Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kasiaC

Ciąża po laparoskopii !!!

Polecane posty

Gość Asik74
A najgorsze Asik6 jest to ,ze wszystko inne nie potrafi cieszyc, ciagle mysli sie tylko o tym jednym. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak... dla mnie drzewa nie są zielone, słońce nie grzeje, kwiaty nie pachną... itd. Tak bym chciała żeby było inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szareczek27
Dziewczyny ja czułam to samo! Patrzyłam na inne kobiety w ciąży i nie mogłam sobie wyobrazić jakie to uczucie jest. A teraz wstaje rano wymiotuje, leże do południa plackiem bo ledwo dycham. Jem na leżąco bo jak tylko zacznę inaczej to zaraz by wszystko było na podłodze. I czekam teraz na ten przypływ energii który ma przyjść w drugim trymestrze i mam nadzieję, że to szybko nadejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milenka kochana gdzie Ty mieszkasz w tej Belgi bo ja do Brusel do lekarza chodze nie do belga i na podtrzymanie bralam non stop prawie leki a w aptece sprobuj kupic utrogestan 200 mg vaginal ja raz kupywalam bez recepty tyle ze wiadomo wiecej musisz zaplacic ale to jakies mysle 12 euro albo jakos tak i koniecznie patrz vaginal jest najlepszy tak twierdzi moj lekarz , aplikuj trzy razy na dobe i odpoczywaj moja droga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szaraczek mi chyba wlasnie przeszlo mam nadzieje, a w poniedzialek bylam na wizycie i nic nie widzialam bo tak sie ruszalo malenstwo , ale lekarz mowi ze wszystko dobrze i ze duze dziecko ,moze na nastepnej wizycie 22 maja dowiem sie juz plci a jak nie to nic wazne tylko ,zeby zdrowe bylo a co bedzie bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja wlasnie wrocilam od lekarza jakos udalo sie ja uprosic... mowila ze wszystko jest ok ze ten bol i te lekkie plamienie jest spowodowane rozrastaniem sie macicy... podobno szybko sie rozrasta i w ogole wszystko dobrze widac i jest wszystko swoich wymiarow ( p[rzy poprzedniej ciazy bylo wszytsko za male) mowi ze za jakies dwa dni zacznie juz bic serduszko... narazie zwolnienia nie dala bo mam dlugi weekend i w sumie nie chcialam... ale powiedziala ze jak cos to zeby dzwonic to da zwolnienie... dostalam utrogestan i mam aplikowac dwa razy dziennie do nastepnej wizyty.... i syrop na mdlosci i wymioty... no i kazala kupic dafalgan przeciwbolowy ale kurcze no nie wiem ktory bo zapomnialam zapytac... barbe moze ty wiesz o ktory dafalgan chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milenka bardzo sie ciesze , ze udalo Ci sie dostac do lekarza, bo w takich sytuacjach na prawde nie ma na co czekac , ja biore defalgan 500 mg ten rozpuszczalny w wodzie ale jest tez 500 mg normalny w tabletkach to jak za Ciebie wygodniej aczkolwiek ja biore pol tej tabletki do wody i do tej pory bol mi przechodzi ale ja nie bralam na bole brzucha wiecej na bol glowy bo to mnie wiecej meczylo jak chcesz ten rozpuszczalny w wodzie to pytaj o defalgan 500 mg braustabletten ja mam akurat po 32 sztuki pakowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cześć dziewczyny !!! No właśnie wróciłam od mojej gin. Pęcherzyka już nie było endometrium 11/12 mm. Czyli super. Jeszcze dziś kazała nam się przytulic :D No i czekac 13 dni. Mam cichą nadzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nevergetup
Milenka Dbaj o siebie i o maleństwo i powodzenia :)) psikusekxxx Trzymam kciuki abyś zobaczyła 2 krechy :)) Ja niestety dostałam @ dzień po zrobieniu testu więc znów lipa. Ale nie poddaje się właśnie czekam aż zaparzy mi się pierwsza szklanka ziółek o,klimuszko. Daje im szanse i zobaczymy co będzie :)) Przynajmniej przed podjęciem decyzji o inseminacji będę miała pewność, że wykorzystałam wszystkie możliwe i dostępne sposoby na naturalną ciąże. Mam nadzieje, że spotka mnie również cud po tych ziółkach. :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nevergetup, Zycze sukcesu z ziolkami. Musisz byc baaaardzo systematyczna w ich piciu i wierzyc ze naprawde moga pomoc :) Przeciez ja dzieki nim jestem obecnie w 20tym tygodniu upragnionej ciazy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nevergetup
Mimo, że są fatalne w smaku dzielnie pije 3 razy dziennie :)) Wierze, że pomogą :)) Ty i inne osoby są tego żywym dowodem:)) Mam nadzieję, że niedługo dołączę do grona tych cudów :) Najlepsze w tym wszystkim jest to , że mój mąż widzi jak się krzywię przy ich piciu dopinguje mnie :))) I chociaż dlatego musi się udać warto pocierpieć dla wymarzonego skarba :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nevergetup, Pierwszy tydzien, gora dwa jest ciezko, ale szybko przywykniesz do ich smaku :) Polecam picie z zakrecanych/zamykanych kubkow na kawe. Wtedy nie czujesz ich zapachu i o wiele latwiej sie pije :) Poogladaj sobie na YouTube filmiki o ojcu Klimuszko. Mnie to jeszcze utwierdzalo w przekonaniu, ze ten czlowiek byl niezwykly!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nevergetup
Dziewczyny co tu taka grobowa cisza....?? Mam pytanie do osób, które piły zioła o. Klimuszko czy odczuwałyście jakieś zmiany i przede wszystkim czy wpłynęły na długość cyklu lub na przykład na na szybszą owu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja piję ziola Sroki, prkatycznie @ przyszla o czasie, ale nie wiem czy to wina ziol ale okres moj trwal pol dnia i dzien ;)) no i jajnik lewy czulam praktycznie codziennie od dni płodnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ja też w sprawie ziółek mam pytanko. Miałam zacząć od pierwszego dnia cyklu, który miał być dopiero w poniedziałek, a niestety @ dostałam już w środę, a brakuje mi jednego składnika (zamówiłam na allegro i powinien w poniedziałek już być). I mam problem czy wymieszać zioła na razie bez tego jednego składnika i pic? Czy zaczekać do poniedziałku? ale będzie to już 6 dzień cyklu. Czy dzień cyklu, w którym zacznie się pic ma znaczenie? Wiecie coś może na ten temat? Tak na marginesie to dziś niby 4 dzień cyklu, a tylko pół dnia drugiego dnia ;) miałam takie normalne krwawienie reszta to plamienie - mam nadzieję, że zrozumiałyście hehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nevergetup
ja zioła ojca Klimuszki zaczęłam pić od 4 dnia cyklu i @ jakby mi sie kończyła bo miałam tylko plamienie a jak zaczęłam pić to znów w zaczęło się normalnie. Moim zdaniem poczekaj do poniedziałku lepiej mieć komplet nie bez powodu musi być tyle składników które ze sobą współgrają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powinno zaczac sie od 1 dc, ale ja tez zaczelam od 3 bo byly akurat swieta a wczesniej nie kupowałam bo liczyłam jednak ze a noz sie uda ;) u mnie okres w tym cyklu wyglada dziwnie bo praktycznie krwawienie mialam tylko pol dnia i noc, teraz cisza, poczekam jeszcze z dzień i zobaczę jak to sie rozwinie ;) bo w sumie poprzedni tez byl podobny... krwawienie przez dzien.. male plamienie i po 5 dniach rozkrecilo sie na maxa(moze wlsnie rozkręciło sie od ziol ??) ja bym zaczela pic juz teraz... przeciez nie zaszkodzą jedynie mogą pomoc nawet bez tego składnika jednego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny! Wczoraj wypiłam pierwszą porcję blee....jakie to nie dobre ;) - 3 razy dziennie czy dam radę??!! :)) Długo już pijecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pije 2cykl, i piję mieszankę Sroki. W smaku nie jest az taka zła. No i piję tylko raz dziennie . Na jakimś forum dziewczyny polecały picie w kubeczkach do kawy - ponoc nei czuc zapachu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Wracam po ponad miesiącu ciszy. Jestem już po laparoskopii. Pierwszy termin na 30.03. nie wypalił, udało się dopiero pod koniec kwietnia. Faktycznie ta operacja to nic strasznego. Dzięki wszystkim za słowa otuchy. Nie było się czego bać. Okazało się, że wszystko jest OK, dostałam leki do stymulacji i zobaczymy. Może w końcu się uda... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nevergetup
Ja pije mieszankę ojca Klimuszko pije tydzień czasu już jest w miarę ok w smaku :)) Ja pije przez słomkę bo łatwiej przełknąć :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia a jak ramiona? to byla chyba najwieksza moja zmora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe... każdy ma jakiś swój sposób na picie. Piję na trzy razy i od razu zagryzam gumą orbit owocową ;) nie wiem czy tam można ale chociaż na początku :) nevergetup to między nami tylko tydzień różnicy, wierzę, że nam się uda!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nevergetup
Musi się udać :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczę... zbieram się chyba tez do tych ziół... skąd je brałyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupowalam kazde ziolo oddzielnie w sklepie zielarskim. Wyszło duuuzo taniej niz na allegro i znacznie więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też w sklepie zielarskim ale popytać można też w tańszych aptekach (np. w skl zielarskim za ziele przywrotnika 25 gram zaplaciłam 4,5zł a w tańszej aptece za 50 gram tego samego zapłaciłam 3,8zł, więc jest różnica). Problem miałam z nostrzykiem żółtym, którego nie ma w aptekach ani w sklepach dlatego na allegro musiałam zamówic. Mówię o ziołach oj. Klimuszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nevergetup
Ja kupowałam też w sklepie zielarskim i bez problemu dostałam wszystkie składniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×