Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurka domowa

Jakiej pralki i lodówki nie polecacie?

Polecane posty

Gość aga 102
Whirlpool nie kupujcie. Po 2 latach złom. Dzial reklamacji nic nie poradzi a sterownik za tysiac zlotych zepsuty zaraz po zakonczeniu gwarancji. Warszawa odpisala ze guzik ich to obchodzi bo gwarancja sie skonczyla!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margoleczka...Twój cyt" Mój mąż sprzedaje taki sprzęt. Zawsze znajomym poleca pralki Siemensa albo Bosha. Inne odradza...... "Miele" ...też? :), a co obcym doradza???? :). aga 102..... Co to za sterownik za 1000 zeta w Whirlpool ... hmmm....... może model podaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm a ja mam właśnie pralkę whirlpool i działa już od jakiś trzech lat bez zarzutów - mam nadzieję, że się to nie zmieni ;) Lodówka jest polara i też elegancko pracuje :) Generalnie takie sprzęt wiadomo - jest w domu niezbędny i szkoda by było wymieniać go np. co dwa lata :/ To byłaby tragedia... Ostatnia lodówka została np. przez moich rodziców wymieniona po 15 latach (!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celestyn
Pralka Gorenje WA60129: dla standardowego programu wiruje normalnie. Natomiast jeśli ustawi się program tylko "wirowania" wówczas kręci powoli w lewo i pozniej w prawo ale na wysokie obroty nie wchodzi. Czy ktoś może powiedzieć czy tak jest poprawnie czy też jest to uszkodzenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się, amica jest dość słaba, zdarzają się dobre produkty, ale nie jakoś często. Polecam natomiast pralki firmy whirlpool mam taką od lat i jest niezawodna, zwłaszcza modele ładowane od góry są świetne jak np. taka http://tnij.org/lvkp pojemna i niezawodna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała 64
A moja Candy dalej jak nowa i u rodziców też...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihott
witam ! widze ze w dyskusji nie przejawia sie temat electroluxa ani pralki ani lodowki. Ja wstepnie zamierzam kupic prlake elektroluxa ewb95205w co o niej myslicie ? no i oczywiscie jakas lodowke 170 cm tez bede potrzebował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GÓWNO INDESIT
NIGDY więcej INDESITU!!! Pralka zepsuła sie po roku uzytkowania - naprawa trwała miesiąc, po kolejnym roku znowu awaria i na naprawe czekam juz 1,5 miesiąca. firma ma wytłumaczenie, że części sprowadza z zagranicy i dlatego naprawa może trwać w nieskończoność. Serwisanci - tłuki za każdym razem (a byli juz 4 razy) wymyślaja nowa usterkę. Centrala INDESITU ma klientów w dupie - nawet nie raczą oddzwonić! NIE KUPUJCIE TEGO CHŁAMU!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dcnjfnrkwe
Osobiście odradzam lodówki gorenje- niby nowa była a ciągle zamarzał odpływ wody przez co na dole pod pojemnikami na warzywa była kałuża. Rozmrożenie pomagało na tydzień ;/ i była ustawiona na najmniejszą moc chłodzenia. Polecam natomiast LG- jest bezszronowa, od kilku ładnych lat nic się z nią nie dzieje, i ma fajne opcje tzn.- szuflada "fresh zone" i szufladę do szybkiego mrożenia. To się na prawdę przydaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uzeb
W domu mam pralke AMICA WMS 862M, kupiona w 99 roku. Przez cały ten czas wymieniłem łożyska na bębnie 2 razy, raz poprzez serwis a drugi raz sam. Pralka do dziś działa i nic się z nią nie dzieje tyle że podczas wirowania zaczeła ostatnio trochę podskakiwać. Powoli przymierzam się do zakupu nowej bo wydaje mi się że czas tej niebawem się skończy i czytając opinie na necie itp. raczej będzie to Bosch. Lodówka Ariston 2 komorowa, 2m wysokości włączona do prądu 12 lat temu do dziś nie dotykana i chodzi. Podejrzewam że dzis takiej pralki już się nie kupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ellala
Do Hihotta: pralka elektrolux ewb95205 jest naprawde super. Nie przeładowana elektroniką i bajerami ale posiada wszystkie niezbędne programy i udogodnienia typu: pozycjonowanie bębna, wyjmowany,łatwy do umycia pojemnik dozujący.Programy do wyboru od króciutkich 20min do b.długich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawiązujac do wczeniejszej wypowiedzi - amica produkuje naprawdę dobre lodówki -> ten model jest bardzo w porządku: http://www.medialux.pl/dzial/agd/kategoria/?id=54=119242 - ale trzeba też przyznać, że jest coś w stwierdzeniu, że to co kiedyś (załużmy 20 lat temu było produkowane - trzyma się znakomicie, a niejednokrotnie nowe rzeczy psują się znacznie szybciej... Niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem tak...
pralki whirpool to porażka. dwie naprawy na gwarancji, pierwsza po dwóch miesiącach uzytkowania. serwis to katastrofa. przyjeżdzają tylko w godzinach 9-13. dwa dni urlopu zmarnowane na naprawę pralki. nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAAgii
Nigdy pralki whirpool!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tacim
A ja uważam że każdy sprzęt ma prawo nawalić ale to właśnie ludzie odpowiedzialni za serwis robią ludzi w balona i ktos im za to płaci. Ja zawsze miałem wsio whirlpoola i powiem tak wszytko jest dobrze ale jak coś nawali to miej nas Panie w swej opiece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lodówkadowymiany
Witajcie. Muszę pilnie kupić lodówkę. Doradźcie coś fajnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość game125@o2.pl
Pralka - jak na razie polecam Siemensa. Ja mam juz czwarty rok, piore intensywnie, i odpukać, wszystko do tej pory OK. Słyszałam, że bdb są Miele, ale kogo na nie stać? Na pewno nie mnie, a bezrobotna nie jestem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arhi
My mamy lodówke Boscha Exxcel. Dostaliśmy ją już używaną jakieś dwa lata temy. Działą bez zastrzeżeń ;) Sweego czasu funkcjonował na niej 7 osobowy dom (trzy gospodarstwa). Zarówno lodówka jak i mieszcząca się w niej zamrażarka są bardzo obszerne :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posiadam pralke Candy
działa od 7 lat bez żadnych problemów. Ładnie wypiera, brak rdzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecie co zrobić?
Od mojej pralki candy odpadły drzwi :O. Całkowicie odeszły od zawiasów. Musze doklejać taśmą podczas prania. Jak to naprawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość użutkownik
Potwierdzam negatywne opinie o Amica. Bardzo awaryjne a serwis to jedna wielka tragedia. Nigdy w życie nie kupię już nic tej firmy. Dowiedziałem się że części do Amica to chińszczyzna. Oczekiwanie na jakąkolwiek część w serwisie to co najmniej 3 miesiące. Przetestowałem to na sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja piękna cudowna i kosztowna pralko suszarka daewoo nie dotrzymała nawet końca okresu gwarancji. Po 1,5 roku pewnego pięknego dnia po prostu nie odpaliła się (całkowicie umarła) na serwis czekam już 4 dzień a sklep internetowy niby przyjął do wiadomości fakt awarii ale od tygodnia jest cisza! Nie polecam zatem pralki daewoo dwcud 121 dc bo to 2300 wywalone w błoto. ps pani z serwisu pocieszyła mnie że na części do tych pralek trzeba czekać nawet 2 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kickson
Indesit lodowka jest do wyjebani a po 2 i pol roku jak mozna sprzedac ludziom taki bubel ,lodowka ladna z wygladu ale nic to nie daje ,po roku zepsul sie programator po 2 latach jakis czynnik chlodzacy i 1600zl poszlo sie jeba..c ta ,wyswietlacz tez sie spierdo..lil wstaje rano smierdzi kiełbasa do wyrzucenia ,wujek zaczal ja naprawiac poniewaz juz nie byla na gwarancji ale nic to nie dalo nie polecam tego bubla nigdy nie kupujcie indesit!!!! kickson

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihott
witam ja mam lodówke electroluxa po 2 tyg cos w niej stuka jak mrozi i glosno chodzi a niby miala byc taka cicha ;/ bubel straszny w nastepnym tygodniu reklamuje !!! nie polecam electroluxów i piszcie co chcecie pralke tez mam z electro i hałas nie z tej ziemi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytajaca ten temat
ja mam jakis tam PKM, ktory zadna marka nie jest, a automat pierze dobrze od 8 lat. polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzymajcie się zdala
od whirpula , aristona i mastercooka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzymajcie się zdala
od pralek i lodówek amica , haiera też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miele zanussi smeg
jakość tylko zapytaj się czy chcesz wydać na pralkę i lodówke po kilka tysięcy a nawet kilkanaście ale rzeczy na lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihott
teraz chyba nie ma sprzetu co by ładnie cicho i bez problemow chodził. Szlag wie co kupować by nie kupic bubla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×