Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Dziewczyny z tego co wiem to Castangus to ziołowy odpowiednik bromergonu na obniżenie prolaktyny, ja brałam prze dwa miesiące zanim zaczęłam brać bromergon, podobna castangus niektórym pomaga ale jak się ma prolaktynę w normie to po co go łykać? Anika czy ten lekarz cie zbadał ? Czy zbadał nasienie męża? Czy powiedział ci dlaczego nie możesz zajść w ciążę? Czy próbował cie leczyć? Bo ja nic z tego nie rozumiem!!!! Skoro nie podał ci przyczyny twojej niepłodności ___ ba nawet jej nie stwierdził (!!!) to dlaczego naciąga cie na inseminacje i in vitro?? przepraszam ale to mi naciągactwem trąci bo tak te prywatne kliniki niestety robia... Myszko u ciebie to już naprawdę chyba wszystko wychodzi na prostą. Teraz tylko cierpliwie czekać aż któraś strzała sięgnie celu :) I dzidzia na wiosnę będzie jak trzeba!!! Stefcia facet może mieć słabsze nasienie z wiekiem. Alutek ja zanim potwierdziłam ciążę u gina na 100% też miałam z mężem jazdy, i moja kuzynka też. Wiesz faceci chyba z natury sa ostrożni i się boja rozczarowania, wola poczekać i upewnić sie a dopiero potem wypinać pierś z dumy. Ale ta betę chyba masz wysoką,...? kurcze nie znam się. cześc Jolanta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalpek prosze nie smuc sie bedzie dobrze kiedy możesz zaczac działać a te winiki kiedy bedziesz robic jeszcze raz żeby sprawdzic czy sa lepsze pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anika w jakim ty mieście mieszkasz? czy ty nie znasz jakiegoś dobrego gina który jest z normalnego prywatnego szpitala a jednocześnie przyjmuje prywatnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczki a ty już widzę pełną parą się starasz!!! No pewno na wiosnę będzie brzuszek. No bo już musi się udać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anika miałam napisać z PAŃSTWOWEGO szpitala. jolanta wszystko mnie ciśnie w środku oddychać nie mogę, zjeść za dużo tez nie yhhhh ciężko się robi. A w nocy biodra bolą jak jasna ch***ra. jeszcze trochę i będę się modlić już o ten poród !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Misiowa ale pierwsze kroki poczynione teraz tylko patrzeć jak zawartość szafek pójdzie w ruch i wszystko do czego sięgnie :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam to ciężko było ale jeszcze troche i bedziesz miec maleństwo moje już spi i ma 21 miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efqa________ juz wszystko wyciąga z szafek i rozsypuje np. makaron, dotąd potrząsa aż wszysto wysypie jest taka cwana, juz duzo rozumie i sie popisuje jak ma publiczność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze jakby mój mąż miał dobrze płatną pracę to bym się za jakiś czas o drugie starała. A tak trza będzie do roboty wrócić :) No do porodu mam jakieś trzy tygodnie, o rany to tak długo a jednocześnie krótko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panimisiowa to się dopiero zaczyna moja zaczeła mówić i takie głupoty opowiada mój mąż boki zrywa skąd ona zna te słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ci przyszła pani domu rośnie bo jak już się bierze za makaron :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś nawet rozmawiałam z lubym czy chciałby mieć dziewczynkę czy chłopczyka powiedział że i jedno i drugie ale pierwszy chłopak heheh:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano mój dzidziuś kopie i rozpycha się skubaniec coraz większy i silniejszy ! Nie mogę się doczekać aż mi się ten brzuch obniży i będzie łatwiej oddychać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jolanta to najfajniejszy okres jak dzieci zaczynają mówić, dopiero się zabawa zaczyna !!! Pani Misiowa tylko patrzeć jak Patrycja zacznie. matko jak ten czas leci pamiętam jak była taka malutka jak weszłam pierwszy raz na forum....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na chwilę. Pracuję w tym tygodniu do 18-tej więc zanim wrócę, coś zjem to muszę szykować obiado-kolację dla męża i dlatego was zaniedbałam a do tego czuję się jakby miała przerwę w życiorysie. Do gina się nie zapisałam, poczekam na czym się zakończy ten miesiąc. W poniedziałek idę do dentysty i wypadałoby iść do fryzjera zrobić balejaż (bo wyglądam już jak ten pies z reklamy DULUXA).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×