz w gorze :D Efqa ale mialas Wyzerke ze sie tak wyraze o ja piernicze ale bym zjadla az mi soki zolodkowe zaczely pracowac mniam mniam a ja dzis bez obiadu ale ze mnie gospodyni hehehehe i co chwilke kombinuje co by tu zjesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko mi położna też radziła kupić tego wiesiołka ale do tej pory nie kupiłam...może jeszcze nie jest za późno jak myślisz? To jutro może kupię... Fluidki: 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 ************************************************* ************************************************ *********************************************** *********************************************** ***********************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc patinko dobrze ze cie humorek nie opuszcza z usmiechem ci do twarz:):) efcia ja chce twoje miejsce w tabelce tam zarezerwuj ja dla mnie:):):) mam nadzieje ze ja tez bede miala takei szczescie jak ty i nadzerka zniknie:P:P misiaczki dobranoc 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik ty moje slonce 😘 Efqa jutro rano sniadanko i zasuwaj do slepu czy apteki i kup ta herbatke bo pomocna jest na szyjke a wiesiolek na macice i od jutra zacznij brac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×