Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Gość iwa 18
PAMIETAM JAK DZIS JAK CZEKALAM NA OKRES I BYLAM PEWNA ZE DOSTANE BO BOLAL MNIE BRZUCH JAK NA @ A NIE DOSTALAM I TE TESCIKI JEDEN POZNIEJ DRUGI KORCZE JUZ SIE NIE MOGE ZNOW DOCZEKAC A NAJLEPSZE ZE CZEKAMY CALA EKIPA JA MOJ I CORCIA JAKIE TO WSPANIALE KIEDY TEN KONIEC GRUDNIA I TAK NIKOGO NIEMA WIEC SIE POZEGNAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj IWa :-) Przepraszam cie najmocniej iz tak wyszlo dlugo nie zagladalas i jakos tak wyszlo az mi wstyd :-( Jeszcze raz przepraszam ja juz o wiele lepiej naprawde i dziekuje. Ale moj @ sie skonczyl 2 plamki jasne brazowe i znow zoltego leci ja juz zdebialam co to moze byc w sumie dzis 32 dc i w zyciu nie mialam tak dlugo i choc w sumie 2 dni roznicy od ostatniego,ale czemu plamienia skape i koniec...... Jjeku to czekanie mnie wykonczy mowie wam,apetytu nie mam zoloadek mi sie i tak skurczyl od tyle dni nie jedzenia ale to i dobrze schudne troszke. Jedynie manadarynki nie umiem sie im oprzec ale kolezanka mowila ze jak miala angine tez ciagle chciala jesc mandarynki coz za zbieg okolicznosci ... Dziewczyny kochane doradzcie pomozcie HELP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkinia30
Starajace sie: Nick/Skad................Wiek.............Ilosc Cykli............Data @ Myszka/USA..............24....................6......... ..........28.11.07 Patrycja/UK..............25....................4........ . .........27.11.07 Smerfetka/Poznań......28...................23.......... ..........01.12.07 kkinia30/Warszawa,UK......30..............20............ ........24.12.07 AnulaS/Chełm,...........27.....................5........ .............27.11.07 Pauly78/Rzym...........29....................15......... ...........19.11.07 Zaciazone: Nick/Skad...............Wiek...........Tydzien Ciazy......Termin porodu PaniMisiowa.............27................38........... .......14.12.07 Fajniutka2005..........21................8.............. . ......25.06.08 kwatolina................30................17........... ..........22.04.08 Obca_.....................23................8........... .............29.06.08 Fiołek1....................29................18......... ..............27.04.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkinia30
czesc dziewczyny!!! Jejjjjjjjjj AnulaS a nie mowilam ze wszystkim nam sie uda!!! Tobie napewno sie udalo,kurcze jak ja sie ciesze:):):):):):):):):):):):):):):):):):):) Kochana lec do lekarza i sprzawdzaj,czekamy na wiadomosci od ciebie!!! Ale ja jestem pewna ze na 100% jestes przyszla mamusia.Wielki BUZIAK dla przyszlej mamusi i dzidziuni;)HUrrrrrrrrrrrrAAAAAAAAA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkinia30
Oli26- ciesze sie ze jestes juz u nas spowrotem!! Trzymam za ciebie kciuki mam nadzieje ze za 8 dni i ty rowniez jak AnulaS i inne dziewczyny bedziesz krzyczec ze szczescia!! Ja do polowy grudnia mam dac odpowiedz mojemu doktorkowi i prawdopodobnie od stycznia zaczne przygotowania do ivf,powiedz mi jak poszlo ci z zastrzykami?Ja tez chcialabym miec blizniaki:):):)ale bylo by fajowo,chociaz mam juz dwojke dzieci.Wszyscy dookola moi znajomi mowia ze oszalalam,nawet pielegniarka mojego lekarza byla zszokowana ze majac dwojke dzieci chce mi sie jeszcze bawic w pieluchy,ale na to nie ma rady ja tak bardzo pragne jeszcze jeden raz zostac mama.Jestem w stanie poddac sie wszystkiemu!!!Uciekam do pracy i gorace BUZIAKI dla was wszystkich dziewczyny;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkinia30
ojej mialam juz wychodzic wlasnie do pracy ale jeszcze musze dodac troszke otuchy Iwie,kochana wszystko jakos sie ulozy badz dobrej mysli.Mezulek juz wraca wiec bierz go w obroty,zobaczysz wszystko bedzie dobrze;).Ojej uciekam bo do pracy sie spoznie.Papapapapa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli26
Anulas.............to cudowna nowinka!!!!!! właśnie spełnie się Twoje największe marzenie i będziesz miała najcudowniejsze święta:). ja niedługo obchodzę urodziny i mam nadzieję że dostanę najpiękniejszy prezent od losu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Starajace sie: Nick/Skad................Wiek.............Ilosc Cykli............Data @ Myszka/USA..............24....................6......... ..........28.11.07 Patrycja/UK..............25....................4........ . .........27.11.07 Smerfetka/Poznań......28...................24.......... ..........26.12.07 kkinia30/Warszawa,UK......30..............19............ ........25.11.07 AnulaS/Chełm,...........27.....................5........ .............27.11.07 Pauly78/Rzym...........29....................15......... ...........19.11.07 Zaciazone: Nick/Skad...............Wiek...........Tydzien Ciazy......Termin porodu PaniMisiowa.............27................38........... .......14.12.07 Fajniutka2005..........21................8.............. . ......25.06.08 kwatolina................30................17........... ..........22.04.08 Obca_.....................23................8........... .............29.06.08 Fiołek1....................29................18......... ..............27.04.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Starajace sie: Nick/Skad................Wiek.............Ilosc Cykli............Data @ Myszka/USA..............24....................6......... ..........28.11.07 Patrycja/UK..............25....................4........ . .........27.11.07 Smerfetka/Poznań......28...................24.......... ..........26.12.07 kkinia30/Warszawa,UK......30..............19............ ........25.11.07 AnulaS/Chełm,...........27.....................5........ .............27.11.07 Pauly78/Rzym...........29....................15......... ...........19.11.07 Zaciazone: Nick/Skad...............Wiek...........Tydzien Ciazy......Termin porodu PaniMisiowa.............27................38........... .......14.12.07 Fajniutka2005..........21................8.............. . ......25.06.08 kwatolina................30................17........... ..........22.04.08 Obca_.....................23................10........... .............29.06.08 Fiołek1....................29................18......... ..............27.04.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość percio
czesc dziewczyny !! ja jestem rok po slubie bardzo chcemy miec dziecko wlasnie zaczelam leczenie !! mam nadzieje ze sie uda !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny !!!! STRASZNIE WAM WSZYSTKIM DZIęKUJę ZA TE MIłE SłóWKA!!!!!!! jesteście KOCHANE !!!!! JA dziś zrobiłam test i dalej są 2 kreseczki !!!!! tak się ciesze !!!!! Ale poranek maiałm nieciekawy !!!!! Bolał mnie brzuch i poszłam do lekarza. Do gina. Powiedział że to 2,5 tygodnia prawdopodobnie. następna wizyta za 2,5 tygodnia najwcześniej. Ale powiedział ze te bóle to tylko powiększanie się macicy, a że takie bolesne to sprawa indywidualna. Dał mi luteinkę (1 raz dziennie).Przestraszyłam się ale dziewczyny na gg mnie uspokoiły. Jeszcze raz wam dziękuje, za wszystko i życzę cudownuch fasolek i maluszków !!!!!!!!!!!!! Patinka, Smerfetka, glut,myszka, wy też będziecie mamami !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Anulka super, że to dzidzia.To taka wspaniała wiadomość. wierzę, że jak Tobie się udało to i nam się uda .Dbaj teraz o siebie i fasolkę.Nie zapominaj o fluidkach.Przepraszam, że wczoraj byłam taka marudna, ale przyszła @, więc mam nadzieję,że mi wybaczycie. Dziś już czuję się lepiej, bo jutro jadę badać hormonki. Pyt. do tych, które badały hormony 3 dzień cyklu robię FSH,LH,prolaktynę,estradiol,czy coś jeszcze, a TSH kiedy i Ft4.LH też w 14 dc, estradiol 2 doby przed owulką,i progesteron 7-8 dni po owulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia17
ja też...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkinia30
hej dziewuszki!!! Sliczna piosenka ale mnie troszke zdolowala. Oli26 powiedz mi jak dlugo przechodzilas przez ten proces,czyli chodzi mi o caly czas od chwili zaczecia procedury,ile czasu bralas zastrzyki i jakie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IZULKAA
anula kochana wielkie gratulacje bardzo się ciszę z twojego szczęścia . Pozdrawiam :) G-R-A-T-U-L-A-C-J-E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauly78
ANULA.....GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!:-) :-) ciesze sie Twoim szczesciem,dostalas najwspanialszy prezent Swiateczny:-) uwazaj na Siebie i badz z NAMI na biezaco!!!!!!!! a co do moich wynikow moze ktoras napisac czy jest ok? milego dzionka kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli26
Kikinia30.................. 1.Najpierw brałam antyki do miesiączki 2.po miesiączce pojechałam do Białegostoku i dostałam Diferylinę_ zastrzyk wyciszający czyli menopauza 3.po jakiś 2 tygodniach wróciłam i przez 6 dni w domu brałam Menopur w brzuch a po tych 6 zastrzykach wróciłam do Białegostoku na 2 tygodnie i tam już mnie stymulowano w klinice czyli: -codziennie rano pobierano mi krew -za ok 2 godziny był wynik, USG, i gin decydował ile Marwelonu w brzuch bo bywało tak że po 3 dawki dostawałam a nieraz po 2. bo te zastrzyki produkują jajeczka i jak gin stwierdzi że jest już ok że jest ich sporo i są duże to przeprowadza się punkcję jajników najlepiej pod narkozą bo strasznie to boli. - oni podczas punkcji wyjmują jajeczka i jeśli wszystkie są dojrzałe to zapładniają ( w dzień punkcji potrzebny jest partner aby oddać nasienie) -po paru dniach od 3 do maxymalnie 5 podają transfer czyli najlepsze jakościowo zapłodnione zarodki (najlepsze to w klasie A,B) a ja miałam aż 19 jajeczek z punkcji!!!!!!!!!!!! w tym 17 się zapłodniło!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i tylko 1 był w klasie C!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TERAZ TYLKO CZEKAM NA TEST , DZIŚ MIJA 6 DZIEŃ OD ZAPŁODNIENIA A MNIE SKRĘCA Z CIEKAWOŚCI. BOŻE ABY MI SIĘ UDAŁO TYM RAZEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli26
Kikinia30................napisałam w jednym podpunkcie Marwelonu przepraszam za pomyłkę to chodziło o Menopur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Byłam przebadać hormonki.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkinia30
Oli26-dziekuje za szczegolowa odpowiedz.Mysle ze jeszcze nie taz zapytam o rozne sprawy,bo napewno bedziesz mogla mi pomoc. Kochana trzymam za ciebie kciuki oby wszystko sie powiodlo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwa 18
poplakalam sie przez te wasze pioseneczki sa piekne a moja corcia przyszla i mnie glaszcze i pyta co sie stalo slodka milego wieczorku wam zycze w noc andrzejkowa przypominam sobie jak sobie wrozylysmy z dziewczynami to byly czasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczki95
AnulaS WCHODZE POGRATULOWAC!!!!CUDOWNA WIADOMOSC!!!!!!!!! UWAZAJ NA SIEBIE I FASOLECZKE! PIOSEKNKA ACH...ryczalam jak bobr..ide..bo nijak teraz sie czuje wyc sie chce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny !!!!! Wiedziałam że wam się spodoba piosenka. Ja też poryczałam się jak usłyszałam tą piosenkę. Wpadłam tylko na chwilę, mam teraz kłopoty z internetem. Ale cieszę się że pamiętacie o mnie. czuję się raczej dobrze poza tymi bólami brzucha raz na jakiś czas, najczęściej rano i wieczorem. Mam nadzieję że wszystko bedzie ok. A tak po za tym nie mam żadnych innych objawów. teraz czekam na badania. Idę we wtorek na badanie krwi. Biorę luteinkę i jakoś leci. teraz idę do tata. narazie nic jeszcze nikomu nie powiedzieliśmy. Postanowiliśmy powiedzieć na mikołjki. Taki prezent od nas. Pozdrawiam was wszystkie. Jaka tylko będę mogła będę do was zaglądać. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiołek1
Ja też słuchając pierwszy raz tej kołysanki wyłam jak bóbr :) Te pobolewania podbrzusza na początku są zupełnie normalne (macica się rozciąga) Niebezpieczne są jedynie bóle na środku podbrzusza, na samym dole (mocny ucisk) Mój ginek pow. że wtedy trzeba się natychmiast zgłosić do lekarza Anka ciesz się, że Cię wymioty nie dopadły - ja wymiotowałam od początku w zasadzie do teraz i to codziennie (teraz od jakiegoś tygodnia czuję, że przechodzi) a leci już piąty miesiąc :) wszystkiego dobrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc moje kochane U mnie bez zmian----@ nadal brak, robilam dzis test i niestety I kreska i pewnie dzis mnie nawiedzi...:( Niewiem dlaczego tak mi sie wydluzyl cykl,dzis 35dzien....jezeli dostane @ i mi sie skonczy smigam do ginka niech zobaczy co sie dzieje....Zmykam teraz kochane do pracki i napisze wiecej wieczorem....milego dnia wszystkim i papa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Co tutaj takie pustki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli26
UDAŁO MI SIĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 2 grubaśne krechy na teście!!!!!!!!!!! postarał się mój doktorek tym razem:-) wciąż nie mogę w to uwierzyć! 19 grudnie mam urodziny i zrobiłam sobie najpiękniejszy prezent no i święta. :-) :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×