Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

jak tam weekend???? ja zrobilam test i negatywny wyszedl. no wiec w ciazy nie jestem. ale jesli kobieta ma dobra intuicje to moge powiedziec- ze "do czegos doszlo"... mimo, iz teraz byc moze pojawi sie normalnie@ to ciesze sie z mezem, ze mamy sygnal iz moze dojsc do zaplodnienia. teraz tylko trzeba wiedziec jak utrzymac plod. a poza tym wkradl sie troche stres u nas. w piatek okazalo sie, ze dalej nie mozemy zmienic mieszkania, bo te krtore nam sie podobalo, wlasciciel dal komus innemu!!! - tak wiec chyba w tym miesiacu nic "nie pyknie" z nerwow... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pisze tutaj na kaffe, kilka wiadomosci bo kobieta tez miala doczynienia z castagnusem. forum nosi nazwe "NIEPŁODNOŚC???-nieudane starania o dziecko!" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stefcia31 czym zainteresowana - nie rozumiem, chyba jeszcze spie :) (testy owu???) -zapalimy (o my niegrzeczne!!! :P) niusiusia pamietam swoj sen z dwa, trzy miesiace temu. snilo mi sie, ze rozmawiam z moim dzieckiem. stalismy z mezem nad kolyska i bylismy tak szczesliwi, jak sie obudzilam to trzymalam dlon na brzuszku i czulam niesamowity przyplyw energii, myslalam - teraz, to teraz, ale jak sie okazalo, to niestety tylko sen. Ale kiedys sie spelni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Misoiowa ty chora, Patrycja płacze, facet rano do pracy i musi sie tam użerać ___tez może mu nerwy puszczają. A może po prostu ma okres. Przeczekaj i zrób mu ciche dni, może przemyśli swoje podłe odzywki... Czokdi z tym chrztem dziecka to wiesz każdy szuka pocieszenia i ukojenia tam gdzie może. Może wierzącym jest łatwiej pod tym względem bo wierzą w dobrego Boga... A z tym zabobonem to Olawd kupiła sobie wózek bo się uparła że musi taki mieć choćby go wżyciu miała nie użyć a za miesiąc była w ciąży :) A ja kupiłam koszulkę z biedroneczką chociaż w życiu takich rzeczy nie robiłam. i tez za miesiąc akurat zaszłam :D Ale i tak jej nie użyję bo jest dla dziewczynki a ja mam mieć chłopca :p i tak sobie żartujemy że to pożyteczny zabobon. To bardzo ciekawe co napisałaś o tych płynach do higieny intymnej! Bo wiesz jak ja je stosuje to zaraz dostaję jakiegoś stanu zapalnego i muszę brać nystatynę. Myję się zwykłymi żelami jakimiś Johnson Baby albo Eris bo jak tylko zacznę używać byle jakiego do higieny intymniej ___od razu zapalenie, może one rzeczywiście zaburzają florę bakteryjną ... Czokdi a testy ciążowe pokazują jedna kreskę? bo może jednak jesteś w ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niusiusia ja niby patrze na ten kalkulator plodnosci i tez mam ze najwieksze szanse 23 ale i tak probujemy kiedy mamy na to ochote,oczywiscie w plodne to codzien obowiazkowo,normalnie sie boje ze kiedys tego mojego chlpoa wykoncze hi hi,wyczytalam przed chwila na necie ze wlasnie dobrze jest kochac sie codziennie bo to wzmacnia zolnierzyki a zawsze bylam przekonana ze jest odwrotnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak już napisałaś w między czasie że test wychodzi negatywnie :( Cześć Niuniusia, może ten sen to dobra wróżba!!!! Dziewczyny przecież tak naprawdę odsetek kobiet które nigdy nie zajda w ciążę jest śmiesznie mały. A wszystkim w końcu się udaje. To tylko kwestia CZASU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czokdi chyba faktycznie jeszcze spisz bo pisalam ze tez jestem zestresowana a nie zainteresowana,jak tym razem tez sie nie uda to chyba sie skusze na te testy owulacyjne choc nie wiem czy w naszym przypadku to ma sens skoro i tak bardzo czesto sie przytulamy,chyba tylko po to zeby wiedziec czy owulke w ogole mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze tylko o tym Castangusie napiszę. Bo jak mi wyszła za wysoka prolaktyna to przez lipiec i sierpień i polowe września brałam go na obniżenie, ale potem przeszłam na bromergon. I w lutym zaszłam w ciążę, nie wykluczone że ten catsangus coś mi tam obniżył...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EfQa ostatni test - z piatku pokazal jedna kreske. wiec ciazy brak. Przed ostatni -2 kreski. no ale jak pisalam gin po wynikach krwi nie stwierdzila ciazy. Ja wiem swoje, cos sie dzialo - i to bardzo dobrego. Mialam wstret do alkoholu, pojawily sie rozstepy. A wczoraj wypilam sobie piwko i bylo wszytsko ok, a rozstepy tez znikaja. Wiec jestesmy z mezem szczesliwi, ze jest "cos" mozliwe, teraz trzeba Temu pomoc. i jak bylismy wczoraj na spacerze, to chmury ulozyly sie w twarz lalki. Ale pozniej byly bardziej widzialna twarz dziewczynki. Maz powiedzial, ze Isabell jest juz w niebie i szybko dodal, ale niedlugo bedzie w brzuszku - myslal, ze zrobi mi sie smutno, ale ja sie tylko usmiechnelam... ach a teraz to sie wzruszylam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niusiusia
stefcia, to moze w tym samaym czasie zajdziemy w ciaze hihihihih..... :D wiesz.... co dwa >>> to nie jeden hihihih 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czokdi dobrze że masz takie podejście do tego wszystkiego, grunt to pozytywne nastawienie!! Stefcia bo najnowsze badania nad niepłodnością męską wykazały że im częściej się facet puka tym lepsze ma nasienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czokdi --kazdy ma prawo powiedziec to co czuje ja to zrobilam i ty takze.Powiedzialam glosno o tym poniewaz mam kolezanki ktore tez poronily i \'\'nie wierza \'\' Bol jest oczywiscie, ale zlosc nienawisc jaka obarczaja kosciol i Boga Jest Straszny.Pozwol ze nie bede rozwijala dalej watku ... Jezeli chodzi o testy 5 sztuk moze byc za malo ja kupowalam na stronach interentowych w UK i sa duzo tansze niz w polsce wiec moglam sobie pozwolic robic po 3 dziennie.U mnie byla taka sytuacja,zrobilam rano druga kreska jasna ,po poludniu ciemniejsza ale jeszcze nie tak samo mocna jak ta 1-sza kreska.A okolo 21 tej 2 kreski takie same wiadomo ze owulacja moze nastapic od 10 godzin po pojawieniu sie testu pozytywnego do 48 godzin ale od pojawienia sie 2 kresek bralismy sie do dziela i tak dlugo az testy pokazywaly 2 mocne kreseczki. Jezeli chodzi o plyny do higieny intymnej trzeba kupowac tylko te ktore maja takie samo Ph jakie ma kobieta czyli 5,5 i tylko takie uzywac i nic sie nie stanie najlepiej bezzapachowe bez bawrnikow i jakis dodatakow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a u mnie już się zaczyna 38 tydzień. Tak długo sie o to dziecko starałam a tu zaraz będę rodzić , tylko patrzeć kiedy mnie bóle złapią ....yyyyyy....trochę się boję........yh okropieństwo takie czekanie na godzinę ZERO. Jedyna pociecha że maluszka się zobaczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i tak wogole to sie nie przywitalam az nie ladnie :p 🖐️ Wszystkim Baby Love --ciesze sie z twojej decyzji mimo mlodego wieku.POwodzenia zycze. Stefcia to mialysmy podobnie ja zaszlam z 1 sza corcia majac 17 lat i z brzuchem na egzaminach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinka ja kupuje płyny o ph 5,5 bez barwników i dodatków, dobrych firm a i tak mam po tym upławy!!! Już to parę lat trwa, więc odstawiłam to wszystko. ostatnio w ciąży kupiłam LAKTACYD i parę razy użyłam i juz nystatyna ....yhhhhhh nie chce mi sie wierzyć że to zbieg okoliczności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niusiusia super by bylo:) a EfQa jak zwykle wymyslne teksty puszcza no ja juz ze smiechu nie moge:)Czokdi nie szkodzi,mi tez sie czasem przeklamania zdarzaja hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my w okolicach owu przytulamy sie co dwa dni. Wole by zolnierzyki barzdiej sie uzbroily :) co myslicie o tym, ze po owu lepiej nie przytulac sie, bo orgazm i skurzcze jakie sie z tym wiaza moga powodowac utrudnienia w zagniezdrzeniu komorki jajowej ??? prawda czy mit?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EfQa mam nadzieje ze kupilas wiesiolek i herbatke :-) sporo forum poczytalam wczoraj zasnac nie moglam .. i tak jest duzo opini ze ta herbatka niby przyspiesza porod ale to nie tak ona pomaga szybciej urodzic tylko tzn jesli zacznie sie w odpowiednim czasie kacja porodowa szyjka szybciej sie rozwiera i skraca.Niektore kobiety widzialay duzo roznice pisaly ze rodzily wczesniej po 10-15 godzin a po kuracji ok 1,5 godziny itp. wiesiolek jest bardzo pomocny na macice . Powiem ci ze wczoraj wypilam 2 herbatki i w nocy kilka razy poczulam skurcze takie delikatne ale nie wiadomo czy herbata tak szybko zareagowala czy wody ktore ze mnie uciekaja tez sie do tego przyczyniaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się zczepi super plemnik z super jajeczkiem to NIC ich nie powstrzyma przed dalszą inwazją !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko położna powiedziała wyraźnie że herbatka nie przyśpiesza porodu ___tak jak piszesz ułatwia ale nie przyśpiesza___urodzisz kiedy dziecko zadecyduje. Reszta to mity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra spadam na zakupki a potem do apteki po ten wiesiołek :) kupiłam sobie wczoraj fajne foremki do pierożków raviolli może dzisiaj zrobię ze szpinakiem.....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EfQa , Patinka26 po staraniach jak widac efekty w postaci brzuszkow to mozna byc pewnie przeee szczesliwymi osobami!!! - zazdroszcze, ale wiem ze i ja tak bede miec :))) no i strach, tez czasem mnie dopada i mysle - jak sobie poradze, porod etc. ale kobieta to silna istota i stworzona do tego, wiec hej - bedzie wszytsko dobrze!!! :) EfQa - tez mysle, ze to mit. ale znow - czy nie lepiej "dmuchac na zimne" , coz za dylematy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czokdi ja tam uwazam ze to mit,wiem tylko ze jak juz sie jest w ciazy to na poczatku trzeba uwazac z przytulankami w czasie spodziewanej @ zeby przez orgazm nie doprowadzic do poronienia,w kazdym badz razie my sie bedziemy przytulac tak dlugo az zrobimy,moj sie smieje i mowi ze kiedys predzej mu serducho stanie niz.....hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EfQa szpinak jest super - moze podeslesz sprawdzony przepis??? wiem, ze sporo w interencie jest, ale wiesz te sprawdzone sa o niebo lepsze :) ja robilam ostatnio placki ziemniaczane i tak sie natarlam ziemniakow, ze mnie reka do dzis pobolewa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czokdi porod nie jest wcale taki straszny,tym bardziej jak wiesz ze idziesz do szpitala praktycznie sama a po paru godzinach jest was dwoje,super uczucie,wiem z autopsji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinka26 dziekuje za odpowiedz. mysle, ze wezme sie za te testy przy nastepnej owu. tylko, zeby mi sie ustabilizowal cykl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×