Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Gość glut
Cześć. Ostatnio zauważyłam że cykl owulacyjny zaczyna mi sie po 18 dniu. Cały czas słyszałam i dzialaliśmy z męzem w okolicach 14 dnia. A jak wam przypada? Robie wykres temperatury od 4 m-cy i temp. wzrasta po 17 dniu. Wiem że niektore dziewczyny tak maja. Wiec chyba zaczniemy działac z mezem po18dniu cyklu. Ide do ginka jutro i zapytam sie czy mam prawidłowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glut
Cześć. Ostatnio zauważyłam że cykl owulacyjny zaczyna mi sie po 18 dniu. Cały czas słyszałam i dzialaliśmy z męzem w okolicach 14 dnia. A jak wam przypada? Robie wykres temperatury od 4 m-cy i temp. wzrasta po 17 dniu. Wiem że niektore dziewczyny tak maja. Wiec chyba zaczniemy działac z mezem po18dniu cyklu. Ide do ginka jutro i zapytam sie czy mam prawidłowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje kochane ;-) Biore leki ktore dzis dostalam sa bardzo silne po 20 minutach mam odlot, w glowie tylko szumi potrafie przelknac bol jest ale tepy ze umiem zjec zjadlam pierwysz raz od dni buleczke i paroweczke dzis ;-) zolodek glosno skomentowal tak sie w poludnie ucieszylam ze duo mniej boli iz zapomnialam wziasc nasteponej dawki i bol wrocil tak wiec pilnuje sobie godzin teraz. ZAdnych symptomow nadchodzacej @ brak zadnych boli opuchniec nic sporo wydzieliny zoltej no i smrod ale to z Penicyliny.. ale czemu zolte plamy,wczoraj byly 2 jasne plamki rozowe i kropka robilam test wyszedl negatywnie jutro 31 dzien cyklu moze ze taka choroba i tyle lekarstw ale nigdy nie mialam tak ze z powodu lekow przeziebieniowych cos mi stanelo w miejscu?? poczekam do piatku a potem nie wiem ???\\chyba ze zaskoczy mnie ale zeby cos zaklulo od czasu do czasu ucichlo??? Boje sie nakrecic :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczynki🌻 Wczoraj napisalam do Was tak dlugiego posta i nie moglam do Was wyslac.wrrrr😡....ale dzis mam nadzieje bedzie ok.... Patinko kochana---------ale Cie dopadlo,kuruj sie nam i zdrowiej....moze u Ciebie w brzuszku juz zamieszkala malutka fasoleczka...:Pbyloby super.....duzy👄 AnulkoS----------nie mozesz sie zamartwiac i plakac...napewno Ci sie uda zajsc w te upragniona ciaze.....wiem czekanie jest najgorsze...ale nie pozostaje nam nic innego jak miec nadzieje bo ona umiera ostatnia...mysle ze Bozia widzi wszystko z gory i w koncu da nam to upragnione szczescie...musimy tylko modlic sie do niego i wierzyc ze sie uda....-👄 Kkinia---------napewno wszystko si poprawi u meza i nastepne wyniki beda ok...trzymam kciuki-----👄 Smerfetka------trzymam kciuki zeby ta wstreciara nie przyszla do Ciebie......:P Pauly-------bede caly dzionek trzymac kciuki Sylweczka , Obca, Oli, ----------a co u Was kochane....odezwijcie sie czasem bo tesknimy tu za Wami--1000 👄 Wszystkie starajace sie bierzmy sie do roboty bo Pani Misiowa niedlugo rodzi i musi ktorejs z nas przekazac brzuszek....takze glowka do gory i dzialamy.......... Pani Misiowa,Fajniutka, Kwatolina, Kakusia i inne wszystkie ciezarne dziewczynki ktorych niema w tabelce ,poglaskac brzuszki odemnie i prosimy o przesylanie ciazowych fluidkow, a my bedziemy lapac....👄 U mnie z raczka juz lepiej ale i tak bede musiala zrobic przeswietlenie.....dostalam lekarstwa przeciwbolowe, ale jeszcze ich nie zazywalam bo czekam na @.....Ale juz mnie nie boli w nocy raczka jak wczesniej....:P:P:P:P:PJutro bedzie u mnie 30dc...ale ja czasem mam takie wachania 2 dni w jedna lub w druga strone...takze nadal czekam ..dzis troszke zaczal mnie bolec brzuszek jak na @ ale przestal...krzyz boli a u mnie to oznaka wlasnie @....:( zobaczymy.....Milego dnia Wam zycze i duzo ciepelka w serduszku i usmiechu na buzi.....👄....Ale strzelilam gigant posta ....bye

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli26
cześć kochane dziewczynki nie pisałam bo byłam w Białymstoku i jestem już po zabiegu 4 dni. jestem już w domku i odpoczywam. zabieg poszedł super dostałam 2 najlepsze blastocysty i mój doktorek powiedział że rzadko coś z tego nie wychodzi i bardzo duże prawdopodobieństwo jak się uda że będą bliźniaki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! strasznie bym chciała:) muszę nadrobić zaległosci poczytać co się zmieniło na topiku i ile przybyło fasolek. ja będę wiedziała za ok 8 dni czy się udało. bardzo się boję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauly78
czesc dziewczyny odebralam wyniki,oto one: TSH 1,74mcU/ml FSH 7,53mUI/ml LH 5,96mUI/ml prolaktyna 11,4ng/ml FT3 2,66 pg/ml FT4 1,42ng/dl wszystkie badania robilam 3dc co Wy kochane na moje wyniki sadzicie? milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauly78
estradiol 90,58pg/ml jestescie tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Cześć Pauly, niestety nie pomogę, bo nie wiem co oznaczają te wyniki.Sama w piątek zamierzam jechać na badania hormonów, bo niestety zaczynam plamić, choć nie czuję bólu brzucha ani nic innego, ale pojawiła się brązowawa plama, tak więc moje marzenia znów legły w gruzach. wiecie co ja myślę, otóż,że ja nigdy nie doczekam się dzidziusia, ale mi smutno, choc nie liczyłam, że się udało to i tak we wnątrz jest taka ogromna nadzieja. Jaka ja jestem głupia, jak już przychodzi gdzieś 21dzień cyklu to odczuwam taki głęboki, wewnętrzny niepokój, dni mi się dłużą, ja chyba szaleję już z tego wszystkiego.Poczekam do wieczora i zobaczę czy plamki się nadal będą pojawiały, czy tez nie, ale raczej już nie mam złudzeń. 2 lata walki, starań, oczekiwań, nadzieii, smutku, rozczarowań, bólu, ile jeszcze tak mam żyć? Dlaczego nie możemy mieć dziecka, którego tak bardzo mocno pragniemy? Oby którejś z Was się udało chociaż w tym cyklu. Patinka, Anula, Myszka i inne dziewczyny trzymam kciuki. Oli obyś ogłosiła nam tą wspaniałą nowinę już niebawem i oby to były bliźniaki, ja też chciałabym mieć bliźniaki, ale jakoś nie jest mi dane, by mieć choć jedno dziecko, cóż takie życie.Odezwę się wieczorkiem.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny !!!!! Spóźnia mi się i spóźnia, zrobiłam test i wiecie co II !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! O matko sama w to jeszcze nie mogę uwierzyć!!!!!!!!!!!!! Mam ochotę zrobić 2 by sprawdzić. jak myślicie czy test mógł się tak pomylić ??????? Ojej chyba mi się udało jestem taka szczęśliwa !!!!%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Anula gratuluję, test raczej nie mógł się pomylić, ale na wszelki wypadek zrób jeszcze jeden. widzisz to ty będziesz mamusią, a nie ja.Super oby tak dalej, może jeszcze Patinka napisze nam taką wiadomość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Anula to niesamowite, a jak reakcja Twojego męża? Kochana dajesz mi nadzieję ta wiadomością, tylko u mnie tak długo nic nie ma, że już tracę tą nadzieję. Dziewczyny nowa fasolka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mąż się popłakał, jestem taka szczęśliwa ze mam ochotę to wykrzyczeć. Smerfetko i ty zobaczysz upragnione 2 kreseczki, ja jestem tego dowodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Normalnie widzę Cię oczyma wyobraźni, jaka jesteś szczęśliwa. A dziewczyny jak się dowiedzą to dopiero będzie się tutaj działo. Myszko, a Ty masz na dzisiaj termin @, oby też nie przyszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Dzięki Anula, naprawdę cieszę się ogromnie Waszym szczęściem. Tylko ja już nie mam sił na to wszystko........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się boję że to pęknie jak bańka mydlana, że się okaże że test się mylił. Ale ta duga kreska była cienka ale bardzo wyraźna i ciemna, więc mam nadzieję że to prawda. Jutro zapiszę się na wizytę u gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staję się nudna znów ja zaczynam stronkę :) już chyba 4 raz :) Smerfetko nie martw się ja jeszcze wczoraj płakałam że mi się znów cykl wydłuży a dziś płaczę ze szczęścia :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
AnulaS matko jak ja sie ciesze,widzisz kazda z nas miała takie bołe i u Ciebie były oznaką faosli,one bedą jeszcze przez jakis czas,zwłaszcza w dni kiedy ma byc @.Tak sie ciesze,ze kolejna z nas jest szczęsliwa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Teraz jak bedziesz patrzec na Ignasia to bedziesz myslała juz jak bedzie wyglądało Twoje dziecko,i juz nie bedziesz słuchała płaczu małego z bólem serca ze Ty tego nie słyszysz bo za pare miesięcy to samo Cie czeka:):):):);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Anula HURA HURA HURA mowilam Ci ze te bole nie sa na @ !!!!!!!! jestem taka szczesliwa ze Ci sie udalo !!!!!!!!!!!!!! Dziewczyny cos mi sie zdaje ze listopad i grudzien przyniesie jeszce nie jedna dobra wiadomosc!!!!!!!!! Pozdrawiam Buziaczki WIELKIE GRATULACJE ANULA!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starajace sie: Nick/Skad................Wiek.............Ilosc Cykli............Data @ Myszka/USA..............24....................6......... ..........28.11.07 Patrycja/UK..............25....................3........ . .........25.10.07 Smerfetka/Poznań......28...................23.......... ..........01.12.07 kkinia30/Warszawa,UK......30..............19............ ........25.11.07 AnulaS/Chełm,...........27.....................5........ .............27.11.07 Pauly78/Rzym...........29....................15......... ...........19.11.07 Zaciazone: Nick/Skad...............Wiek...........Tydzien Ciazy......Termin porodu PaniMisiowa.............27................38........... .......14.12.07 Fajniutka2005..........21................8.............. . ......25.06.08 kwatolina................30................17........... ..........22.04.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starajace sie: Nick/Skad................Wiek.............Ilosc Cykli............Data @ Myszka/USA..............24....................6......... ..........28.11.07 Patrycja/UK..............25....................3........ . .........25.10.07 Smerfetka/Poznań......28...................23.......... ..........01.12.07 kkinia30/Warszawa,UK......30..............19............ ........25.11.07 AnulaS/Chełm,...........27.....................5........ .............27.11.07 Pauly78/Rzym...........29....................15......... ...........19.11.07 Zaciazone: Nick/Skad...............Wiek...........Tydzien Ciazy......Termin porodu PaniMisiowa.............27................38........... .......14.12.07 Fajniutka2005..........21................8.............. . ......25.06.08 kwatolina................30................17........... ..........22.04.08 Obca_.....................23................8........... .............29.06.08 Fiołek1....................29................18......... ..............27.04.08 Jeszcze raz wysyłam bo jakąś nieaktualną znalazłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starajace sie: Nick/Skad................Wiek.............Ilosc Cykli............Data @ Myszka/USA..............24....................6......... ..........28.11.07 Patrycja/UK..............25....................4........ . .........27.11.07 Smerfetka/Poznań......28...................23.......... ..........01.12.07 kkinia30/Warszawa,UK......30..............19............ ........25.11.07 AnulaS/Chełm,...........27.....................5........ .............27.11.07 Pauly78/Rzym...........29....................15......... ...........19.11.07 Zaciazone: Nick/Skad...............Wiek...........Tydzien Ciazy......Termin porodu PaniMisiowa.............27................38........... .......14.12.07 Fajniutka2005..........21................8.............. . ......25.06.08 kwatolina................30................17........... ..........22.04.08 Obca_.....................23................8........... .............29.06.08 Fiołek1....................29................18......... ..............27.04.08 ANULA GRATULAJE OGROMNE GRATULACJE jejku jak sie CIESZE :-) Bedzie dobrze.. WIdzisz ja jeszcze jeden cykl i dogonie ciebie jesli chodzi o czas staran. Stan moj nieco lepszy ale tylko jak jestem na lekach jak przestaja dzialac rozpoczyna sie bol nie do wytrzymania ;( jak wspomnialam mialam caly czas zolte uplawy Dzs bylam pewna ze dostalam bo pojawila sie brazowa plamka potem druga i tak czekam polecialo ich troszeczke ale za leciutko ubrudzily mi wkladke tylko ze nie trzeba jje wymieniac i stoi nic nie cche leciec co sie ze mna dzieje moze cos ze mna nie tak :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starajace sie: Nick/Skad................Wiek.............Ilosc Cykli............Data @ Myszka/USA..............24....................6......... ..........28.11.07 Patrycja/UK..............25....................4........ . .........27.11.07 Smerfetka/Poznań......28...................23.......... ..........01.12.07 kkinia30/Warszawa,UK......30..............19............ ........25.11.07 AnulaS/Chełm,...........27.....................5........ .............27.11.07 Pauly78/Rzym...........29....................15......... ...........19.11.07 Zaciazone: Nick/Skad...............Wiek...........Tydzien Ciazy......Termin porodu PaniMisiowa.............27................38........... .......14.12.07 Fajniutka2005..........21................8.............. . ......25.06.08 kwatolina................30................17........... ..........22.04.08 Obca_.....................23................8........... .............29.06.08 Fiołek1....................29................18......... ..............27.04.08 ANULA GRATULAcJE OGROMNE GRATULACJE jejku jak sie CIESZE :-) Bedzie dobrze.. WIdzisz ja jeszcze jeden cykl i dogonie ciebie jesli chodzi o czas staran. Stan moj nieco lepszy ale tylko jak jestem na lekach jak przestaja dzialac rozpoczyna sie bol nie do wytrzymania ;( jak wspomnialam mialam caly czas zolte uplawy Dzs bylam pewna ze dostalam bo pojawila sie brazowa plamka potem druga i tak czekam polecialo ich troszeczke ale za leciutko ubrudzily mi wkladke tylko ze nie trzeba jje wymieniac i stoi nic nie cche leciec co sie ze mna dzieje moze cos ze mna nie tak :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glut
Anula GRATULACJE to mało powiedziane. Bardzo bardzo się ciesze, aż mi się łzy zakreciły w oczkach. To jest dowod że wytrwałość popłaca. Rob szybciutko drugi test i zawiadom nas o wynikach. Ale masz prezent pod choinkę. Super Smerfetka bierz przykład z Anuli. Więcej optymizmu. Ja rownież staram sie 2 lata. Mąz ma problemy z nasieniem i już rok sie leczy. Co ja mam powiedzieć. Jak będziesz tak pesymistyznie myślała o sobie to zero wyniku. Wiesz że takie myślenie ma po częsci wpływ na nasze wyniki i podejmowane decyzje. Na kazdą z nas jest u gory wyznaczony czas pojawienia sie fasolki. Paulu78 Ft3 , ft4 i prolakyne masz w dziwnych jednostkach. Na to Ci nie odpowiem ale pozostałe masz chyba ok. Ja niedawno robilam też te badania. Wyniki masz podobne do moich tylko że ja mam wszystkie w jednostkach mlU/L. Byłam dzis u ginka i powiedział że są ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulkaaaaaa------G🌻R🌻A🌻T🌻U🌻L🌻U🌻J🌻E[kwiat.....poplakalam sie ze szczescia...taka nowina....jupiiiiii super, tak sie ciesze ...mysle ze grudzien bedzie dla nas wszystkich rowniez szczesliwy....:P:P:P:P:P Ja tez czekam na @,dzis pobolewa mnie podbrzusze i myslalam ze juz dostalam @, ale jeszcze jej nie ma , pewnie sie spozni ...dostane w nocy albo jutro......:(Ide dziewczynki pod prysznic z wielkim usmiechem od ucha do ucha i jezeli dostane @ jutro to z rana dam znac....dobrej nocki kochane a ty Anulka dbaj teraz o siebie i 1000 👄...pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwa 18
ANULKA KOCHANA GRATULACJE WIDZISZ UDALO CI SIE I TO SZYBCIUTKO 5 CYKLI A TAK SIE MARTWILAS SUPER A TERAZ DOPISZ SIE DO TABELKI BUZKA DLA WAS DWOJGA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwa 18
A TAK APROPO TO NIC NIE PISZE JAK WIECIE CZEKAM NA MEZUSIA ZA 5DNI MAM@ I TO BEDZIE OSTATNIA BEZ NIEGO JUUUUUPI!!! I NAWET SIE ZADNA O MNIE NIE SPYTA SMUTNO MI A TERAZ DOSYC WYZALANIA PATINKO WRACAJ DO ZDROWIA BUZKA DLA WSZYSTKICH DZIEWCZYNEK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×