Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kasiaC

Ciąża po laparoskopii !!!

Polecane posty

Gość Elcia12
Ciesz się dziewczyny z Waszego szczęścia i gratuluje;) ja juz miałam wyznaczony termin laparo, a bolam jej się strasznie i dzis mója Pani doktor zadzwoniła do mnie że jest bardzo chora , że nie będzie mnie juz leczyć, że jest jej bardzo przykro ale musimy sie pożegnać:( Mi też jest przykro bo bardzo ja polubiłam i jakos jej ufałam że wszytsko będzie dobrze. Sama nie wiem co już mam teraz robić, do kogo sie udać bo juz byłam u tylu lekarzy...Napawde nie wiem co robić, zostałam bez lekarza:( i bez terminu laparo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka G
Venaa ja niestety nie dołączę do kwietniowych ciężarówek test oczywiście negatywny :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobieti Dawno nie pisałam ale czytam Was bardzo chetnie Gratuluje mały cud szczęście podwójne :D:D❤️ Ja jutro bo od 5d.c zaczynam pierwszy miesiąc z clo i oby było owocnie przez 5 dni mam brac po jednej tabletce i wizyta u ginki by spr czy one działają na mój organizm i czy owulacja jest po nich oki Napiszcei mi czy brać te tabletki rano czy lepiej wieczorem bo nie wiem jak może zareagować organizm Czy są mocne czy raczej jak brałyście to nic się nie działo?? Pozdrawiam wszystkie dziewczyny i liczę po cichutku też na majowy rozkwit ..... :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszko G - Kurczę, co za pech :/ ale pozytyw z tego wszystkiego jest taki, że zaczynasz spowrotem kurację CLO. Teraz to już musi się udać! Aga no przecież musi nam się w końcu udać!!! ;) Tyle fasolek w koło, a my dalej nic :) Elcia - wiem jak to jest polubić jednego lekarza i mu zaufać, ale w takiej sytuacji nie masz wyjścia i musisz porozglądać się za kimś nowym i to szybko! Evimati - no kochana w temacie CLO to ja się wolę nie wypowiadać, bo bardzo źle go znosiłam, chociaż jak organizm się przyzwyczaił do malutkiej dawki to nie było już tak źle. Powiem ci że to zależy od organizmu. Na niektóre dziewczyny CLO wogóle nie wpływa negatywnie, a niektóre takie jak ja bardzo źle (pogorszenie wzroku, podwójne widzenie, wypadanie włosów, hiperstymulacja, omdlenia). Ale żeby cie nie straszyć to takie rzeczy działy mi się tylko przy potrójnej dawce, także nie powinnaś się tym sugerować. Ważne żebyś miała ładne pęcherzyki a po CLo to bardzo prawdopodobne :) ja zmieniłam lek na LAMETTE i jest super. Zawsze pytaj lekarza o endometrium przy CLO, bo on ma skłonności do wysuszanie śluzówki macicy i dlatego ja musiałam go odstawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Werko musisz w opcji "udostępnianie wykresu" (po lewej stronie) zaznaczyć "dla wszystkich użytkowników internetu", bo inaczej nie mogę wejść na twój wykres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka G
Małycud ja też oczywiście bardzo bardzo Ci gratuluję jednak cuda się zdarzają czasami podwójne !!!! Trzymaj się ciepło i dbaj o siebie !!! Ja też czekam na @ i po od razu biegnę po te Twoje tabletki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka G
Venaa no pewnie trzeba myśleć pozytywnie chociaż czasem ciężko co do tabletek to nie wiem czy moja gin zaproponuje mi znów Clo zobaczę w poniedziałek z jednej strony szkoda że się nie udało a z drugiej nie straciłam tego cyklu tylko od razu biegnę do apteki i wykupuje leki no i działam , działam ....... A za Ciebie szczególnie trzymam bo ja jakby nie było córkę już mam w najgorszym wypadku zostanę przy jednym . Ja też siebie tak zawsze staram pocieszać o kwietniu wiadomo jak myślałam teraz liczę że w maju może się uda ale też powoli przyzwyczajam się do myśli że zostanę z jednym dzieckiem żałuję że siedem osiem lat temu jak walczyłam o córkę nie miałam w domu internetu bo pewnie lepiej bym się wtedy czuła jakbym tak poczytała jak teraz czasem . Wiadomo w grupie zawsze raźniej czytam regularnie wszystkie posty i uznaję że i tak miałam dużo szczęścia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka98
wena98 udostępniłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Venaa - dzieki za odpowiedz! chyba ok bedzie, bo robilam sobie testy owulacyjne w tym miesiacu i wyszly ok. dzieki za slowo otuchy Malycud - niewiarygodna historia! ogromne gratulacje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malycud
Kochane moje Jak czytam wasze wypowiedzi to czuje jakby to byly moje slowa sprzed kilku miesiecy, lat. Pamietajcie ze nie wolno sie poddawac. Najwazniejsze to znalesc dobrego lekarza ktory zrobi wam wszystkie niezbedne badania, podtrzyma na duchu i da nadzieje ze moze sie udac. Jak wczesniej pisalam odwiedzilam ich kilkadziesiat zanim znalazlam tego wlasciwego ktory zaopiekowal sie mna (ze wzgledu na ilosc i różnorodność moich problemów zdrowotnych). Najlepiej ginekologa-endokrynologa poniewaz te dwie specjalizacje w dzisiejszych czasach sa nierozlączne. Hormony mają bardzo duży wpływ na nasze staranka. Najważniejsze to znaleść przyczynę problemu - ja mialam ich kilka a jednak udalo sie oszukac los :-). Musicie też troszkę zdystansować, organizm czuje że jesteście zestresowane i zmartwione a to tez czasem przeszkadza. Wiem ze to nie jest latwe bo sama w pewnym momencie zapomnialam o calym swiecie tylko starania o dzidzie byly priorytetem. Nawet nie zauwazylam kiedy to zaczelo sie rowniez odbijac na moim malżeństwie. Wszystko stalo sie takie mechaniczne. Wiem że wam też się uda. Teraz tylko się śmieje jak widze miny ludzi i lekarzy na wieść o mojej ciąży którzy przekreślili możliwość że będę kiedyś mogła w nią zajść. Pozdrawiam was serdecznie i trzymam mocno kciki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska294
dziewczyny może Wy mi pomożecie moje cykle zazwyczaj trawly do 26 dni a dzis 32dc @ brak test negatywny rano robiłam podam moje temp w tym cyklu w przeciagu 2 lat mialam 1 tylko dluzszy cykl 29dni trwal i to po laparoskopii było czekam na 2 krechy a one sobie jaja ze mnie robią 1dc-@ 2dc-@ 3dc-@ 4dc-@36.78 5dc-@36.86 6dc-@36.57 7dc-36.55 8dc-36,65 9dc-tu bylam chora 10dc -tez chora sexs 11dc-37.37 sexs 12dc-37,87 13dc-36,60 14dc-36,56 15dc-36,68 16dc-36,69 17dc-36,79 18dc-36,68 sexs 19dc-36,69 sexs 20dc-37,54 21dc-36,46 22dc-36,65 23dc-36,57 24dc-36,78 25dc-37,10 26dc-36,92 27dc-36,99 28dc-36,94 29dc-36,90 30dc-36,94 31dc-36,90 32dc-36,95

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczekaj spokojnie czasami testy nie wychodza dopiero jak juz jestes prawie pewna ze to ciaza Zrob sobie betke trzymam kciuki i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka98
Vena98 i co patrzałaś na mój wykres ?? czekam na Twoje wskazówki i opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Venna dziękuje za podpowiedz ...Zrozumiałe że u różnych osób objawy po zastosowaniu różne ale dzięki... Napisz mi czy ten lek Lamette jest bardziej bez skutków ubocznych a jednocześnie dobrze pomaga stymulować i pęcherzyki są także oki??? Pozdrawiam serdecznie dziewczynki:):):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Werko - twój wykres jest troszkę nietypowy, wyglada na cykl z podwójnym skokiem. Najpierw w 10d.c. a potem w 18 d.c. Tylko nie zgadza mi się tam jedna temperatura z 20d.c. ona może być myląca, musiały byc tam jakieś zakłócenia, ale na pewno byłaś już po skoku. Jedno jest pewne owulacja na pewno była w tamtym cyklu, wygląda na to że w 18d.c. Jak widzę, używałaś termometru z jednym miejscem po przecinku, a powinno być do dwóch, to też mogło trochę zaburzyć odczyt. No ale trening czyni mistrza:) jest o.k :) Evimati - Po Lamettcie nie mam żadnych efektów ubocznych, mam piękne endometrium i za drugim podejściem z tym lekiem, miałam książkową owulację. W cyklu w którym odstawiłam CLO i zamieniłam na Lamette nie miałam co prawda owulacji, bo organizm musiał się przestawić na nowy lek. Ale za drugim razem się udało. Na CLO moja owulka była między 16-20 d.c. czyli późno (cykle 31-33 dniowe) na Lametcie miałam w 13d.c., więc pierwszy raz w życiu będę miała 28-dniowy cykl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaśka żeby móc ci coś pomóc musiałabym mieć te wartości na wykresie, tak w słupku nie umiem ich rozczytać. Zrób test jeszcze raz, a jak @ się nie pojawi to tak czy tak czeka cię wizyta u gina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki Venaa czy ja dobrze rozumiem że środki wspomagające owulację maja też jak lamette regulować cykl??? Ja nie mam żadnych objawów po zażyciu 2 tabletek Clo kompletnie nic mi nie dzieje się... Pozdrawiam serdecznie :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od regulowania cyklu, to jest duphaston. CLO i Lametta mają jedynie stymulować pęcherzyki do wzrostu. Po owulacji znowu zaleca się zażywanie Duphastonu lub luteiny, żeby pomóc ewentualnej ciąży lub wyregulować skończony cykl i tak w kółko. :) A mnie zbiera wredne choróbsko!!! ja nie chcę, w taką piękną pogodę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Venaa napisz proszę jeśli wiesz od kiedy działa Clo ? (zaczęłam w 5d.c czyli 07.05.a kończę 11.05 zakładając że stymulacja się powiedzie a pęcherzyki zaczną wzrastać i owulacja nastąpi... Idę dziś po wzięciu 3 tabletki do gin na spr czy działa lek..Czy to oby nie za wcześnie?? kurcze nie mam doświadczenia w tej materii to moja pierwsza stymulacja Clo i nie wiem co i jak bo objawy u mnie jak na razie żadne i to mnie niepokoi...Cykl mam co 23-25 dni czyli krótki owulacja może być u mnie w 9dc więc czas na działanie :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evimati -O jejjj jakie ty masz krótkie cykle.... Przy tak krótkich cyklach masz dobrze wyznaczoną wizytę, bo owulacja może być tuż tuż. Zazwyczaj pierwszy monitoring przeprowadza się między 8-12dniem, ale to bywa baaardzo różnie. Czasami na pierwszym monitoringu nie widać żadnego pecherzyka, ale to nie znaczy, że już nie urośnie. Ja tak mam bardzo często ;) Jak chodziłam w 10 d.c to nic nie było widać na horyzoncie, a jak byłam na kolejnym w 14 d.c. to miał już zazwyczaj jakieś 14-16mm :) Będzie dobrze, lekarz wie co robi. Zapytaj o grubość enometrium, bo to ważny szczegół przy braniu CLO. To twój pierwszy cykl stymulowany, więc masz duże szanse jeśli CLO zadziała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co tu taka cisza dziewczęta???? Podawać mi tu szybko jakieś newsy - co u was? jak staranka? jakieś monitoringi? może jakieś objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
venaa86 u mnie bez zmian, czekam na @. Test robiłam - negatywny, więc czeka mnie kolejny cykl starań. Na dodatek koleżanka dzisiaj urodziła - w moje urodziny - ahhhh szkoda gadać, też bym chciała taki urodzinowy prezent. Pozdrawiam Was Dziewczyny i piszcie co u Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka G
Venaa ja w końcu się doczekałam @ wczoraj rano temperatura spadła i dziś popołudniu koleżanka zawitała :-( Byłam wczoraj u mojej gin odstawiła mi bromergon i od następnego cyklu czyli dopiero w czerwcu bo przed tym leczeniem musi być półroczna przerwa zaczynam metodę jakąś nową którą moja gin poznała na jakimś sympozjum czyli Clo od 2 dnia przez 5 dni i do tego nowy lek czyli Dexametason od 5 do 14 dnia cyklu no i luteina tak jak było czyli 15-23 dnia . I umówiłyśmy się że to już ostatnie trzy miesiące jak to mi nie pomoże to niestety ja już kończę leczenie . Tak że proszę o kciuki od czerwca ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DANUTI
Hej Adniecha 28 ja też biore bromegon 2 razy dziennie po 1 tabletce Jak na razie bardzo dobrze po nich się czuje. Ten nowy lekarz do którego teraz chodze jest spoko i powiem wam szczeże że znacznie lepiej podchodzi do tej sprawy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! a u mnie coś złego się dzieje. Wczoraj w 19d.c. dostałam @, na razie plamię ale widzę że się rozkręca. 6 dni po owulacji, nie zapowiada to nic dobrego. Dzisiaj dzwonię do kliniki, może każą mi przyjechać i czegoś więcej się dowiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka G
Venaa ja tak miałam w marcu okres dostałam w 20 dniu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka98
Vena86 też tak miałam w tym cyklu w 10dniu zaczełam plamić zapowiadało się na kolejny @ ale przestałam plamić po dwóch dniach też mnie to zmartwiło ale przeszło, może i u ciebie tak będzie. Co do objawów to wczoraj pojawił mi się raz śluz ale taki bardziej jak mleko - rzadki co to może oznaczać, czy może się zbliża ten prawidłowy na który czekam. :):) dziś mam 16 dc przy 31-33 dniowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszko też stawiam na to, że to będzie @. Dziwi mnie jedynie fakt, że wczoraj w dniu krwawienia miałam 36,80 a dzisiaj tempka skoczyła do 37,00. Jeśli jutro spadnie to rzeczywiście będę miała 20-dniowy cykl :/ Wogóle to sprawa wygląda tak, że 2 dni temu nosiłam ciężkie stoły z krzesłami i jak skończyłam to strasznie zaczęło mnie boleć podbrzusze. No i dzień po tym przy sprawdzaniu szyjki, wyciągnęłam z pochwy zakrwawione palce, przestraszyłam się, wzięłam prysznic i położyłam się spać. Dzisiaj rano miałam brązowe plamienie, co oznacza, że prawdopodobnie jutro dostanę okres :/ albo pękło mi jakieś naczyńko od przeciążenia. Kurcze, ciekawa sprawa. Werko jeśli to jest wodnisty mleczny śluz, to jeszcze musisz poczekać. On musi być rozciągliwy i przejrzysty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
venaa86 moim zdaniem to krwawienie implantacyjne. Trzymam kciuki bardzo mocno, aby się udało :), ewentualnie niedomoga ciałka żółtego, to gorszy wariant niż ten pierwszy, ale jak bierzesz np. luteinę, to nic strasznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×