Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

kakusiu na razie to mam takie male plamki troche na wkladce i troche czasami po siusianiu na papierku , ale na pewno to sa male bo kiedys to mialam na prawde duze wiec mam nadzieje ze wszystko sie dobrze skonczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KameaC🌻👄 Myszka🌻👄 Smerfetka🌻👄 Kkinia30🌻👄 Sylweczka78🌻👄 Rusaczek🌻👄 Monita32🌻👄 Olawd🌻👄 Alii🌻👄 Aneczka227🌻👄 A.N.N.A.🌻👄 Dzodzanna🌻👄 Ewcik_1🌻👄 Sara76🌻👄 Dorota822🌻👄 Misiaczki🌻👄 Fajniutka2005🌻👄 Kwatolina🌻👄 Obca🌻👄 Fiolek1🌻👄 AnulaS🌻👄 Kakusia22🌻👄 Patinka25🌻👄 EfQa🌻👄 Becia_gask🌻👄 Paula3332🌻👄 Asiunia27🌻👄 PaniMisiowa🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olach
dzięki za stronkę, spróbuję jeszcze u tego mojego ... zobaczymy co będzie mówił, chyba da się wyczuć krętacza, a poza tym odwiedzę moją koleżankę która podobno też nie mogła zajść, no i leczyła się no i ma fajniutkiego synusia, także podpytam co i jak, prawdą jest też fakt, że jeden pomoże którejś z nas a innej nie, no bo każda z nas jest innym człowieczkiem, oki ślę pozdrówki i bardzo dziękuję;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis mnie nie bedzie,ale nadrobie znow zaleglosci i jak bede miec czas i wolnego koma to napisze.Pozdrawiam jeszcze raz Was wszystkie sloneczka 🌻 👄 Olawd,Smerfetka,Myszka nie dlugo pochwala sie 2kreseczkami,trzymam za Was mocno kciuki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki uciekam po zakupy bo juz 12 a ja w pizamce siedze i pozniej nie bedzie co jesc przez weekend ;p jak wroce to napisze za jakies chyba 30 min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za tydzien dopiero odbieram wynik z biopsji piersi a 6czerwca ide z wynikiem do onkologa,jestem ciekawa co powie i czy wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saro ja clo bralam 2 cylke ale bez monitoringu, wiem, ze zwykły gin moze ci pomóc i dac tez na pęknięcie, więc olej tą Twoją gin i znajdź normalnego co Ci pomoże. Tęskniłam za Tobą , odezwę sie później , bo mykam po zakupki. Kakusia wiesz ja jakoś jestem wyjatkowo cierpliwa, bo jakoś niecierpliwośc mi nie popłacała, więc wolę poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziarko---trzymam kciuki za dobry wynik 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez trzymam mocno kciuki za Smerfetke i Myszke,za 2kreseczki,powodzenia 👄 Smerfetko masz moj nr kom.jak wyjdzie wynik to czekam za eskiem od Ciebie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry🌻 U mnie test negatywny , wiec albo nie jestem w ciazy albo za wczesnie wykonalam test i jeszcze nic nie wykryl tak jak u mojej bratowej....No nic bede czekac dalej co sie bedzie dzialo.....dzis moj 31dc....... przewaznie mialam 29 - 30 dniowe cykle, choc raz zdarzyl sie dluzszy......a test zrobilam bo chcialam wiedziec na czym stoje jak pojde do pracy....ale mimo wszystko i tak bede sie oszczedzac.....jezeli teraz sie nie udalo to mam nadzieje ze uda sie w nastepnym cyklu.....a i jeszcze tempka dzis rano byla 36.8 ale mierzona godzine wczesniej niz zwykle....wiec przy takiej tempce u mnie powinna dzis pojawic sie @, wiec czekam..... Dziewczynki zmykam na kawusie i na jakies sniadanko......i zagladne do Was pozniej......papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszko---wydaje mi sie ze test jeszcze nie wykryl ciazy a na pewno w niej jestes!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko poczekaj pare dni i powtorz test jescze nic straconego ja nadal tzrymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olawd narazie sie nie nakrecam.....przy temp.36.8 zawsze dostaje @ wiec czekam....jezeli dzis nie dostane to zobacze co bedzie jutro.....choc jedna z dziewczyn na innym topiku byla w ciazy a jej tempka wynosila tylko 36.6.....wiec kazdy organizm jest inny....czasami czuje pobolewanie w podbrzuszu, noi krzyz oczywiscie to mnie boli jak niewiem co....wiec nie pozostaje mi nic innego jak czekac dalej:P:P Ja wierze ze i Tobie Olawd sie udalo i niedlugo beda 2 wyrazne grube krechy:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Kakusiu.....jezeli @ nie bedzie to napewno powtorze test w poniedzialek.....bo we wtroek ide do pracy na sprzatanie....wiec jezeli test by pokazal II kreski to wtedy do pracy nie pojde.....moja bratowa strasznie bola krzyze a o bol podbrzusza to nie pytalam:):):):) Wierze ze bedzie dobrze.....👄 dla Ciebie i dzidziusia:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko jak ta wstretna @ jakims cudem przylezie to razem z dziewczynami kupimy bilety do stanow i z kijami pojedziemy ja wykurzyc raz na zawsze (tzn. na 9 miesiecy) wiec nie przemeczaj sie w pracy i glowa do gory buziak dla ciebie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszko---moja tempka zawsze rano jest 36.8 a wieczorem 37.2 wiec ja tez nie wiem co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Witam nowe koleżanki :) Mam nadzieję, że będzie Wam tu dobrze :) Ja ostatnio mało piszę ale mam urwanie głowy przed wyjazdem ostatnie załatwienia i zakupy. A wczoraj cały dzień przeleżałam w łóżku taka byłam słaba. Jestem meteopatką niestety i rzeczywiście 3 burze przeszły popołudniu. Smerfetka---------- coś czuję, że Ci się udało :) JUż nie mogę doczekać się jutra :) 👄 Myszka24----------- może za wcześnie test zrobiłaś, poczekaj jeszcze kilka dni i wynik będzie pewniejszy :) Olawd-------a Ty kiedy nam ogłosisz dobre nowinki???? :) Ściskam Was mocniuteńko, postaram się zaglądnąć później, teraz lecę prasować 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiunia tak zrobie o ile wczesniej @ do mnie nie przylezie......mysle ze dzisiejszy dzien wszystko rostrzygnie, bo u mnie zawsze przy temp. 36.8 pojawia sie @ .....miesiac w miesiac wlasnie tempka spada mi do tej temp. i po tym poznaje ze @ przylezie.....jezeli dzis nie przyjdzie, to byc moze bede miala znow nadzieje ze moze jednak sie udalo.....👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiunia--dopiero jak lekarz potwierdzi myszko--ty tak samo jak smerfecia oglosisz nam dobre wiesc , musisz poczekac tylko jeszcze pare dni i zobaczysz ze test wyjdzie pozytywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko tak bardzo czekaałam i myslałam,ze juz będa 2 krseki, no ale nic niewiadomo. Teraz to ja się zastanawiam, czy jutro robić test, mąż każe mi czekać do piatku albo czwartku, a ja nastawiłama się na jutro, ale piersi mnie tak bolą,ze szok, wiec może jednak sie udało, ale tez nie nastawiam się , bo nigdy nic nie wiadomo. Myszko no to czekamy do poniedziałku na Twój kolejny wynik. Ja kupiłam tylko 1 test a myślałam o dwóch, ale jakos stwierdziłam,ze jeden wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×