Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Cześć dziewczyny !!!!! Jak tu dziś jeszcze puściutko ????? Ja w przeciwieństwie do wczoraj dziś mam super humor. Wczoraj w pracy było po prostu do bani. Ale wieczór zrekompensował mi cały nieudany dzień.; Byłam na parapetówce. Tak się uśmiałam że jeszcze dziś mnie bolą mięśnie policzków. A dziś szara rzeczywistość sprzątanie. Zmykam do szmaty bo kurz trzeba zetrzeć. Jutro pewnie przyjdzie @..... Czuję to coraz bardziej niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszsytki Przyszle Mamusie ;-) wiecie okropna cisza co to ma byc jak tak daklej pojdzie topik zacznie znikac a tego nie chcemy prawda???? mamy sie wspierac bo kto nas zrozumie jak nie my same?? Dzis jest moj 27 dc, i do tego lapie mnie grypa lekka temperaturka i boli gardelko cora mnie zarazila :( apetyt przeszedl albo z bolu i samopoczucia albo sie dokarmilam na nastepne kilka dni :P brzusio zaczyna czasem mocniej pobolewac z piersiami zadnego znaku. Moj mezus sie napala bo chodze i zrzedze od 3 dni. pozostaje teraz czekac anula trzymam kciuki oby @@@@ nie przylazla do ciebie i kazdej z was zycze niech sie doczepi od nas!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek🌻 Anulka------trzymam mocno kciuki zeby ta wredna @ sobie odpuscila Ciebie na 9 miesiecy, duzy👄 Patinko-----a my jedziemy na tym samym wozku, u mnie dzis 26dc i tez pewnie za pare dni nawiedzi mnie @, cholercia przeganiam ja jak sie tylko da, ale niewiem czy to poskutkuje...oby.......👄 Smerfetka-👄 Dla wszystkich psiapsiolek tych ktore nie wymienilam po 🌻 i 👄 Zagladne pozniej bo na 11:30 mam do lekarza z moja reka...trzymajcie kciuki zeby to nie bylo nic groznego i do wyleczenia...papa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki ja po sporej dawce lekow wiec na razie moge przelykac wzielo mnie na dobre :( widze ze jestescie bardzo mocno zajete bo jak inaczej te pustki wytlumaczyc ale wszsytkie??? mnie czasem mocniej pobolewa brzusio cisnie doslownie ale chyba nabawilam sie jakiegos zapalenia choc na razie nic nie boli i nie doskwiera bo mam spore uplawy-wycieki koloru bardzo jasn zoltego blelelelelelelelel co to moze byc. Mialam kiedys stan zapalny ale mialam przy tym swedzenie pieczenie zaczerwienienie i uplawy lekko brazowe byly. Nie wiem jak tak was zanudzam a tu ani jdenj zywej duszy no coz. Myszka mam nadzieje ze z twoja reka bedzie dobrze bo to bardzo wazna konczyna u czlowieka :P mamy podobnie a ilu dniowe cykle masz regularnie czy roznie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Chciałam sie tylko przywitać i kończę szykowac jedzonko i nynki. Niestety bardzo źle się czuję, od rana miałam kłucie w pępku, a teraz zimno mi i chodzę jak pijana a zarazem jak połamana.Co to może być, chyba coś mnie bierze.Pozdrawiam. Pa pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za wsparcie, ale @ niesety przyjdzie. Brzuch boli mnie coraz bardziej. Mam już doła. Teraz przyjechali rodzice szwagierki, więc rozmowa tylko o jednym o maleńkim Ignasiu. A ja mało się tam nie rozwyłam. Daltego wyszłam z tamtąd jak najprędzej. Ale i tak wcale nie czuje się lepiej. Smerfetko a może ty jesteś już mamusią, czytałam że niektóre kobiety w pierwszych dniach ciąży czują ból w podbrzuszu tak jak przed okresem i tak jak by były przeziębione. Na innym toipku dziewczyna miała takie objawy. Patinko, Myszko dziękuję za te kciuki i pamięć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie Nie odzywałam się, bo nadzieja, bo marzenia, bo ... Same wiecie jak to jest. Teraz już wszystko wiadomo @ przyszła z 5 dniowym opóźnieniem. Adopcja stoi w miejscu. Humor na psy. W pracy ciężko z integracją. A fe ale marudzę. Przepraszam. Mam nadzieje, że uda się jeszcze w tym miesiącu którejś spełnić swoje marzenie. Ja nadal czekam i już powoli nie wiem czy warto. Chyba nie warto, 9 lat staranek i nic. Mam nadzieje, że coś innego dobrego mnie w życiu spotka. Bo na razie to tylko dbam o swój cmentarz niespełnionych marzeń. Oby kochane Wam się udało. Mi już chyba nie ma co się udać. Przechlapałam życie i tyle. Trudno. Z wiadrem pesymizmu w stosunku do siebie, a mega worem optymizmu dla Was Sylweczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Anula S dzięki jesteś kochana, ale to chyba nie dzidzia, bo delikatnie pobolewa mnie juz brzusio tak jak na @, choć byłoby super gdyby jednak nie przylazła, ale przyjdzie takie moje głupie szczęście.W nowym cyklu zamierzam porobic badania hormonalne, to mnie jakoś trzyma na duchu, że może w końcu znajdę jakąś przyczynę, wię za kilka dni muszę je zrobić, więc czekam i nie czekam na @. Sylweczka a Ty mi tutaj nie pisz głupot, bo ja tutaj biorę przykład z Ciebie, tyle lat starań, cierpliwości, bólu, oczekiwań, sama nie wiem jak Wam to się udało.Podziwiam i wiem, że może już nie masz sił do walki, ale nie poddawaj się, nie myśl o tym wiele, ale nie odpuszczaj zarazem. Dzisiaj czuję się już lepiej choć kręgosłup mnie bardzo boli i mięśnie, no i chyba trochę rzeczywiście jestem przeziębiona, bo kicham i zimno mi, ale to na pewno zwiastun @.Ja mam @ w dniach 21-28, więc oczekuję, bo to mój 22 dzień cylku.Ostatnio miałam chyba 24 dnia. Czuję,że nadchodzi, choć pobolewania brzucha są delikatne, bardziej odczuwam kłucie w pępku. Fajnie by było jakby to było to czego tak bardzo pragnę, ale to nie to. A co słychać u Was dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczki95
hej dzieczyny:)))jak u Was? ja mam oczywiscie@..zaraz po ide do gin biore sie za wyniki za dlugo to wszysko trwa i dalej nie mamy dzidziusia:((powiem wam ze jak dostalam okres teraz to splynelo to po mnie...jakos przywyklam ze jest co miesiac..pozatym ostatnio tyle sie dzieje...ech...Kochane nie traccie nadzieji starajcie sie i nie przejmujcie powodzeniami ale nie traktujcie tego jak obowiazku z. teraz robimy swoje..moze to problem bo za duzo o t ym myslicie niestety mozg platziej chcesz tym a figle im bardziej chcesz tym bardziej sie'"glowka"blokuje:P:( nic zmykam m zaraz do pracy Kochane trzymajcie sie cieplo i czekam na kolejna Pania Fasolkowa:)) pani Misiowa GRATULUJE niech sie dobrze chowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane Ja umieram solidnie od soboty,, wczoraj moj mnie zawiozl na pogotowie dostalam silny antybiotyk Penicilllin,temperatura non stop 40 stopni robilam zwyklym termometrem w sobote to nie byl termometr wskazac wiecej ale sie gotowalam,mam Ostra Angine ;( Migdalki sa ogromne ze pozostal malutki otwor na oddychanie i pelno ochydnej ropy nie spie juz 2 dzien dzis zacznie sie 3. Nie jem 2 dni wykoncze sie nie wytrzymuje tak silny bol :( Co 4 godziny mam brac 2 tabletki antybiotyku na razie zadnej ulgi od wczoraj buuuuu POmocy. Dzis moj 29 dc zrobilam test wiec na pewno @ mnie odwiedzi ale nie czuje zadnych zwiastunow ze przyjdzie moze ze jestem chora ale mocz mam caly czas koloru ciemnego pomaranczu prawie brazowy moze z tego antybiotyku bralam kich troche kiedys ale takiego koloru nie mialam. Ehmmm co tam u was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkinia30
Czesc dziewczynki!!! Ja juz wrocilam z Polski,bylo fajnie ale krotko.Zawsze bedzie mnie tam ciagnac.Ja wlasnie przywitalam sie dzisiaj z @ ale nie jestem zaskoczona bylam pewna ze przyjdzie. Zaczynam myslenie z moim mezem o ivf,ale nie wiemy jeszcze w jakim terminie tego dokonac,jestem po wizycie u gina,moglabym juz w lutym podejsc do transferu,jakby wszystko dobrze poszlo to jeszcze w tym roku moglabym zostac ponownie mama. Narazie kupilam salfazin i faszeruje nim mojego mezusiam,i rozmyslamy czy teraz sie na to zdecydowac czy na jesieni.Cholercia mam straszny metlik w glowie.Juz bym chciala a za chwile boje sie tego czy nam sie powiedzie czy nie,ryzykowac czy odpuscic sobie.Strasznie boje sie ze jak nam sie nie powiedzie to mnie to zdoluje,zbyt duza pokladam w tym zabiegu nadzieje. Uciekam narazie nie bede zanudzac,pozdrawiam was wszystkie goraco.BUZIACZKI !!!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki !!!! Patinko Trzymaj się biedulko, obyś szybciutko wróciła do zdrowia. A @ może nie przyjdzie ????? Ja Mam dziś podły nastrój. To chyba przez tą @ która wciąż się spóźnia. A brzuch boli jak cho**ra. Straszne uczucie. Najgorsze jest to że wciąż walczę z nadzieją :( :( :( :( :( :( A na inny forum kolejnej dziewczynie sie udało. Chce mi się wyć normalnie. Ja nie mam złudzeń bo ten ból jest solidnym zwiastunem no i pojawił mi się jak zwykle śluz. Żadnych objawów dzidzi nie widać więc tylko czekam :( niech się zacznie i sobie pójdzie. Martwi mnie tylko że teraz z każdym miesiącem spóźnia mi się coraz bardziej. dziś mam 31 dc. mam już tego dość :( :( :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak wogóle to co tu tak pusto ?????? gdzie wy się podziewacie co ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie koleżanka namawiała mnie na zrobienie testu. Ale nie zrobię tego. po 1 za wcześnie, po 2 strasznie się boję. Zawsze kończy się to płaczem. Nie potrafię tak dłużej poczekam. jak się będzie długo spóźniać to wtedy zrobię, ale boję się nawet o tym myśleć. Już wariuję, a to dopiero 1 dzień spóźnienia. jestem głupia :( :( :( :( :( A miałam nie myśleć o tym :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkinia30
hej hej AnulaS nie placz kochana po co te smutki!U mnie sytuacja tez jest nie za wesola ale przestalam brac to juz do siebie bo przyjdzie oszalec jesli nie wezmiemy tego na spokojnie.Kochana co ma byc to bedzie powolutku malymi kroczkami a zobaczysz ze nam wszystkim sie poszczesci;))!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Anula S ten bol wcale nie musi oznaczac @ ja do tej pory czasami mam bol jak na @ a to juz moj 5,5 tc od ost @ nie zalamuj sie i mysl pozytywnie a napewno sie uda trzymam kciuki i przesylam fluidki ******************************************************************************************************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny !!!! Jesteście kochane. szaleję tak bo znów zaczynam mieć chole**ą nadzieję. A jej nie chcę, co miesiąc jest a potemj wielkie rozczarowanie. Najgorzej że co miesiąc wydłuża mi się cykl..... A miałam taki książkowy 18 dni a teraz już 31 dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glut
Hej ja oderałam dzisiaj wyniki na prolaktyne- 426,1 i testosteron- 0,6 i są ok. Więc musimy skupic sie na mężu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glut zawsze to już coś do przodu prawda ???? My też z mężem ja do końca roku nie wyjdzie zdecydowaliśmy ze mąż zrobi badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glut
Mój mąz już sie leczy, tylko ja miałam jakieś obawy że może coś ze mną nie tak. Teraz wiem że wyniki są ok i nie mam co wyszukiwac usiebie chorób. Anula jezeli nic wam nie wychodzi przez tyle miesiecy to może nie ma co odkładac na styczen tylko teraz niech zrobi badania. Będziecie wiedzieli na czym stoicie. Jeżeli będzie cosnie tak z wynikami to od stycznia zabierzecie sie za leczenie. Mój chodzi do androloga i nie jest tak łatwo i szybko zarejestrować sie do nich. Ale może wyniki u twojego męża będą ok. Powodzenia. Lece do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkinia30
czesc!!! AnulkaS-koniecznie musisz zaciagnac meza na badanie poniewaz czasem ale niestety to nasi mezowie sa glownym problemem braku ciazy.Dobrze ze moj pozwolil sie zbadac bo twierdzil caly czas ze on jest ok,a tutaj niespodzianka okazalo sie jednak ze nie,ale dzieki temu przynajmniej wiemy co robic.Narazie lyka salfazin ponoc czesto jest po tych tabletkach duza poprawa.Ale i tak sadze ze nie ominie nas in vitro.Martwi mnie tylko ze ten zabieg tez nie daje 100% rezultatow a jest cholernie drogi:(!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza . .
W roku 2006 w szpitalu pozostawiono 826 noworodków. Adopcja ze wskazaniem to taka, w której matka zrzeka się praw do dziecka, ale wyraźnie wskazuje (z imienia i nazwiaska) parę, która ma dokonac przysposobienia . W przeciwieństwie do adopcji, która się opiera na tzw. zgodzie blankietowej, NIE jest anonimowa. JESTEŚMY GRUPĄ KOBIET KTÓRE ODDDAŁY DZIECI DO ADOPCJI . ZNALAZŁYŚMY IM RODZINY, WIEMY ŻE SĄ KOCHANE I SZCZĘŚLIWE . POMAGAMY SOBIE I WSPIERAMY SIĘ NAWZAJEM . ODDDAJEMY NASZE DZIECI W POSZANOWANIU UCZUĆ I LUDZKIEJ GODNOŚCI ,ZGADNIE Z PRAWEM , DO ADOPCJI ZE WSKAZANIEM . JESLI NOSISZ SIĘ Z ZAMIAREM ODDDANIA DZIECKA I POTRZEBUJESZ WSPARCIA . SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI --MY JUŻ PRZEZ TO PRZESZŁYŚMY . TEL KONTAKTOWY 0 508 177 509 kalina1@gazeta.pl gadu-gadu 6199174''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki moje kochane Ja w pol zywa ale jeszcze jakos ciagne.Dzis znow w szpitalu bylam bo jestem odwodniona 4 dzien nie jem nie pije dali kroplowke jedna na nawodnienie mnie, druga przeciwbolowa i zastrzyki dozylne sterte nowych lekow.4 noc nie spie siedze na lozku bo zainfekowalo mi juz uszy i nie da sie spac na boku bo boli a na wznak nie potrafie oddychac umieram chyba :( :( :( na lekach pisze ze trzeba cos zjesc mowilam lekarce ze ja nie dam rady wymiotowalam im ropa i sama zolcia ale mam sprobowac bledne kolo wzielam wszsytko na czco bo dla mnie sama tragedia byla polkniecie tabletek. Jeszcze takiego bolu nie mialam,wolalabym 1000 razy urodzic W nocy bylam pewna ze dostalam bo taka lekko rozowa plamka sie pojawila na wkladce higienicznej wiec zalozylam podpaske i mam spore uplawy dalej zolte i nic czerwonego nie widac zadnych boli nic wiec czekam dalej dzis 30 Dc wiec akurat wieczorem sie doczlapie albo opzni moze choroba ma cos z tym wspolnego hmmm nie wiem pozdrawiam Anula dziewczyna dobrze ci radza pedz ze swoim na badania by od nowego roku dzialac juz pelna para a nie czekac dopiero za wynikami. Smerfetko kochanie moje co u ciebie jak sie czujesz. Myszka jak tam raczka wszsytko dobrze? KKinia rozumiem cie in vitro bardzo drogie i ryzyko czasem sama o tym mysle zde jak by mi sie nie udalo z rok czasu to moze i ja sie zdecydowala ale suma jest dla mnie przerazajaca.. Oli dawno nic nie piszesz co u ciebie kochana daj znac?? Sylweczka mam nadzieje ze samopoczucie troszke lepsze,rozumiem cie zbyt dluga walka i czlowiek ma dosc ale nie poddawaj sie z adopcja szukajcie w innych osrodkach na twoim miejscu poszlam bym do gazety i kazala wydrukowac na samym srodku pragniemy miec dziecko mamy wszsytko chcdemy dac milosc a oni nam utrudniaja moze gazety wam pomoga napisz do ewy drzyzgi ja bym uderzala gdzie sie da nie poddawaj sie walczysz o swoje malenstwo ktore was bardzo potrzebuje i czeka za wami musiecie pokazac ze umiecie walczyc bo tacy sa wlasnie rodzice. I co z reszta dziewczyn odezwisjcie sie bo cisza tutaj bardzo nie mila. Jak dozyje to odezwe sie jeszcze i buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Chciałam pisać wczoraj, ale nie mogłam wejść na stronę, czasami tak jest. Niestety to chyba było coś z jetitami, bo przedwczoraj i wczoraj miałam biegunkę. Dzisiaj już nie, ale czuję,że @ nadchodzi, choć nic mnie nie boli, ale to się czuje i wie.Nie robię sobie jakoś nadzieii, bo później bardzo boli, choć i tak boli, ale mam cel zrobić badania hormonów.Tylko przypada wekend, ale mogę te pierwsze badania zrobić od2 - 5 dnia cylku, prawda dziewczyny? Nastawiłam się na ich zrobienie, więc teraz tylko o tym myślę.Niestey kosztują 30 zł. za 1 hormon, ale trudno. Patinko kochana Ty szybko nam wracaj do zdrowia, męczysz się biedulko mocno, no i jedz, choć wiem, że nie mozesz, aale chociaż troszeczkę musisz. No a co słychać u reszty dziewczyn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauly78
czesc kochane jutro ide po winiki badan.....trzymajcie kciuki! wizyte u ginek mam dopiero na 18go grudnia:-( do tego bede miala@wiec chyba przeloze na styczen.jak ja nie lubie czekac!!!!!!!!!!!! milego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×