Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Wiecie co pogoda swietna u mnie idealna na spacerek tylko ze ja jestem taka leniwa czy wy tez tak macie?? czu to cieplo tez was tak rozleniwia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Misiowa jak tam Patrysia teraz to chyba czesto na dworku co juz nie moge sie doczekac jak ja bede z moim malenstwem spacerowac DUUUUZY buziak dla Niuni od internetowej cioci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuuuuuuuuuuluje to dopiero wydarzenie pierwszy zabek no to pieknie ucaluj ja od internetowej cioci i nie przejmuj sie teraz juz bedzie lepiej podobnonajgorzej jest zanim wyjdzie pierwszy zabek a pozniej to juz gorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane gdzie jestescie?? Myslalam ze sobie porozmawiam co tam u was ale widze ze wszystkie sie chyba opalaja pogoda idealna przynajmniej u mnie A ja jestem taka spiaca ze chyba sie zdrzemne no chyba ze ktoras sie pojawi oby szybko bo zaraz zasne... :):):):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kakusia ja jestem :) Niestety się nie opalam bo siedzę w pracy :( czytam o PCO i czekam na @.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiunia wspolczuje siedzenia w pracy w tak piekny dzien mowisz ze czekasz na @ a moze nie przyjdzie?? Ja jestem taka spiaca ale nie klade sie bo pozniej nie bede mogla spac poza tym wymyslam sobie co chwilka robote jakas w domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy wy tez tak macie ze jak juz sie wezmiecie do sprzatania to wymyslacie pelno roboty ?? bo ja jak mi sie nie chce to moge caly dzien sprzatac i nie widac efektow a jak mam wene to wszystko naraz posprzatam w ciagu 2 godzin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiada spoznione ale szczere zyczenia duzo zdrowka spelnienia marzen tych najwiekszych i wszsytkiego co sobie zyczysz ;-) Kakusia ale masz sie fajnie 28 tydzien hmm chcialabym juz sennosc czasem towarzyszy cala ciaze ja tak mialam tylko z kubusiem mam nadzieje ze teraz miminie bo meczy juz mnie ze chodze senna przez dzien przysypiam a w nocy sie zucam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez wlasnie kombinuje ze sprzataniem dzis obiecalam sobie ze jak tylko przyjde od laury ze szkoly klade sie spac ale zaczelam sprzatac w kuchni troszke w lazience i zlecialo potem mezulkowi sniadanko za chwilke znow jade odebrac moja krolewne a potem nie wiem czy dam rady dalej wytrzymac nie spac :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani misiowa gratuluje 1-szego zabka Patrysi to napewno bylo dla was wielkie wydarzenie szczerze ja juz jakos zapomnialam jak to u laury bylo wiem ze byla strasznie marudna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dziękuję Patinka na razie :) Mnie też tak okropnie chce się spać, że nie mogę powiek utrzymać... spaaaaaaaaaaaaaać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki! zastanawiam się nad zastosowaniem diety kopenhaskiej ,myślicie że może ona namieszać mi w cyklu bo narazie biorę 3 m-ąć bromek i mam cykle 32-34 dni, wiem że jak jest się na diecie to może się poprzestawiać z cyklem.co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A.N.N.A ja słyszałam same niepochlebne informacje odnośnie tej diety ale specjalistą nie jestem.... czytałam na forum o tej diecie i dziewczyny raczej odradzają mówiąc, że robi spustoszenie w organiźmie a jak ma się jeszcze problemy z hormonami to lepiej jej nie stosować... ja tyle przeczytałam ale jak jest naprawdę to nie wiem... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Dzodzanny z okazji 15 rocznicy ślubu drugiej 15-tki i więcej w miłości i szczęściu :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może nie będzie kopenhaska może inna ale chodzi o to czy namiesza w cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANNA każda dieta ma na pewno wpływ na nasz organizm, więc trzeba być naprawdę ostrożnym, żeby sobie nie popsuć zdrowia... ja jestem na diecie niskowęglowodanowej na samym początku no i jest ciężko z tym, że ta dieta zlecona jest przez lekarza bo mam PCO i niestety muszę ją stosować :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna kazda dieta nie ulozona przez dietetyka specjalnie dla ciebie ingeruje w organizm wiec m.in. w cykl u kobiet wiec ja tez bym nie polecala Duzo razy juz mowiono ze nie ma diety uniwersalnej diety cud jesli juz to udaj sie do dietetyka podaj swoje problemy z hormonami(skoro bierzesz bromek to chyba masz z prolaktyna problem tak??) i wtedy on ci doradzi a sama najlepiej nie stosuj diet uniwersalnych takie jest moje zdanie Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo pragnę zajść w ciąże ale tak sobie myślę że jeśli ważę blisko 80kg przy wzroście 165cm jeszcze jak przytyję w ciąży to dobiję nie daj Boże do 100. Po prostu monstrum! szczerze mówiąć przydałaby się ostra dieta ale wtedy znowu może być jeszcze ciężej zajść i koło się zamyka a za chwilkę lato i fajnie byłoby pokazać chude jędrne ciało. aj sama już nie wiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna ja przed ciaza wazylam 73-74 kg przy wzroscie 163 i wyobraz sobie ze tez mowialm ze pewnie w ciazy bede wygladac jak kula itp. nie prawda zdrowie wazniejsze a ja w poczatkowych miesiacach schudlam prawie 5 kg brzuszek mi rosnie i nic poza tym odrobilam juz te 5 kg i przybylo mi 2 wiec razem niby 7 ale kazdy mi mowi ze tylko brzuszek coraz wiekszy i nic poza tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A.N.N.A. nie jestes sama ja waze 76 przy 162 !!! masakra !! i to fakt ze jak zajde to pewnie dobije do setki :-( moj maz juz sie smieje ze lepiej bedzie mnie przeskoczyc niz obejsc :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka🌻 Ja jestem .......pospalam sobie troche dzisiaj i teraz siedze i czytam co tam u Was.....ale jakas cisza sie zrobila na topiku:D:D:D:D:D:D:D:D:D Ale to pewnie przez piekna pogode .....a u nas pada deszcz i jest pochmurnie:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( Piszcie co tam u Was kochane:):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zerknijcie na poczte, wyslalam Wam zdjecia....:D:D:D:D:D:D:D A tu nadal cisza;;;;;;;;;;buzki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny gdzie jesteście, tak piszecie,że chcecie schudnąć, no to moze rzućcie mi pare kilogramów i Myszce, bo ona chyba też chętnie weżmie. Ja chce przytyc, a nie wazyc 40 pare kilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie ja tez przyjme jakies 4-5 kg.........moze podeslijcie nam poczta co nie Smerfetko?????? Chociaz ja teraz jem wszystko jak odkurzacz....po ziolkach to mam naprawde dobry apetyt....caly czas musze ruszac buzia....hehehe .....a wiec moze uda mi sie przytyc ze 4 kilo......👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×