Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Gość Sigonka
Jesteście niesamowite! Smerfetka bardzo się cieszę! jak ja chciałabym mieć już tą pewność. Mysliscie, że nie mam opcji ze to jest martwy zarodek, a to ze macica ma tylko 7,5, ja nie wiem, jestem przerazona. a badanie dopiero jutro :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Smerfetko gratulacje! Super, że Ci się udało? Mówiłam, że po tych górach jakiś Janosik się pojawi. Może trzeba Ci było tylko zmiany klimatu? i to, że rzuciłaś stresującą pracę na pewno wyszło Ci na dobre. Hura, hura, hura!!! Olawd daj znać co u Ciebie i czy te krechy nadal Cię robią w konia? Myszko przylazła @ do Ciebie? Czy jednak się odmyśliła? Odezwę się dopiero wieczorem, bo lecę na zajęcia ... Wczoraj wieczorem była u mnie straszna burza z piorunami, więc nie włączałam kompa dlatego mnie nie było. Całuski dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfeciu a mowilam ze gory maja zbawienny wplyw!! GRATULUJE!!!!!!! u mnie tempka rano 36.9 wiec chyba jednak moge sie przyznac ze jestem w ciazy hihihi i zaryzykuje i przepisze sie do tabelki - co mam byc to bedzie a jak co to zawszze moge spowrotem wrocic do tab nr1 ❤️ http://www.suwaczek.pl/cache/e4255d18bf.png?html ❤️ STARAJąCE SIę KameaC/Lublin..........32.............min. 30.. ..............16.05.2008 Myszka24/USA..............24....................12.. . . .. ..........15.05.08 Smerfetka/Poznań.........29................ ...29...... .. ........15.05.08 kkinia30/Warszawa,UK...30....................22........ ..........19.02.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.72... . .............22.12.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33..............min. 34...................02.03.08 Monita32.....................32....................15... .. ............09.06.08 alii/Warszawa..............27.....................33.... ......... ...10.03.08 Aneczka227/Malbork......20.....................8....... ...........28.04.08 xxmadziaraxx/k.Kalisz....29....................45...... ............20.05.08 A.N.N.A/Barlinek............30.....................3.... ..............02.05.08 dzodzanna...................34.....................28... ..............05.06.08 Ewcik_1 ......................32.....................33............. ...21.04.08 Sara76........................ 31.................... 45.................23.05.08 dorota822..................26......................18... ...........01.06.08 misiaczki...................22......................32.. ..............16.05.08 Zaciążone Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Fajniutka2005..........21...............13............. . . .....24.06.08 kwatolina................30...............23.......... ............22.04.08 Obca_....................23...............34.......... ............28.06.08 Fiołek1...................29...............18......... .............27.04.08 AnulaS ....................27...............13................... ..29.07.08 Kakusia22................23...............31............ ..........26.07.08 Patinka25................25................8............ ...........06.12.08 EfQa......................30................15.......... ...........11.11.08 becia_gask..............26................ 9... . ..................03.12.08 Paula3332............... 27..................6........... ...........20.01.09 asiunia27................27..................5.......... ............12.01.09 olawd/Uk................28..................4. .....................23.01.09 Dzieciaczki urodzone Nick....................Płeć.................Imię....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ......21.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haloooo jest tu kto????? ale sie ciesze ze smerfeci sie udalo , teraz to juz reszcie sie posypia lada chwila :-D ha i ja podsylam fluidki a co ****************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetko29 gratuluje 👄 👄 to się nazywa udana niedziela nie zamponij przepisać sie do innej tabelki Olawd no ale super super[ usta] 👄 Fajnie coraz więcej a ja czekam czekam i myśle że moze pewnego dnia też tak bedę skakaźć z radości :( EQfa dzieki za pokazanie dla ciebie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz to aby wszystko bylo ok i zeby mi sie wkoncu udalo donosic do konca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sigonka
Ja jestem tu nowa i czytam te Wasze radości, az mi sie udzieła :) Jutro poniedzialek i drugie badanie Bety mnie czeka... ledwo wytrzymuje... moj wynik z piatku 336...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olawd bądź dobrej myśli podobno pozytywne myślenie bardzo pomaga mnie chyba właśnie jego brakuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiatj sigona u nas i nie martw sięnie myśl o tym juto penie wszystko sie wyjaśnij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie ja błędy robie i zjadam literki ale wszystko przez to ze szybko chce pisać na tej klawiaturze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sigonka
Dzieki Dorotka... Wczoraj mnie jakas kolejna pani doktor przerazila ze to moze nie byc ciaza tylko martwy zarodek. Po co wogole mowic takie rzeczy skoro jeszcze nie mam drugiego wyniku i nie wiemy czy beta ladnie sie mnoży. :'(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Smerfetka 🌻- moje gratulacje!!!:D Jak każdej z zaciążonych i starających się - w końcu Ci się należało! 🌻🌻🌻 U nas jeżeli chodzi o sprawy starankowe - bez zmian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sigonka ja to nie wiem bo nie miałam takich rzeczy robionych ale lekarz nie powinien tak zaraz mówić nadziei tez nie powinien robić ale to była moim zdaniem lekka przesada nie martw się może akurat sie i tobie udało i od razu znajdziesz sie w tabeli zaciążone a jak nie to innym razem. Ni9e psuj sobie niedzieli wypoczywaj jak mozesz i korzystaj z dnia jutro pewnie dowiesz się wszystkiego i uśmiechnij się. wiem że to łatwo tak pisać a samemu trudniej ogarnąć sytuacje bo czasem i ja nie daje sobie rady i tylko sie użalam na sobą i bardzo marudzę i staje sie do tego nieznośna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dima30 a czemu ty nie w tabelce??? myszko a może tobie też się udało co si nie oddzywasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olawd a ty masz jakies na dzis plany i jak twoj meżuś zadowolony z wiadomości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tylko ze caly czas sie boimy bo jeszcze jakies malenkie plamki mam , a ja jak zwykle spedze dzisiejszy dzien w lozeczku - odpoczywam ile sie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiada
SMERFETKO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NIE MIAŁAM POJĘCIA, ŻE AŻ TAK BARDZO UTOŻSAMIŁAM SWÓJ PROBLEM Z TWOIM DOPÓKI- DOPÓTY NIE WYLAŁAM ŁEZ SZCZĘŚCIA JAK PRZECZYTAŁAM CO NAPISAŁAŚ! tak bardzo sie ciesze Twoim szczesciem! Ja we wtorek jade do Krakowa zobaczyc jak moje pecherzyki zachowuja sie po Clo, a w czerwcu inseminacja. Prosze daj fluidki!!! TAK BARDZO SIE CIESZE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SMERFETKO !!! Gratulacje!! Ale sie ucieszyłam!!! Widzisz po tych twoich wszystkich stresach i załamaniach dostałaś nagrodę. Dbaj o siebie bardzo, nic nie podnoś i nie biegaj ani nie podskakuj. no i kwas foliowy... ❤️ serce] Uśmiałabym sie jeszcze jakby Sara miała racje i wyszły by ci bliźniaki - zapomniałam ona ich jakoś fajnie nazwala. Ale radosna wiadomość w niedzielę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o a co tu taka cisza??? myszko wstalas juz ? i jak @ nie ma ??? trzymam kciuki zeby jej nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o widze ze chociaz EFQa sie odezwala - super wiesci nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli należy się udzielać na forum, bo te dziewczyny co często zaglądają zachodzą w ciążę ! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olawd ale sie cieszę że wam sie udało, nie masz pojęcia. A ty dbaj o siebie bardzo proszę cię... Dobrze że bierzesz ten dusphaston. A widzisz jednak Smerfetce najwyraźniej ten stres w pracy szkodził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak stres nie jest wskazany wiec smerfeciu musisz sie oszczedzac i uwazac bardzo na siebie a juz niedlugo bo w styczniu bedziemy razem na porodowce sie drzec :-P i tak jak obiecalam na wiosne przyjade do ciebie i pojdziemy razem z naszymi maluszkami na spacer...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety uciekam, mężuś mnie pogania bo jedziemy do rodziców. Ale juz mam dobry humor na dziś. Ola te plamienia nie powinny trwać dłużej niż miesiączka. Więc niedługo ci ustąpią. Jakby cie brzuch bolał to bierz nospę. trzymaj się i leż w łóżeczku. Zajrzę późnym wieczorem. Całuski przesyłam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem EFQa ze sie cieszysz ja tez choc caly czas jeszcze nie tak bardzo jak bym chciala , biore caly czas duphaston i jak dla mnie to moga byc nawet blizniaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×