Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kasiaC

Ciąża po laparoskopii !!!

Polecane posty

ja wczoraj bylam u gina ale nie zrobila mi USG tylko dla odmiany KTG- super odglosy bijacego serduszka. A aby podejrzec dzidzie bede musiala czekac jednak do 18 dzis bylam na wizycie na NFZ doslownie bylam w szoku ile badan dala mi do zrobienia i to bez zadnego proszenia a wrecz przeciwnie gdy dawala na HIV mowie ze mialam przy inseminacji ona stwierdzila i tak moge sobie zrobic przeciez i tak za to nie place . Pierwszy raz od wiekow zadowolona jestem z wizyty na fundusz . Kolejna wizyta u tej gin 3-01

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANUSIA86 barwo !! gartulacje :) Justa ja idę jurto o 9 rano :) usłyszeć pierwszy raz serducho :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anusia, ale Cię radość spotkała na Mikołajki :-) gratulacje!!! Super wiadomości!!! Justa, ja też chodzę obok pryw na NFZ, dają skierowania bez żadnych pytań i proszenia :-) z kolei ostatnio jakoś wyszłam rozbita po tej wizycie. Niby nic się nie stało, ale gin chciała posłuchać tętna i nie mogła go znaleźć. Minę miała już spiętą, smarowała to urządzenie drugi raz i dalej miała kłopot i nic mi nie mówiła. Powiedziałam jej, że mam przegrodę i dziecko jest po lewej stronie no i znalazła, ale przez te parę chwil... straszne to było :-( ale grunt, że wszystko ok :-) AMS serduszko piękna sprawa :-) Ewelinka, ja myślę, że ciągle jest nadzieja i trzeba się jej trzymać. Mam nadzieję, że to co się dzieje to tylko chwilowy zły sen i zaraz się skończy. Trzymaj się mocno :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agulek 29
Anusia super!! Gratulacje! I żeby wszystko było dobrze! :) To dla nas kolejna nadzieja że i nam się w końcu uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinka trzymam mocno kciuki!!! Za pobyt w szpitalu nie będziesz płacić, nawet jeśli masz skierowanie od ginekologa, który przyjmuje prywatnie. Jeśli masz dobre ubezpieczenie to dostaniesz jeszcze pieniążki za każdy dzień pobytu w szpitalu. Werka mi też było najpierw zimno... i teraz jestem chora :( Anusia gratulacje!!! Oby więcej takich dobrych wieści :) Dziewczyny co to za ziółka o których piszecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agulek 29
Ja pije ziółka 3 * dziennie kubek- Zioła Ojca Klimuszki przeciw zrostowe i na pobudzenie pracy jajników. Pije je bo mam stwierdzona endometriozę i żeby nie mieć zrostów, ale czy to będzie działać to nie wiem... No i z nadzieją że może uda się zafasolkować bo dziewczynom się udało w trakcie takiej kuracji :) Ziółka są nie dobre przez pierwszy tydz a potem się przyzwyczajasz, myślałam że nie dam rady ich pić ale już nie jest źle. 1 porcja kosztuje około 41zł w sklepie zielarskim i dużo tego wychodzi, a przepis gdzieś wcześniej dziewczyny pisały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka98
Agulek-serdeczne gratulacje! Ja sama niestety wyladowalam w szpitalu po wczorajszych krwawieniach. W nocy mialam USG i na szczescie serduszko bije. Teraz cały dzien czekam na jakies informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze Werka, mam nadzieje że wszystko ok będzie. a ja sie wygrzewam w łóżku. jakoś mi niedobrze jest i głowa boli. mam pytanko jaka wy macie dziewczyny w ciązy temperaturę? normalna 36,6 czy troszke więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
werka co się stało ? co za krwawienie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nevergetup
Werka trzymaj się cieplutko i oby wszystko było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa ja cały czas nie dowierzam :) byłam dzisiaj u lekarza na usg mam nawet dwie fotki ogólnie 12,5mmn a fasolka ma 3,5mm z wyliczen to jest 5 tydzień i 3 dni wiec serca jeszcze nie słyszałam a po południu lecę zakładać kartę ciąży może wtedy do mnie dotrze to wszystko a w ogóle czuję się świetnie :) łykam sobie preganPlus :)). A jak ty sie czujesz Justa? wszystko w porządku ? Jutro jest Mikołaj wiec mamy w planach powiadomić całą nasza familię :)) Werka i co u ciebie? wszystko OK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super macie prezent na Mikolaja ;)) ja bardzo dlugo tez nie moglam uwierzyc ze sie udalo... uwierzylam po 6 czy 7 testach a najbardziej jak zobaczylam dzidzie na USG i teraz powoli dociera do mnie ze znowu wszystko obroci sie o kolejne 360 stopni gdy malenstwo przyjdzie na swiat. Juz nie bedzie mozna zapakowac tylko jeden tobolek ( Kamila) ale juz 2. Zacznie sie wstawanie po nocach, zmienienie pieluch i gotowanie dziwnych zupek papek... ale jakby nie bylo warto walczyc o TO SZCZESCIE :))Dziewczyny nie poddawajcie sie tylko zmuszajcie swoich ginow nawet to ekspermymentow na Was a noz sie uda ... a uda sie napewno ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie wszystko ok ;) ) no moze z wyjatkiem ze musze wczesnie wstawac bo zaczelam znowu chodzic do pracy. Poki co jest super okres bo prezesi pojechali na 2 tygodnie i w pracy panuje jednym slowem wielka laba ...;))) szkoda tylko ze praca nie chce sie zrobic sama ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anusia gratulacje ;) spokojnych i zdrowych 9 miesiecy :) CIekawe co tam u ewelinki, pewnie troche pobedzie w szpitalu. Mała czarna kawka jak tam po laparoskopii czekamy na wiesci ???????:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swiety Mikołaju :) Ty wiesz czego mi brakuje, czego pragnę, prosimy Cie o Dzieciatko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agulek 29
Lacrima przychylam się do twojego życzenia Mikołajkowego :) Mikołaju pliss pliss :) Spełnij nasze największe marzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinka9104
Witam.. właśnie wróciłam ze szpitala:(:(:( dzidzi już nie ma, a l4 dali mi tylko do 13 grudnia:(:( i co dalej????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka98
Ja dziś Ewelinka też wróciłam z szpitała co prawda z lepszymi wiadomościami niż Ty, przykro mi szczególnie,że wiem jak się nacierpiałaś psychicznie i fizycznie. Bo leżałam z taką miłą dziewczyną, która też niestety nie miała zarodka i miała podane tabletki poronne. :(:( ale co dalej, lekarz powinien ci powiedzieć kiedy możesz znów zacząć się starać. U mnie było lekkie krwawienie w nocy dlatego pojechałam do szpitala no i mnie zatrzymali dostawałam nospe i duphaston ale to prawdopodobnie był termin kolejnej miesiączki i jakieś tam resztki się oderwały i stąd to krwawienie. Dziś miałam znów usg i jest to już 7 tydz i 3 dzień :):) maleństwo ma już 12mm. Ciekawe co tam z niunią. A gratulacje miały być do Anusi a napisało mi się,że do Agulki29 hmm coś w tym jest :) Niniunia odezwij się. Cieszę się że jestem już w domku i z wami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agulek 29
Przykro mi Ewelinko i mam nadzieję że teraz to już szybko wam się uda i będzie już tylko lepiej. Werka wiem wiem że nie do mnie bo nie było mi czego gratulować. No i trzymaj się i uważaj na siebie tzn. na was :) No teraz to juą naprawdę długo Niunia się nie odzywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinka9104
dopiero jutro będę miała wypis i zapiszę się do lekarza INNEGO!!!! to dobrze Werka że wszystko w porządku trzymajcie się:!:***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinko strasznie mi przykro, ale nie poddawaj się. Walcz o swoje malenstwo... Jestesmy z Toba.. Werka dbaj o siebie, trzymam kciuki za szczęśliwe rozwiazanie :) Ja dzis byłam na badaniech przed operacja mocz, krew jutro wyniki i konsultacja z anestezjologiem no a w pon juz na oddział... i ciekawe co potem :) Oczywiscie podpisuje sie pod lista życzen Drogi Mikołaju !!! Chcemy dzidziusia wszystkie !!! Pozdrawiam Was ciepło w ten zimny wieczór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinko, wiem, że żadne słowa teraz Ci nie pomogą. Daj sobie czas, tyle możesz zrobić dla siebie. Kiedyś lekarz powiedział mi, że po poronieniu trzeba się szybko się starać (oczywiście jeśli nie miałaś zabiegu), bo wtedy macica jest bardzo rozciągnięta i szansa jest większa, więc jeśli nie masz przeciwwskazań i znajdziesz w sobie siły to walcz!!! Trzymaj się cieplutko, będziemy tu myśleć o Tobie i Cię wspierać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo mi przykro Ewelinko! Kilka miesięcy temu też przeżyłam taką stratę i wiem jak to boli ale GŁOWA DO GÓRY! Ja zaszłam w kolejną ciążę już w trzecim cyklu i wszystko jest dobrze i zobaczysz, że Tobie też się uda!!! Mi pomogły kropelki walerianowe bo nadmierne nerwy i strach przed kolejną porażką chyba paraliżowały moje jajeczka... Będę trzymać kciuki i wierzę, że szybko Ci się uda :) Ściskam mocno!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinka9104
Dziewczynki ja miałam zabieg i czy któraś orientuje się ile jeszcze będę krwawiła?? no i kiedy mogę zacząć starać się o następną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinka9104
ogólnie to teraz czuję się lepiej ale jak sie dowiedziałam że serduszko juz raczej sie nie pokaże?? to był dla mnie największy cios:(:(:( teraz staram sie myśleć że uda nam się jak najprędzej i wytrzymam do końca ciąży bez żadnych problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×