Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

no ja strasznie nie moge sie doczekac lata!!! hmmm.... ale fajnie - spotkamy sie i poznamy no i oczywiscie bedziemy sie chwalic ktora ma wiekszy brzuszek :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszko--tak mi narobilas ochoty tym ciachem ze chyba zrobie moje ulubione z budyniem i jablkami z polewa cytrynowa mniam mniam cholerka juz mi slinka leci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olawd wiec rob placek i wrzuc oczywiscie nam przepis to i ja chetnie skorzystam z niego....:P:P:P A co do brzuszkow i spotakania bedziecie musialy narobic mase d=zdjec coby mi pozniej przeslac ok???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszko--przepis wrzuce na pewno , a ty sie nie smigaj tylko planuj przyjazd do pl w tym czasie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki:) Smerfetko mam pytanko dla Ciebie, czym sie obawialo to zapalenie przydatkow?? boli?? wybacz za to pytanie ale jestem ciekawa, bo nie wiem czy u mnie sie cos nie rozwija:(...tylko nie pomyslcie sobie ze jestem jakas nawiedzona i wymyslam sobie choroby, ale juz dmucham na zimne. Jasne ze przesle Wam fotki tylko nie mam waszych emailow... moje gg 11782404. Jesli macie ochote to piszcie. nie zawsze jestem ale staram sie byc dostepna:) @ mi sie spoznia 2 dni...boje sie zrobic test, ale mysle ze chyba musze bo jutro ide do ginekologa. Nie jestem tu z Wami dlugo, ale przywiazalam sie i chcialabym aby nam tu wszystkim starajacym udalo sie...ale nie tak zwyczajnie \"bym chciala\" tylko tak nadzwyczajnie bym chciala...wiecie ja mam duzo fluidow, bo moja szwafierka ma 3 m-czna dzidzie - jest taka piekna i czesto z nia przebywam, poza tym moje 2 przyjaciolki sa zaciazone i maja piekne brzusie do glaskania...moze przejdzie ten cud na mnie a potem na Was;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paniMisiowa ja ci wyslalam linka na gg ze stronka z moimi zdjeciami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olawd ==>zebym mogla to bym odrazu przyjechala ....ale nie moge ...:(:(😭😭 ale za pare lat to napewno jak zjade do Polski to musimy zrobic taki zjazd topikowych przyjaciolek...a wtedy z checia sie z Wami spotkam:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczki ==>jakie marne szanse??? Bedzie dobrze kochana nie zalamuj sie tak .....odezwij sie kochana do nas na forum.....glowka do gory.....:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem myszko jednak ty masz najdalej . ale mysle ze jak sie juz raz spotkamy to moze bedziemy sie spotykac raz na jakis czas chociaz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie Olawd.....:P:P:P Ja bede mieszkac w Polsce w woj.malopolskim niedaleko Gorlic......wiec jakos sie zdzwonimy i bedziemy spotykac raz na jakis czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak bedziecie wysylac mi jakies zdjecie to prosze na ten adres ktory mam kolo nicku bo na ten najszybciej mi dochodza...:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:)) Kochane jestescie Smerfecia 👄 Aneczka 👄 oolawd 👄 Myszka 👄 wyniki mam naprwde kiepskie TSH 9,630 NORMY WIECIE JAKIE.. PROLAKTYNA SZKODA GADAC 4421.0 FHS 8,2 pROLAKTYNA PO 60 3524,0 tazkze widzici placze dobrze ze moj ma SUPER CHYBA OBJETOSC 2 ML PH 8,0 BARWA MLECZNA CALKOWITA ILOSC PLEMNIKOW OK45 MIL RUCH PRAWIDLOWY OBECNE PLEMNIKI 60 % ZYWYCH 40% MATTWYCH LEUKOCYTY 5-6 WPW CO TO MOZE BYC?? KOCHANE TRZYMAM SIE WIECIE TE PRL MOZE BYC ZABURZONE BO TABL WZIELAM ZA WCZESNIE WIEC MOZE TAK TO WSZYSZLO BO JEDNA DZIEWCZYNA TAK MIALA ZE MIALA 810 A PO 5000 WIEC MZOE NIE JEST ZLE i??myse sie uspokoic mam nadzije ze lekarka mi pomorze bo jak nie sama nie wiem co zrobie...Ale objecalam Smerfetce i Anci ze bede z NImi smigac w ciazy i tak bedzie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kochane jestescie przepraszam za swoja slabosc juz sie pozbieram przepraszam WAS pou te TSH prostU MNIE DOBILO ALE TI CHYBA PO TYM CZARNOBULU BO MOJA KUZYNKA JEST JAKOS 7 LATY STARSZA I TEZ MAM TSH PODWYZSZONE. DOBRA JUZ NIE MARUDZE IDE ZROBIC HERBATE poszukam w necie jakie mam szanse ale mam nadzieje ze sa... caluski 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiaczki --sloneczko napewno (!!!!!!!) i tobie bedzie dane byc mama ! masz sie nie poddawac ! glowa do gory - slyszysz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczki ==>bedzie dobrze....lekarka Ci pozmoze i wszystko sie unormuje..widzisz dobrze ze z mezusiem wszystko w porzadku a u ciebie sie poprawi po lekach zobaczysz....przesylam duzo pozytywnej energii dla ciebie*********************** i duzo usmiechu i wiary ze bedzie dobrze....przytulam Cie mocno i 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i smerfetko wkoncu i ty stronke zgarnelas :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula dziekuje za zdjecia....bardzo sliczne jak i Ty z mezem rowniez...buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie No poraz kolejny jestem w szoku jak szalejecie z tymi stronkami az zaluje ze nie mam na tyle czasu zeby bywac czesciej (studia-dzienne, praca licencjacka,dom, no i mam odpoczywac po tym szpitalu) mam nadzieje ze nie gniewacie sie za to na mnie ale jak tylko mam chwilke to nadrabiam- czytam i pisze!!! Czekam oczywiscie na kolejne dobre wiesci od was...🌼 Powiem wam ze chetnie bym sie pisala na te wczasy nad morzem ale te wakacje niestety odpadaja... w te wakacje przeciez ma sie pojawic dzidzia moja na swiecie :) Myszko- Ciebie to chyba nikt nie przebije z postami piszesz najlepsze na swiecie!!! Misiaczki-nie zalamuj sie na to wszystko jest sposob i teraz jak juz wiesz w czym problem to zobaczysz ze lekarz szybko go usunie a ty bedziesz cieszyla sie swoim malenstwem szybciej niz myslisz ja tez mialam prolaktyne podwyzszona troche mniej niz ty ale u mnie po pierwszym cyklu brania tabletek a bralam minimalna dawke unormowalo sie!!!Wiec glowa do gory bo prolaktyne czesto skacze tez ze stresu dlatego teraz musisz duzo spokoju zachowac!!! Smerfetka- nie martw sie na zapas to chorobsko wkoncu cie opusci glowa do gory!!! Paula3332- Jak milo ze do nas dolaczylas witam cie serdecznie i tzrymam kciuki za tescik jutro Olawd- nie przejmuj sie pomaranczkami tylko ludzie prymitywni sie tak zachowuja jak one!!! Sylweczka-Super ze nareszcie napisalas co u Ciebie, a co do bajki to nawet ciekawy pomysl!! PaniMisiowa170- Kuruj sie Słoneczko i ucaluj Patrysie od cioci z internetu🌼 Patinko- jak dobrze ze juz wrocilas i sie odezwalas i pamietaj nie stresuj sie pomysl o dzidzi ktora niedlugo juz bedziesz nosila pod serduszkiem!!! Aneczka-czekamy na wiesci!!! Ja jak zwykle sie rozpisalam i z gory przepraszam jak kogos pominelam Dla wszystkich nowych kolezanek zycze aby czuly sie u nas dobrze i z radoscia ich witamy POzdrowionka dla WAS KOCHANE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 👄 Aha no i fluidki ode mnie **********************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kakusia ==>wow.....ale posta skrobnelas superrrrrrrrrrr i fluidki lapieeeeeeee moze zdzialaja cudaaaaaaaaaaa:):):)poglaskaj brzuszek i 👄 dla Ciebie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczki trzymam kciuki!!! bedzie dobrze, Myszka Twoje fotki przecudne:) olawd chyba musisz przeslac mi linka na gg, bo za cholere nie moge go znalezc:) ja narazie musze uciekac. calusy (ide trzymac kciuki:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kakusia22 dziekuje 👄 mam nadzijeze to tlko to boje sie kolejnych badan zeby cos jeszcze nie wylazlo:(( mam nadzieje a to chyba duzo..nie poddam sie tak latwo !!! o nie!! jutro dzzwonie go gina enddykrynologa i zobaczymy..chcialaby zeby w tym roku sie udalo!! dobrze az plakalam ze meza sa dobre wyniki z dwojga lepiej ze umnie tak a nie z nasieniem zle bo to byloby gorzej..ale zobaczyny oby nic wiecej sie nie wydarzylo!!!!!!!!!!!!!!!! caluje Was 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkinia30
hej dziewczynki ! Ja jestem,nie nadazam was czytac jesli nie zajrze pare dni wy w takim tempie piszecie:).Jestem ostatnio bardzo zapracowana i nie mam za bardzo kiedy nawet zasiasc do kompa.Moje zebra sa juz w dobrym stanie tylko jeszcze podczas snu troche dokuczaja ale sadze ze juz niedlugo bedzie wszystko dobrze. Pozdrawiam was goraco i zajrze do was napewno w najblizszym wolnym czasie!!!👄;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczki szkoda,że te wyniki nie sa takie rewelacyjne, ale lekarze szybko doprowadza je do normy i juz będzie oki. Paula zapalenie niestety boli, ja mam ostre, a więc szpital i teraz długie leczenie, bo już przeszło 2 miesiace.Mnie bolało przy współzyciu i @ trwała bardzo długo , bo 2, 5 tygodnia az.Niesety jest to choroba przewlekła, więc leczenie musi potrwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula teraz to boli w sumie cały czas, a już leki się kończą, więc nie wiem co dalej.Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kkina30 witaj 👄 Kakusia22 dziekuje 👄 teraz tylko :))) i ostra walka:P Smerfeciu29 oby nie bylo gorzej:P :)) 🌻 zaleczysz sie i bedzie ok wazne zeby sie nie przeziebiac!! ubieraj sie cieplo!!! Aneczka pisz do nas co tak ciccho cio? bedzie dzidzia jak nie teraz to nastepnym razem:P 👄 Paula dziekuje 👄 dzieki Wam jakos sie pozbieralam jestscie wspaniale!!👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×