Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Gość Smerfetka 29
W tym roku robimy w domu z kilkoma znajomymi małą imprezkę. w zeszłym roku byliśmy i teraz mieliśmy tez iść, ale jakoś ochoty nie mieliśmy, a w domu tez sa fajne imprezki. Poza tym to co chwilę coś, bo Święta, wczoraj rocznica Ślubu, teraz Sylwester, dużo tego wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Nic zmykam, bo jutro ostateczne porządeczki i przygot. się do imprezki, więc trzeba wstać w miarę możliwości wcześnie.Pozdrawiam wszystkie koleżanki, bawcie się dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczki95
Witajcie Kochane!!! ja takm zagladam od czasu do czasu z doskoku:P wczoraj wrocilismy odrazu do pracy poszlsmy dzis jestem padnieta zaraz de spac zeby na Sylwka jakos p;rzyzwocie wygladac:P Patinko Kochana ne czekajj i przyjezdzaj do Polski tu zapewno Ci pomoga!a nie tam koniowaly:(( Smerfetko a jak u Ciebie?/ Myszko24 :)) jak sie czujesz?? przeszla Ci zlosc hii dobrze wesz ze mu zagladamy walczymy ze soba..z brakem dzidziusia:(( ale nc Nowy Rok2008 niech bedzie owocny w bobaski tego Wam zycze i przedewszystkm zdrowia i sił ,jestem z Wami Caluski Wystrzalowego Sylwestra:P:P buzka!!//usta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Misiaczki--------ja nie bylam zla tylko bylo mi troche smutno i teskno za Wami , za tym jak kiedys zapisalysmy w jeden dzien 3 strony....co tu zagladalam to bylo pusciutko:( A ja wstalam i ide za 2 godzinki do pracy,ucho mnie boli i glowa ...chyba bede lezec w lozku po sylwestrze, mama nadzieje ze nie.... Zycze Wam milego dnia i udanego Sylwestra....papa🖐️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczki95
Myszka24 hee rozumiem Cie:(( bywalo ze psalam a nkt nie reagowal no coz bywa..jak przygotowana do Sylwestra? pani Misiowa szczesciaro:))) buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane ;-) Życze wam wszystykiego najlepszego w nowym 2008 ROKU By spełniły sie wasze wszsykie najskrytsze marzenia,duzo zdrowia i radosci kazdego dnia. Ja siedze w domku bratu popielam kotleciki bo przyszedl z pracy zmeczony a jedzie na imprezke to troszke go poratowalam ;-) Brat tez leci jutro do polski ah brakuje mi stapnac na nasz kawalek ziemi ehmmm. Bawcie sie kochane dobrze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bede oglafajerwerki godzinke dokldnie po waszym czasie. Miejmy tylko nadzieje ze wytrzymam. Dostalam dzis inne leki i czuje sie po nich senniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki życzę wam aby w tym roku spełnily się wasze marzenia z tym najważniejszym na czele. Aby każda z was pod koniec tego roku tulila już swojego maluszka i żebyśmy wszystkie byly szczęśliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniia82
Witam :) Mam małe pytanko czy któs może wie gdzie są ośrodki adopcyjne albo jakiś adres na woj. śląskie?? dziekuję i przesyłam buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w ten 2008 rok!!!!!!!! Oby byl szczesliwszy i lepszy od poprzedniego🌻 Przyszlam tylko sie przywitac i ide dalej spac do lozeczka....wrocilismy z pracy o 6 rano i spalismy do polodnia....a teraz spowrotem do lozeczka dalej odsypiac....:P Odezwe sie jutro do Was ....milego odpoczywania po sylwestrowej nocy...buzki...papa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przepraszam jeśli...
...ale tytuł "pomocy- chce mieć dziecko"- to może na jakieś męskie forum ( babki nie mają nasienia) a może " pomocy- chce miec dziecko" oznacza dla autorki, że to nie jest normalne, żeby chcieć dziecka???? hmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do przepraszam jeśli....
debil jednym słowem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia__
najlepszym sposobem na zajscie w ciaze jest dobry seks....to znaczy, ze nie kochamy sie po to, zeby zajsc w ciaze i przy wytrysku nie mowimy- chodz coreczko, chodz, psychika rowniez odgrywa wielkie znaczenie przy poczeciu dziecka;) najlepiej wyjechac gdzies na romantyczny weekend....w takich pieknych, romantycznych miejscach czlowiek nie mysli, ze to doskonale miejsce, aby poczac dziecko, ale zeby odpoczac....seks jest wtedy lepszy, a dzieki temu moze byc owocniejszy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytaneczko*
czy regularność miesiączek zwiększa łatwość zajścia w ciążę? Staraczki czytałyście cos o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczki95
natalia przestan gadac glupoty !!!! wyobraz sobie ze nie zawsze wystarczy sie kochac i odrazu zajsc w ciaze!wrrr ne raz starania trwaja lata i nic.. wiec daruj sobie te komentarze..pan Misiowa Witaj Kochana jak sie czujecie?? sypiasz??czy mala buszuje?? caluski Myszka Smerfetka gdzie jestescie????pozdrowki ja mykam do pracy jutro do lekarza zobaczymy co powie endokrynolog-gin jakie szanse na dzidzie??:(( papatrzymajcie kciuki:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Cześć kochane ja to mam dopiero problem, moze mi pomożecie? Otóż okres miałąm 23 grudnia dość normalny.29 i 30 kochaliśmy się z mężem i po wszystkim zaczełam krwawić delikatnie kolor czerwony,a później brążowy.Na drugi dzień też i przestało. Wczoraj znów się kochaliśmy i zaraz po leciało ze mnie jakbym dostała okres, a dziś od rana była to brązowa wydzielina o bardzo nieprzyjemnym zapachu, teraz znów ciemnoczerwona i ten okropny zapach.No i boli mnie w lewym boku, a czasami cału brzuch, co to może być?Pomóżcie jak wiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Witam Was wszystkie. Misiaczki trzymam za Ciebie kciuki, oby było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny jestes tu nowa i potrzebuje pomocy,czy ktoras z was umnie obliczac dni plodne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój maluch jest kochanym szkrabem i nawet zbyt czesto nie budzi sie w nocy.Większość nocy przesypia.Już się nauczyla ze najlepiej jest na rączkach i się upomina dość głośno o swoje.Dzisiaj bylismy na usg wiec mala miala swoje pierwszy spacer.Gorzej ze mną mam wysoką gorączkę i musze caly czas zciągać pokarm bo mala nie chce ssać piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glut
hej. Mam kłopot. Mąż zrobił badania i ma liczne komórki nabłonkowe. Szukalam w inernecie ale ciężko coś wyszukać. Czy to coś poważnego, wcześniej tego nie miał. Do lekarz idziemy dopiero 21 stycznia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Dziewczyny jak wiecie co to moze być w moim przypadku to napiszcie proszę.Ta wydzielina jest caały czas, brzuch boli, dostałam jakąś wysypkę, czerwone chrostki na ciele, bolą nerki.Przecież to chyba niemożliwe, żebym była w ciąży i coś się stało, kilka dni temu miałam okres.Jutro spróbuję zapisać się do lekarza, bo zwariuję, do tego ten ból i nieprzyjemny zapach. Ratunku co jest ze mną nie tak? Patinka a jak Ty się czujesz? Glut nie pomogę,ale dziewczyny zapewne odp. na Twoje pyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Myszko a co u Ciebie?No i upozostałych koleżanek?Piszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Carlain wpisz w goglach kalendarz dni płodnych i tam sobie odszukaj, jest wiele takich kalendarzy, ale chyba najlepiej odszukaj taki tytuł: Kobieta-Serwis dla kobiet wp.pl, choć wszędzie obliczą jak wpiszesz dzień ostatniej miesiączki i długość cyklu.Powodzenia w razie pyt. pisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glut
Smerfetka najlepiej udać sie do lekarza. Nasze gdybania i przypuszczenia nie pomogą tak jak lekarz. Na ciążę to dziwne objawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki !!!! Ja jestem dziś i jutro na zwolnieniu więc mam troszeczkę czasu na poklikanie. Przeziębiłam się i próbuje się leczyć domowymi sposobami. Popiera to mój lekarz rodzinny. Jest już nawet lepiej ale na dworze strasznie zimno więc postanowiłam że posiedzę te 4 dni w domciu aż mi całkiem przejdzie. Nie mogę ryzykować. Wczoraj byłam u gina widziałam już swoja kruszynkę !!!!! Pierwszy raz Jest taka śliczna ma 10 tygodni, 28 mm, a tak przebierała rączkami i nóżkami że lekarz aż się śmiał. Serduszko mocno bije, nie słyszałam ale widziałam. Jestem taka szczęśliwa, a mój meżuś wczoraj zabrała mnie po wizycie na kolacje. po powrocie nie dałam już rady nic napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz i ja dopiszę się do tabeleczki tylko już w końcu w innym miejscu. :) :) :) :) :) :) :) :) :) ;) Starajace sie Nick/Skad................Wiek.............Ilosc Cykli............Data @ Myszka/USA..............24....................8......... ..........? Patrycja/UK..............25....................4........ . .........27.11.07 Smerfetka/Poznań......28...................24.......... ..........26.12.07 kkinia30/Warszawa,UK......30..............19............ ........25.11.07 Pauly78/Rzym...........29....................15......... ...........19.11.07 Sylweczka78/Żory.....29....................min.72....... .........22.12.08 Rusaczek/Nowy Sącz..33...................min. 32................05.01.08 Zaciazone Nick/Skad...............Wiek...........Tydzien Ciazy......Termin porodu Fajniutka2005..........21................13............. . . ......24.06.08 kwatolina................30................23.......... ..........22.04.08 Obca_.....................23................13.......... ........29.06.08 Fiołek1....................29................18......... ..............27.04.08 AnulaS .....................27................10.......................29.07.08 Dzieciaczki urodzone Nick....................Plec.................Imie....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........corka.............Patrycja......... ......21.12.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś nie mogę tu nigdy trafić jak jest tu jakaś żywa istota. Zawsze pustki. Spróbuję potem. Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×