Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

smerfeciu rob jutro koniecznie a jak nie wyjdzie to wtedy powtórz za kilka dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem,ze sę niecoerpliwicie bardziej ode mnie, a ja jakoś mam taki wewnętrzny spokój i nie spieszy mi się z tym testem, ale chyba jutro zrobię, chciałabym chyba już wiedzieć, ale nie rozczarowac się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfeciu moj pierwszy test tez wyszedl negatywnie dopiero w drugim slaba kreska i w trzecim mocniejsza . teraz chyba kupie jeszcze jeden i zrobie np we wtorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetko ======mysle ze Tobie sie udalo, bo ten bol piersi oznacza raczej fasolke.....mnie tak mocno piersi nie bola tylko przy dotyku troche czuje ale chyba bardziej sutki niz cale piersi.....dzis podbrzusze mnie pobolewa bardziej..... co chwila latam do lazienki sprawdzic czy czasami @ nie nadeszla.....jeszcze kurcze dzis musze isc do pracy na 3 pm i do 2 w nocy....ale bede bardziej ostrozna i bede uwazac......a jezeli nie przylezie do poniedzialku to testuje znow....ale Ty mozesz zrobic jutro test....napewno beda II drube krechy.....trzymam kciuki mocno mocno i za Ciebie Olawd rowniez .......czekam na pozytywne wiesci:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie jutro zWami nie będzie, wejdę tylko rano napisać, jeśli zrobię test, ale myslę,że wieczorem będe z Wami, chyba,ze póxno wrócimy, ale co tam ja i tak mam problemy ze spaniem, wiec na pewno sie odezwe wieczorem albo nocą. Myszko a powiedz mi nie było drugiej choć bardzo bladej kreski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olawd a Ty w ktorym dniu cyklu robilas pierwszy test????? Bo u mnie dzis 31dc. wiec raczej juz powinien wyjsc co nie?????Chociaz mam nadzieje po tym jak moja bratowa robila 2 tyg. po spozniajacym sie okresie i wyszedl jej negatywny a 3 dni pozniej u lekarza wyszedl jej pozytywny....👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutkaaaaaa
Atmosphere, Diva Fashion, Troll, Bershka, West One, Oasis, Sister Point i wiele innych... zapraszam na moje aukcje - markowe ciuszki i dodatki od złotówki http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php ?uid=6034775

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu Ty robiłaś testy przed terminem, a po terminie już była widoczna ta 2 kreska, tak? U mnie @ miał być 15, a jutro 18, więc powinno już być widać, ale co z tego jak u Myszki tak samo jest a nie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetko przygladalam sie bardzo dokladnie i nic nie bylo widac niestety:(:(:(:( No ale czekam i wciaz mam te nadzieje::D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robilam przed terminem pierwszy ok 18 dc - negatywny , drugi w 25dc - slabiutka kreska i trzeci w w 28dc -- slaba ale mocniejsza od 2go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko a denerwujesz się? Ja jestem jakaś spokojna, czasami delikatnie brzuch boli i wczoraj miałam strasznie ochotę na sex, a tak mam jak mam @,a wtedy nie mogę hihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ze mnie martwia te male plamienia - choc na szczescie sa male ale i tak nie powinno ich byc , powtorze test po niedzieli i dopoki @ nie przylezie to ciagle jest nadzieja i caly czas biore duphaston

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam dziewczyny co ma byc to bedzie.....jezeli nie udalo mi sie zajsc w ciaze 2 tygodnie temu to juz teraz nic nie poradze a jezeli jestem w ciazy to test predzej czy pozniej pokaze II krechy co nie????? Musze sie uspokoic i byc cierpliwa...wszystko w rekach najwyzszego.....moj maz dzwonil i pytal sie jak sie czuje i zebym nic nie robila i nie podnosila.....jak On by juz chcial aby nam sie udalo......no coz......czekam cierpliwie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetko troche sie denerwuje chyba jak wiekszosc z nas w takich chwilach bo chcialabym juz wiedziec czy tak czy nie , a nie takie bawienie sie w ciuciubabke.....ehhhhhh ....te nasze organizmy powariowane.....hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko ze mnie wlasnie juz od jakiegos czasu w pierwszy dzien okresu wogule brzuch nie boli ....czasami to nawet niewiem kiedy okres dostaje....a teraz brzuch jednak pobolewa.....wiec juz sama niewiem:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bedę się pewnie denerwowac jak bede robić test, a teraz narazie luzik , tylko zmartwiło mnie to,że u Ciebie Myszko nic nie pokazało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lo.li.ta
Witam ! Ja też mam pewien problem ale niewiem czy to tylko urojenia czy naprawde możliwe ejst to że nie moge mieć dzieci. Od (grubo) ponad poł roku współżyje z moim chłopakiem i wogóle się nie zabiezpieczamy i nie zwracamy uwagi na dni płone czy nie płodne i za każdym razem jego całe nasienie trafia 'do środka' i do tej pory na logiczne myślenie raczej powinnam zajść w ciążę a tu nic. Być może powodem tego jest mój młody wiek ponieważ mam 17 lat ale miesiączkuje już od 6 lat i wszytsko mam regularnie. Z kolei jest wkoło użo przykładów jak nawet 15-latki zrobią to raz i już są w ciąży dlatego mam powody do obaw. Niechodzi o to że się teraz staramy o dziecko, ale dla mnie to że nie mogłabym urodzić dziecka mojemu mężowi to by było najgorsze co by Mi się mogło w życiu przytrafić :( Może wiecie coś na takie tematy ? Bardzo porszę o odpowiedź dotyczącą moich obaw i z góry prosze by nie udzielać mi rad iż powinniśmy się zabiezpieczać lub różne podobne bo każdy ma swoje życie i wybiera to co chce. Interesuje mnie any temat. Pozdrawiam ;* i życze powodzenia tym któzy starają się o dzidziusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem,ze najbardziej zaboli to,ze taka nadzieja była a tu nagle okaze sie ,ze nie udało się, no ale co ma byc to bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze u mnie bedzie tak wlasnie ja u mojej bratowki......w koncu rodzina jestesmy co nie....hehehe:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak sie okaze ze jestem w ciazy to bedzie gdzies chyba ok. 1 miesiaca roznica:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko super. Lo.li.ta cóż ci poradzić najlepiej udaj się do lekarza i powiedz co zaobserwowałaś, zleci Ci zrobienie badań i zobaczysz czy wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lo.li.ta
eeeh strasznie mnie to męczy :( Jestem jeszcze młoda ale już wam zazdroszczę tego że możecie mieć dzieci;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Choć z drugiej strony to wiele par ma dzieci gdzies po roku starań, ale sa i tacy co maja po jednym razie , no ale niestety tak jest,ze jedni maja, inni czekaja bardzo długo.Daj sobie jeszcze trochę czasu a jak się nie uda np. w ciągu pół roku to idż do lekarza, a jeśli tak bardzo Cie to niepokoi to idż teraz do lekarza, on Ci wszystko wyjaśni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lo.li. ta no własnie tak nie do końca mozemy miec dzieci, ja np. staram się 2, 5 roku, no ale tym razem mi się 2 spóżnia, wiec moze w końcu się udało. Przyczyny żadnej nie znaleziono, wszystko ok, więc chyba ten stres i niemoc posiadania dziecka tak działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie reszta dziewczyn, ja ide na obiadek, bo właśnie widzę, że wszytsko dogotowało się, wiec ide jeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lo.li.ta
aaaha ;) Hmm no więc zostaje Mi tylko podziękować o odpowiedź na moje pytanie. I życzyć Powodzenia w staraniach :*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×