Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Starajace sie: Nick/Skad................Wiek.............Ilosc Cykli............Data @ Myszka/USA..............24....................6......... ..........28.11.07 Patrycja/UK..............25....................4........ . .........27.11.07 Smerfetka/Poznań......28...................23.......... ..........01.12.07 kkinia30/Warszawa,UK......30..............19............ ........25.11.07 AnulaS/Chełm,...........27.....................5........ .............27.11.07 Pauly78/Rzym...........29....................15......... ...........19.11.07 Zaciazone: Nick/Skad...............Wiek...........Tydzien Ciazy......Termin porodu PaniMisiowa.............27................34............ .......14.12.07 Fajniutka2005..........21................8.............. . ......25.06.08 kwatolina................30................17........... ..........22.04.08 Czesc dziewczyny u mnie po staremu zadnych zmian ale do pracy mialam dzis dwie lewe rece tzn nawet z lozka wstac bylo dla mnie ciezka sprawa ale jakos sie dowloklam.\\ Mam nadzideje ze jutro nabiore lepszej ochoty. Mam nadzieje ze u wa humorek lepszy ,u mnie pogoda okropna wczoraj mala wichura byla doslownie z ogrodkow dach pozrywalo namioty drzewa polamalo itp i cale moje pranie diabkli wzieli szukalam po calym ogrodku i zbieralam po ziemi choc przypielam wyobraxcie sobie wiec jak mocno wialo no i lalo ze wczoraj nie moglam odwiedzic mojego kubusia dzis tez wieje wiec nici moze jutro sie poprawi. ide sobie ciepla kawusie zrobic ;-) BUziaczki dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam Dziewczyny !!!!! Wróciłam po długiej nieobecności, Nie miałam czasu na weckend a teraz jakoś luźniej, Fajnie że tak się ten tydzień zaczął bo nie wiem co bym zrobiła jak by był taki jak poprzednio. Ale co ja tam będę smucić, choć mam powód - niestety pobolewa mnie już brzuszek wiec @ jest już tuż tuż. to znaczy mam jeszcze tydzień ale u mnie to tak zawsze bóle z wyprzedzeniem. Kakusia GRATULUJę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SUPER żE CI SIę UDAłO !!!!!! Może i nas wkrótce odwiedzi to szczęście ????? Zarażaj nas tym swoim szczęściem!!!!!!!!!!!!!! Dziękuję dziewczyny że wróciłyście !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Anula ciesze sie ogromnie ze cie widac, tak patrze na ta tabelke i zobaczylam ze may dostac w ten sam dzien .W sumie nie wiem czy sie cieszyc czy plakac.Ale na razie nie mysle o tym. MNie jeszcze nic nie boli ale pewnie lada dzien dowlecze sie i do mnie ten slodki bol sygnalizujacy nadejscie @. Ehm.... te zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie wtedy pomyliłam w obliczeniach, tak naprawdę to wypada mi ze dostanę 25 więc w niedzielę, niestety...... A kiedy nas dosięgnie to słodkie szczęście ?????? Na razie jest ok ale wiem że jak już przyjdzie to się poryczę :( Takie życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi komputer obliczyl zee 24-25 bo stanio mialam 28 mego wiec akurat wychodzi 29 dni ale dodalam tez 2 dni bo ostanio mi sie wydluzaja do 31 dni prawie wiec zobaczymy jak bedzie w tym miesiacu. w tym miesaicu jakos tak nie mysle intensywnie czy dostane czy nie jakos obojetnie podchodze ale sciska mnie jak widze mamusie z brzuszkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja podobnie, nie wyczekuję jej nie myślę ale już czuje, i to jest najgorsze. A wokół mnie same albo ciężarne albo młode mamusie. Cóż oby wogule się udało gdybym choć to wiedziała. I tak pozostaje mi tylko czekanie, a mi też się teraz wydłużył tak jak kiedyś miałam, 30 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia17
Kakusia G R A T U L U J E!!! Powiedzcie mi prosze, jakie sa problemy z zajsciem w nastepna ciaze jezeli po pierwszej nie podano mi imunoglobuliny. Konflikt mielismy w grupie glownej,wiec okazalo sie to dopiero po miesiacu i moje malenstwo mialo trasfuzje (na szczescie tatusiowej krwi). Alanek ma 5 m-cy. Czekalismy na niego 2 lata... Nadzieje trzeba miec zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starajace sie: Nick/Skad................Wiek.............Ilosc Cykli............Data @ Myszka/USA..............24....................6......... ..........28.11.07 Patrycja/UK..............25....................3........ . .........25.10.07 Smerfetka/Poznań......28...................23.......... ..........01.12.07 kkinia30/Warszawa,UK......30..............19............ ........25.11.07 AnulaS/Chełm,...........27.....................5........ .............27.11.07 Pauly78/Rzym...........29....................15......... ...........19.11.07 Zaciazone: Nick/Skad...............Wiek...........Tydzien Ciazy......Termin porodu PaniMisiowa.............27................37........... .......14.12.07 Fajniutka2005..........21................8.............. . ......25.06.08 kwatolina................30................17........... ..........22.04.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IZULKAA
KAKUSIA kochana 🌼 G.R.A.T.U.L.U.J.E 🌼 super i znowu następna fasolka, przekazuj gorące fluidki koleżanką by tez dostały niebawem to szczeście. Moja Zuza juz dużarna cały czas się śmieje, przewraca się nawet z plecków na brzuszek , jest cudowa , szczeście wszystkich, juz niedługo ędzie miała 5 miesięcy . Pozdrawiam was wszystkie dziewczyny bardzo gorąco trzymam cały czas kciuki. papa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwa 18
hej dziewczyny u mnie po staremu mam dni plodne i co z tego jak meza nie ma moja corcia chora teraz jej miezylam tempke 39'8n wysoka bylam z nia u lekarza ale tutaj dla nich paracetamol i po problemie ale jak jej dam to zbije sie do 38'7 to tez wysoka a powiedzial ze to przejdzie ale strasznie sie boje to naprawde wysoka goraczka jak na dziecko pozdrawiam wszystkie dziewczyny duza buska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glut
A ja dowiedziałam sie w końcu na temat jednostek badań. Dostalam wynik z jednostkami IU/La, a wszędzie jest mlu. Poszłam do laboratorium i pani powiedziała ze są to normy UE. Więc FSHI LH nie jest taki złe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje kochane ;-) Ja szykuje sie do pracki jakos nie podoba mi sie tam nie ciagnie mnie ja lubie prace dynamiczna ruszac sie czlowiek czuje ze czas plynie i jest jakos tak weselej tylko nie do przesdady a w tej pracy żółw by mnie przegonil z Slimakiem na czele ;-) ehmm ale godziny sa dla mnie super wiec musze na razie jakos dac rade nie ma najgorzej ale nudno okropnie. SAmopoczucie jako takie ;-) mam nadzije ze u was duzo lepiej. Wiem Anula jak juz zacznie sie czuc ze nadchodzi to nic wesolego ja na razie nic ale dopadnie i mnie. Smerfetka co u ciebie gdzie jestes??? POzdrawiam wszystkie dziewczyny i zycze bardzo Milego Dnia :-) Obca mam nadzieje ze samopoczucie dobre i dzidzia rosnie jak na drozdzach a ty sie niczym nie przejmujesz czy tak??? Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Starajace sie: Nick/Skad................Wiek.............Ilosc Cykli............Data @ Myszka/USA..............24....................6......... ..........28.11.07 Patrycja/UK..............25....................3........ . .........25.10.07 Smerfetka/Poznań......28...................23.......... ..........01.12.07 kkinia30/Warszawa,UK......30..............19............ ........25.11.07 AnulaS/Chełm,...........27.....................5........ .............27.11.07 Pauly78/Rzym...........29....................15......... ...........19.11.07 Zaciazone: Nick/Skad...............Wiek...........Tydzien Ciazy......Termin porodu PaniMisiowa.............27................37........... .......14.12.07 Fajniutka2005..........21................8.............. . ......25.06.08 kwatolina................30................17........... ..........22.04.08 Obca_.....................23................8........................29.06.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiołek1
Nie wiem, czy mnie jeszcze pamiętacie, bo byłam aktywna na tym forum duuużo wcześniej..... Ale czasem tu zaglądam, gratuluję kolejnych ciąż !!! :) pozdrawiam serdecznie Starajace sie: Nick/Skad................Wiek.............Ilosc Cykli............Data @ Myszka/USA..............24....................6......... ..........28.11.07 Patrycja/UK..............25....................3........ . .........25.10.07 Smerfetka/Poznań......28...................23.......... ..........01.12.07 kkinia30/Warszawa,UK......30..............19............ ........25.11.07 AnulaS/Chełm,...........27.....................5........ .............27.11.07 Pauly78/Rzym...........29....................15......... ...........19.11.07 Zaciazone: Nick/Skad...............Wiek...........Tydzien Ciazy......Termin porodu PaniMisiowa.............27................37........... .......14.12.07 Fajniutka2005..........21................8.............. . ......25.06.08 kwatolina................30................17........... ..........22.04.08 Obca_.....................23................8........... .............29.06.08 Fiołek1....................29................18.......................27.04.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala 29
Czesc dziewczyny ! Chyba w koncu trafilam na odpowiedni dla siebie topik i grupe ludzi.My tez z mezem staramy sie o dziecko od 1,5 roku w koncu umowilismy sie na wizyte do NOVUM,to przychodnia leczenia nieplodnosci.Chyba czeka nas dluga droga....do upragnionego dziecka ;-[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauly78
witajcie kochane, dostalam@:-((.....jutro rano ide na badania.mam sporo badan do zrobienia...mam tez zobaczyc czy mam przeciw ciala na rozyczke,jezeli nie to bede miala szczepionke i pozniej po 3,4miesiacach moge na nowo sie starac o dzidzie. milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala 29
pauly przykro mi wiem jak to jest czekac i czekac ...a gdzie sie leczysz jesli moge wiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauly78
w Rzymie!! to beda moje pierwsze badania jezeli chodzi o problemy z zajsciem w ciaze.maz juz robil badanie ale powtarza za miesiac. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala 29
trzymam kciuki ;-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie ;-) Ja juz po pracy teraz musze sie wziasc za cos ,ugotowac uprasowac wyprac. Pauly jestem w szoku pewnie nie jest ci lekko,czy twoim zdaniem opieka zdrowotna w Rzymie jest dobra??? jak dlugo tam jestes?? Czy ci sie podoba?? Anula gdzie jestes???I inne dziewczyny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauly78
czesc Patinka co do sl.zdrowia we Wloszech to nie mam zastrzezen!!!!! mysle,ze dbaja o pacjentow:-) najlepsze jest to,ze nie mam problemu z dostaniem skierowania na jakiekolwiek badania.zalatwiam to telefonicznie i po godzinie moge odebrac skierowanie.mam zrobic ok 14badan jutro(krew).... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Patinka jestem, jestem, ale jakoś nie miałam czasu napisać. U mnie po staremu, byłam dziś pytać czy w Przychodni robią badania hormonów, niestety nie, więc muszę szukać dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pauly to przynajmniej tyle dobrze ze mozesz liczyc na pomoc z ich strony i to masz z glowy mam nadzieje ze wyniki beda dobre bede trzymala kciuki za ciebie. Smerfetko ciesze sie ze sie odezwalas ojoj poszukaj w internecie w swoim regionie gdzie sa takie badania?moze cos znajdziesz i bedziesz mogla z samego rana zadzwonic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Tak Patinko będę szukać w Poznaniu na Polnej lub w Invimedzie, a może gdzie indziej jeszcze, zobaczę. Jestem po wizycie u teściów, przeżyłam nie było tak źle, ale co chwila gadali o ciążach w rodzinie itd, no i padło pytanie, a Wy w końcu kiedy, powiedziałam, że jak przyjdzie czas i za chwilę zmieniłam temat, bo pewnie by dalej drążyli, aż by mnie zabolało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Pozdrowienia dla wszystkich dziewczyn, Pauly myślałam wczoraj o Tobie i miałam nadzieję, że Ci kochana się udało, szkoda, ale teraz porób badania i działajcie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauly78
dzieki dziewczyny!!!!!jestescie kochane.jak tylko bede miala wyniki to sie odezwe. milego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiatam serdecznie ;-) U mnie za oknem ponury dzien i moj organizm to odczuwa jakos spie po 10 godzin i mi malo zaczelam lykac witaminki od dzis multiwitamionowe moze nie bede taka spiaca. I znow do pracki a co u was duzo dziewczyn sie nie odzywa co napawa mnie nie pokojem :-( Myszka Anula Pani misiowa OBca kkinia Sylweczka gdzie sie podziewacie i cala reszta dziewczyn ??? mnie jak na razie brzusio jeszcze nic nie boli tylko glowa od wczoraj lekko a dzis zaczela hmmmm moze spadek cisnienia ja jestem nisko cisnieniowcem. Dobra koncze wam narzekac taka maruda ostanio jestem ;-) Buziaczki i do uslyszonka wkrotce papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Czesc kochane ja cały czas Was czytam,wczoraj musiałam isc do lekarza bo jakies zapalanie mam w pochwie i dał mi proszki dopochwowe,takze teraz z tym walcze:( podobno praiwe kazda kobieta ma to w ciązy ale ja i tak nie jestem tym pocieszona....Jak byłam to zrobiłam sobie odrazu badania które mi przepisał,te wszystkie na krew,i całosc jeszcze bez moczu wyszła mnie 100zł..no ale czego nie robi sie dla fasoli.Teraz wizyte mam na 4 grudnia juz mam byc wyleczona i z wynikami. Czuje sie czyba lepiej,nie mam takich mdłosci i wraca mi apetyy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauly78
czesc dziewczyny zrobilam badania....bylo az 16 roznych badan!!wyniki za tydzien....najdluzszy tydzien w moim zyciu! milego dnia kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×