Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *Agata*

Jak zmniejszyć OGROMNE piersi ?

Polecane posty

Witam nie wiele wiem na ten temat ale mam pytanie nie ma innych sposobów na zmniejszenie piersi? Mam miseczke 65B i niewiele lat... wolałabym miec mniejsze piersi nie bardzo się orjętuje w takich zabiegach ale wiem ze rodzice na pewno by mi na nie nie pozwolili więc jest jakis inny sposob na choc troche ich pomniejszenie?Może są na to jakieś plastry, maście albo tabletki jesli tak to prosiła bym o podanie ich nazwy.. Słyszałam ze modne sa teraz male piersi a lepiej bym sie czula gdybym takie posiadala....;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ------fila------
Macie racje, to jest okropne! Ja mam 14 lat i rozmiar 60C. W szkole gdzie nie pojde to się gapia, zresztą na ulicy też. Zresztą strasznie wkurzające jest miec najwiekszy biust w calej szkole. I te idiotyczne uwagi, typu "zakryj sobie" ze strony "koleżanek". One nie maja pojęcia, ze ta sama bluzka lezy calkiem inaczej na ich plaskiej klatce, a ineczej na tej wypukłej. Bo przy wypukłej nawet mały dekolt bardzo uwydatnia piersi. I mnie tez kropnie denerwuja niektóre firmy. Mam rozmiar 34, ale oczywiscie projektanci nie biora pod uwage tego ze klatka piersiowa nie idzie w parze z dupa! ze tak brzydko powiem. To ze mam mega biust (przynajmniej na ten wiek) to nie znaczy, ze odrazu mam sie ubierac w rozmiar XL!! A jak juz znajde jakas taka co na mnie pasi to wyglad mnie poraza. Takie bluzki wygladaja tak jakbym zalozyla na siebie jakis worek organiczny. Mam zamiar zmniejszyc biust, a jezeli chodzi o karmienie dziecka to jakos nie mam takich aspiracji. Jezeli uda mi sie przeprowazic operacje przed ciaza to poprostu bede karmic dziecko butelką. Nie mówcie, ze mowie tak bo jestem mloda. Ja poprostu jestem zdesperowana :p xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaśliwkaa
ja uważam tak, że "noszenie" dużego biustu przez młode dziewczy ma się tak samo do tego jak noszenie również przez świerzo upieczone nastolatki butów na 7cm obcasie:) Uważam że duzy biust u młodej dziewczyny takiej która buźka świadczy jednoznacznie o jej wieku wygląda troche przesadnie, nieodpowiednio, śmiesznie, może wzbudzać ździewienie... powiedzmy metaforycznie, że to nie wypada tak jak śmiesznie nieodpowiednio i rónież może wzbudzać ździwienie wspomniany wczesniej wysoki obcas w którym paraduje młoda dziewzyna :) Różnica jest jednak taka że buty można ściagnąc i odczekać aż się dorośnie i wówczas wysoki obcas naberze innego znaczenia , z biustem bedzie tak samo :) tylko że biustu się nie wybiera a i tak trzeba razem z nim pomęczyć się aż troszeczke dziewczyna dojrzeje i stanie się kobietą . . . bo wówczas duży biust to juz tylko atut :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ------fila---------
Ty chyba nie masz dużego biustu. Wątpie czy kiedyś spotkały Cie jakies docinki ze strony rówieśników, starszych i młodszych. Bo nawet dojrzałej kobiecie może przeszkadzac ogromny biust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takaoona
Żartujesz, prawda? Powiedz, że żartujesz! 60C, czyli wymiary 65/76 mniej więcej uważasz za DUŻY BIUST?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena 1985
znacie moze jakies sklepy z kostiumami na plaże, w ktore zmiesiłoby sie moje 60 J a majtki s lub m?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ------fila------
Jasne, że duży. Raczej nie przeczytałaś mojego postu dokładnie. Ja mam 14 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iniuśka
jeżeli rozmiar 38d jest ogromny to co ja mam powiedzieć mamm rozmiar 38F 21 lat i nie mam siły już dzwigać tych bufonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iniuśka, znaczy, że pod biustem, jak zmierzysz maksymalnie ciasno i na wydechu, masz jakieś 95 cm, albo i więcej? A w biuście lużno 111-114 (bo rozumiem, że masz na myśli rozmiarówkę brytyjską)? To daje jakieś maks 19 cm różnicy w obwodach - toż to mocno średniawy biuścik jest ;) I nie wiem, czy próbujesz zrzucić tę nadwagę, ale jeśli tak to z piersi też Ci pewnie poleci - przeważnie chudną jako jedne z pierwszych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyna 14
ja wlasnie tez szukam sposobu na zmniejszenie biustu!i doszlam do wniosku ze SPORT chyba! mam rozstępy na piersiach rozm stanika to: 70 d i powinnam miec wiekszy bo to juz za maly jest jak zmniejszyc biust???? wszyscy mowia ze jestem szczupla ale pokazuje im sie nago garbie sie, ramiona mnie bola. najlepiej czuje sie bez stanika jak spie. aha mam wiekszy biust od mojej mamy ona ma 41 lat a ja 14 ,hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze dobrane 70D to małe piersi (maksimum ok. 15 cm różnicy między ciasno zmierzonym obwodem pod biustem i luźno zmierzonym obwodzie w biuście), a skoro bolą Cię ramiona to znaczy, że masz bardzo źle dobrany rozmiar stanika! Wymierz się i na początek sprawdź rozmiar tutaj: http://www.bra-fitter.prv.pl/ - na pewno nie wyjdzie Ci ani 70, ani D ;) Jakby co to chętnie odpowiem na wszelkie pytania, zapraszam też na Lobby Biuściastych i Stanikomanię (szczególnie polecam tam zakładkę "biust tygodnia" ) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbbbbbbbbbbbbbbb
a ja mam 14 lat i 70C . W przyszlosci boje sie ze jeszcze sie zwieksza. Ale podobno sposobem jest sport i powolne chudniecie. Tylko ze najgorsze jest to ze orgaznizm na poczatku zabiera Ci \"tłuszczyk\" z roznych czesci ciala a najczesciej z piersi zabiera go na ostatnim miejscu. Mi sie wydaje ze jednak trzeba cwiczyc. Ale czy w przyszlosci bede miala je wieksze? Czy jestem jakas nienormalna ze w wieku 14 lat mam rozmiar C?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość digleta
Człowieku ja mam 15 lat i mam 80 C!!!staram się znależć jakiś pomniejszający biustonosz ale nie moge znależć;(przestałam chodzić na basen i w dekoltach mój profil wygląda okropnie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiulencja
Kochanie moje cycatki. Piersi sa piekne w kazdym rozmiarze i sa waszym atutem. Wiecie jak te dechy chcialyby miec chociaz B, bo sa zbyt plaskie? Duzy biust nie powinien przeszkadzac w niczym. Z takim biustem i odpowiednim dekoltem mozna wygladac super sexy. Sama tez juz wyszlam z rozmiarowki Triumpha, sama mam 75 G, a nawet ten czasem zawodzi. Tez sie zalamalam, ale codziennie slysze od swojego faceta, ze je kocha. I wszyscy faceci uwazaja, ze im wiecej tym lepiej. Odpowiedni stanik, kochane. Np. do biegania idealny jest stanik Triumph Comfort Minimizer. Super trzyma. Na jedrnosc polecam masaze na zmiane ciepla i zimna woda i plywanie. Wyprobowane. Jestescie piekne, tak samo jak wasze biusty. To wasz atut! Kazda z nas zapewne garbi sie, by schowac swoj biust. Panie, piersi do przodu! Niech wszyscy inni nam zazdroszcza! Pozdrawiam was wszystkie. Noscie go z duma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mussuka
Dokladnie tego samego jestem zdania:) Czy ktorykolwiek facet nawet by pomyslal zeby sobie, z przeproszeniem, interes pomniejszyc? Duzy biust to od wiekow ozdoba kobiety. Od poczatku istnienia ludzkosci przyciagal samcow, jako znak plodnosci i moznosci wykarmienia licznego potomstwa. A ze teraz wiekszosc damskich ciuchow projektuja gejowie, to na wybiegach chodza takie dobrze odprasowane tablice nagrobkowe. I to dla nich te dziecinne topy na paseczki, bluzki z karczkiem i zelowane staniki. A po co? Zeby mogly nieco swych zeber pokazac a braki w kobiecosci uzupelnic chemia. Tyle, ze kochane, chlop nie pies i na kosci nie poleci. Jeszcze nie spotkalam takiego, co by na milutkie miekkkie ksztalty narzekal (nie mowie o opaslosci tylko kobiecosci:) A ze ciezko? Guzik prawda: dobry stanik, cwiczenia (plywanie) i wlasciwa postawa caly ciezar odejma. Wy myslicie, ze te wszystkie gwiazdy z Hollywood, co szmal laduja w silikon dalyby sobie cos odebrac ? Wiecej dumy i samozadowolenia a problem sam sie zredukuje z F do A.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktooooooos
A ja i tak chce mniejsze ;/ Wkurza mnie jak każdy mi mówi.. ale masz pieeersi.. jakie duże.. ;/ Chce mieć mniejsze i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calina000
mój problem sie zaczął w gimnazjum, miałam największy biust ze wszystkich moich koleżanek, chłopcy sie nabijali i rzucali raz po raz zboczonymi podtekstami, dziewczyny były jadliwe, ciagle mi dokuczały, nie mogłam biegać bo sprawiało mi to okropny ból, tańczyć, zrezygnowałam z mnóstwa rzeczy min cheerleadingu który kochałam. po gimnazjum wzięłam sie w sobie, schudłam 8kg, piersi zmalały, teraz mam 60k i tylko jeden stanik w tym rozmiarze. dlaczego? bo wyglądam w nim okropnie, poniewarz w moim miescie moge dostac w moim rozmiarze tylko staniki freyi taki wlasnie kupilam. Ta firma robi śliczną bieliznę, ale niestety staniki maja jedna wadę-strasznie rozpi***szaja piersi na boki... wygląda to okropnie, wydaje sie 2 razy szersza, a w nie opinających podkoszulkach po prostu gruba. męcze sie więc w luźnym 70E, jest potwornie nie wygodny, stanowczo za mały, moje piersi sie męczą, bolą, skóra się rozciąga, ale wyglądają na ZNACZNIE mniejsze. Dla mnie to jest rozwiązanie. Niestety są oczywiście wady tego sposobu, skóra dekoltu jest naciągnięta, piersi nie są jędrne jak kiedyś, są..... okropne. MARZE o operacji, nigdy nie widział mnie bez biustonosza mój chłopak z którym jestem 3,5 roku bo wstydzę się swojego ciała. jednak bardzo chce karmić dziecko piersią... moje piersi są cudowne, piękne, uwielbiam je.... ale dopóki są w staniku. kupowałam kremy za 300zl ujędrniające biust ale nic nie dawały, skóra jest zbyt rozciągnięta. Kochane, dbajcie o swój biust. gwarantuje że kiedyś go pokochacie, ja tez go nienawidziłam w gimnazjum, wystarczy umieć ubrać sie tak by były nam atutem, w każdym sklepie można znaleźć coś co leży na nas 10000 razy lepiej niż na dziewczynach z miskami B!! ja znalazłam już sposoby na ubieranie sie, nawet na bieganie, na stroje kąpielowe za 70zl za całość a nie 300. Da sie moje drogie, wszystko się da. Jeśli chcecie porozmawiać piszcie na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka23
ja mam rozmiar w numeracji ang E badz DD. uwierzcie mi ze mam dosc tego biustu, moj kregoslup juz nie wytrzymuje a mam dopiero 23 lata. co bedzie jak bede starsza i urodze dzieci? kolezanki z klasy zawsze mi zazdroscily biustu i tego ze mam czym przyciagnac facetow, tylko ze jak im opowiedzilam jakie ja mam przez to problemy zaczely sie zastanawiac, a potem cieszyc z rozmiaru jaki same maja. problem z kupnem stanika, bol kregoslupa, wrzynajace sie ramiaczka, a faceci gapia sie tylko na to co mam z przodu a nie co mam w glowie.... dziewczyny z duzym biustem wiedza o czym mowie. zastanawiam sie nad operacja zmniejszajaca, ale to tez jest ryzyko. dobry stanik tez wcale nie jest tak latwo kupic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhbghbgljhi
rozumiem Was dziewczyny mam 170cm, waga 56kg talia 60cm biust 70DD czasem E miałam straszne kompleksy nie nosiłam dekoltów , raczej golfy a i tak słyszałam docinki w rodzaju: masz czym oddychać itp Jedyna rada to zaakceptować.......... Jakiś czas temu byłam w Holandii i tam kupiłam sobie kilka porządnych staników z szerszymi ramiączkami i od tej pory skończyły się problemy z kręgosłupem... Zaczęłam nosić dekolty...a jak ktoś bezczelnie gapi się to mówię coś w rodzaju: Oczy mam wyżej:) i to facetom jest głupio a nie mi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna2300
do Agaty zmiejszyc biust mozna przez operacje, a jesli to nie wchodzi w gre to chodz na siłownie lub sie odchudzaj, biust njszybciej chudnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorotka23
rzeczywiscie to prawda, ze jezeli dziewczyna ma duzy biust to mezczyzni lecą tylko na piersi, nie patrzą na to co dziewczyna ma w głowie, czy jest inteligentna, co ma do powiedzenia, tylko widzą duzy biust i nic pozatym. a przeciez najbardziej liczy sie to co sie ma w głowie a nie wygląd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie odnosnie piersi
mam duze piersi i jestem gruba :-( waze 110 przy 170 zaczelam odchudzanie, juz schudlam 7 kg ale piersi nie maleją, jak myslicie jakbym zjechala tak do 60-70 jakiego rozmiaru piersi moge oczekiwac, teraz mam 110 E, ale czuje ze F byloby lepsze, ciezko dostac taki duzy stanik, ostatni kupilam w triumphie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam 75 D
Piszecie,ze faceci patrza najpierw na wyglad ( biust) ale to przeciez jest oczywiste ,ze pierwszy kontakt z nowo poznana osoba to ocena jej wygladu.Tak bylo ,jest i bedzie i niezaleznie od tego czy macie duzy biust czy maly.Dokad nie zdazy sie poznac osoby to co mozna o niej powiedziec ? jedynie mozna ja wstepnie ocenic po wygladzie,a dopiero w miare poznawania powiedziec o niej cos wiecej wiec nie stresujcie sie dziewczyny az tak bardzo bo to metoda stara jak swiat ze ocenia sie najpierw osobe wzrokowo,a poznanie intelektu jest pozniej.Nie musicie z tego tytulu wmawiac sobie,ze jestescie oceniane tylko za wasz biust,jestescie tak jak wszystkie inne osoby oceniane przy pierwszym kontakcie na podstawie wrazen wzrokowych bo nic innego ta osoba o was nie wie. Co do schudniecia i mniejszego biustu to akurat u mnie sie to absolutnie nie sprawdza.Wszystko zalezy od tego czy jest przewaga tkanki tluszczowej czy gruczolowej,w moim przypadku jest to glownie tkanka gruczolowa i nie chudne w biuscie nic ,mimo utraty np 7 kg.Osoby z przewaga tkanki tluszczowej beda po schudnieciu mialy takze mniejsze wymiary w biuscie .Ja na swoj nie narzekam bo jest piekny i kazdy facet mi to mowi :)To moj atut i jestem szczesliwa ,ze mam tak piekny biust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecie co ja tez powiem
a mozecie powiedziec gdzie w warszawie mozna kupic duze staniki firm takich jak freya, ogolnie z tych mniej znanych i moze jeszcze naturana, nigdzie nie moge ich znalezc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie odnosnie piersi
mam piersi o strukturze tluszczowej, wiem po mamografi i usg bardzo chciaabym miec wlasnie taki rozmiar 75 D, moje marzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co ja tez powiem: W Warszawie? W Peachfield, oczywiście - i to w dodatku z fachowym bra-fittingiem :) Należy tylko zadzwonić i się umówić na wizytę: http://www.peachfield.pl/o_nas.html Możesz się także przejść do Avocado (ul. Bracka 1). == mam pytanie odnosnie piersi, a jakie masz wymiary i jakie staniki teraz nosisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta.em
Och.. ja z moimi piersiami czuję się strasznie.. zdecydowanie zbyt prędko zaczęły rosnąć.. w 4 klasie podstawówki miałam największe w klasie i tak jest do tej pory.. teraz mam prawie 14 lat.. wzrostu 159 .. ważę 46 kg.. a rozmiar stanika Rozmiar brytyjski: 60E Rozmiar polski: 60G .. męczę się z tym biustem od baaardzo dawna i mam już tego dość.. co najbardziej polecacie na pomniejszenie go? .. może schudnąć? - to ponoć działa.. Poza tym jeszcze dojrzewam i boję się, że zwiększą się bardziej :( Proszęo pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam 75 f i uwielbiam moje piersi! (172 cm,60 kg) dziewczyny,duze piersi sa cudowne! pokochajcie je po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zacycata
marta.em .. Bosh jak bym czytała swój opis! Różnica między nami jest naprawde mała.. ja mam 15 lat i 162cm .. ale biust? 60 E .. brytyjski.. ;/ Nawet nie wiesz jak ja na to ciąąąągle narzekam.. ja naprawdę juz wole zerówki.. naprawdę, naprawdę... albo takie.. hm.. 60 B lub 60C :) To by było I.D.E.A.L.N.I.E wiesz jakie jest z tego wyjście? Nic innego jak operacja.. no niestety.. szukałam sposobów i szukałam.. ale nic nie ma.. operacja i już.. 7 tyś najtaniej to zrobisz.. ale kurcze.. tak czy siak trzeba mieć 18 lat i oczywiście kaske.. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łomatkoicorko
Tak jest, 60E (jakieś 68/85) to są piersi, które koniecznie trzeba oberżnąć w połowie. Stuknij Ty się dziewczyno, boś albo troll, albo masz poważne problemy, na które pomoże psychiatra a nie chirurg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×