Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Witajcie kocchane wybaczcie ze wczoraj juz sie nie odzywalam ale mialam gosci przyszli znajomi i siedzieli do pozna. No a dzis tez po poludniu przyjda znajomi na ciacho i kawusie upiekla mi mama wczoraj sernik wiedenski z czekolada a juz polowy nie ma hehehe tak wszystkim smakuje ;-) Dzis u mnie bardzo cieplutko az goroco ;-) Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale cisza :-( Ja zaraz sie zbieram na cmentarz do Kubusia bardzo sie stesniklam za rozmowa z nim. a potem male sprzatanko wczoraj nie zdazylam z powodu gosci a dzis znow heheh przynajmniej szybciutko mi weekend zleci. Trzymajcie sie kochane 😘 dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u nas znow lato!!! az nie chce mi sie siedziec w domku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cisza jak makiem zasial.... no u nas koniec pieknj pogody - wlasnie leje jak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no proszę jakie pogoda płata figle 2 godz. temu mówiłaś olawd że piękna pogoda a teraz już leje. a u nas nie u nas w dalszym ciągu pięknie i mam nadzieję że się nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starające się Nick/skąd..................Wiek.............Ilosc Cykli...............Data @ Myszka24/USA..............24....................12.. . . .. ..........15.05.08 Smerfetka/Poznań.........29................ ...29...... .. ........15.05.08 kkinia30/Warszawa,UK...30....................22........ ..........19.02.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.72... . .............22.12.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33..............min. 34...................02.03.08 Monita32.....................32....................14... .. ............02.05.08 olawd/Uk.....................28.....................27. ................17.05.08 alii/Warszawa..............27.....................33.... ......... ...10.03.08 Aneczka227/Malbork......20.....................8....... ...........28.04.08 Paula3332/Belchatow......27.....................6....... . ..........04.04.08 xxmadziaraxx/k.Kalisz....29....................45...... ............20.05.08 A.N.N.A/Barlinek............30.....................3.... ..............02.05.08 dzodzanna...................34.....................28... ..............03.05.08 asiunia27.....................27.....................3. .................29.04.08 Ewcik_1 ......................32.....................33............. ...21.04.08 Sara76........................ 31.................... 45.................23.05.08 Zaciążone Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Fajniutka2005..........21...............13............. . . .....24.06.08 kwatolina................30...............23.......... ............22.04.08 Obca_....................23...............31.......... ............28.06.08 Fiołek1...................29...............18......... .............27.04.08 AnulaS ....................27...............13................... ..29.07.08 Kakusia22................23...............25............ ..........26.07.08 Patinka25................25................6............ ...........06.12.08 EfQa......................30................12.......... ...........11.11.08 becia_gask...................26.............9... . ..............27.12.08 Dzieciaczki urodzone Nick....................Płeć.................Imię....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ......21.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam Kasiada wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, które miałas 25 kwietnia, aby Twoje najwieksze marzenie się spełniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buuuu jutro do pracy.... ale naszczescie tylko jeden dzien i znow 2 dni wolnego :-P dodalam zdjecia do naszego albumu (podawalam wam kiedys linka) to sobie mozecie poogladac BUZIACZKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Nie odzywałam się, bo miałam zajęcia. Wczoraj 10 godzin i dzisiaj też, więc jak wróciłam to padałam na pysk. Jutro na pewno się pojawię, ale widzę, że wiele nie straciłam , bo dziś coś pustki na forum. Pozdrowionka i dobrej nocy, tylko bez ekscesów dziewczynki i nie gorszyć sąsiadów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Kasiada ja też chciałam Ci złożyć życzenia urodzinowe, a więc wszystkiego naj,naj,najlepszego i spełnienia marzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka sloneczka🌻 Ja wrocilam wlasnie z pracy i jestem padnieta jak niewiem.....ziolka mi sie wlasnie parza i zaraz je wypiajm i ide spac:D:D:D:D:D:D:D Jutro mam wolne wiec sobie z Wami poklikam;;;;;;;;;;buziaczki kochane👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starające się Nick/skąd..................Wiek.............Ilosc Cykli...............Data @ Myszka24/USA..............24....................12.. . . .. ..........15.05.08 Smerfetka/Poznań.........29................ ...29...... .. ........15.05.08 kkinia30/Warszawa,UK...30....................22........ ..........19.02.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.72... . .............22.12.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33..............min. 34...................02.03.08 Monita32.....................32....................14... .. ............02.05.08 olawd/Uk.....................28.....................27. ................17.05.08 alii/Warszawa..............27.....................33.... ......... ...10.03.08 Aneczka227/Malbork......20.....................8....... ...........28.04.08 Paula3332/Belchatow......27.....................6....... . ..........04.04.08 xxmadziaraxx/k.Kalisz....29....................45...... ............20.05.08 A.N.N.A/Barlinek............30.....................3.... ..............02.05.08 dzodzanna...................34.....................28... ..............03.05.08 asiunia27.....................27.....................3. .................29.04.08 Ewcik_1 ......................32.....................33............. ...21.04.08 Sara76........................ 31.................... 45.................23.05.08 Zaciążone Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Fajniutka2005..........21...............13............. . . .....24.06.08 kwatolina................30...............23.......... ............22.04.08 Obca_....................23...............31.......... ............28.06.08 Fiołek1...................29...............18......... .............27.04.08 AnulaS ....................27...............13................... ..29.07.08 Kakusia22................23...............25............ ..........26.07.08 Patinka25................25................6............ ...........06.12.08 EfQa......................30................12.......... ...........11.11.08 becia_gask...................26.............9... . ..............03.12.08 Dzieciaczki urodzone Nick....................Płeć.................Imię....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ......21.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkleiłam jeszce raz tabeleczke bo znowu zauwazylam ze moj termnin porodu zmieniony ;)))) U mnie troszke lepiej, dzieki za dobre rady odnosnie mojego malego... To ze chlopcy zaczynaja mowic pozniej to calkowicie normalne ale jakanie nie jest no0rmalne ;-((( kazdy lekarz to potwierdza, ale mam nadzieje ze faktycznie wyrosnie z tego. Wiecie co moja ciaza swtaje sie widoczna, nie przesadzam!! juz brzuszek mi odstaje i coraz wiecej osob pyta czy przypadkiem nie jestem, albo co tak ostatnio przytylam, a ja jestem taka strasznie ciekawa co bedzie czy chlopczyk czy dziewczynka. Normalnie nie moge sie doczekac. A moze macie jakies przesady... typu ze jak sie je na slodko to dziewczynka a na ostro to chlopak... chetnie sobie poczytam... a w ogole to chyba pojde na pierwsze planowe usg do doktora dudarewicza w lodzi.... test zintegrowany potrojny... wyklucza wszystkie wady genetyczne, choroby... Niby drogi bo 140 zl ale slyszalam ze naprawde warto... bede dzis zagladac wiec piszcie co u was... Patinka jak sie czujesz? Buziolki dla wszystkich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Starające się Nick/skąd..................Wiek.............Ilosc Cykli...............Data @ Myszka24/USA..............24....................12.. . . .. ..........15.05.08 Smerfetka/Poznań.........29................ ...29...... .. ........15.05.08 kkinia30/Warszawa,UK...30....................22........ ..........19.02.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.72... . .............22.12.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33..............min. 34...................02.03.08 Monita32.....................32....................14... .. ............02.05.08 olawd/Uk.....................28.....................27. ................17.05.08 alii/Warszawa..............27.....................33.... ......... ...10.03.08 Aneczka227/Malbork......20.....................8....... ...........28.04.08 Paula3332/Belchatow......27.....................6....... . ..........04.04.08 xxmadziaraxx/k.Kalisz....29....................45...... ............20.05.08 A.N.N.A/Barlinek............30.....................3.... ..............02.05.08 dzodzanna...................34.....................28... ..............03.05.08 asiunia27.....................27.....................3. .................29.04.08 Ewcik_1 ......................32.....................33............. ...21.04.08 Sara76........................ 31.................... 45.................23.05.08 Zaciążone Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Fajniutka2005..........21...............13............. . . .....24.06.08 kwatolina................30...............23.......... ............22.04.08 Obca_....................23...............32.......... ............28.06.08 Fiołek1...................29...............18......... .............27.04.08 AnulaS ....................27...............13................... ..29.07.08 Kakusia22................23...............25............ ..........26.07.08 Patinka25................25................6............ ...........06.12.08 EfQa......................30................12.......... ...........11.11.08 becia_gask...................26.............9... . ..............03.12.08 Dzieciaczki urodzone Nick....................Płeć.................Imię....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ......21.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) Nareszcie się zrobiła wiosna a nawet lato bym powiedziała :) W weekend miałam akcję sadzenia drzewek z mężusiem :) hihi Dziś niestety praca ale na szczęście tylko 3 dni a na weekend wyjeżdżamy i nawet znaleźliśmy miejsce a oświeciło nas dopiero w sobotę, że można by gdzieś pojechać przecież :D no i jedziemy :) ciesze się bo się oderwiemy na chwilę choć od rzeczywistości :) a do mnie jutro ma przyjść @ na razie nie czuję żadnych symptomów ale znając jej podstępność to pewnie się spóźni wrrrr.... Życzę Wam super słonecznego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Becia, ja robilam test potrojny (albo podwojny-sama nie pamietam) w lodzi na Zielonej 25-warto, bo bardzo uspokaja fakt,ze wszystko jest ok. A jak w lodzi to genialnie usg robi dr kozarzewski w diasonie albo w gamecie. Bardzo dobrym jest specjalista, plec podoaje juz wtedy kiedy inni moiwa,ze jesze nie widac (celnie oczywscie) i jest w stanie zauwazyc wady serca itd. Poza tym sprzet jest naprwde ekstra. To ze chlopcy mowia czy chodza pozniej, to (jak mnie uczono na psychologi wieku dzieciecego) wymysl lekarzy, ktorzy bardzo czesto zaniedbuja (albo zle diagnozuja) wlasnie chlopcow, bo \"ma jeszcze czas\". Tu chodzi bardziej o kompetencje spoleczne i poczucie tozasmosci, bo chlopcy z reguly po 1 roku zycia wybieraja przywodce i ogolnie do 4 roku zycia sa bardziej zwiazani z rodzicem niz dziewczynki i bardziej ciepia np.gdy ida do przedszkola. Oczywiscie nie jest to regula, bo syn sasiada mowi od 2 roku zycia prwie pelnymi zdaniami, no ale kazdemu wedlug potrzeb. Dziewczyny pamietajcie (te co maja dzieci i te co beda je mialy)! Nie wazne kiedy wasze dziecko zaczyna mowic, siadac, czytac (oczywiscie o ile nie ma 7 lat ;) ) bo wcale im wczesniej nie znaczy lepiej. Dziecko musi przechodzic przez wszystkie fazy(a nie je przeskakiwac). I nie ma sie co cieszyc ze ma 4 lata i czyta sienkiewicza, bo przez to w szkole genialne nie bedzie. Lepiej niech sie bawi, bedzie zdrowe i szczesliwe. Koniec wykladu hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek sloneczka ;-) Wczoraj mialam bardzo busy ale dzis juz spokojniej choc wzielam sie od rana za sprztanie kuchni po wczorajszych wojazach. samopoczucie takie sobie choc dzis kawa mi nie podeszla martwia mnie plamienia sa spore zamiast wkladek zakladam juz podpaski tyle tego jest. Poczekam do wyjazdu do polski zobaczymy co powiedza. Ale brzusio mnie nie boli wiec o tyle jest dobrze :-) Duphaston caly czas lykam regularnie i kaws foliowy zostala mi ostatnia tabletka kwasu wiec jutro jesce a od srody pelen zestaw witamin zaczne brac bo wnim tez jest kwas foliowy a podwojne dawki sa niepotrzebne. U mnie cieplutko po chwili zimno wieje potem znow cieplutko pogoda naprawde zmienna. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starające się Nick/skąd..................Wiek.............Ilosc Cykli...............Data @ Myszka24/USA..............24....................12.. . . .. ..........15.05.08 Smerfetka/Poznań.........29................ ...29...... .. ........15.05.08 kkinia30/Warszawa,UK...30....................22........ ..........19.02.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.72... . .............22.12.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33..............min. 34...................02.03.08 Monita32.....................32....................14... .. ............02.05.08 olawd/Uk.....................28.....................27. ................17.05.08 alii/Warszawa..............27.....................33.... ......... ...10.03.08 Aneczka227/Malbork......20.....................8....... ...........28.04.08 Paula3332/Belchatow......27.....................6....... . ..........04.04.08 xxmadziaraxx/k.Kalisz....29....................45...... ............20.05.08 A.N.N.A/Barlinek............30.....................3.... ..............02.05.08 dzodzanna...................34.....................28... ..............03.05.08 asiunia27.....................27.....................3. .................29.04.08 Ewcik_1 ......................32.....................33............. ...21.04.08 Sara76........................ 31.................... 45.................23.05.08 Zaciążone Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Fajniutka2005..........21...............13............. . . .....24.06.08 kwatolina................30...............23.......... ............22.04.08 Obca_....................23...............32.......... ............28.06.08 Fiołek1...................29...............18......... .............27.04.08 AnulaS ....................27...............13................... ..29.07.08 Kakusia22................23...............25............ ..........26.07.08 Patinka25................25................8............ ...........06.12.08 EfQa......................30................12.......... ...........11.11.08 becia_gask...................26.............9... . ..............03.12.08 Dzieciaczki urodzone Nick....................Płeć.................Imię....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ......21.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonia17 dzieki ;) Ja oczywiscie chce isc zeby zobaczyc ze wszystko ok z dzidzia, ale nie licze ze plec bedzie znana , w 16 tyg moze, ale nie w 11 .... to niemozliwe ;) chociaz bardzo bym chciala. a co z jakimis przesadami.... znacie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
becia u mnie tez juz widac brzuszek,, zrobil sie napecznialy,wogole czuje sie opuchnieta chyba tak duphaston na mnie dziala no i macica musi ladnie rosnac jesli widac juz zaokraglenia na brzuszku wczoraj kolezanka sie smiala mowi no ladnie ci wystaje probowalam wciagnac ale nie dalo rady heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
becia zalezy jakie ale jest ich troche mnie zawsze mowiono ze np jak sie oparze mam sie nigdzie nie dotykac bo dziecko bedzie mialo znamie w tym miejscu. nie wolno patrzec przez wizjer np od drzwi bo dziecko moze byc slepe albio miec problem z oczkami takie tam sporo tego ja raczej nie slucham sie tego. Ale jedno sie zgadza jak bylam z laura w 4 miesiacu mialam praktyki na kuchni szkolna i kazali nam sprzatac cala kuchnie i spadl na mnie pajaczek a ja nienawidze robactwa piszce jak nienormalna wiec zaczelam sie trzepac i wrzeszczec a spadl mi na klatke piersiowa i jak laura sie urodzila miala lekki czerwony slad na klatce piersiowej przy szyi jakby kropka i 4 nitki dookola (podobne do pajaczka) zeszlo po ok 4 tygodniach juz sie balam ze zostanie jej to. Nie wiem co o tym myslec moze cos ja ucislo przy porodzie albo ta sytuacja wyzej wymieniona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiada
Smerfetko29. Saro 76- WIELKIE DZIĘKI ZA ŻYCZENIA!!!! Mam nadzieje, ze moje najwieksze zyczenie sie spelni, chociaz tak bardzo sie boje @ ;( Dzis mam troche gorszy dzien, bo mysle sobie, ze przeciez przy takich slabiutkich plemniczkach nie mozna zajsc w ciaze a z drugiej strony tlumacze sobie, ze przeciez wystarczy mi JEDEN. Tak mi smutno, jak widze inne brzuchy i rodzicow traktujacych to w sposob "no stało się..." Jakby mi sie "to stalo" skakalabym z radosci do sufitu i wrzeszczala UDALO SIE! Tymczasem np szwagier zalamany, bo na wypasione wakacje nie pojedzie, kolega smutny, bo mieszkanie musi zmienic, a tak je lubi, kolezanka boi sie zeby nie miec rozstepow, a mi sie serce kraja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiada masz świętą rację!!! Ludzie mają takie problemy, które na tle naszych pragnień są praktycznie nieistotne ..ehh Nie bój się @ nie przyjdzie :) Nie wiem jak żołnierzyki Twojego mężczyzny ale mąż mojej koleżanki miał mało żywych a ruch szybki postępowy czyli ten najważniejszy wykazywało tylko 5% i udało się :) Tobie też się uda :) Ja czekam też na @......ehhh 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki nie odzywalam sie od wtorku ale wiecie w srode moj maz mial urodzinki i bylo swieto troche zabalowalismy w czwartek bylam kierowca w sobote mielismy gosci wiec piatek i sobota gotowanie sprzatanie itp. no a niedziela wreszcie wypoczynek chociaz tez mielismy gosci ale tylko na chwile U mnie wszystko oki brzusio rosnie ciagle mi GoRACO ale wole taka cudowna pogode niz zimno dzis ludzie sie na mnie gapili bo szlam w bluzce na ramiaczka po miescie bo tak cieplutko dzis Malenstwo coraz mocniej kopie i drazni sie ze mna jak chce sobie popatzrec to sie uspokaja ale mam sposob na niego szturcham go przez brzuszek i nie ma sily musi sie odezwac ;p;p;p Kasiada--> spoznione ale szczere zyczenia dla ciebie z okazji urodzin i badz dobrych mysli moj maz tez mial mniej zolniezykow niz wynosilo minimum a do tego niby zadnego ruchliwego tylko takie co w miejscu dawalam mu witaminki zakaz kapieli goracych luzne gadki relaks a dotego moje problemy z owulacja ale dzieki Bogu malensto ma sie urodzic w lipcu wiec zobaczysz i tobie sie uda!!! becia_gask --> plec juz moze dojrzec lekarz w 12 tygodniu jak dobry sprzet i maly smyk sie nie zasloni moja ciocia tak miala ze od 12 tygodnia wiedziala co bedzie miec, co do przesadow to nie wierzyc w to no bo co ja mam powiedziec jak ja bym mogla zagryzac czekolade ogorkiem kiszonym albo cytryna i popic mlekiem wiec i slodkie i kwasne na raz?? Asiunia27 --> Super ze jedziecie relaks dobrze wam zrobi a poza tym to moze @ juz cie nie nawiedzi ale niespodzianka by byla na wyjazd;p;p;p Obca --> jedziemy na tym samym wozku tez powoli egzaminy w czerwcu praca a tu brzuszki coraz wieksze moj maly tez sie wscieka jak dlugo w szkole siedze i na dodatek mam zajecia codziennie ale teraz dlugi weekend to sobie niuniek odpocznie poza tym wyobraz sobie ze znajomi sie smieja (pozytywnie) ze zakazdym razem prawie zawadzam brzuchem o lawke ;p;p;p Patinko --> mam nadzieje ze u ciebie wszystko dobrze odpoczywaj duzo i pij ta meliske a zobaczysz roznice po kilku dniach super ze masz juz duphaston bierz go do przyjazdu do polski i przyjezdzaj szybko zeby sie juz nie denerwowac plamieniami Myszko --> biedulko ty nam sie zapracujesz zwolnij troszke zrelaksuj sie bo przyszla mamusia musi byc w dobrej formie a nie przepracowana :) Olawd --> ale wam super tez bym pochodzial sobie nad morzem po plazy ale mam za daleko ok 500 km teraz zrelaksowana to do dziela zeby oglosic nam juz niedlugo dobra nowine Sara76 --> tak tzrymaj twoje poczucie humoru nas wszystkie rozwesela co do bolesnych @ to ja tez umieralam pierwszego dnia tyle tabletek sie nalykalam i nic nie pomagalo i lekarz powiedzial jest jedno lekarstwo tylko -ciaza wiec mysle ze tobie tez sie lada chwila uda pozbyc tych dolegliwosci na dluuugo poza tym te bole zwiazane sa prawdopodobnie z wahaniami progesteronu w organizmie Smerfetko --> Mam nadzieje ze samopoczucie juz lepsze i gotowa do boju o dzidzie zobzcysz uda sie napewno Ale sie rozpisalam Dla was wszystkich Kochane wymienionych i nie wymienionych wielkie buuuuziaki 👄 👄 👄 i pozdrowionka no i tradycyjnie fluidki **************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha jeszce uaktualnie sie w tabelce bo troszke do tylu jestem ;p Starające się Nick/skąd..................Wiek.............Ilosc Cykli...............Data @ Myszka24/USA..............24....................12.. . . .. ..........15.05.08 Smerfetka/Poznań.........29................ ...29...... .. ........15.05.08 kkinia30/Warszawa,UK...30....................22........ ..........19.02.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.72... . .............22.12.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33..............min. 34...................02.03.08 Monita32.....................32....................14... .. ............02.05.08 olawd/Uk.....................28.....................27. ................17.05.08 alii/Warszawa..............27.....................33.... ......... ...10.03.08 Aneczka227/Malbork......20.....................8....... ...........28.04.08 Paula3332/Belchatow......27.....................6....... . ..........04.04.08 xxmadziaraxx/k.Kalisz....29....................45...... ............20.05.08 A.N.N.A/Barlinek............30.....................3.... ..............02.05.08 dzodzanna...................34.....................28... ..............03.05.08 asiunia27.....................27.....................3. .................29.04.08 Ewcik_1 ......................32.....................33............. ...21.04.08 Sara76........................ 31.................... 45.................23.05.08 Zaciążone Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Fajniutka2005..........21...............13............. . . .....24.06.08 kwatolina................30...............23.......... ............22.04.08 Obca_....................23...............32.......... ............28.06.08 Fiołek1...................29...............18......... .............27.04.08 AnulaS ....................27...............13................... ..29.07.08 Kakusia22................23...............28............ ..........26.07.08 Patinka25................25................8............ ...........06.12.08 EfQa......................30................12.......... ...........11.11.08 becia_gask...................26.............9... . ..............03.12.08 Dzieciaczki urodzone Nick....................Płeć.................Imię....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ......21.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×