Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurka domowa

Jakiej pralki i lodówki nie polecacie?

Polecane posty

Gość jUST1254
na pralke Whirlpool Szósty zmysl nie moge narzekac mam ja od 5 lat i na razie nic sie nie popsuło, wyglada jak nowa, kuchenka Amica też wporzo z tym że od 2 lat nie działa jeden z zapalników ale da sie wytrzymać. Co do lodówek to mam 6- letnia Whirlpool'a ART 876/g początkowo (4 lata wszystko ok) nic nie trzeba było przy niej robić sama sie rozmrażala itd ale w 5 roku zaczął osadzać się lod na tylnej ścianie a w 6 roku padła do końca cale szczęście ma 7-letnią gwarancję na agregat z instalacja chłodniczą serwisant przyjechał i stwierdzil że sie rozszczelnila i jest do wymiany (skasowal 50 zl bo tego nie obejmuje 7-letnia gwarancja) sporządził protokół i wysłal do Warszawy, po 2-tygodniach nie wytrzymalam i napisałem do nich e-maila co z lodoką po czym dostalam odpowiedż że własnie wczoraj wysłali do mnie i sklepu w którym kupiłam lodówke list polecony. Tak więc jutro dowiem sie na jaki model moge wymienić tego złoma. Cieszę się Whirlpool ma taka długa gwarancję (ale chyba maja dobre produkty tylko mój jakis bubel !!!, bo na tym forum nie widzę żadnych negatywnych opinii na temat tego producenta), bo gdyby jej nie było to juz wyrzyciałabym 2.200 zł do kosza, no może polowę z tego bo zamrażalnik w tej lodówce działa ok (ta chłodziarko zamrażalka ma 2 agregaty i wysiadł ten od lodówki) a tak nawiasem mówiąc to POLAR jest tańszą marka Whirlpoola od jakiś 2 lat, rózni sie tylko wyglądem i brakuje mu tej 7-letniej gwarancji. mam jeszcze mikrofale whirlpoola i działa ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lodówkę Polar mają moi rodzice--nieźle się trzyma ;) Rozczarował mnie troche sprzęt Ariston---bardzo głośny :( Lodówka pracuje jak kosiara, tzn. w czasie załączania agregatu czy czegoś, jak dla mnie za głosno. I jeszcze okap Ariston-- istny tajfun!! Trzeba sie przekrzykiwać--duży minus. Sama zamierzam kupić lodówke Whirpool do zabudowy, mam nadzieje że to będzie dobry wybór ;) i piekarnik z płytą Aristona---piekarnik chyba nie wydaje dźwięków :D :D (mam nadzieję). Najfajniejsza miał płytę, chciałam piaskowe retro i ten był najlepszy. Jaka pralke ładowana od góry???????? Słyszałam dobre opinie o Mastercook i Whirpool???? zalezy mi między innymi na małym zużyciu wody, programie\"mniej zagnieceń\", delikatnym praniu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No ....
do czterdziestolatki--> moja mama strasznie narzeka na pralke Polar.Wczoraj skarzyła się ,że pralka zle płuka,a pranie po wyschnięciu najnormalniej w swiecie śmierdzi.A .. i jeszcze pierze trzy godziny!! Nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hana
ja osobiście nie polecam Amica i żadne te taniochy pralkę i lodówkę mam z firmy Gorenje jest super stara dobra firma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mamy caly sprzet kuchenny Amiki i nie narzekamy - sprzet ma juz z 7 lat i dziala bez zarzutu (lodowka, kuchenka gazowa z elektrycznym piekarnikiem, okap). Pralke mamy Boscha - calkiem niezle sie sprawuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bessina
A co z pralką Beko?? Ma ktoś ten sprzęt. Chcę kupić na prezent ślubny ale nie wiem czy to coś warte. Cena 900 zł nie jest wygórowana. PORADZCIE coś !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoak
No to akurat Ci sie trafiła dobra. U mnie 3 znajomych ta sama historia awaria pralki bosch po roku. A częśi uj drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta co nic nie poleci
nie wiem jaka polecic bo się nie znam:P Mam lodówke POLAR (wysok.187) cicho pracuje...oddzielne ma agregaty, ale najlpszy potyw jest taki, ze nie rozmarzałam jej (zamrażarki) przz 4 lata i jeszcze zipe:P Pralke mam elektroluks-A- raz była w naprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALICJA34
A co sądzicie o sprzęcie firmy LG. Chcę kupić lodówkę i nie wiem jak sprzęt tej firmy sprawdza się w użytkowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lorcia
firma elektrolux- tam gdzie pracuje jest bardzo znana i nigdy nie bylo na nia reklamacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anai
a ja kupiłam lodówke samsunga bezszronową ii nie wiem czy to dobry zakup,acha i piekarnik boscha,.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka_alutka
Ja miala pralke whirpoola przez 7,5 roku,od wdoch lat ciagle w niej cos szwankowalo a jak skonczyla sie gwrancja poszedl pasek klinowy ,elektroniczny podajnik wody(140polskich zl) no i lozyska ktore chyba sa nie wymienialne bo przy zdejmowaniu pekl zbiornik wody i tuleja czy cos takiego,czyli pralka do wyrzucenia chyba ze chcialabym wlozyc w nia okolo500zl,ale jak przemyslalam ze mam prawie 1/3 nowej pralki i jeszcze gwarancje na nia wiec wywalilam na smietnik i zakupilam po wiekszy ogledzinach bosha,piore w niej od tygodnia co tylko mozliwe(juz sie nauczylam obslugi)narazie jestem zadowolona w wiekszosci sklepow polecalo wlasnie bosha (znajomi tez).Sadze ze teraz to robia pralki ktore maja wytrzymac tylko czas gwrancji,a pozniej ?????????!!!!!!!!!!!!!!!.................idz kup nowa pralke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gardena
Ja kupiłam jeszcze mieszkając u rodzicow pralkę POLAR. Była jeszcze na gwarancji,jak przestała wirować.Przyjechał pan z serwisu i wymienił jakąś część,dzis nie pamiętam ,jak to się nazywa.Przy okazji zapytalam jeszcze,co robić ,bo obudowa mi rdzewieje.A pan na to ,ze jest na gwarancji i przysługuje mi wymiana.No i wymienili mi obudowę. Potem dostaliśmy mieszkanie i okazało się,że lazienka jest zbyt mała,żeby obecna pralka zmieściła się w niej.Kupiliśmy nowa ,otwieraną od góry firmy WROZAMET. Jeszcze gwarancja nie minęła ,a na klapie ,na tych zawiasach wyszła rdza i z boku tez.Zgłosiłam to do serwisu ,pan wymienił bok pralki i góre , a le co z tego , jak zawiasy zostały dalej te same.Popsikal tylko, czymś w rodzaju WD-40. I nam tez kazało to robic co jakiś czas. Na koniec powiedzial nam, że ta pralka , to jeszcze nic, że Cindy , to dopiero złom.I powiedzial, żebyśmy na przyszlośc nigdy takiej nie kupywali. Nie wiem od czego to zalezy ,od szczęścia,że inni kupują Polar i nic sie nie dzieje.Wrozamet to samo.A ja jakoś stale mam pecha i trafiam na rdzewiejące pralki. Natomiast lodówke mam Amici z serii fresh line+ i jestem z niej zadowolona. Czasami tylko zaglosno chodzi , ale to chyba wina miejsca w ktorym stoi.Niestety kuchnia jest mała i nie da się przestawić jej w inno miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aammaa
Ja od kilku lat mam pralkę Ariston i jestem z niej bardzo zadowolona, chwale sobie równiez lodówke Polar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arison
w swoim domu posiadam już 3 produkty aristona. - piecyk gazowy do podgrzewania wody prawie 2 lata - pralka od góry ładowana ATD 104 od roku - i od niedawna zmywarka LD44 o piecyku mogę powiedzieć ze jest ok. duża sprawność, nigdy mnie nie udusi, bateria do zapłonu starczyła na rok!!! pralka, nie wiem czy ma jakieś wady. zawsze zatrzymuje bęben w jednej pozycji ( otworem do góry) szybki program 30 min w razie jakiegoś kłopotu ( zdarzył się, skarpeta wpadła pod bęben ) pralka wyświetla kod błędu. serwis z warszawy emailowo odpowiedział w niecałą godzinę. zmywarka, sporo programów i co chyba bardzo istotne funkcja 1/2 załadunku, czyli wybieramy dolny lub górny kosz, wkładamy połowę środka myjącego i zużywa tylko połowę energii i wody. cicha i ładnie wykonana. Szczerze polecam tą firmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cudo
Kurcze miesiac temu kupilam sobie lodowke zalacilam cos kolo2200 i w miejscu gdzie jest plyta na ktorej zbieraja sie kropelki plastik popekal Porazka na calej lini. Nastepny felerny zakup to pralka Candy taka mala. Glupota bylo kupowac taka mala pralke bo nie moge w niej nawet koca uprac bo sie nie miesci. W ciegu roku zepsula sie dwa razy :(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cudo
za;pomnialam dopisac ze ta lodowka to whirpool

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajabongo
(do Polukierowanej)-masz rację Bosch to najgorszy syf !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokoijk
bosh- świetna pralka, a lodówke mam indesit nie polecam pralek amica i candy, w ogóle nic z tej firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet23
mam kuchene Indesit-jestem tak zadowolony ze postanowilem kupic pralke Indesit i mysle ze slusznie zrobilem-chodzi pieknie.Na sprzet jest do 5 lat gwarancji-w tej cenie z tymi parametrami na pewno bym nic lepszego nie wybral.Oczywscie Siemensa i Boscha nic nie pokona-ale Indesit na prawde wporzo sprzety i z przyzwoitymi parametrami i razdasnej cenie-wszystkim polecam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annaalicja
ja mam elektroluxa lodowke od 5 lat i jest ok, troche fatalne sa półki na drzwiach (źle sie je ściąga /lubia pękać uchwyty); pralke aristona tez od 5 lat i pod koniec gwarancji (gwarancja 5 lat za dodatkowe 100 zł) zaczeła sie sypać - po kilku wizytach serwisu, z których niewiele wynikło (właśnie mija 50 dni nieczynnego sprzetu), gwarancja sie skończyła, a ja pisze reklamacje do firmy - i póki co mam wiadome wrażenia dotyczace tej pralki. Dla uczciwości nadmieniam, iż do pierwszej usterki niemiałem do pralki zadnych zastrzeżeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A moze ktos z was uzywa
sprzetu marki Miele lub Gorenje? Jakies wnioski? Na zachodzie te marki to juz najwyzsza polka cenowa i jakosciowa. Ale czy warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może warto
ale jesteś pewna?pewny , że cie sdtać na sprzęt miele?? tam każda sztuka oscyluje w granicach 10tyś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bidifon
Witam Mam zamiar kupić lodówkę pod zabudowę. Ale słyszałem że takie lodówki nie wytrzymuja długo i że są wąskie. Czy możecie mi powiedzieć jak jest naprawdę ? Jakie są wady i zalety takich lodówek ? Czy w razie awarii łatwo jest je wymianić na inną bez wymiany zabudowy ? Oj ile pytań :) Mam nadzieję że mi pomożecie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neti
Do mojego nowego mieszkania kupiliśmy lodówkę Electrolux, co teraz bardzo żałuję bo przy każdym włączaniu i wyłączaniu pracy sprężarki coś głośno pyka. Cpo dla mnie jest uciążliwe. Czy ktoś ma lodówkę tej firmy i taki problem. Czy ja jestem przewrażliwiona? Pralka Boscha - ok. A odkurzacz electroluxa- mondo, z niego jestem bardzo zadowolona. Proszę odpiszcie w związku z lodówką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×