Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kasiaC

Ciąża po laparoskopii !!!

Polecane posty

Evimati - Nooo na podstawie moich przejść to by można chyba książkę napisać :) Wiedziałam przed staraniami, że będzie ciężko, ale nie przypuszczałam, że aż tak. Z każdym miesiącem było coraz gorzej, aż w końcu sięgnęłam "dna" i się odbiłam. Ale myślę sobie, że może to nasze cierpienie jest po coś i swoje trzeba przejść zanim się uda, żeby potem to bardziej docenić i oddać serce w całości temu maleństwu. Ja wiem, że nic nie dzieje się bez przyczyny i po jakimś czasie każdej się uda :) Evimati jesli okres po odstawieniu tabletek nie pojawi się do 4 dni, to koniecznie zadzwoń do lekarza. Ale myśle, że lada dzień się rozkręci skoro masz już jakieś drobne plamki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka G
Venaa nie może być inaczej musi się udać należy Ci się , szczególnie że sobie ostatnio z Janem Pawłem pogadałaś już on o to zadba żeby było dobrze ! Bądź dobrej myśli !!!! Ja od czwartku jestem na Clo od wczoraj włączyłam ten Dexametason i powiem Wam że tragedia , gdyby nie to że to moja ostatnia szansa to zadzwoniłabym dziś do gin w sumie to od rana zaraz po zażyciu podczas posiłku bo tak pisze na ulotce dostałam napad gorąca a potem trzęsły mi się ręce jak jakiejś babci :-( ale muszę wytrzymać następne dawki po prostu będę brać na noc . W końcu jak zaczęłam brać Bromergon to też tak było potem wszystko wróciło do normy . Trzymajcie dziewczynki za mnie kciuki :-) Werka jeszcze raz wszystkiego dobrego ja też 3 czerwca obchodziłam 11 rocznicę swojego ślubu , nawet nie wiem kiedy to tak zleciało !! Na szczęście w miarę dobrze trafiłam ;-) Tobie też życzę jeszcze raz tego największego marzenia do spełnienia !!! Oby stymulacja się powiodła !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszko - 11 lat WOOOOWWW!!!! Wielkie gratulacje!!! Nam minął dopiero 3 rok ślubu - a Wam dziewczyny??? ile lat jesteście już po sakramentalnym TAK, albo czy planujecie wogóle ślub, pytam tak z czystej ciekawości :) Kurczę, Aga współczuję tych dolegliwości!!!! Może to tylko takie jednorazowe, a może to za duża dawka dla Ciebie? Jak te skutki uboczne nie będą przechodzić, to i tak musisz się chyba poradzić lekarza czy to tak może być? Ile ci jeszcze zostało do końca brania tych tabletek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka G
Dziękuję za gratulacje Ty też pewnie ani się obejrzysz a będzie z 10 lat po ślubie tym bardziej jak dojdzie dziecko to naprawdę ten czas szybciej leci - moja córa w grudniu 6 lat a dopiero była dzidziusiem :-) Venaa dziś był drugi dzień brania tego leku a jeszcze zostało 8 dni pocieszam się tym że może to dlatego że było to połączone z Clo które dziś odstawiłam , zobaczę jutro może będzie lepiej potem w 15 dniu odstawiam Dexametason a zaczynam brać Luteinę , musiałam to wszystko zapisać w kalendarzu żeby się nie pogubić :-) Żeby tylko był efekt ..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka98
Agnieszka gratuluje 11 lat ladny staż maleński. Powiem wam,że ja też od 4 dni mam takie plamienia o któych ty piszesz no dziś doszlo troche koloru krwi ale okres sie nie rozkręcil.. :( nie wiem czy to bylo dobre posunięcie z strony lekarza ale muszę mu ufać. Dziś już 3 dzień będę brala clo a jak pisalam 15 idę na badanie estradiolu to będzie 12 dzień niby cyklu. A temperature mam dość wysoką bo 36,77 hm Sama nie wiem co mam myśleć. No ale wreszcie zaczelo się znów coś dziać na forum. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka98
a 28dni muszę aktywować ale dopiero po 10 :) Mial być staż malżeński

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka98
Chcialam jeszce dodać że ciągle moje piersi mnie swędzą i czasem są twarde, jestem ciekawa co jest nie tak znowu. :( Wena a ty glowa do góry bo nie zawsze są objawy ciąży szczególnie na początku wszystko będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka98
Dziewczyny czy wy też tak się czujecie źle po clo. bo ja biore je 3 dzień i mam straszne zawroty glowy i czuję się ciągle zmęczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę, ile trzeba się nafaszerować tego dziadostwa żeby wogóle coś zaczęło się ruszać z tymi naszymi organizmami... fuj... no ale tak jak mówisz Aguś, trzeba próbować żeby był efekt. Werko na mnie osobiście CLO paskudnie skutkowało, zwłaszcza potrójna dawka: zawroty głowy, omdlenia, podwójne widzenie, pogorszenie wzroku i zamglenie lewego oka, mdłości, duszności, kołatanie serca... Na szczęście potem ( w Klinice) przeszłam na 0,5 tabletki i już nic mi nie było. Tyle, że endometrium nie chciało rosnąć, bo CLO mi je wyniszczyło. Mój Doktorek zaproponował zmianę tabletek na Lamettę, znosiłam je od początku rewelacyjnie. Za pierwszym podejściem miałam cykl bezowulacyjny, bo organizm musiał się przestawić na nowy lek. A za drugim piękny pęcherzyk, piękne endometrium i się udało. Dlatego ja jestem za tym żeby próbować nowych metod, bo może uda się trafić na ten jeden złoty lek. CLO jest bardzo skutecznym lekiem, ale nie działa na wszystkie kobiety, zazwyczaj jeśli pęcherzyki nie rosną po drugim, trzecim cyklu, to zmienia się go na Femarę, Gonadotropiny w zastrzykach lub Lamettę (ale ona dostepna jest głównie w Klinikach LN). Werko zazwyczaj te nieprzyjemne dolegliwości po CLO mijają przy drugim cyklu, mnie martwią te Twoje plamienia... może zadzwoń jeszcze raz do gina i zapytaj czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka98
no Wenka mnie też martwią te plamienia szczerze zeszly cykl @ też mialam 3 dni i to bardzo bardzo skąpy. A teraz to już w ogóle... U mnie już chyba wszystko zanika i już nigdy nie będzie dobrze. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka98
Dziś dostalam @ wieczorem nie wiem czy się do jutra utrzyma. w każdym razie dzwonię jutro do lekarza bo nie wiem co robić bo jeszcze jutro jest 5 dzień kiedy biorę clo i nie wiem czy to cośdalo sokoro dopiero dostalam @ A mialo być w tym cyklu tak pięknie... nowy termometr testy owulacyjne stymulacj jajników szkoda że to wszystko beż najważniejszego bez:@ :((:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka98
Bardzo mnie to wszystko niepokoi wczorajsze krwawienie bylo po wspólżyciu dziś już mam czystko. Trudnopoczekam do tego 15 jadę do lekarza tylko jak mam sobie liczyć ten cykl. Ale mi się porobilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka G
Werka koniecznie musisz skonsultować się z lekarzem bo to faktycznie dziwne może zrobi Ci jakieś usg i coś może będzie widać przyczynę takiego stanu rzeczy . Nie martw się na zapas że już nic z tego nie będzie , ja też po ślubie nieraz opadałam z sił nie miałam siły i miałam takie myśli do tego doszło jeszcze poronienie ale widzisz dziś mam cudną pięcioletnią córkę która rozwija się super wogóle nie choruje i jest naprawdę bardzo mądrym dzieckiem zobaczysz będzie dobrze i u Ciebie i u wszystkich dziewczyn . Może dlatego Ci się ten cykl tak dziwnie rozwija że miałaś trochę nerwów i emocji w tym miesiącu . Trzymam kciuki i napisz koniecznie co lekarz powiedział .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja się właśnie najbardziej obawiałam przy przepisaniu Ci CLO, że jednak dostaniesz @ i tym sposobem nie bedzie wiadomo, który dzień liczyć za pierwszy dzień cyklu. Moim zdaniem lekarz się pospieszył przepisując Ci CLO tylko na podstawie plamienia. Ale nie ma co teraz płakac nad rozlanym mlekiem! Najwyżej dni cyklu nie będą ci się zgadzać, może lekarz to ustali. Pęcherzyki tak, czy siak powinny zacząć rosnąć, także głowa do góry. Wszystko będzie jasne 15-tego. Do tego dnia musisz wytrzymać. Ale mimo to zadzwoń do lekarza dzisiaj i przedstaw sytuacje, bo te Twoje jednodniowe plamienia są co najmniej dziwne... :/ koniecznie daj nam znać. Pamiętaj, co nas nie dobije to nas wzmocni! Na pewno będzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki u mnie tylko plamienie nie mam normalnej@ i jeśli do jutra nie dostanę to jadę do kliniki bo mnie to niepokoi Czytałam dzis o witaminach levit czy może brałyście je kiedyś lub bierzecie??? Wczoraj miałam tez godzinną rozmowę o pracę jednak okazało się że jako agent ubezpieczeniowy sprytnie podszyte managerem i to mnie nieco sfrustrowało bo jedynie albo aż utwierdziło mnie że lubie i radzę sobie świetnie podczas tych pogadanek czyli kwalifikacji hehehe Buziaki i do następnego razu Werka leć do tego swojego ina i pogadaj z nim o dokładnym monitoringu obecnego cyklu skoro tak ci polecił to niech monitoruje zaraz po wybraniu clo codziennie...trzymam kciuki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nam stuknie18 sierpnia 4latka po ślubie a 21 czerwca 6 jak jesteśmy razem Fajnie by było mieć taki prezent wiecie....hmmmm Rozmarzona jestem choć pogoda nie nastraja do marzeń tylko do siedzenia w wodzie po szyje...:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DANUTI
Nam 12 czerwca stuknie 4 latka bycia razem a 14 czerwca 3 latka po ślubie.... U mnie na razie bez zmnian czekam teraz na @, tylko tak jakoś dziwnie się ostatnio czuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:(:( Dziś dostałam@ rano brzuch mnie bolałi kręgosłup ciągnął a teraz właśnie przytargała się niechciana i jednocześnie oczekiwana po lekach @szonica Smutno mi ale nie mogę się poddać...w so zrobie badania według polecenia gina w 3DC FSH,LH, Prolaktynę i Estradiol i zobaczymy co dalej Nie wiem czy robić TSH bo kiedy ostatnio niecały rok temu robiłam to była w normie ... Miłego dnia dziewczynki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evimati - To super, zaczęłaś nowy cykl! W tym wypadku to nie powód do smutku, a do radości, bo możecie się zacząć starać. Koniecznie zrób TSH!!! rok to olbrzymia różnica, poza tym tak jak wcześniej pisałam, to że coś jest w normie, nie znaczy, że jest to norma właściwa dla każdego wieku!!! Kobieta starająca się o dziecko powinna mieć tarczycę w przedziale OKOŁO 0,6-1,7, powyżej 2,0 trzeba to już skonsultować z lekarzem ENDOKRYNOLOGIEM. Evimati, uszy do góry, bierzemy się w garść, robimy badania i jedziemy z tym koksem! :D Zrobiłaś kolejny kroczek na przód!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DANUTI
Hej, bolą mnie piersi i brzuch, a nadodatek kregosłup i jest mi strasznie niedobrze, ale niewymiotuje.... @ mam dostać 13 czerwca.... Dodat tylko że nigdy tak przed okresem niemiałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A napisz mi kochana Venciu czy TSH jako badanie ma znaczenie w jakim dniu cyklu jest wykonywane czy kompletnie nie ma to najmniejszego znaczenia?? bo jeśli nie ma to w nadchodzącym tygodniu poproszę lekarza pierwszego kontaktu lub moją ginkę z przychodni o wystawienie takiego skierowania na jedno choćby badanie co mi szkodzi te pozostałe badania tylko płatnie mogę wykonać ale skoro płacę wysokie składki to czemu mam za wszystko bez wyjątku ponosić koszty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danuti - Nooooo, robi się ciekawie. Życzę Ci żebyś za 3 dni obwieściła nam radosną nowinę!!! :D czekam z niecierpliwością :P Evimati - Dzień cyklu nie ma znaczenia dla TSH możesz go robić zawsze i o każdej porze. No jasne, jak masz możliwość zrobienia badań za darmo to czemu nie? AgaG, Werka - Jak się czujecie na tych lekach??? Manikomio - Odezwij się!!! P.S. Dzisiaj mój wielki dzień!!!! Zaczynam 8 tydzień i mam druga wizytę w Klinice. Dzisiaj dowiem się, czy jest zarodek, czy bije serduszko i czy wszystko jest tak jak powinno. Nawet nie wiecie jak się stresuję.... trzymajcie za nas kciuki. Wizyta o 18.00.... ja odliczam godziny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Venaa trzymam kciuki aby było wszystko jsk najlepiej kochana Wierzę że jest fasolka dobrze zasiedziała już i rozwija się dla Was wspaniale Ja jutro o8 mam badania te w3dc a potem do Radomia i do siostry siostrzeńca i rodzicom kwiaty i świece zapalić...muszę co jakiś czas bo mnie tam ciągnie Buziaki i miłego weekendu dla wszystkich Sprawdzę jeszcze dziś jak wieczorkiem było w klinice Venaa Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A o jakie badania mogę jeszcze poprosić lekarza pierwszego kontaktu lub gina w przychodni bo po za TSH pozostałe które mam robić są płatne i tak je wykonam ale może robiłyście jakieś nie płatne Wiecie lekarze teraz nie są skorzy do mówienia co i kiedy się należy najlepiej to samemu znać przepisy i całą kartę praw pacjenta co i tak nie gwarantuje sukcesu Będę wdzięczna za info:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka G
Venaa bardzo bardzo trzymam za Ciebie kciuki koniecznie napisz wieczorem jak Twoja fasolka . Danuti no mi się też te objawy podobają trzymam kciuki żebyś była następna !!!!! Manikomio koniecznie napisz co u Ciebie ja też często o Tobie myślę - czemu się nie odzywasz ? Venaa ja już trochę lepiej najgorsze były pierwsze dwa dni teraz mam tylko bóle dołem brzucha ale tłumaczę to sobie że tam się coś może dzieje - oby dobrego no i boleć musi bo jajniki pracują , jeszcze do wtorku dexametason no i we wtorek monitoring . Jedyne co mnie w sumie pociesza to nie mam już takiego parcia na dziecko póki co myślę że będzie co ma być i trudno bo też nerwy chyba nie pomogą może to też jakieś działanie boczne tego dexametasonu bo on podobno też na umysł działa . Ale tak jak mówię nie jest źle , najgorzej było na samym początku !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Venaa i jak tam po wizycie?? Pisz jak tylko wróciliście bo myślami jestem z tobą Buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka98
Vena dawaj jak najszybciej znać jak tam u lekarza, ale na pewno wszystko w porządku bo na to zasługujesz!!!! A ja to już sama nic nie rozumie, normalnie krwawie... do tego od dłuższego czasu strasznie swędzą mnie piersi. Nie wiem czemu. Ale ja tam się nie nakręcam bo i tak wiem że w tym cyklu nic z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka98
Vena mam nadzieje że masz do nas dobre wieści i że teraz się nimi cieszysz z rodziną a jutro z nami. http://28dni.pl/cycles/current Jak byś chciała dalej mi pomagać w wykresie, z tym że na innym loginie. Początek cyklu zaznaczyłam dzień @ czyli 8.06 bo skończyły mi się plamienia i zaczął się @ Więc czekam jutro na twoje wiadomości w sprawie dzisiejszej wizyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!!! Dzięki za trzymanie kciuków, przydały się :D:D:D stres był niesamowity, przed wejściem do gabinetu myślałam, że serce mi wyskoczy, ale jak położyłam się na kozetce i lekarz pokazał małą, czarną, pikającą plamkę to mi ulżyło, bo było to bijące serduszko. Byłam szczęśliwa, niedowierzałam, że jest wszystko w porządku. Dzieciątko ma 9,6mm :) przypomina jasną plamkę, ale lekarz pocieszył, że kolejnym razem będzie już widać rączki, nóżki i główkę, bo na razie to nie wiedziałam w którą stronę mam patrzeć. Heheh ale i tak nie zamieniłabym tego widoku na nic innego :) Dziewczyny, starajcie się, leczcie, działajcie, bo wszystko warto znieść dla takiego widoku :D Werko - to jest zły link, udostepnij wykres. Dzwoniłaś do lekarza??? sutki moga cie swędzieć od CLO, to normalne, bardziej martwią mnie te krwawienia :/ Agnieszko - Dobrze to sobie tłumaczysz:) jeśli się coś dzieje w jajnikach to musi boleć. Mnie też zawsze bolały jajniki i dół brzucha w trakcie brania CLO, ale zawsze potem efektem były ładne pęcherzyki, czego tobie gorąco życzę!!!! Evimati dzięki za kciuki :* przydały się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×