Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

no z 10 pietra to jest co zobaczyc:):) a jak masz winde to mozesz miec duzy brzunio a w brzuniu 3 fasolki:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha trzech to bym nie uniosła bo ja drobna jestem, mój Jacolek musiałby jakiś wózek dla mnie skołować:Dhahah:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiamat to tak jak ja waze 40 kilo i mierze 155 hehe to lekarz do mnie mowi dziewczyno kielbase trzeba jesc bo gdzie tu ma dziecko sie zmiescic hehe buziaki 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niop ja też już muszę mykać, lula trzeba, dobranoc wszystkim i kolorowych senków:D buziaczki:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uciekam dziewczyny pod prysznic dobranoc jeszcze małe staranko bo nigdy nie wiadomo miłych snów pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiamat bylam na naszej klasie korzystalam z kolezanki kata to sie nie przejmuj jak jakas obca ci wyskoczy to nie bede ja tylko kolezanka:):):) fajna z ciebie blondyneczka ale ja bym ci nie dala 22 mnie sie o dowod jeszcze w sklepie pytaja a mam 20 na karku hehheeh :):) no juz zmykam papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiamat na harmonijce???? grasz na harmonijce ?????? Madzik nie ma sprawy jak będziemy chcieli z mężem poszaleć to małego do ciebie podeślemy na całą noc :D Tiamat ja mieszkam na 15 pietrze. Na sylwestra to z domu nie wychodzę tylko żaluzje podnoszę do góry bo duży pokój ma okna przez całą ścianę +drzwi balkonowe, kieliszki na parapet i widok że ho ho. madzik jak chcesz to zacznij brać witaminki dla ciężarnych to sie wzmocnisz trochę przed planowana ciążą. Wiem że gin przepisuje jak ktoś jest osłabiony np. po poronieniu. Tak słyszałam. Patinka śmiać mi się chce z tej twojej Laury czasem taka spryciula... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekam na 2 kreski 30.10.2008 Wtedy mam dostac okres ;( Czekam na 2 kreski chociaz mam prawie 18 lat, mimo wszystko pragne tego dzidziusia ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam drogie panie jak po niedzieli u mnie bylo bardzo sympatycznie bylismy na obiedzie w resteuracji i dostalysmy kwiaty ja i corcia ale byla dumna ze ona tez wczoraj sprzedalismy auto trafil sie dobry kupiec a jak bysmy jednak tu zostali to cos sie kupi czytalam wasze posty o nadzerce ja mialam przed ciaza ale gin powiedzial ze jestem za mloda i jeszcze nie rodzilam to nic nie zrobi jak urodzilam mala to wciaz byla i za jakis czas zaprosil mnie na zabieg i powiedzial ze do dnia dzisiejszego nie ma lepszej metody na zwalczenie jej jak przepalanka bo inne zabiegi nie daja 100% bo moga sie odnawiac wiec sie zgodzilam i powiem ze po zabiegu juz 5 lat i nie mam klopotu z uplawami ale ostatnio czytalam negatywne opinie o przepalance wiec nie wiem jaka jest prawda efqa narazie zostaje z tym pass do nowego roku bo narazie nie staramy sie nawet moj mnie rozbawia z tym przerywanym:-) patinka ja tez pilam ta herbatke bo mi gin zalecil na skurcze i sex oczywiscie tylko moj nie chcial bo sie bal ze zrobi krzywde dziec ku:-) milych snow💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane u mnie do dupy, jestem chora, mala placze w nocy caly czas i jeszcze M jest tak podly dla mnie, ze sie gleboko zastanawiam nad sensem naszego małżeństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Pani Misiowa,rany 3 stronki natrzaskalyscie a tak krotko mnie nie bylo no,z facetami tak jest ze czasem sie nie mozna za Chiny z nimi dogadac,a dzieci tez nie zawsze tylko spia,wiem z autopsji jak corka kolki miala i nic jej nie pomagalo do czasu az lekarz espumisan przepisal to w koncu moglam sie wyspac bo cale noce w kosc dawala i sie biedna meczyla,kurcze mi chyba nic nie daje to podpieranie sciany bo i tak uciekaja juz w momencie jak moj opuszcza ze tak powiem cieple gniazdko,musielibysmy chyba te staranka od razu na sciane przeniesc hi hi ale tak sie nie da:( EfQa zlapalam twoje wszystkie fluidki a noz tym razem sie powiedzie? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pani misiowa zawsze sa lepsze i gorsze dni a faceci nie lubia jak nam cos dolega tylko zeby kolonich latac:-) u nas tez byly ciezkie chwile teraz oaza ciszy ale jeszcze nadejdzie burza :-) milego poniedzialku dziewczynki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam sloneczka pani misiowa----- bidulko - lez w lozeczku i wygrzewaj sie , dla malej buziaczki . a z mezusiem to czasami sa ciezsze dni i napewno u was bedzie dobrze 👄 mam do ciebie pytanko , czy gdzies tam u ciebie w miescie lub okolicach sa jakies tanie noclegi??? bo my 9 go jedziemy po nasza kruszyne ale mimo ze jedziemy w trojke (dwoch kierowcow) to wydaje mi sie ze bedzie nam ciezko zrobic ponad 1tys km w jeden dzien i dlatego gdyby jakies tanie noclegi byly to moze bysmy przyjechali dzien wczesniej i przenocowali....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobitki, witam po weekendzie. musialam nadrobic kilka dobrych stron :) no i kilka komentarzy: patinka26 >jesli chodzi o rodzicow ktorzy nie wierza to to ich osobista sprawa i jesli nie wierza nie powinno ich to wogole interesowac ten watek. wg mnie zarowno rodzicow wierzacych jak i nie wierzacych dotyka taki sam bol po urtacie dziecka, wiec kazdy z nich ma prawo do tego, by uspokic swoje sumienie i zapewnic \"spokoj\" swojemu dziecku, i nie wazne czy bedzie to opieralo sie na zasadzie chrzescijanstwa, czy innej religii albo zadnej, dlatego zaciekawil mnie ten watek. i dalej - pisalas i tym, ze duzo zawdzieczasz testom owulacyjnym. zastanawialam sie nad nimi. widzialam w sklepie, ze w pudelku jest ich 5 sztuk w opakowaniu - jak myslisz ile \"stanadardowo\" sztuk potrzeba do stwierdenia najtrafniejszego dnia owu??? EfQa >Bo my na forum mamy taki zabobon że jak się z wewnętrznej potrzeby coś kupi dla swojej przyszłej dzidzi to ona się niedługo pojawi! no to pieknie! ja juz mam dwa pudelka zapelnione ciuszkami, zabawkami dla dziecka.... a w sobote bylismy z mezem na Flohmarkt i kupilam taka stara pozytywke drewniana za 50Centow! teraz tylko ja odswiezyc i bedzie piekna ;) stefcia31 ach normalnie respekt za to, ze mimo iz w wieku 17lat zaszlas w ciaze okazalas sie bardzo dojzala i nie myslalas o usunieciu!!! gratuluje!!! ach - i swojego meza faszeruje preparatem Salfazin. Nie pamietam ile kostowal ale cos ok 20PLN. no i oczywiscie pupka w gore po przytulanku - obowiazkowo!!! aaa i jeszcze sobie przypomnialam - czytalam gdzies, ze plyny do higieny intymnej nie sa najlepsze dla kobiet, ktore staraja sie o dziecko, gdyz zabijaja naturalny odczyn, ktory jest lepszy dla spermy niz ten \"czysty\" ;) wiec ja nie stosuje go kilka dni prze owu jak i kilka dni po - zapobiegawczo :) pozdrawiam Was serdecznie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziółko_80 no ja dalej nie mam @, wiec mi sie cykl wydluuuzyl bardzo.... ale, jak pojawi sie nastepna @ zrobie wszytskie badania - i mysle, ze wroce do castagnusa - oczywiscie po konsultacji z gin. pozdrawiam i dziekuje za odpowiedz. powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niusiusia
co tam stefciu u ciebie slychac??? 👄 ja 23 mam płodne najbardziej i jakoś mam nadzieje,ze sie uda! dzisiaj mialam taki smiesszny sen, ale taki realny! weszlam do jakiegos pokoju a tam wszystko przygotowane na porod. samolot, lozko i duuuuuuuuzo testow ciazowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez kiedys pisalam na innym forum ale tam jakos dziewczyny ignorowaly nowe osoby i jak o cos sie pytalam to nie odpowiadaly dlatego sie tu przenioslam bo tutaj jest o niebo lepiej,zapomnialam jak sie nazywalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×