Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Gość kkinia30
Czesc dziewczyny!!! Ja juz dzis troszke lepiej,uczepilam sie wczoraj mojego mezusia jak rzep,ze mnie nie rozumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkinia30
moja wypowiedz byla dluzsza ale cas mi sie necik zawiesil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkinia30
W skrocie: Uczepilam sie mezusia ale on tez chce dzidzi i jak bedzie trzeba to podda sie wszystkiemu! Zastanawiam sie dalej nad wynikiem mojego meza poniewaz za pierwszym razem ponoc wedlug innego lekarza nie bylo moze zbyt cudownie ale tez nie najgorzej.Dlatego po tych wszystkich witaminach jakimi mam zamiar faszerowac mojego meza bede domagac sie jeszcze jednego badania!!! Patinko dzieki za slowa otuchy!!! Smerfetko nie sluchaj tych wszystkich okropnych ludzi,ludzie naprawde potrafia byc podli nawet wlasna rodzina a to juz w zupelnosci jest najgorsze.Kochana jak ktos czasem mnie pyta kiedy bede w ciazy to mu mowie ze juz jestem od 15 min i zeszcze mi sie nogi trzesa, a kto wie moze kiedys okazac to sie prawda:) Kasiada tobie tez dziekuje za wsparcie.Jakbys mogla to odpisz mi czy droga internetowa moglabym zakupic takie ziola jakie ty zes z mezem kupila u tego chinczyka. Pozdrawiam was wszystkie, wielkie BUZKI dla kazdej z was!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszsytkim jak zaczela sie niedziela dla was??? Dla mnie dosc wesolo i leniwie :-). Anula jak tam samopoczucie dalej brzusio boli??mnie wczoraj bardzo wczesniej bralam slynne tabletki u nas Paracetamol ale nie pomoglo wiec musialam wziasc nurofen extra bo bol byl nie do wytrzymania.dzis mniej cos boli moze tabletki jeszcze trzymaja mnie :-).Odliczam dni i marze by stal sie cud.Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patninka25 witaj w klubie ja mam jeszce kilka dadnych dni do okresu a w ciagu dwoch dni jest masakra pirsi bola nie dowytrzymania i do ego brzuch :(((((( juz chodze po scinach mdli i boli glowa porazka:((wolalabym juz ja miec i spokoj a tak ble:( pozdrawiam wszystkich obocnego Fasolkkowania!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny co to za pustki ja tu myslalam ze kazda cos milego na niedziele napisze a tu cisza jak makiem zasial to ja zdazylam wyprac uprasowac ugotowac na zakupy odwiedzic znajomych (kolezanka w ciazy fajny brzusio) i jeszcze wiele innych rzeczy i myslalam ze jak wejde to Page 128 bedzie full.Pisac jak tam minela sobotnia noc :-) i Niedziela.Wiecie stwierdzilam ze od jutra bede bardzo intensywnie szukac pracy prawie 4 miesiace postoj z powody ciazy no i straty.Chyba lepiej mi zrobi no i zawsze polepszy budzet domowy co nie :-).Mysle ze nie bedzie problemu sporo kwalifikacji powinno byc dobrze OBY :-) Dziewczyny PISAC!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha podaje wam stronke tej gazetki co wczoraj wspomnialam na forum mozna na internecie poczytac kliknijcie na nowa gazetke a potem u gory GORACY TEMAT GDY GLOWA PRZESZKADZA ZAJSC w CIAZE fajne wypowiedzi poczytajcie WWW.claudia.kobieta.pl Buzka dla kazdej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pyrtanie .. czy moge zrobic test przed miesiaczka?czuje sie fatalnie mam zawroty glowy momentami 37 temp nudnosci bole piersi i wdety brzuch do okresu kilka dni pliss o odpowiedz:) pozdrawiam Buziaczki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamra
hej dziewczyny trafilam tu przypadkiem ale tez mam problem z zajsciem w ciaze lecze sie juz 4 miesiace i na razie nic mam zespol policystycznych jajnikow ale caly czas mam nadzieje ze bedzie dobrze i bedziemy miec z mezem upragnionego bobasa trzymam kciuki i za Was pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczek naczytalam sie tyle ze hohohoh i nasluchalam lepiej czekac, mnie tez korci i tez boli i mam bardzo uplawy biale a dzis przeczytalam ze sa na ciaze nic nie wiadomo po czekajmy az nadejdzie dzien miesiaczki.dzis 23 wiec mi zostalo 4 dni ponad a tobie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Patinka dzięki za artykulik, ciekawy.My z mężem od dawna uważamy, że problem chyba tkwi w psychice, stres itd. Myślimy, ze wszystko się ułoży jak się wyprowadzimy i będziemy mieszkać sami,bo tak to nie mamy w ogóle spokoju i wciąż wysłuchujemy problemów innych.Mam tego tak dość. wierzę w to, ze jak będziemy sami to nam sie uda. Duży wpływ ma niestety na nas otoczenie i rodzina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinka23 jakos 27 teraz powinnam miec ale juz psycha siada fatalnie sie czuje:( no to trzymamy sie jakos jeszce tyle czasu spalam pol dnia i dalej chce sie spac;p staram sie nie myslec o pozytywnym wyniku nie chce kolejny raz sie rozczarowac,,\\\\\\\\\\Trzymam kciuki za Ciebie !!! OBYS MIALA SWOJA Fasolke;||||||||||||)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Ma to wszystko też swoje dobre strony, gdyby nie ten problem nie poznałabym Was i nie miałabym komu się wyżalić, w kim szukać wsparcia. Oby nam wszystkim się udało, dziękuję Wam, ze jesteście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie boli troche czasem mocniej ale seksu mi sie chce jak nigdy mowia ze jak jest owulka i to prawda bo ja generalnie w polowie to uwielbialam przytulankmi.Ufff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetka wiesz co, za nim bylam w ciazy z kubusiem to nie uwazalismy dlugimi miesiacami jak sie przeprowadzilismy to wiadomo kazdy chcial widziec jak mieszkamy jak dajemy sobie radewiec wsumie plodzilismy od kwietnia 2006 do lutego 2007 chyba 10 miesiecy jak w koncu kazdy dal na spokoj a ja dostal bardzo dobra prace ki bylam doceniana wiec myslalam tylko o pracy tak mi sie wydawalo.ehmmmmmmmmm wazne by odetchnac od rodziny ja ze swoja matka nie rozmawiam od 2 miesiecy a corke jak teskni zaprowadzam do niej ale pod drzwi i ide ona sie tez tak zachwouje ale najgorsze z tym ze mi z tym dobrze.JA POPROSTU ZACZELAM ODDYCHAC ale dzieku nie zabronie kontaktow bo jakim prawem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetka29 jak tylko bedziesz zle sie czula pisz|! musimy sie wspierac;)bedzie dobrze|!Patinka29 a ja w tym miesiacy po okresie dzien w dzien.. asz mnie top dziwilo;0)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od 5 dni wczesniej jakos tak wogole choc mam wysoki temperatment od paru miesiecy wygasl brakiem mojego ukochanego ale zawsze jakos czasem przychodzil ale teraz non stop :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie Smerfetka poki nie pracuje i jestem tu non stop jak wiele dziewczyn jestesmy przy tobie!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam ze zanudzam was dziewczyny ale znalzzlam na forum gdzie wypowiadaja sie specjalisci pare ciekawostek bede wam przesylac. Na jakość śluzu można tez wpłynąć jedząc dużo marchewki (wit. A). Witamina A jest odpowiedzialna za prawidłowe działanie błon śluzowych w naszym organizmie. Można więc spróbować, czy spożywanie dużej ilości marchwi wpłynie na polepszenie się jakości śluzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz co mężczyzna może zrobić: - powstrzymać się od współżycia przed planowanym poczęciem Ponieważ czas dojrzewania plemników jest bardzo długi (kilka tygodni a nawet miesięcy) zaleca się więc nie podejmowanie współżycia jak najdłuższy czas przed pierwszą próbą poczęcia w czasie płodnym. Czas ten potrzebny jest, aby w spermie nagromadziło się jak najwięcej dojrzałych plemników. Im dłuższy czas powstrzymania się tym lepiej. - pić szklankę soku pomarańczowego (lub przyjmować 1 mg wit. C) dziennie Witamina C wpływa na ruchliwość plemników, powoduje że się nie sklejają ze sobą. W badaniach przeprowadzonych przez prof. Earla B. Dawsona na Uniwersytecie Galveston mężczyźni przyjmujący witaminę C w ilości 1mg dziennie po upływie kilku miesięcy zostało ojcami, podczas gdy nie przyjmującym jej w grupie badawczej nie udało się począć dziecka. Szklanka soku pomarańczowego zawiera ponad 1mg wit. C, więc można spróbować pić szklankę soku pomarańczowego dziennie. - nosić spodenki bokserskie Plemniki muszą dojrzewać w temperaturze mniejszej niż temperatura ciała, dlatego jądra umiejscowione są \"na zewnętrz\" ciała mężczyzny. Jeśli nosi się obcisłą bieliznę, temperatura jąder wzrasta, co wpływa niekorzystnie na dojrzewanie i produkcję plemników. Zaleca się zamianę obcisłych majtek na bokserki i obcisłych dżinsów na luźne spodnie. - więcej się ruszać, mniej siedzieć Z tych samych powodów co powyżej zaleca się więcej ruchu i mniej spędzania czasu za kierownica samochodu lub siedzenia przy biurku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czescccccccccc!!!!!!!!!! Jak kochane minal weekend? Ja pracowalam wiec jestem troszke zmeczona , ale wzielam prysznic i zagladam co u Was ciekawego:D Witam oczywiscie nowe dziewczyny🌻 AnulkoS-----kochana tak bardzo chcialabym aby Ci sie tym razem udalo, trzymam kciuki i pomodle sie za Ciebie👄 Patinka25------mam nadzieje ze i ty oglosisz nam dobra nowinke🌻 Smerfetka29-------i ja rowniez podpisuje sie pod tym aby co miesiac pojawiala sie na naszym topiku fasoleczka.....:PTo ktora bedzie ta wrzesnioweczka, zostalo jeszcze pare dni do konca wrzesnia wiec mam nadzieje ze ktos oglosi nam cudowne wiesci🌻 Misiaczek23---------bedzie dobrze , kiedys w koncu nam sie uda:P Sylweczka ----------a Ty kochana dlaczego zaniedbujesz nasz topik?Duza 👄 dla Ciebie Pauly78--------👄 Oli26---------odezwij sie i daj znac ze wsio ok🌻 Obca -----------👄 Kwatolina-------🌻---jak wszystko u Ciebie? Kakusia-------👄 U mnie dziewczyny bez zmian ... jakos na dniach mam dostac okres, nawet doklanie nie wiem kiedy , bo juz nie licze, nie patrze....co bedzie to bedzie....:P Pozatym pracuje od rana do wieczora takze mam glowe zajeta mysleniem o pracy a nie o fasolce......Wiedzcie ze za Was wszystkie sie modle caly czas i trzymam kciuki....:D Zmykam teraz do lozeczka kochane😴 do mezulka, bo o 6 rano trzeba wstac.....💤 Milego tygodnia i dla wszystkich tych ktore wymienilam i tych ktore nie wymienilam(za co bardzo przepraszam) 1000 buziakow👄 i do poklikania ....:Dpapa]czesc]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i zrobilam test na 3 dni przed miesiaczka oczywiscie negatywny..a mdlosci i zawroty glowy dalej sa:((((( Myszka24 taa wiem:( dziekuje dziewczyny powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiada
kkinia 30- prosze napisz mi co znaczą złe wyniki nasienia. Moj maz moim zdaniem ma fatalne, ale dopiero w grudniu, jak bedziemy w Polsce idziemy na szczegolowe badania. Jak na razie pije wstretne ziolka i zyje w abstynencji, bo za dwa dni planujemy sie znow starac. Caly czas mamy nadzieje i tak bardzo sie staramy, ze az sie boje jakie blokady potworzyly sie w mojej glowie. A Tobie radze zebyscie spytali sie, zrobili badania tez w innej klinice. Wiem z autopsji, ze sa ludzie, ktorzy zyruja na takich desperatach jak my. Prosze napisz co jest nie tak z nasieniem Twojego meza. Pozdrawiam i trzymam kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiada
Smerfeka 29- kochana doskonale Cie rozumiem, co czujesz gdy inni gadają. W mojej rodzinie to siostra najbardziej napierala, ale w koncu jej p[owiedzialam(musiala odebrac badania mojego meza) i mi ulzylo. Ona tez ma niezly bagaz doswiadczen w tej dziedzinie, wiec sie bardzo przejela i okazala sie pomocna. Najgorzej ze jestes bez drugiej polowki, wiem jak to jest. Jednak glowa do gory- ta abstynencja moze przyniesc oczekiwaną FASOLKE! Zycze Ci z calego serduszka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Kochane jesteście, z Wami jakoś milsze dni nastały. No więc z tą wrześnówką to nie wiem, ale czy to ważne u której, byle była i to najlepiej u każdej z nas, choć ja nie załapię się już w tym miesiącu. Niech w końcu coś ruszy, przyniesie nadzieję, a gdzie fluidki naszych koleżanek????????????????????????????????????????????????????????????? Kasiada te dogadywania tak bolą i przez to człowiek jeszcze bardziej się blokuje, bo zaczyna wmawiać sobie to co inni nam wmawiają. Jednak zauważyłam,że zaczynam mówić o tym problemie powoli, chyba już dość trzymania w sobie, ale boję się, że zaraz wszyscy wokół będą wiedzieć. Tak bardzo chce się wyprowadzić, poczuć się lepiej, żyć pełnią życia, a nie ciągle czuc się jakąś gorszą od innych. Powodzeniai mam nadzieję ogromną, że w ciągu tygodnia przeczytamy w końcu te dobre wieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetko29 masz racje:)) ja sie zalamalam nie chce mi sie zyc wynik ujemny stracilam reszte nadzieji WAM ZYCZE POWODZENIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! UPRAGNIONEGO BOBASKA:) PAAP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim.ja mam dzis zabiegany bardzo dzien i nieco smutno bo brzusio bardzo boli i jestem pewna ze raczej @ bedzie nie wiem tak od Srodka czuje ze jeszcze to nie dzidzius :-(. Anula jak tam u ciebie przyszla @ czy jednak nie?Mam nadzieje ze ominela cie wielkim lukiem napisz co u ciebie.Pozdrawiam wszsytkie dziewczyny Smerfetka wiem ze ciezko glowa do gory nam mozesz sie wyzalic a my zawsze bedziemy cie podpierac bo od czego tu w koncu jestesmy co nie?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkinia30
Kasiada lekarz nie podala nam zadnych konkretnych wynikow ale powiedziala ze prroblem tkwi w nasieniu mojego meza.Ona wszystkie wyniki ma w karcie i nic do reki nie daje.Ale postanowilismy z moim mezem ze pobierze witaminki, sulfazin i pobedziemy w chwilowej abstynencji.Potem zobaczymy,jesli nic to pojedziemy do polski na badania.Smieszne jest to ze na poprzedni wynik inny lekarz nie narzekal powiedzial za nie jest cudownie ale tez nie najgorzej wedlug niego to ok.Wiec co sie wydarzylo w nastepnym badaniu?To jest zagadka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiada
kkinia 30- jak juz pisalam wczesniej my zaraz po wynikach (tylko 363tys plemnikow zywych , a powinno byc przynajmniej 2mil !)udalismy sie do Chinczyka, ktory zapisal mojemu mezowi ziolka. Pije je juz ponad tydz., a kuracja jest przewidziana na 5 tyg. Wczoraj bylismy na kontroli. Dr zmierzyl mezowi puls i jak zwykle ogladal jezyk. Przepisal kolejne ziola. Pytalismy sie co po tych 5 tyg? Dr powiedzial, ze trzeba zrobic badania nasienia i ze jest pewny poprawy. Dr wydal nam sie wowczas bardzo wiarygodny, skoro wysyla meza na badanie, czyli poddaje sam siebie kontroli. To b, dziwne ale to pierwszy czlowiek, ktory zwrocil uwage na cieplote ciala meza! Stwierdzil, ze to ona moze byc przyczyna wysokiej umioeralnosci plemniko-poprostu je przegrzewa.( Mojemu Dawidowi zawsze jest goraco, nie spi pod koldra,czesto sie poci, moze chodzic caly rok w t-shircie i zawsze jest cieplutki!) Moze warto abyscie zobaczyli co Wam proponuje medycyna alternatywna. Taka pierwsza wizyta rozpoznawcza jest za darmo, wiec nic nie macie do stracenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×