Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Wiesz nie pamietam tak czestych przytulanek jak w tym miesiacu tzn ostanim tygodniu po 2-3 razy dziennie ja naprawde podziwiam mojego męzusia :-) dziekuje za odrobinke optymizmu teraz licze dni tylko juz zreszta jak kazda z nas :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wam takze :-) gniew mnie ogarnia ze takie bezlitosne jest prawo w polsce ochhhh aby sie udalo tak przeciez naglasniaja w telewizji aby wziasc dziecko do siebie ze potrzebuja tyle milosci a w pijackiej rodzinie gdzie jest alkohol dzieci brudne glodne to ich nie interesuje. Z tego co slyszalam to trzeba niexle sie nakosztowac finansowo by dostac takie dziecko nie wiem czy w sensie czy cvzekaja az dostana cos lepszego do lapy czy za wszsytkie procedury tak trzeba slono placic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekujemy :-) Bardzo pragnie rodzenstwa tylko ciagle sie pyta kiedy ziarenko mi sie otworzy w brzuszku i jak maz jest w domu to ciagle mu mowi idz szybiutko pocalowac mame to ziarenko jej wrzuc zeby szybciutko sie otworzylo.hehehe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy takich słowach to po prostu można się popłakać. Kochaną córcie macie. A kto jej tak to wytłumaczył, o ziarekach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) No ja; wiesz zaskoczyla mnie bardzo pytaniem Mamo a skad biora sie dzieci uznalam ze to za wczas by wciagnac ja w szczegoly wiec powiedzialam ze tatus i mamusia musza sie pocalowac ladnie i wtedy tatus daje mamusi takie zairenko mamusia je polyka i jesli ma ochote to sie otwiera a jak nie to jest zamkniete no i oczywiscie nie wolno patrzec jak sie rodzice caluja bo wtedy nie bedzie ziarenka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh dzieki nie powiem napocilam sie by mialo to rece i nogi za to kolezanka ktora ma juz liczna gromadke dzieci stwierdzila ze dzieci trzeba uswiadamiac od razu.Czasem nie wiem co o tym myslec ale twierdze ze wiek 4-5 czy nawet 8 latka to za wczas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uważam tak jak Ty. Co za szybko, to nie zdrowo. Dzieci w tym wieku nie będą w stanie wszystkiego zrozumieć i nie jest to dobre by wszystko zrozumiały. To może wzbudzić złe emocje i być traumą na przyszłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawde jestes Bardzo fajna dziewczyna jak wszystkie inne tu dziewczyny.Milo sie z toba rozmawia :-) oczywiscie z kazda inna takze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Nic ja mykam wykapac moja krolewne nakarmic i poczytac bajeczke a potem wroce tutaj i zobacze co sie dzialo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I cisza po tak dlugiej przerwie ,no nic ja klade sie spac choc dzis spalam w ciagu dnia 3 godzinki to chce mkis ei zznow spac.Jutro ciezki dzien mnie czeka.Bede biegac za praca bo powoli nie wytrzumje w domu i ciagle mysle o moim kubusiu.buziaczki dla kazdej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Wszystkim :-) u mnie bardzo pochmurno cos dzisiaj,moja krolewna w szkole a ja mam teraz czas dla siebie,wiec zaczne od relaksujacej kapieli a potem do dziela,trzeba ugotowac posprztac i ide dzis zakonczyc proces z naszym nowym domkiem do tygodnia oddzwonia wiec jak bedzie dobrze to tylko czekac.Buziaczki dla kazdej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u mnie jakos dziwnie z ta tempka od 1dc 36-6 36-5 do12dc 13dc 36-3 14dc 36-2 15dc36-3 16dc 36-5 a podobniez po owulce skacze do 37 czyzby jeszcze byla robilam test owu to wyszedl mi najmocniejszy dzis jak myslicie dziewczyny? ja myslalam ze nici ze staranek bo zle sie czulam a moze dzis??????????????? ale znowu nie widze juz u mnie sluzu okoloowulacyjnego ostatni raz zaobserwowalam w 14dc dwa dni temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWA 18
NIE TYLKO TY SIE OBIJASZ JA POZATYM ZE BYLAM ZAPROWADZIC I PRZYPROWADZIC MALA TO PRZESPALAM CALY DZIEN I DZIS NICI ZE STARANEK MAZ PRZYSZEDL PADNIETY I POSZEDL SPAC ALE I TAK CHYBA 16DC TO ZAPOZNO NO TO TERAZ DOPIERO PO NOWYM ROKU ALE BEDE PODGLADAC WASZE STARANIA I DOPINGOWAC WAS KOCHANE CO DZIEJE SIE Z MYSZKA KAZESZ NAM SIE MELDOWAC A SAMA ZAGINELAS HAAAAAAAAA CIEKAWE CO U PAULY NAPEWNO REWELKA TO NAJPIEKNIEJSZY DZIEN JA ZAMYKAM OCZY I PAMIETAM WSZYSTKO DOSKONALE TO BYLA NAJCIEKAWSZY ROK W MOIM ZYCIU NAJPIERW STUDNIOWKA POZNIEJ SLUB ZARAZ MATURA I MIESIAC POZNIEJ POROD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWA 18
PATINKO TY TAK JAK JA MASZ CORECZKE I STARAMY SIE O DROGIE MEZUSIOWI OBOJETNE CO? BO MOJ SYNA SYNA A JA CICHUTKO SIEDZE I MAZE O DROGIEJ CORCI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was🌻 Iwa 18------------jestem , podczytuje Was kochane ale wracam pozno po pracy i czasami mi sie nawet nie chce zasiadac do komputera... A jeszcze dzis moj maz musial jechac na emergency do szpitala , bo wczoraj jak sie polozyl spac i chcial sie przewrocic na drugi bok to tak go cos zaczelo w boku bolec ze oddychac nie mogl....wiec dzis pojechal do lekarza , porobili mu zdjecia i powiedzieli ze ma chyba pekniete zebro......szok nawet niewiadomo kiedy to mu sie stalo...i pojechal do szpitala na przeswietlenie z sasiadka.....takze siedze i czekam na mezulka.......Dobra kochane nie zanudzam, ide pod prysznic i cos podjesc jeszcze...duze buzki 👄 dla Was wszystkich i powodzenia...trzymam kciuki, papa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej|! tak czytam i łezki mam normalnie..najgorszych jest pierwszych 6 testow ..oj nawylam sie..2 l po slubie i nic..ostatnio dostalam na zajscie no i sama nie wiem juz sie nie nastawiam..bedzie to bedzie..nie trudno bedziemy dalej probowac.ale jedno Wam kochane powiem..postaracie sie nie przejmowac..bo nie jestescie maszynami a psychika tez duzo niestesy psoci..pogudzcie sie z tym odpocznijcie i bedzie ok..jestem dobraj mysli pozdwawiam;)bedzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkinia30
Hej dziewczyny! Ja zaraz do lekarza pedze,ale jestem ciekawa jakie dalsze kroki wykonaja lekarze.Tak w duch barzo chcialabym zeby juz mnie skierowali na inseminacje bo i tak nici z naturalnych staranek. Uciekam pozniej sie odezwe i powiem co i jak . Buzka dziewczyny milego dnia!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny.Ja odliczam dni do nastepnej @ powinna przyjsc miedzy 27-a 30 wrzesnia ale tak mnie mocno dol boli i cisnie mnie i jakies dziwne biale uplawy wiec czuje ze dostane szybciej nawet jedynie to piersi mnie nie bola a tak zawsze regularnie.Wiec nici na pewno :-( :-( :-( OJ jak mi smutno.Wiesz IWA moj bardzo pragnie syna ale corcia tez moze byc 2-ie dziecko to byl wlasnie synus jade dzis na cmenatarz bo tak mocno tesknie za moim sykniem.A ja pragne wiesz mi obojetnie mi pragne zajsc a jak zajde to Donosic bo tu najwiekszy problem i urodzic zdrowe dzieciatka nic wiecej od zycia mi nie potrzeba.Oki nie nudze papapapatki.Jetem zdolowan ze mnie boli na okres a juz mialam nadzieje celowalismy ahhh szkoda gadac.papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwa 18
patinko no wiem o twoim synusiu przykro mi ale nie martw sie mnie przy pierwszym dziecku bolal brzuch jak na okres ale nie przyszedl bedzie dobze kochana kazda zdrowa kobieta ma 20% szans na zajscie w dni plodne to dlatego jest trudno kochajmy sie z mezusiami a nie twozmy ja nie stety musze poczekac na dawke od mojego do przyszlego roku ale coz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojoj wiesz ja wiem ze za bardzo chce i to moze byc duza przeszkoda.Do nowego roku 3 miesiace dosc sporo ja za moim czekalam od 27 marca do 12 wrzesnia tyle ze bylam w sierpniu na dlugim urlopie wlasnie by zawrzec malzenstwo wiec cala ciaze praktycznie bylam sama.Nie wiem czy bym wytrzymala 2 raz ale nie wyobrazam sobie tego ponownie.wiesz jak sie przeprowadzimy za miesiac to postanowilam kupic sobie kotka bo psow nie mozna spore utrudnienia zeby nie sfiksowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwa 18
patinko yo nie jest nasza pierwsza rozlaka kiedys nie widzielismy sie rooooooooook bo maz byl w usa corcia miala 2 lata jak wrocil bylo ciezko oj mowie ci ale to karierowicz i nie bede z tym walczyc bo przegram a kocham go ale wtedy bylam w domu przy rodzinie a teraz uk bedzie ciezko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwa 18
dlatego chce mi sie wracac do polski do domu i chyba gdyby nie te wyjazdy bysmy nieli juz drugie tak mysle bo albo meza nie ma albo oboje zarabiamy i oszczedzamy i nie ma czasu a jak znowu jestesmy kolo siebie to sie czepiaja chorobstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×