Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Nio cos cisza nastala:P:P:P Aneczko -->tylko mignelas na gg a nie odezwalas sie ma forum...oj nieladnie nieladnie...kciuki wciaz trzymam...uda sie jak nie teraz to za miesiac....👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetko wspolczuje Ci i przepraszam za to pytanie. Mam nadzieje , ze przejdzie Ci niebawem ten bol i przede wszystkim wyzdrowiejesz!!! Napewno tak bedzie wiec nie przjmuj sie wcale, bo co nas nie zabije to nas wzmocni!!!!!!!!!!!!!!!! wiec glowka do gory;) Widze ze podajecie tu przepisy na ciacho:) swoja drogo musz sprobowac upiec, chociaz z pieczeniem mam male problemy, bo... piekarnik mnie nie slucha:);) hehe Ja podam Wam przepis na calkowicie naturalny peeling do ciala (abyscie zrobily cos dla siebie, takie 30 minutowe domowo-lazienkowe spa:)) Jest to peeling z kawy. Ja zawsze stosuje proporcje (na cale cialo) 2 stolowe lyzki kawy zalewam wrzatkiem, nastepnie odcedzam i takie fusy sobie zostawiam:) do tych fuskow dodaje oliwe z oliwek extra virgin, (tyle aby nie bylo zbyt rzadkie i nie bylo zbyt geste)((moje przyjaciolki dodaja zamiast oliwy z oliwek ---- oliwke dla dzieci ). Mieszam ta miksture i odstawiam aby wystyglo tak, aby sie nie poparzyc. najlepiej robic peeling w lazience w wannie badz pod prysznicem, bo balagan jest niemaly, ale warto naprawde. kawa (jeszcze ciepla) dodaje energii i spala (bo to kofeina) niedobry tluszcz cellulit itp. a oliwa z oliwek zawiera witaminki i ktore sie wchlaniaja i pozostawia skore lagodnie natluszczona. Ja uwielbiam ten peeling. nie robcie na noc bo nie zasniecie- przez zapach kawy:) calusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula moze dziewczyny sie odezwa....a ten peeling musze kiedys wyprobowac....🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiedzialam......jak ja jestem i mam czas to wszystkie pouciekaly i zostalam sama😭[:(😭:(😭:(😭:(😭:(😭:( Paula tez zwatpila i uciekla.....:( Wiec w takim razie biore sie za robote:):);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula nie szkodzi, jak coś to pytaj. Nie jest to zapalenie przyjemne, ale trzeba je przeżyć. Myszko ja jestem, ale też w międzyczasie coś robię, ale zaglądam, więc się odezwij. Gdzie sie reszta dziewczynek podziewa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula nie szkodzi, jak coś to pytaj. Nie jest to zapalenie przyjemne, ale trzeba je przeżyć. Myszko ja jestem, ale też w międzyczasie coś robię, ale zaglądam, więc się odezwij. Gdzie sie reszta dziewczynek podziewa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie ciekawe gdzie inne dziewczynki sa.....ja ide jeszcze odkurzyc i pozniej zagladne moze ktos jeszcze sie odezwie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kakusia fajnie,ze piszesz z nami. Jest tu ktoś, czy znowu jestem sama? Dziewczyny piszcie coś. Aneczka jak samopoczucie? Misiaczki odpocznij, zrelaksuj się jakoś. Myszko my takie pracusie, ciagle coś robimy. Patinka co u Ciebie? Sylweczka gdzie się podziewasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ja jestem , co prawda ogladam z mezusiem film ale moge do was zagladac . buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneczko - robilas test? jak sie czujesz? @ nie widac- to dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jest tam ktos czy gadam sama do siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nio Smerfetko ja tez nie lubie tak bezczynnie siedziec i nic nie robic ...zawsze cos znajde do zrobienia....hehehe...:P:P Olawd wiec zagladaj do nas jak mozesz bedzie nam milej:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki a u mnie dzis 5 dc a cos mnie zaczyna bodbrzusze bolec....ciekawe co tam sie znowu dzieje???mam nadzieje ze nic zlego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O i stronka PaniMisiowej.....tak tylko czekalam kto zgarnie stronke:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maluszek najedzony, wykąpany i śpi. Oddycha juz prawie normalnie. Katarek ustepuje natomiast przeszedl na mnie i wali mi sie pełną parą. misiaczki_______ kochane słoneczko nasze uda sie napewno wszystkie w to wierzymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojojojoj to nie dobrze kochana ...kuruj sie kochana jak tylko mozesz ...dobrze ze Patrysi juz przeszlo 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane. Ale sie dzieje napisalam do was rano a tu stronki leca tak szybciutko do przodu ze szok nie nadozam za wami czytac. ja niedawno wrocilam dopiero bo laura miala dzis step i balet wiec niedawno weszlismy do domku. Padnieta jestem troszke nasprzotalam sie.jutro znow bede zajeta bo bede pomagala sie tacie przeprowadzic.bedzie mi go brakowac bo to zlota raczka. a moja mama znow zienial decyzje iz nie pojedzie z tata do londynu tylko przeprowadzi siedo mnie na 3-4 miesiace z bratem mlodszym a otem pojedzie do polski bo tu nie ma dla niej miejsca to znaczy ze zle sie czuje tutaj. aja znia wytrzymam 5 dni i zacznie sie now ohhh az sie tego boje. To moja mama ale czasem nie idzie znia wytrzymac. Ale jestem dzis nerwowa pewnie przed @ w koncu jutro mam dostac ciekawe jak to bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️❤️❤️ Hej dziewczyny jutro robie rano test... Ale się boje go robić....:(:(:( Zrobie go o ile do jutra @ nie przylezie,,, Może mnie zołza robi w konia:(:( nie wiem sama... Zaraz ide do apteki całodobowej po test... Rano napisze co wyszło... Mam nadzieje,że załamki nie będzie a jak bedzie to najwyzej trudno poplacze sobie troche i przejdzie:)) Buziaczki ogromne dla was:) do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczko kochana napewno beda II grube krechy.....zobaczysz....buziaczki👄 dla Ciebie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia17
Czesc dziewczeta! Tyle tworzycie ze nie daje rady przeczytac,a co dopiero pisac ;) Fajnie,ze sie tak izntegrowalyscie i tworzycie mocna grupe. Bo z moich czasow na kafe tylko Izulka (nasza matka zalozycielka) zaglada. Widze,ze nasza Myszka bardzo sie uaktywniala :) Szkoda,ze jestesmy tak strasznie rozproszone, bo fajnie bylo by WAs spotkac w realu. Bo z moich stron jest chyba Paula(ja jestem z lodzi). Patinko- miewasz jeszce bole po laparo? Mnie do pol roku czasmi ciagneto tu i owdzie. Moze Aneczka zainicjuje fale poczetych fasolek. Trzymamy kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sonia ==>fajnie ze zagladnelas ....duzy👄 dla Ciebie....zagladaj i pisz czesciej....a wiesz musze od czasu do czasu towarzystwo rozruszac....zeby pisaly od czasu do czasu...:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia17
no tak, ale widze ze nie leniuchuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia17
miało byc nie leniuchuja,a cos glupiego wyszło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia17
juz sie zorientowalam,ze kafe wylapuje brzydkie slowa hihi,ale baran ze mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×