Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

hej stwfcia ja też zaczełam staranka i pupa w górze mój się smiał jak zobaczył zobaczymy co bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie mi sie wydaje ze jednak ta nadzerka swoje robila , bo tak przed wymrozeniem jej staralismy sie kilka miesiecy i nic - wszystko uciekalo . a jak tylko ja usunelam i po miesiacu brania lekow od razu zaszlam w ciaze...cos w tym musi byc . jesli ktoras z was ma to proponuje zeby mimo wszystko ja wyleczyc a wtedy wydaje mi sie ze szybko powinniscie zajsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do pupy w gorze to owszem lekko uniesiona i najlepiej jak sie kochac to wieczorem przed snem i od razu po klasc sie spac -- mi tak zdzialalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olawd ja katuje mojego lekarza ze chce ja usunac ale on mowi ze nie ma takiej potrzeby bo ona moze samoistnie zniknac jak zajde w ciaze i ze nadzerka nie ma nic wspolnego z ciaza ja bardzo chce sie jej pozbyc ale skoro lekarz nie che mi jej usunac to chyba nie bjest jeszcze tak zle biore leki caly czas od niej i nic czasami mysle nad zmiana ginia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Jolanto to trzymam za nas kciuki a jak tym razem znow sie nie uda to skorzystam z rady Olawd,w ogole to wczoraj po starankach jakos dziwnie bylam strasznie mocno przekonana ze to wlasnie ten dzien,ze sie nawet sama do siebie usmiechalam za to dzis mi sie calkiem odwrocilo i mam stracha ze znow nic z tego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik--- mi lekarz tez nic nie mowil ale sama poszlam do innego tylko i wylacznie na zamrozenie jej . ja wiem ze moze zniknac w czasie ciazy , mi akurat sie odnowila :-P i jak tylko bede juz po pologu to na pewno usune ja raz jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stefcia----przede wszystkim nie powinnac o tym wogole myslec bo to tylko przeszkadza. ja mam to szczescie ze zawsze za pierwszym razem zachodze kiedy zaczynamy sie starac . tego wam bym zyczyla - zeby i tak wam sie udalo !!! my zaplanowalismy ze na styczen ma maluch byc i tak bedzie . szkoda tylko ze wczesniejsze dwa razy mi sie nie udalo donosic . caly czas trzymam kciuki za wszystkie staraczki bop to na prawde cud na ktory wszystkie zaslugujecie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olawd ja poczekam jak bede miec dzidzie i jak nie zniknie to pojde do innego i ja zamroze jolanta trzymam kciuki:):) stefciu bedzie dobrze pierwsze przeczucie zawsze jest najlepsze:):):) 😘 😘 😘 [kiss ]😘 😘 [kiss ][kiss ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik bardzo bym chciala,obys miala racje,no takiego przeczucia to ja przez cale swoje zycie nie mialam,a co do nadzerki to nie chce was straszyc ale wlasnie przez nia syna wczesniaka urodzilam,co przwda wozek z corka na 2 pietro tez dzwigalam,ale jak rozmawialam po porodzie z lekarka to powiedziala ze nadzerka tez sie do tego przyczynila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ Nick.......................Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ yourmind....................20...................1...... ............ ??.10.08 jolanta2......................27...................2.... ..............09.11.08 stefcia31 ....................31...................5.................. 06.11.08 iwa18 /uk.....................26..................10......... .........pass niusiusia.....................27...................13... . ............07.11.08 Myszka24/USA...............25..................18.. . . .. ........03.11.08 alutek29......................29...................15.. ..............13.10.08 nikolka25.....................25..................20.... .............27.10.08 dorota822....................26..................23. .. .............08.10.08 misiaczki......................23..................38 .................02.11.08 Sylwia29.......................29..................38... ..............21.09.08 Rusaczek/Nowy Sącz......34..................40.................17.10.08 Sara76.........................32..................51.... .............26.10.08 kalpek.........................22..............przerwa.. ..................... madzik.........................20..................3.... . ..............?????????? Tiamat86......................22..................1..... ..............04.11.08 EwelkaO ......................27..................1................. ...25.10.08 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Patinka26...............26...............34........... ...............30.11.08 EfQa......................30...............37.......... ................11.11.08 becia_gask..............26............... 34... . .....................03.12.08 asiunia27................27...............25......... . ...............07.01.09 olawd.....................28...............27........ .. ..............23.01.09 Smerfetka ..............29...............25 (bliźniaki).............24.01.09 kkinia30..................30...............21......... .................13.02.09 Monia671Kraków......27...............12......... .................01.05.09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka.........Maja .....................02.05.07 PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... .......21.12.07 Obca...................synek.............Kubuś.......... ..........01.07.08 Kakusia 22...........synek...............Kacper.................. 19.07.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki ;) skopiowalam tabeleczke bo ktos mnie zmienil na 9 tydzien a ja juz zblizam sie ku koncowi ;) Patinko co u Ciebie? Dziewczynki mam pytanko... Czy sa jakies testy w aptece po ktorych mozna sprawdzic czy wydzielina z pochwy to wody plodowe czy nie? Ja mam tak obfite upławy albo nietrzymanie moczu... albo jedno i drugie ze martwie sie czasem czy odroznie wody plodowe ;) wiem ze to smiesznie ale mi w 1 ciazy nier odeszly same wody tylko przekłowali mio pecherz wiec nawett nie wiem jak wody wygladaja... A u mnie poza tym ok, dzidzia sie wierci a ja ciagle tesknie ;-) Za malenstwem i mezulkiem.. Zaraz przychodzi do mnie siostra to poplotkujemy... bo normalnie nudy ze szok. Buziaczki dla Was i milego niedzielnego popoludnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj becia no jakies sa testy napewno:):):) juz nie dlugo dzidzia cie odwiedzi ale szybko zlecialo juz 3 fasolki zagoszcza do nas nie dlugo:):):) a gdzie wy dziewczynki sie podziewacie 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pouciekaly dziewczyny:):) misiaczki ewka patinka jolcia stefcia ewelcia nikolka olawd becia i reszte dziewczyn kt0rych nie wymienilam zapraszam na kaffe:):):) 😘 😘 😘 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej już jestem byłam u kumpeli z pracy 3 dzieci z tego najmłodsze ma 7 miesiecy super dziewczynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom ja tez bym chciala taka gromadke maluchow ktore by tak fajnie sie bawily:):):):):)nawet jakby dokuczly to tez bym byla z nich dumna:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niop zrobić takim kącik do zabawy i tylko patrzeć jak się bawią- hehe ale się rozmarzyłyśmy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh ja na frytki nie mogę już patrzeć- do niedawna pracowałam w barze tak więc prawie codziennie miałam fryty na obiad;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×