Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

No a topikową to zawsze robimy jakoś impulsywnie, taką nie zapowiedzianą, a trzeba byłoby sie umówić, wtedy byłybyśmy moze na niej wszystkie i dopiero by się działo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O to jest super pomysł. A Ty masz może jakieś kontakty przez gg, bo wiesz ja to mam taką sytuację, że wszystkie - prawie wszystkie dziewczyny, od których mam numery gg, są już w ciąży. Więc to chyba szczęśliwa sprawa mieć ze mną kontakt :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nad morzem Sylweczko latem, ale jeszcze nie wiemy kiedy konkretnie, miejsce docelowe to Jantar, tak sobie myślimy, miejmy nadzieję,że to wypali, narazie myślimy,że się uda, ale kto to wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W lato to by było super - Jantar - tam jeszcze nie byłam. Ale ciekawi mnie wszystko co nowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam tez jeszcze nie byłam, a to jest niedaleko Malborka, więc tak się zgadałyśmy z dziewczynami.Mam kontakty z dziewczynami na gg, Twój nr też mam, ha ha. Dziś napisałam do Anuli S pogadałyśmy sobie. No ja mam gg do dziewczyn niezaciążonych. Myszko kochana a my na pewno spotkamy się jak wrócisz do Polski, bardzo chcę si ez Toba spotkać i poznać tak naprawde a nie tylko wirtualnie i ze zdjęć, moja siostrzyczko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie do końca bo Anulka S jest w ciąży :) Ale byłoby mi miło, mieć Twoje gg, co Ty na to?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oki, pisała,że często piszecie ze sobą. Dziś była trochę zła, bo mąż chory, a chłop chory to jakby miec małe dzieckow domu, więc poszła sobie odpocząc do siostry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety panowie to małe dzieci jak są chore. A jak tam Twoja połówka? Też mu się tak zdarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetko, to ja się uciszę, a Ty sobie porozmawiaj z Myszką. Miłej rozmowy :) Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uświadomiłam sobie,że muszę jakiegoś dłuższego posta napisać, bo Was zaniedbuję. Olawd świetnie poradziłas sobie z pomarańczą, bis prosimy, ha ha. Myszko dziękujemy za przepis, ja swój wkrótce podrzucę. Misiaczki miłej pracki, wczoraj nocka przegadana, a dziś przepracowana. Aneczka trzymamy kciuki, uda się. Monita buziaki. Edytkaanytka pisz co u Ciebie i fluidki przesyłaj. Wszystkie zaciążone prosze o odzew, starajace się też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie myślę co by Wam tu jeszcze napisać, serniczek zrobiony. Za oknem wichura i leje deszcz,a ja siedzę sobie i marze o ...............widomo o czym, o kim................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha i stronka moja jeszcze, ale fajnie.Poprzednie były Sylweczki, ciekawe która jutro będzie miała to szczęscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetko ==>udalo Ci sie z ta stronka:P:P:P:PA ciekawe kiedy mi sie uda zlapac jakas stronke?;););););););) Kochana napewno sie spotakamy bo my jestesmy podobne do siebie jak siosrzyczki i chcialbym poznac moja wirtualna siostre👄 Dobrej nocki dziewczynki😴😴😴😴😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nonono jestem w szoku ale ruch na kafe :P:P:)) a ja w pracy uch co za los::P Smerfetko Jantar bedzie zdobyty w tym roku hehe 👄 olawd 👄 ales ostra heheh niby nie warto sie wdawa w gadke z pacnami ale az czlowieka skreca jak widzi takie glupoty..:(( sylweczka78 👄 milo CIE WIDZIEC!! monita witaj👄 Aneczka Ty gdzie sie ukrywalas cio>>>??? 👄 nic zaraz nyny bo o 11.30 wtajemy i jedziemy po wyniki badan :P takze juz cos dziss bede wiedziala :)) caluski i milego Dnia!:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje kochane, nie mogę spać, chyba za wczesnie poszłam wczoraj nynki, albo martwię się trochę jak wyniki Misiaczka, choc i tak wiemy ,że będą dobre.Niesety teraz taka chwila niepewności, ale już popołudniu Misiaczek am powie, że jest oki. Myszko nie wiem jak ty ale ja tęsknię za Tobą jakbyśmy naprawde były siostrzyczkami, choć tu wiele dziewczyn jest dla mnie jak bratnia dusza. Dziewczyny jesteście takie kochane Misiaczki, Aneczka, Ola wd , Patinka i wszystkie niewymienione. Patinko jak miło,że jestes i zagladaj do nas koniecznie, brakowało tu Ciebie, a i mam nadzieję,że na gg uda nam sie jakiś dzień pogadać. No to teraz odpocznij od starnek i w maju do dzieła, a latem znów bedziesz w Polsce w sprawie dzidzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek wszystkim ;-) mam nadzeije ze humorek dobry dzisiaj ? Sylweczko z ta bajeczka super sprawa musimy ja zrealizowac. A twj maz to zloty czlowiek a ty jeses sliczna madra kobieta uda wam sie zobaczysz. Ja nistety przylozylam tylko gowe do poduszki wczoraj i odplynelam. Witaj smerfetka wiesz nie za bardzo chce sie zastosowac do zalecen lekarza po prostu nie beda to intensywne starankaa tak mysle tylko spokojnie kiedy przyjdzie ochota a zabez[ieczenia stoswac nie bede zadnego. Czasem ie boje i mam mysli ze nie bede musiala stosowac zabezpieczenie bo i tak ciezko bedzie po ostaniej ciazy. Zycze milego dzionka ide dopic kawusie i szkowac sie do pracki 1 szy dzien po urlopie no i laure do szkoly.Buziaczki pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetka za wczesnie poszlas spac jak patrze na topik ostani raz udzielilas sie grubo po 23 ciej o jejku jak ty wytrzymujesz tak dlugo nie spac. no nic musze naprawde uciekac paa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry kochanee ❤️ melduje sie i zagladne pozniej bo wracam do wyrka . jantar mi pasuje tylko nie w drugiej polowie sierpnia! mam w miare nie daleko ok 150km wiec moze byc!!! 👄 milego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj mialam stawiane bańki i dzisiaj mi juz lepiej. Musialam mieć je stawiane bo przy karmieniu piersią żadne poważniejsze leki nie wchodzą w grę wiec ratowalam sie jak moglam. Znowu natrzaskalyscie stronek. Szkoda za ja nad to morze mam tak duzo kilometrow bo bym tez sie chetnie spotkala. Dziewczynki wymienialyscie sie zdjeciami ja tez bym chetnie zobaczyla jak wygladacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starajace sie Nick/Skad..................Wiek.............Ilosc Cykli...............Data @ Myszka/USA.................24....................10..... . . .. .......23.03.08 Patinka/UK..................25......................1... . .. . ..........28.02.08 Smerfetka/Poznań.........28................ ...26...... .. ..........05.03.08 kkinia30/Warszawa,UK...30....................22........ ..........19.02.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.72... . .............22.12.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33..............min. 34...................02.03.08 Monita32.....................32....................13... .. ............29.03.08 olawd.........................28.....................27. ................22.03.08 alii/Warszawa..............27.....................33.... ......... ...10.03.08 Aneczka227/Malbork......20.....................8....... ...........23.02.08 Paula3332/Belchatow.....27.....................5...................25.02.08 Zaciazone Nick/Skad...............Wiek...........Tydzien Ciazy......Termin porodu Fajniutka2005..........21...............13............. . . .....24.06.08 kwatolina................30...............23.......... ............22.04.08 Obca_....................23...............23.......... ............29.06.08 Fiołek1...................29...............18......... .............27.04.08 AnulaS ....................27...............13................... ..29.07.08 Dzieciaczki urodzone Nick....................Plec.................Imie....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........corka.............Patrycja......... ......21.12.07 Witam Was kochane i zycze dzisiaj samych usmiechow na twarzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaniMisiowa sliczna masz corunie, pozazdroscic...tak pozytywnie oczywiscie. Moge sobie wyobrazic jak cudownie jest miec dla kogo zyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×