Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Gość pyytająca
Cześć dziewczyny, przepraszam, że Wam tutaj zawracam głowę, ale nie wiedziałam gdzie napisać, napisałam wprawdzie nowy temat na forum , ale nikt nie odpowiada, a może Wy będziecie wiedziały o co chodzi. Chodzi o to, że wczoraj po seksie z mężem zauważyłam, że wyleciało ze mnie sporo grudkowatej wydzieliny o zabarwieniu różowym. Nigdy czegoś takiego nie miałam. Mąż mówił, że czuł pewien sykomfort podczas zbliżenia. Przestraszyłam się bardzo. Dodam może, że jestem 6 dni przed miesiączką. Nic mnie nie boli, no może podbrzusze jest napięte, ale to pewnie przed miesiączką. Może któraś z Was miała podobne objawy i wie co to mogło być ? Z góry dzięki za odpowiedzi i przepraszam, za zawracanie głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PYYTAJACA, nie mialam nigdy takiej stytuacji wiec nie wiem co ci odpowiedziec, ja na Twoim miejscu poszla bym do lekarza. Lepiej dmuchac na zimne. Nie martw sie na zapas ale nie zostawiaj tak tego. pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Skarby:)) ja na chwile co zaraz uciekam po badania:))) jakos nie nawet nie dawenerwuje WOGOLE nie wiem czy to dobrze czy nie:? Smerfeciu jestes Kochana 👄 [ kwiat] :))) a maz szczesliwy ze wkonu o normalnej porze sie polozylas hihihihi :P Patinka25 bedzie dobrze 👄 lepiej posluchaj lekarzy zdrowko najwazniejsze a dzidzia bedzie!! 🌻 Paula witaj:)) 👄 Aneczkkaaaa👄 Myszka24 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej sloneczka ! widze ze nak narazie pusto... pani misiowa 🌻 wracaj szybciutko bo zdrowia a malutka ucaluj , wyslalam ci na gg zdjecia . misiaczki 🌻 trzymam kciuki , odezwij sie co i jak jak wrócisz paula 🌻 juz nie dlugo i ty sie przekonasz jak to cudownie jest miec dzieciatko-zobaczysz 👄 dla was kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane staraczki. Pani Misiowa cieszy nas,ze już jest lepiej u Ciebie ze zdrwkiem, a bańki to na pewno podziałały odpowiednio. Olawd cieszę się bardzo,że i ty z nami chcesz się spotkać nad morzem, będzie super, ale jeszcze nie wiemy kiedy to nastapi, ale chyba zdecydowanie lipiec były najlepszy, zobaczymy czy uda nam się zgrać to wszysko.My nad morze mamy około 350-400 km, jest co jechac, ale to takie wspaniałe wypoczynek nad morzem.spotkanie bedzie pewnie super. Aneczka kiedy testujesz nasza kochana nadziejo?Chyba ktoś tam mieszka już w Twoim brzuszku?Ale będzie fajnie. Myszko buziaczki ogromne dla Ciebie, wiesz nie mam siostry, więc jak najbardziej wskazane,żebym Cię poznałą.Jest jakaś więź między nami i ciągle mamy te same lub podobne myśli w tym samym czasie.To musi coś oznaczać. Patinko i znowu się nie słuchasz lekarza, oj Ty Ty, ale skoro uważasz,że tak bedzie lepiej to oki, tylko nie figluj za dużo do tego maja. Sylweczko napisałam Ci na gg a Ty mi nie odp. a chciałaś mój numer. Pani Misiowa wyślę Ci zdjecia na gg później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej smerfetko!! wkoncu sie pokazalas :-D 👄 dla ciebie a gdzie reszta kobietek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje kochane 🌻 Wpadlam sie tylko przywitac i zameldowac ze jestem ale ide najpierw cos przekasic bo mnie skreca z bolu:P:P:P:P:P:P:P ale za chwilke bede i postaram sie napisac dluzszego posta...milego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buziaki również dla naszej Pauli, xxmadziorekxx, Monity 32. Dima wiem, że nas podczytujesz a więc ogromna buźka dla Ciebie. Obca, Fiołek, Anula S, Edytkaanytka i inne zaciążone, gdzie Wasze fluidki? Ja tam juz czatuję na Aneczkę,będzie nam puszczała pewnie codziennie miliony, hi hi. Co jeszcze Wam napisać, myślę... Lekarstwa się kończą, a ja tam ciągle odczuwam,że jest cos nie tak.Mam nadzieję,że przy tych moich przydatkach usg dopochwowe nie będzie bolało, bo to wszystko jest tam opuchnięte, kurcze kiedy ja sie z tego wyleczę i dlaczego to tak długo trwa?Ja się tak nie bawię, to niesprawiedliwe. Misiaczki odezwij się do nas, jesteś już o krok od dzidzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olawd jasne,ze jestem i będę , teraz mogę poklikać, a jakmąż wróci to juz gorzej, bo wtedy i on chce posiedzieć, a nie będziemy się kłócić o komputer, sa przecież ważniejsze rzeczy, a zreszta jakbym tak siedziała przy nim cały dzień to nic bym w domu nie zrobiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej myszko!!wracaj szybciutko do nas! no ja wlasnie do ok 16ej mam czas bo pozniej wraca mezus . nie musimy sie kłócić o kompa bo mamy dwa , no ale trzeba sie najpierw zajac mezusiem a pozniej jak on sie zajmie czyms innym to moge zagladac do was 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwaga bo myszka wkraczaaaaaaa:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P Misiaczki🌻 ==>kochaba pisz nasz szybciutko jak wyniczki...ja caly czas trzymam kciuki.....no teraz w jedenj rece musialam puscic zeby moc pisac:P:P:P:P:P:Pchoc wiem ze i tak pewnie wyszky dobrze👄 Smerfetko🌻 ==>Ty moja siostrzyczko....wiesz ja mam siostry nawet 2 ale nigdy z nikim tak sie nie dogadywalam jak z Toba...poprostu rozumiemy sie bez slow...hihihihi i oczywiscie ja tez tesknie za Toba...jak tylko bede w Polsce to spotkanie murowane👄 Patinko🌻 ==>wiesz ze brakowalo nam Ciebie tutaj i twoich wpisow...ale dobrze ze juz z nami jestes.....milej pracy zycze i nie przemeczaj sie zbytnio...bo to pierwszy dzien po urlopie wiec posciemniaj troche a co!👄 Aneczka🌻 ==>kochana jak dlugo nas bedziesz trzymac w niepewnosci??kiedy robisz tescik?? ja dalej jestem za tym ze Ci sie udalo i trzymam wciaz kciuki👄 Olawd🌻 ==>rowniez witaj👄 i mam nadzieje ze dzis bedzie wiekszy ruch na kaffe to sobie popiszemy❤️ PaniMisiowa🌻 ==>kochana teraz to juz bedziesz sie czula coraz lepiej...zdrowiej nam jak najszybciej i przychodz do nas.....buziaki 👄 dla Ciebie i coreczki....a co do zdjec odemnie tez nie masz???bo ja Twoje mam❤️ Paula3332🌻 ==>milego dnia dla Ciebie kochana i rowniez prosimy o jakies fotki od Ciebie👄 Sylweczko🌻==>Ty rowniez kiedy tylko masz czas to zagladaj i pisz....bo czyz nie fajnie sie z nami pisze??? po wczorajszej rozmowie zauwazylam ze chyba bylas zadowolona jak tak ze Smerfetka sobie gawedzilas...wiec wracaj do nas...👄 Monitko🌻==>Ty rowniez zagladaj i pisz co tam u Ciebie👄 xxmadziaraxx🌻==>a Ty gdzie sie podziewasz dziewczyno???prosze o meldunek👄 Wzywam rowniez te wszystkie ktore nie wymienilam o meldunek....:P:P Zaciazone prosimy rowniez o kilka slow i o fluidki oczywiscie...👄 dla Was i glaskanko brzusia.... Dla wszystkich ktorych pominelam po 🌻 i po👄 i oczywiscie przepraszam!!!!!!!!!! No to by bylo na tyle chyba.....Noi jak dziewczynki????:P:P:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łał myszko no to sie postaralas z tym postem :-P ale to dobrze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki ja narazie uciekam ale tylko na chwile , bo musze obiadek przygotowac dla mojego głodomorka . pisac pisac dziewczynki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawiam sie gdzie te dziewczynki kkinia , rusaczek , alii ,fajniutka, kwatolina , fiolek , xxmadziaraxx ? gdzie sie podziewacie?? odezwijcie sie!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olawd ja pisze bo moze sie na jakas stronke zalapie .....a coooo...juz dawno zadnej nie mialam wiec pasowaloby jakas smignac no nie??"? Ale dziewczyny nie ociagac sie tylko pisac:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale pewnie zaraz Ty mi ja sprzatniesz....bo Ty masz ostatnio szczescie do nich...heheheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jednak tym razem mi sie udalo:P:P:P:P Stronka mojaaaaaaaaaaaa....huraaaaaaaaaaaa:P:P:P:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko stronka Twoja, tak myslałam,że Ci się w końcu poszczesci, zaslużyłaś na to jak nikt i jeszcze takiego długiego posta wrzuciłaś, super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nio zasluzylam zasluzylam.....i to jak cieszko pracowalam nad ta stronka;););););););):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to do końca tygodnia będziemy mieć 250 stronek już, co nie? Nareszcie nasz topik posuwa się, a wyobrazacie sobie jakby każda z dziewczyn, które kiedykolwiek pisały tu na topiku napisalaby choć jednego posta nawet krótkiego ile by ston przybyło, ale byłoby fajnie i miło. W końcu tyle dziewczyn tutaj pisze, pisało.Odezwijcie się bedzie nam bardzo miło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tylko nie ciesz sie za bardzo bo jakas pomarancza moze ci dopiec ze piszesz tylko po to zeby sie na stronke zalapac :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olawd ta pomarancza to tak z zazdrości, bo pewnie nie może przeżyć,że jesteśmy tu na naszym topiku i trzymamy się razem, wspieramy, dzielimy dobre i złe chwile, a pomarancza chciała się nam przypodobac chyba, tylko w jaki sposób, lepiej niech się pożali w jakieś gazecie, najlepiej jak nie ma przyjaciólki to niech napisze do Przyjaciólki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie Olawd ,ze jesteś. Widzę,że też bardzo chcesz się z nami spotkać i nas poznać.Nie mogę doczekać się lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×