Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurka domowa

Jakiej pralki i lodówki nie polecacie?

Polecane posty

Gość monik79
rozumiem, mimo to dziękuję za odpowiedź. chyba jednak kupię tego boscha. myślałam jeszcze o lodówkach MIELE ale nie stać mnie na tę, która mi sie podoba (cena:6800 zł). słyszałam, że MIELE to roi najlepsze sprzęty AGD. może za 10 lat sie uda:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calinka
uważaj też na werpool to straszna tandeta moi rodzice ją mają kupiona z rok temu i wydaje dziwne odgłosy,było kilku fachowców już do niej i powiedzieli że ta lodówka tak ma normalnie burczy non stop a kosztowała naprawde dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mancher
a co sądzicie o lodówkach liebherr?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najgorsza na swiecie
jest pralka AMICA ,13 napraw w czasie trwania gwarancji,wymienione zostalo wszystko a w zeszlym tygodniu padła ostatecznie, kupilam juz nową i jestem szczęsliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graga
Nie kupujcie lodówki Ariston, wytrzymała 5 lat, poczym się rozszczelnila i freon uleciał. Była jeszcze zabawa z dopełnianiem freonu za 200zł, co wystarczyło na rok i historia się powtórzyla. Pan z serwisu pocieszył mnie że teraz wszystkie lodówki tak mają. A poprzednia ruska wytrzymała 30 lat i pewnie dalej chodzi tyle że już nie u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mosi
Witam Wcześniej napisałam niezbyt pochlebnie o produktach firmy Amica. Ale nie do końca to prawda wiec poprawiam się. Co do pralki to się psuje programator to prawda, ale mam ją 7 lat i naprawdę duuużo przeszła, piorę nawet 2 razy dzienne. Już nieraz miała wylecieć z domu ale jakoś dajemy jej szanse, bo nie wiadomo jak będzie nastepna. Mam z tej firmy lodówkę i kuchenkę, choć lodówka ma 7 lat to działa dobrze. Tak więc skoro zakładają żywotnośc pralek na 4-5 lat to moja ma niezły wynik. Z AGD jest jak z samochodami, po jakimś czasie tez się psują, nic nie jest wieczne. Gdybym miała kupić znowu pralkę to prawdopodobnie wybrałabym Amikę, ma duże drzwi, piore w niej kołdry i poduszki. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luwito
Musze szybko kupic pralke która ma byc w miare pojemna (powyżej 5 kg najlepiej) i nie przekraczac 54cm głębokości. I takie są: HOOVER VHD 614 3D CANDY GO 614 HTXT AMICA AWCE 14 DA AMICA AWCM 12 D Czy którąś z nich możecie polecić albo odradzic? Macie z nimi jakieś doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artzet
Mamy lodówkę Liebherr - dobrze działa już od kilku ładnych lat. czasem trochę bulgocze i mruczy, ale ogólnie jest cicha. chłodzi dobrze i bardzo dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,to znowu ja:)czy ktos ma lodowke Siemens KG36NA50?czytalam jedna tylko opinie,bardzo dobra,ale licze jeszcze na Was:Pz gory dziekuje i pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia_Mo.
Ja jedynie mogę polecić. Swoją pralkę mam już jakiś czas, może nie do przesady długo, ale poprzednia się popsuła po 15 latach :P teraz sobie kupiłam LG WD 10481 NP. Łatwa w obsłudze, ma sporo programów, regulowaną prędkość wirowania, duże drzwi. Bardzo jestem zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marecki75wp.pl
11.12.2005] 14:20 Qubuś W 2002 roku kupiłem pralkę Indesita WT82 EX właśnie jestem w trakcie zgłaszania do serwisu pokrywa przy zawiasach zaczeła rdzewieć 5 cm purchle, boczna pokrywa także zobaczymy co serwis po wie tak to generalnie jesteśmy zadowoleni wykupiliśmy pakiet 5 letniej gwarancji zobaczymy czy 130 zł nie poszło w błoto. ps. bardzo niewygodny do czyszczenia jest moduł dozujący, nie można go rozkręcić do końca i albo go trzeba moczyć długo w misce albo możemy wychodować pięknego grzyba np. w zbiorniczku do płyny płukającego witam mam podobny problem jak temu problemowi dałeś radę? tzn rdzy i grzybowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziunia64
Nie polecam pralek Amica i Indesit.Obie siadły po 4 latach użytkowania . W Amice siadł programator, w Indesicie WI101 płytka sterująca noszaca nazwę modułu( bo proogramator to akurat pokretło tutaj! ) Zwał jak zwał -nie opłaci mi się naprawiac Indesita, Słyszałam,że jak siądzie jeszce łożysko to już na szmelc, bo się go nie wymienia( jest w plastikowej obudowie!). Poza tym Indesit to głośne urzadzenie. W całym domu było słychać,że pralka wiruje!Jak na taki szmelc to trochę za drogo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skryba
Witam, dysponuje ktoś informacją, czy pralka Bosch WLX 20361 PL posiada rozbieralny bębęn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzzzzzzzzz
my mamy pralke firmy gorenje już osiem lat i jestem zadowolona lodówka firmy mastercook i też jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzzzzzzzzz
my mamy pralke firmy gorenje już osiem lat i jestem zadowolona lodówka firmy mastercook i też jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bidortaa
zapomnijcie o sprzecie AGD , ktory dzisiaj kupiony bedzie wam sluzyl przez dziesieciolecia - to nie sa lata 50-te ani 60- te Produkcja sprzetu jest obliczona na 5 lat eksploatacji - nie wiecej Rodzaj sprzetu ktory bym polecila? Whirlpoo, Bosch - ale .... macie wybrac sprzet wedlug waszej potrzeby i sposobu uzywania - a drugim etapem jest jego energooszczednasc - na etykietkach z cenami jest duza lista z opisem zuzycia energii i wszystkim detalami technicznymi - trzeba po prostu czytac - ja wybralam sprzet A++ np : ilosc litrow, zamrazarka czy nie ? ilosc kompresorow - zuzycie enrgii rocznie - w okolicach 170 kWgodzin na rok itd itp tylko czy macie dostep do A++ i czy macie w okolicy wybor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysz22
Mam od kilku miesięcy pralkę Bosch maxx 5. Z d e c y d o w a n i e (odpukać) polecam. Cicha, wiele funkcji, w odróżnieniu od poprzeniego polaru naprawde pierze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrabia2
odradzam ARDO!!! nie da się mieszkać z chłodziarką, nie da się spać, głośno, szczela lub pstryka, nie kupie nic z tej Firmy!! i Wam też odradzam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Wklejam tu swój wpis z innego topiku - ku przestrodze /kolejny raz: Prawie 3lata temu kupowałam pralkę. Oczywiście cały miesiąc siedzenia w necie; sprawdzanie parametrów, dodatkowych bajerów, opinii, szukanie "najpiękniejszej, najmądrzejszej pralki...":-/ Wybrałam aristona... u znajomych chodzi bez zarzutu ósmy rok, 5 prań w tygodniu i więcej. Ariston AVXD 109EU , praleczka śliczna, inteligentne sterowanie elektroniczne, programowanie czasu startu, ech.... Supercicha -słychać tylko pranie uderzające o bęben -słowem MARZENIE Po 2 latach i 2 m-cach (akurat 2 m-ce po upływie gwarancji), że średnią prań 1-2x w tygodniu - pralka POPSUŁA SIĘ!!!!! Najpierw fachowcy do... i naciągacze... Później serwis ale prywatnie. Koszt naprawy to 600zł./wymiana płytki -siadła cała płytka sterująca! Kolega próbował pospawać płytkę, efekt - jakieś 10 prań do przodu i znowu awaria. Nic się nei da zrobić, pralka tylko na śmietnik się nadaje. Nowa płytka to 600zł ale na nią nie ma gwarancji!!! Tak się wk... że nie mogę się do tej pory uspokoić.Popsuta pralka stoi już pół roku, mnie trzęsie że tyle pieniędzy poszło w błoto (1800zł.) Na nowe pralki nie mogę juz patrzeć, pranie wożę do siostry. Podsumowanie: ARISTON TO -szmelc sprzedawany przez złotoustych czyli: -banda złodziei -firma kłamczuchów /"super model, najnowsze technologie, bajery, dobra inwestycja w przyszłość, produkt wysokiej klasy" Niezły bełkot marketingowy hhehe -firma naciągaczy, kto kurwa mnie uprzedził że przy byle usterce część będzie mnie kosztował az 600zł.!!!!!? -kto mnie uprzedził ze piorąc raz lub dwa w tygodniu pralka mozę się popsuć tak szybko!!!!!!?????? -pieprzony sprzedawca nie chciał mi przedłuzyć gwarancji bo minęły 2 miesiące i tydzień od dnia zakupu (gw. można było przedłużać do 2 m-cy.) Niekompetentny naciągacz któremu nie chciało się d. ruszyć żeby zadzwonić do serwisu!!! (okazuje się zę gwarancję przedłuzają nawet do 5lat od zakupu ale po przeglądzie technicznym przez serwis) -podobno (teraz już wiem) nieustatnnie się psują te pralki a producent leci w... LUDZIE CZEKAJĄ PO KILKA MIESIĘCY NA CZĘSI które jakoś nie przychodzą! Szlag mnie trafia kiedy to piszę, jeszcze się nie uspokoiłam. NIE KUPUJCIE TEGO GÓWNA! Panie Janku, proponował Pan wcześniej pomoc, zrezygnowałm bo pralka przez "chwilę" znowu była sprawna. Niestety ta płytka jest podobno cała do wymiany. Czy wieźć na złom czy próbować dalej? Bidortaa - racja:) Moja chodziła 2lata trochędrogo jak na wydane 1800... NO i jeśli nawet pan Janek nie chce doradzać zakupu to wszystko jasne!:) Przeczytałam właśnei opinię p.Janka o indesicie i aristonie... Wody!!!:-D hhehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do puszysta zajebista : Witam. Zgadzam sie - Ariston to szmelc w dodatku drogi.Napisz jeszcze raz do mnie na maila co sie dokladnie z nia dzieje , zapakuj plytke w paczke i wyslij,zobaczymy co uda sie z nia zrobic. Jesli polecial procesr albo EEPROM to plyta idzie na zyletki. Jesli bedzie podobna do tej ktora mam , moznaby jej zamowic nowa pamiec i spobowac odpalic. Ale zobacze to dopiero majac to w rekach. To nie jest zadna forma reklamy, moze po prostu uda sie ja uratowac. Do montazu plyty dobrze byloby wezwac kogos kto sie na tym zna a nie jakiegos majsterklepke. Warto sprawdzic co wywalilo plyte. Moja osobista rada - z wloskich produktow polecam spagetti,pizze i skutery - pralki i auta zdecydowanie nie! Puszysta - nie przejmuj sie, 90% Aristonow/Indesitow pada w 3 roku uzytkowania,inni tez na to klna jak moga.... Szkoda tylko tej kasy... :-( Pozdrawiam! J.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Panie Janku wysłałam e-mail ale mam jeszcze pytanie. Na stronie są nowe programatory do aristonów za 172zł. Czy mi się popsuł programator?Czy moze ta płytka to nie to samo co programator???:-P Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena1989
ja mam pytanie czy da sie dokupic pokrywe do pralki ładowanej od góry.? bo na dozowniki do pralki spadla mi szawka pralka wtedy byla otwarta i to wszystko sie połamało. dodam ze to pralka polar czekam na odpowiedz pilne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milena wstukaj swoj model na allegro i zobacz czy ktoś na części nie sprzedaje. zadzwoń też do serwisu może będą wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DARSON
Witam Ja w z pralek posiadam Aristona jak na razie padło łożysko po 3 latach użytkowania,(5 cio osobowa rodzina 3 małych dzieci) coś musiało się zepsuć i od tamtej pory chodzi.Natomiast w najbliższym czasie pewnie będzie do wymiany pompa bo zaczyna wyrczeć i wężyk bo przecieka,ale ogólnie polecam leci jej już 6 rok coś się musi dziać.Co do lodówki to mam Electrolux chodzi już 6 rok bez zarzutu nic się jeszcze nie zepsuło po za małymi drobiazgami jak fronty szuflad zamrażalnika i uchwyty drzwiczek popękały z kuchenek Mastercook gazowo-elektryczna z termo obiegiem polecam bardzo dobra firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lutka31
Witam Mam problem z pralką Indesit. Programator obraca się dookoła. Pralka pobiera wodę, kilka razy obróci bębnem.Nie wiruje, nie odwirowuje wody.Potem jest tylko ciągły obrót programatora.Wyłączyłam ją na kilkanaście minut, przestawiłam na samo odwirowanie. Słychać tylko lekkie buczenie.Brak reakcji.Co może być przyczyną takiego problemu????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do lutka31: Czesc! Problemem jest zablokowana turbina pompy - prosze spuscic wode wezem , wykrecic filtr i wlozyc gleboko palce tak zeby wlozyc je za turbije. Parawdopodobnie trzyma ja moneta lub inny przedmiot. Powodzenia! Mechaniczna Pomarańcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie polecam pralek AMICA
Nie kupujecie pralek AMICA. Już na samym początku się psują. Wysiadł programator a nowego nie można dostać bo firma ma problem z częściami. Jeżeli w okresie gwarancyjnym są takie problemy to wyobrażam sobie co będzie potem. Amica - to rozumiem - rozumiem że to BUBEL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosista
Witam. Nie wiem czemu ale mój post został usunięty, więc ponawiam swój wpis. Jestem zainteresowana kupnem pralki jednej z następujących: Samsung WF 7522 S8V LG WD 12390 NDK LG WD 10390 NDK Po lekturze całego tego forum wiem że najlepiej kupić Boscha ale może któraś z tych pralek jest jednak warta kupna. Proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×