Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Gość Obca_
Czesc kochane! Troszke mnie nie było.ale cały czas Was czytałam:* I trzymam kciuki.Dziś dzieje sie ze mną cos dziwnego,mianowicie dzis jest termin @ i co własnie,...jeszcze nie ma a zawsze 29 atakowała z rana,pobolewania są rzadkie takie jak na okres,ale kurcze piersi mnie troszke bolą co nigdy nie miało miejsca..wiec nie wiem co mam o tym myslec..i w srodeczku mam tak ciasno.Wiem pewnie robie sobie niepotrzebnie nadzieje ale jednak to jest dla mnie zastanawiające,Co Wy na to? Moze ktoras z Was powie mi czyw dniu spodziewanej @ miała lekkie bole jak na @ a jednak była juz w ciązy.Wiecie ja w tym cyklu w ogole o tym nie myslałam byłam pewna ze przyjdzie i juz..a tu zaczynam sie zastanawiac..ze moze jednak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwa podziwiam cie, ale co robi kobieta dla milosci jest w stanie wszystko :-).Wiesz ja na poczatku tesknilam do polski teraz juz wiem ze tu bedzie moje miejsce,do polski wracam myslami bo mam paru serdecznych znajomych i to wszystko.Nie mam tam rodziny jakos tak wyszlo.i tylko to.Obca moze mykal po test i sprawdz ja bym z robila w dniu spodziewanej @ skoro jej nie ma to po co czekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane ja wam zycze Grubasnych 2 krech hihi.ja zdycham piersi bila norma jak zwykle przyjdzie ..zawsze ten niepokoj a potem jak zwykle rozczarowanie..pozdrawiam ni e trraccie nadzieji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!!! Ja dzi ś w koncu jestem troszeczkę wolniejsza. Ten tydzień był po prosu w ciągłym biegu, ale teraz 2 dni wplnego. Jutro jadę z mężem na imprezę zakładowa a raczej mundurowa. Zobaczymy może być zabawnie. Jakoś o dzidzi narazie nie myślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Kochane ja ciągle czekam,test robie dzis wieczorkie,jak mąz bedzie wracał z pracy to kupi....nie wiem co mam o tym myslec.Sluzu nie mam prawie wcale,biersi nabrzmiałe i chwilamu bolą,w pochwie ciasno jak nigdy...Ech...jeszcze pare godzinek i sie wszystko wyjasni...Pozdrawiam Was gorąco:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obca trzymam kcuki napisz do mnie jak bedziesz chciala na gg 11616910,hee ja juz nie łodze sie nawet:p tez sie czuje jak Ty ale to norma u mnie juz a cicia co miesiac eheh ;\\(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Test zrobiłam- 1 krecha:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo test
to się robi z porannego moczu, kiedy stężenie hormonów jest najsilniejsze! a jak kto głupi, to robi wieczorem, a w ogóle, to trochę za wcześnie, trzeba kilka dni odczekać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze robilam o roznych porach ostania zrobilam o 8 wieczorem w 1 dzien spodziewanej miesiacxzki ki wyszly 2 duze kreski mocne!A wczesniej zrobilam zwykly paskowy taka cieniutka ta 2 kreska wiec moj poszedl kupic lepszy i wyskoczylo od razu wiec raczej jesli ma byc ciaza to pokaze o kazdej porze.Chyba ze ktos ma bardzo male stezenie hormonu ale to zadkosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Jestescie kochanie:* no dzis jest termin okresui zawsze był 29 dnia cyklu z rana...fakycznie test zrobiłam z wieczornego moczu test ma nazwe Pink Test i jest na nim napisane ze wykrywa ciąze w dniu spodziewanego okresui mozna go robic o kazdej porze dnia..Kochane czy znacie moze przypadki kiedy test nie wykrył ciązy w dniu spodziewnaego terminu @ a jednak ciąza juz była?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obca..czasem nie wykrywa mimo ze ciaza jest..warto 2 dni po spodziewanej miesaczce powtorzyc test .a jak ija objawy to lekarza rozwieje watpliwosc..Trzymam kciuki moja za 2 ni przyjedzzzzzie:9ych sciskam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Kochane własnie zmierzyłam tempke wiem ze jest poznoa ale moje oczy zobaczyły 37,5 a nigdy nie miałam tak wysokiej nawet wieczorem,tym bardziej ze dzis powinien byc okres i tempka powinna spasc...Co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żeby temepratura
była wiarygodna mierzy się ją rano, zaraz po przebudzeniu. Wieczorem jest zawsze podwyższona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obca jeski nie jestes chora..radze zrobic test ..jeszce raz..wiesz lepiej sie upewnij.ja cala spuchnieta jak balon;p powodzenia napisz jak poszlo ok|?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obca - kochana, życzę Ci by to było to o czym marzysz, nie napiszę co konkretnie, bo nie chcę zapeszać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Do żeby temperatura-tak dobrze o tym wiem ale ja nawet wieczorem nigdy nie miałam takiej wysokiehj tym bardziej w dniu spodziewanego okresu ktorego nadal nie ma..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Wiecie nie nakręcam sie ze jestemw ciązy,ale jednak puki @ nie ma nadzieja zawsze jest:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, że tak. A tak w ogóle, to trudno się nie nakręcać, kiedy się tak bardzo na to wydarzenie czeka. Ja to niestety mam teraz na swój temat czarne myśli, że chyba w tym życiu nie doświadczę bycia mamą - jest mi z tego powodu smutno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Sylweczka jutro nie zrobie bo nie mam testu w domua do apteki mam spory kawałek wiec moze w niedziele jesli nie bedzie @och...zeby nie było:( Dlaczego to wszystko jest takie trudne:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też tak kochana uważam, też już bym chciała być mamą. Czemu innym kobietom to przychodzi tak łatwo, a my musimy się tak męczyć i ciągle czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Sylweczka-nie poddawaj sie walcz udowodnij wszyskim ze mimo wszystko będziesz mamą!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko, że coraz mniejszy mam optymizm, zwłaszcza że przy sprawach adopcyjnych zaczynają się wysokie schody...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Witajcie dziewczyny. Chciałam Wam tylko powiedzieć cześć i życzyć udanych staranek. Obca oby się udało i może wreszcie nas ktoś [pozaraża.Jutro się odezwę, bo jestem padnięta. Pa pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia17
Witam dziewczynki! Ale sie tu pozmienialo, same nowe "twarze"... Ja staralam sie o dzidziusia 2 lata i w zeszlym roku udalo sie. Moj synek ma teraz 3 m-ce. Trzeba wierzyc,ze bedzie dobrze, bo jak widac wiara czyni cuda. Ostatnio nie widac zalozycieki naszego forum Izulki? Pewnie pochlonieta jest obowiazkami :) Pozdrawiam i zycze wszystkiego naj!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soniu 17 gratuluje! bo widzialam jak bylo ciezko..ja od 2 lat praawie trzech i nic..Obca kup test i ciesz sie:) tego Ci zycze:)Soniu17 niech maluszek zdrowo sie rozwija:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×