Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Misiaczki kochana zaczerń Nick, będziesz czarna tak jak my, fajnie, tylko nie mogę się jakoś przyzwyczaic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj znowu cichutko tu ... ja narazie uciekam bo musze zrobic zakupy no i mezus niedlugo bedzie , ale zagladne do was popoludniu lub wieczorkiem 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz smerfetko tak jakos ciezko mi sie przyzwyczaic do ciebie w czerni :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem i ja melduje 🌻 Napisalam tak dlugiego posta i zezarlo mi go😡😡😡😡 Smerfetko ==>ladnie Ci w tej czerni...:P;););););) Dziewczyny wybaczcie ale ide po troche kofeiny bo glowa mnie dzis boli...zagladne za chwilke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszko--witaj dzis ! mi tak wiele razy zjadalo posta ze teraz za kazdym razem kopiuje go 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tam Olawd slychac u Ciebie??? U mnie zanosi sie na deszcz i dlatego glowa boli chyba:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze pustki ...w takim razie ide wstawic zupke grzybowa i wstawie pranie ...a pozniej zagladne do Was....milego dnia i buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wlasnie bylam pod prysznicem i wyczulam guzka w piersi. Boje sie, czy to moze miec wplyw na moje niezachodzenie w ciaze? pewnie moze... i znowu kolejny lekarz do ktorego musze sie udac cholera mam juz tego dosyc, ciagle klody pod nogi. Deprecha mnie dopadla i bez tego a teraz to ja juz nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktos madry mi kiedys powiedzial ze " Nadzieja jest jak cukier w herbacie. Jezeli nawet jest jej malo to i tak wszystko oslodzi" trzeba miec zatem wiecej nadzieji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej myszko - a u mnie piekne sloneczko ktore przesylam dla ciebie **************************************************** i dla reszty dziewczynek tez oczywiscie. czekam na tel od meza bo mam wyjechac po niego i przy okazji male zakupy . paula3332 -- to na pewno nic groznego!!! ale na wszelki wypadek udaj sie do lekarza! bedzie dobrze - zobaczysz!!! mojego meza babcia ma jutro operacje bo ma raka zlosliwego piersi :-( wiec smigaj szybciutko do lekarza zeby nic sie "wyleglo" z tego guzka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula ==>pewnie to nic groznego kochana nie denerwuj sie tak....ale do lekarza sie udaj jak najbardziej...👄 Olawd ==>dziekuje za sloneczko...przyda sie dzisiaj ....udanych zakupow👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny gzdie Wy sie podziewacie???? Wczoraj tyle zescie gadaly na topiku jak mnie nie bylo...a teraz jak mam czas to nikogo niema👄:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem!!! wlasnie siedze przed kompem i wcinam pyszniutki obiadek!!! mniam mniam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam troche pozno ale lepiej pozno niz wcale:)) no Anus trzyyyyyyyymam kciuki mocnioooooo👄 Myszko[usta ] zapodaj placuszka: Smercecia heeh kiedy naspepne pogaduchy hihii👄 Paula przejdz sie do lekarza i sie dowiesz !:)) pani MIsiowa👄 milo Cie widziec!!zdrowiej:** oland a Ty gdzie ucieklas👄 ja jutro odbieram badania ciekawosc mnie zrzera:P zobaczymy..:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem misiaczki . fajnie ze sobie zaczernilas nicka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiaczki---cos ci sie upodobalo moje oland zamiast olawd.. :-P nic nie szkodzi . mam nadzieje ze wyniki beda dobre!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olawd//:(( sorki [ustatez mam nadzieje ze bedzie ok:P przynajmniej cos juz bede wiedziec gdzie problem.. Smerfetko 👄 ale ten Twoj to dobry szerlok hehe i po tajemnicy haha\'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nio misiaczki pieknie w tej czerni wygladasz:P:P:P:P Olawd a ty nie za czesto te stronki zgarniasz????hihihihi:P:P:P:P Przepis na placka palce lizac kto bedzie chcial to podam..... Smerfetko a gdzie Twoj post.....:P:P Aneczko kciuki dalej trzymam.... Ide bo piekarnik mnie wola zagladne za chwilke👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooEvEooo
hej dziewczyny ! chcialabym sie was poradzic...jakiś czas temu zrobilam 1 test ciazowy - wynik POZYTYWNY,potem po 2 dnich 2 test - wynik POZYTYWNY,i za jakies 2 dni po znowu jeszcze 3 -wynik takze pozytywny...a dzis bylam u ginekologa,ktory nie stwierdzil u mnie ciazy tylko brak owulacji a w tamtym miesiacu owulacja byla...wiec ja juz nie wiem o co w tym wszystkim chodzi,zdziwiona jestem,pomozcie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko już piszę posta. Mam nadzieję,że placek pyszny, a przepis jak najbardziej podrzuć.Ja działam z serniczkiem.Oj jakos nie mam natchnienia dziś na pisanie,chyba wczoraj wyczerpałam wszyskie pomysły i limit, ha ha. Olawd tak znowu Twoja stronka, hura, szczęsciaro. Paula idź do lekarza koniecznie i pisz co i jak. Misiaczki oj Misiaczki widzisz przed tymi naszymi facetami nic się nie ukryje, ale zresztą co będziemy ukrywać......... Aneczka trzymam kciuki cały czas. Monita co u ciebie, xxmadziorekxx a u Ciebie co słychać? Anula S fajnie,że sobie pogadałyśmy na gg, ale zaglądaj tutaj do nas, oki.Dziewczyny się nie gniewają,ąle bardzo chca wiedziec co u Ciebie się dzieje, no i podrzuć troche fluidków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetko==>post super....:P:P:P:P Ja upieklam biszkopta i czekam az wystygnie zeby zrobic mase......a teraz w miedzyczasie ide szybko sprzatnac lazienke.....i odkurzyc a pozniej bede wolna...wiec zagladne.... AnulkoS ==>nie gniewamy sie na Ciebie i pisz do nas jak tylko masz czas...oraz przesylaj nam fluidki ciazowe...buziaki i poglaszcz brzuszek.. Zapraszamy wszystkie ciezarne do pisania o tym jak sie czujecie i jak Wasze maluszki👄 dla wszystkich🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooEvEoo----nie wiem dlaczego tak jest , ale najlepszym rozwiazaniem bedzie zrobienie sobie testu z krwi!!! ginek mogl nie wykryc ciazy bo moze byc dosc wczesna ! najlepiej zrob sobie ten test z krwi i wtedy bedziesz wiedziec co i jak! jesli pragniesz dzidziusia to trzymam kciuki zeby bylo ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko nie MOJA STRONKA
do olawd ale z ciebie prymityw. lepiej nie miej dzieci,bo raczej zle je wychowasz tym co reprezentujesz. slowo sp...aj jest brzydkie i obraźliwe, pewnie mamusia nie nauczyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko nie moja stronka sp....aj czego tu chcesz? ma nerwach zagrac?? to ci sie nie uda. Widze ze nie podzielasz naszych dylematow piszac takie teksty wiec dla wlasnego dobra naprawde sp...aj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam zabardzo czasu zeby z Wami tak do konca sie poznac... narazie staram sie nadrobic i czytam forum od jakiegos momentu. Dzisiaj maz przyjechal:) i chce z nim poprzebywac pojutrze mam ginekologa a jutro chyba onkolog jak sie uda w naszej sluzbie zdrowia!?! jakos dziwnie bo powinnam miec @ wczoraj...nie napalam sie Wam drogie sloneczka zycze tego co pragniecie.:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje kochane sloneczka. Wczoraj wrocilam ale zastalam szok jak weszlam do domu living room zalany sufit o malo nie opadl a mpoj kochany mezulek czekal az ja wroce bo co on ma na to poradzic. Co za tepota ale jestem wsciekla na niego :-( Nie moglam niestety odpisac wam potem bo ta malutka jest dosc marudna i dala nawet mi popalic wiec nie bylo kiedy wlaczyc kompa a jak byla okazja to malutka spala. dzis od rana jak zwykle bieganina sprztanie zakupki wiadomo lodowka pusta itp itd lekarz powiedzial ze trzeba czekac na wyniki badan ktore beda w piatek ten znajoma je odbierze i pojdzie do tego lekarza. zrobila badania na tarczyce(nadczynnosc niedoczynnosc) toksoplazme i inne ale nie pamietam ich nazw sa ciezkie do zapamietania zaplacilam 200 zl za nie. mam na stale otwarta szyjke macicy i nie donosze ciazy a jesli zajde to pod koniec drugiego miesiaca ciazy mam do niego przyjechac i zakorkuje mi dziurke :-) aby dzidzia nie wyleciala.\\ Wykluczyl problemy z hormonami na podtawie rozmowy hmmmm....czy slusznie?? no i prosil bym zrobila sobie przerwe w staraniach przynajmniej do maja bo moj organzim po ostanich 2 ciazach jest wyczerpany. a co u was?? Dzis nie mam juz sily czytac was ale jutro nadrobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh znow jakas pomaranczka chce z nami pogawedzic???? a jezeli nie masz nic w tym temacie do powiedzenia to lepiej zjezdzaj gdzie pieprz rosnie:P Pauly ==> to ciesz sie teraz mezulkiem poki masz go przy sobie ....a my bedziemy tu na Ciebie czekac....a moze @ nie przyjdzie cio?? 👄 Dziewczyny wrzucam przepis na \"Palce lizac\": Ciasto: 4 jajka,8 lyzek cukru,8 lyzek maki,4 lyzki letniej wody,1/2 proszku do pieczenia,kakao.... Bialka ubic na sztywna piane dodac cukier, dalej ubijac. Nastepnie dodac zoltka,mieszajac lyzka drewniana dodawac po kolei make,wode, proszek do pieczenia i kakao. Wylac na blache i piec ok.20-30 minut. Masa jajeczna: 200ml. mleka,5 zoltek, 2 lyzki maki zwyklej, 1 lyzka maki ziemniaczanej. To wymieszac na zimno i pozniej podgrzewac az zgestnieje. 20dkg.margaryny i 20dkg.(moze byc troszke mniej wtedy masa nie bedzie bardzo slodka) cukru pudru--- wymieszac i dodawac ostudzona mase jajeczna. Piana: 5 bialek i ok.25dkg.cukru krysztalu Na biszkopt dajemy mase jajeczna a na mase piane.....Smacznego!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i przepisal mi duphaston wykuilam 2 opakowania 40 tabletek i w razie czego jesli zajde mam je zaraz zazyc.2 razy dziennie po jedenj tabletce a ja czekam na @ za 2 dni ma sie zjawic na razie jeden objaw jest jestem bardzo nerwowa ale nie mam ochoty wogole na piwko ktore kocham no i plamilam lekko wczoraj. Hmm zobaczymy poczekamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko kochana super ze juz wrocilas do nas....smutno bylo bez Ciebie:(:(:(To super porobilas sobie badanka a wyniki napewno beda w porzadku....buziaki👄 dla Ciebie i coreczki🌻 PaniMisiowa mam nadzieje ze juz lepiej sie czujesz...rowniez caluski dla Ciebie i Patrysi👄 Ja zapraszam do siebie na kawke i na "Palce lizac"....milego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×