Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kasiaC

Ciąża po laparoskopii !!!

Polecane posty

potrzebuje listek albo dwa luteiny dopochwowej, bo lekarz za mało mi przepisał i dopiero teraz policzyłam a do kliniki mam 200 km, a wizyta prywatna w moim miescie to 150 zł- może któraś pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nevergetup
Agulek ja mam 11 tabletek urządza cię taka ilość?? psikusekxxx Jaś ma jutro 3 miesiące ( 12 tyg). Na razie nic nie widać ale może to być dopiero początek :P a za jakieś 2 miechy dopiero zobaczymy 1 ząbek :P Ale dzis juz jest lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nevergup jasne zawsze jeden dzień do przodu bo mam brać 2x po 4 tab na dobe. A możesz podaś e-maila to napisze do ciebie bo ja mam personalnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agulek ja mam sporo bo ok 45 sztuk dopochwowej i jakies 11 pod jezyk (ja tez mozna ponoc stosowac jako dopochwowo) jak Cie to jeszcze interesuje to przeslij adres na justynasiedlce@poczta.fm i jutro jak nie bedzie padac to Ci wysle jak bedziemy na spacerze z malym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
never szybko jasiek zaczyna zabkowac. Kamil nam zaczal zabkowac akurat jak bylismy na wakacjach i chyba cala kwatera slyszala te krzyki i placze... masakra byla.... cale szczescie sa rewelacyjne kremy na dziasla Kejtowa jeszcze raz gratulacje !!!! super ze sa nowe fasolki aby tak dalej Agnieszka trzymamy mocno kciuki za laparo a jeszcze bardziej za efekty laparo w postci II tlusciutkich kreseczek ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my po dzisiejszej wizycie kontrolnej u pediatry. mała ma juz 4,5 kg , niestety dalej ma żóltaczkę i przez 10 dni będziemy podawać tabletki luminalum. Mam nadzieje że one pomogą. Strasznie mi smutno bo jestem przeciwnikiem tego żeby taki mały smerf musiał juz łykac tabletki, ale co zrobię;( a u Was jak żółtaczka? sama znikła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antoninka27
Dziewczyny laparo nie jest taka straszna, sama ja przeszlam tydzien temu, szybciutko wrocilam do siebie, juz nie pamietam ze ja mialam, jedynie ranki sie caly czas goja, zrobily sie male gulki i swedza :) Bylam w szpitalu przed laparo na badaniach i 2 doby po laparo, potem do domku... tez staram sie od 2 lat o dzidziusia, niestety bez efektu... wczesniej mialam diagnoze niedroznych jajowodow...laparo wykryla dodatkowo endometrioze, ktorej sie spodziewalam, niewielka ale jednak, zmiany usunieto, jednak w jednym jajowodzie ona najprawdopodobniej jest i jest przez to niedrozny, a drugi jest w miare drozny... szansa jakas jest... mamy miesiac na staranka do nast. okresu :) potem mnie czeka pol roczne leczenie blokujace zajscie w ciaze, zeby zasuszyc ogniska endo jesli jeszcze gdzies sie schowaly, no i sprobowac z tym niedroznym jajowodem.. Widocznie endo moze szybko nawrocic... caly czas sie zastanawiam, czy dobrze robie, ale zaufalam lekarzowi, ze bedzie dobrze :) jesli ktos sie wybiera na laparo to sluze swoja wiedza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulek29 dziękuję za wyczerpująca odpowiedź na pewno wezmę Twoje rady pod uwagę...na laparoskopie się zapisałam co prawda ale termin mam na połowę października więc jeszcze masa czasu...w przyszłym tygodniu idę na konsultację do specjalisty od niepłodności niech mi powie co sądzi w ogóle o laparoskopii w moim przypadku...może faktycznie znajdzie inne rozwiązanie..pozdrawiam serdecznie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antoninka nie chcę ci mącić i nie wiem jaki jest twój lekarz, ale ja właśnie podczas laparoskopii miałam wykryta endometriozę i mój lekarz a w sumie 3 ale z tej samej kliniki powiedzieli jednoznacznie że po laparo nie powinno sie podawać leków blokujacych, że to jest błąd w sztuce u kobiet które starają się o dzidzię... może skonsultuj się z innym lekarzem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olek sprawdź swoje AMH jeśli mogę doradzić i zapytaj o taki zastrzyk, czy tez lek który czasem jest podawany podczas laparoskopii przeciw zrostom- on jest bardzo drogi alemoim zdaniem warto! Ja niestety tego leku nie maiłam i endometrioza nawróciła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cZesc dziewczyny! jestem tu nowa. Mam termin laparoskopii na ostatni tydzien czerwca. Boję sie samego zabiegu jak i wyniku. My staramy sie juz ok 4 lat i nic. Bylam juz u 4 lekarzy, teraz to moj 5ty. Na poczatku nie miewalam okresów, byly czasem nawet co 3 miesiace, udalo sie to unormowac, pozniej bralam d*phaston, clostilbegyt z przerwami i nic. Pecherzyki rosly ale nie pekały. Mialam tez zastrzyk z pregnylu i nic. Teraz lekarz zmienial dawki bo jajniki byly ciagle przestymulowane. Ostatecznie wyslal mnie na laparoskopie bo stwierdzil ze prawdopodobnie jajowody są niedrozne. mam nadzieje ze po laparoskopii wszystko sie wyjasni i unormuje. Najgorsze jest to ze panicznie sie boje szpitala i lekarzy. pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguula ja miałam robioną laparoskopię w październiku 2012 i tak jak wczesniej pisałam że radziłabym wcześniej zapytać o ten lek przeciw zrostom i sprawdzenie rezerwy jajnikowej, żebyście nie skończyły tak jak ja! Ja żałuję że tak późno się o tym dowiedziałam. Oczywiście też panicznie bałam sie laparo, i pobytu w szpitalu i w ogóle... No oczywiście fajnie nie jest ale jak tylko strach do mnie wracał to myślałam o tym po co ja to robie i jaki jest mój cel :) dasz radę skoro ja taka szpitalna panikara dałam rade to i ty dasz! :) A przecież są duze szanse że po laparo jesli coś jest nie tak to cię ,,odetkają'' i szybko powinno się udac zaciążyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tym badziej że tak jak piszesz ze tak długo się staracie, to naprawdę trzeba wziąć się w garść i podejmować takie decyzje i działać działać i działać :) Głowa do góry- przecież ten zabieg przybliża cię do upragnionego szczęścia!!! : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, co tu tak cicho :) Pogoda w koncu dopisuje to wszczystkie pewnie korzystacie :) Ja akurat leze w łóżku, jakos mnie dzis glowa boli:/ Lekarze w koncu potwierdzili ciąże, 7 tydzien juz leci;) Takze juz mam pewnosc:) Trzymam kciuki za pozostałe staraczki:) i zycze wszystkim uanego i slonecznego weekendu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuję za radę :-) wlasnie za kazdym razem dzisiaj jak pomyślalam o zabiegu to myslę ze to kolejny krok do spełnienia marzenia. Jakoś dam rade :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki!! z góry dziękuję za info.i trzymanie kciuków! ja już po laparoskopii... przeżyłam :-) we wtorek zabieg piątek do domu. no niestety nie ma dla mnie dobrych wieści tzn. jajniki o.k żadnych zrostów po z tym dwa niedrożne jajowody których nie dało rady udrożnić. Za miesiąc kolejny zabieg histeroskopia-możliwe że wtedy wyjdzie problem (może trzeba coś przyciąć albo wyciąć) a jeśli nie to lekarz kazał nastawić mi się na ostatni ratunek...in vitro...masakra jakaś nie spodziewałam się że mnie to może kiedyś spotkać . Pozdrawiam i dziękuje za wsparcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu09 trzymam mocno kciuki, żeby wszystko ułożyło sie po Waszej myśli:) Trzeba miec nadzieje, moze akurat sie uda i in vitro nie bedzie konieczne;) Raz jeszcze trzymam kciuki i zycze powodzenia i wytrwałości:) A na forum naprawde cicho mamy ... dziewczyny gdzie sie podziewacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda, wiem co czujesz, bo kiedyś po laparoskopii też usłyszałam, że mam niedrożne jajowody i tylko in vitro, bo nie dało się ich udrożnić. Po póltora roku jednak zdecydowałam sie na drugą laparo (tym razem w prywatnej klinice) i jakimś cudem udało się je udrożnić i 5 mscy później zaszłam w ciążę :-) życzę Tobie podobnej sytuacji. Też nie sądziłam, że może mnie coś takiego spotkać... 3 lata starań i taka diagnoza... ciężki był ten czas walki, ale zwyciężyliśmy i nasze Szczęście ma już 2,5 msca i śpi właśnie grzecznie. Zawsze jak kładę się spać i patrzę na niego śpiącego w łóżeczku to mnie tak mocno ściska, bo tak o niego walczyliśmy i on po prostu jest. Życzę powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ponownie kobitki!!! super forum po mimo tego że się nie znamy a mam od Was takie wsparcie.DZIĘKUJĘ!!! a może któraś z was miała przeprowadzoną histeroskopie?? czy trzeba być "świeżo po okresie"bo dopiero za 3 tygodnie będę mieć wizytę u swojego gin.a już jestem ciekawska. Na razie nie tracę nadziei ale w duchu jestem przerażona. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nevergetup
Magda nie trać nadziei :) Jak przejrzysz forum to jest tez historia Płotki, która też miała niedrożne jajowody a pomogły jej ziółka ojca Klimuszki:) Mi te ziółka też pomogły i Werce i Joleczce więc zawsze jest to jakaś alternatywa przed in vitro :) Walcz a na pewno się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula, ja po pierwszej dostałam 30 dni, ale poprosiłam lekaza. Po tej drugiej 14 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nevergup dzieki za luteinke dotarła w poniedziałek. Justa i Tobie też bardzo dziękuje za luteinkę dotarła wczoraj ale bardzo mi sie przyda bo ..... :) .....wczoraj zrobiłam bete i wynik jest 58,9 i jutro ide powtorzyć :) a na teście baaardzo słaba kreseczka wczoraj była :) nie mogę w to uwierzyć :) Natomiast z kliniki wyslali mi recepte w środe o godz 13 priorytetem i też dopiero wczoraj dostałam, no szok co z tą pocztą! Dziękuje kochane jesteście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta 29
Hej dziewczyny !!!! ja rowniez jestem po laparoskopii 8 dni w szpitalu bylam 4 dni mialam torbiel na lewym jajniku czynnosciowym usunieta :) obydwa jajowody drozne bylo podejrzenie o endometrioze ale na szczescie jej nie ma :)moj lekarz daje nam 3 miesiace na zajscie w ciaze zobaczymy dodam ze wczesniej sie staralismy z rok czasu i nic i na te 3 miesiace postanowilam sobie odpuscic i sie tak nie spinac :) a sam zabieg nie byl taki zly do przezycia w poniedzialek wracam do pracy :) i trzymajcie za mnie kciuki pozdrawiam wszystkie dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta 29
Dodam ze 2 dni po laparoskopii dostalam okres mialam miec 19 a dostalam 12 wiec juz jestem po :) tylko teraz jak obliczyc dni plodne jak mi sie wszystko po przesuwalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nevergetup
Agulek super:))) Gratulacje:) to nasze luteinki były z fluidkami :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak baaardzo sie cieszę i mam nadzieje że będzie ok, bo mój zarodeczek byl podobno bardzo słaby wiec udało sie cudem :) Marta a może rób testy owulacyjne? Ja po laparo od razu dostałam okres choć to był moj 12-13 dzień cyklu, no a następny dostałam normalnie za ok 28 dni, czyli liczyłam normalnie jak pierwszy dzień cyklu. ale wiesz lepiej się starać i aż za duzo nie wyliczać bo możesz sie pomylić a oranizm każdy jest inny wiec dzialajcie cały miesiąc na wselki wypadek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinka9104
cześć co tam u WAS dziewczyczyny?? Gratulacje Agulek:):) Mineło pół roku jak tu ostatni raz zaglądałam... strasznie długo... a ja nadal chodzę w liczbie pojedynczej:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinka9104
Gratulacje również dla Kejtowej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×