Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kasiaC

Ciąża po laparoskopii !!!

Polecane posty

Gość justa27
ja nie używałam monitoru oddechu. Na początek pieluch idzie barrrrdddzo dużo dosłownie co chwilę kupka:)na start sa takie fajne z wycięciem na pępek jeszcze nie wygojony. Ja na start nie używałam śliniaków ale faktycznie pieluch tetr owych szło sporo bo ciagle sie małemu ulewalo. Co do ubranek to rzeczywiście pajacyki rozpinane z przodu, bez kapturów. Body , bluzeczki takie jak najbardziej proste . Psikusek a próbowałaś nakładek na piersi one ponoć bardzo ulatwiaja. Co do kosmetyków to ja używałam niwea ale teraz troche na innym forum jest dziewczyna która zna sie na składzie kosmetyków i ono proponuje kosmetyki HIPPA. Później podeśle wam fajny link dotyczący kosmetyków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nevergetup
My cały czas w dwupaku :) Czujemy się :) Chociaż po tych lekach na ciśnienie tacy trochę przymuleni:/ Ciśnienie dziś dopiero miałam słabsze ale zobaczymy w poniedziałek co moja gin zadecyduje. Ogólnie to teraz ogarniam resztę rzeczy w pokoju dla małego :) Bo miałam nowa dostawę:) A co do tej ustawy czytalam na fb Matek I kwartału ze w poniedziałek mają mieć spotkanie z kimś ważnym w sprawie objęcia urlopem wszystkich :) Ja trzymam za nie kciuki i niech wywalczą dla wszystkich z 2013 r:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A do mnie dzwoniła nasza księgowa, żeby składać na ok 2 tyg przed planowanym terminem porodu podanie czy deklarację, że chce się skorzystać z rocznego urlopu macierzyńskiego. Ale nie wiem za bardzo jak to ma wyglądać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa tak używałam ich ale strasznie mały ulany był przy tym karmieniu. Strasznie mi z nich leciało, dosłownie ciurkiem. Przeszłam na flachę ale z moim mleczkiem, po prostu odciagam i mu podajemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asik troche chyba za wczesnie dzwonila Twoja ksiegowa bo z tego co wiem jeszcze nic nie jest podpisane ze wejdzie ten macierzynski a tym bardziej nie wiadomo co i jak bedzie wymagane do tego. Ponoc ma byc tak ze jezeli tego nie podpiszesz to przez pierwsze pol roku dostajesz 100% wynagrodzenia a jak sie zdecydujesz na roczny urlop to przez drugie pol bedziesz miala tylko 60% ( wiec srednio 80%). Jezeli podpiszesz na 2 tyg przed porodem deklaracje ze idziesz na roczny macierzynski to przez caly okres bedziesz miala 80% Psikusek to troszeczke sie nameczysz z tym odciaganiem ale czego sie nie robi dla Malenstwa Dzis mi sie snilo ze juz zaczelam rodzic a tu ciagle nic nie gotowe... rodzice z mezem wszystko przygotowywali jak ja bylam w szpitalu. Mniejmy nadzieje ze to nie sen proroczy tylko mobilizujący do tego aby wziasc sie w koncu do roboty a tu link do tej strony z testami kosmetykow http://podwojona-sroka.blogspot.com/p/moje-analizy.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to super bo mnie koleżanka przestraszyła ze jedna paczka 1 i na 2 sie przechodzi, w takim razie dokupie jeszcze 1 , a te kosmetyki to do czego kupować ? bo jest tyle tego ze można oszalec a myśle ze nie ma co przesadzac jednak.. napisz mi co do czego kupic, szampon czy lepiej mydełko ? jakies płyny do kąpieli ?na odparzenia to napewno.. a wanienkę na co sie kładzie ? na ziemi ? czy w wannie ? a z tym monitorem to dzieci naprawdę mogą przestać oddychac ? i co sie wtedy robi ? przepraszam za tak głupie pytanie ale mnie to przeraża asik to juz tylko kilka dni musisz wytrzymac o matko ale Ci fajnie ;) ja jeszcze 3 miechy muszę czekac ;) nevergetup- trzymaj sie ! zazdroszczę Wam Wagi ja juz mam 18kg na plusie, kręgosłup i nogi masakra :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajna strona justa :) babydream uzywam teraz na rozstępy i mam oliwkę z tej seri mama, tez wcześniej słyszłam dużo dobrego i sie potwierdza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam dzisiaj na wizycie. Moja Zośka waży 1580gr także kawał baby heh. z ciążą wszystko ok a ja dalej czuje sie potwornie źle.dostałam skierowanie do poradni patologii ciąży bo moja lekarka kompletnie nie wie co mi może być a wyniki w normie. w zasadzie żaden lekarz nie umie mnie rozszyfować a ja od 2 miesięcy nie miałam dnia żebym się czuła dobrze. ciesze sie że Mała dobrze się rozwija bo przynajmniej to mnie trzymie jakoś przy życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z kosmetykow to ja kupuje Żel do mycia ciała i włosów HiPP Babysanft, od urodzenia Krem pielęgnacyjny przeciw odparzeniom, od urodzenia Mleczko pielęgnacyjne HiPP Babysanft no i zastanawiam sie nad oliwka , chociaz w ostatnim czasie odchodzi sie od uzywania oliwki krem do sloneczko kupuje z nivea i chusteczki Huggies zielone no i sudocrem na oparzenia do pupy to chyba powinno wystarczyc, pozniej ewentualnie dokupie balneum do kapieli- u mnie z poprzednim maluchem sprawowalo sie super bo maly mial atopowe zapalenie skory i ciagle mial krostki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lalkaa cale szczescie z dzidziusiem jest wszystko ok . Moja kolezanka przez cala ciaze wymiotowała i czula sie tragicznie i podobnie jak u Ciebie lekarze rozkladali rece tlumaczyli ze tak poprostu jej organizm reaguje na ciaze (bo jakby nie bylo to malutki pasożyt ktory zabiera z organizmu wszystko co najlepsze) Jej waga z przed ciazy byla o 2kg mniejsza niz przed ciazy a mimo to coreczka urodzila sie zdrowiutka i wazyla prawie 4kg. Takze glowa do gory napewno wszystko bedzie ok. jenny Wanienke ja stawialam w pokoju na lawe, ale to bylo w naszym mieszkanku, teraz u tesciow tez niebardzo wyobrazam sobie gdzie ja stawiac i myslalam nad zakupem takiego stelaza ale nie wiem czy to nie zbedny wydatek no i niewiadomo gdzie to trzymac. Niestety dziecko moze przestac oddychac podczas snu jest to tzw smierc lozeczkowa- trzeba byc czujnym . Cale szczescie nie zdarza sie to zbyt czesto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 2w1 płyn i szampon do kąpieli, przeciw odp do dupci, w razie czego sudokrem, balsam do ciałka po kąpieli nivea jest super, sól fizjologiczną do oczek bo mu ropieją czasem, więc rano i wieczorem mu przemywam , husteczki sensitive pampersa i hugiesy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no psikusku sliczny ten twój maluszek. moze zostac moim zieciem heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaki przystojniak, no napatrzeć sie nie mogę ;) ale Ci fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karpik360
dziewczyny mam problem. czy któraś z was miała tak że po laparo w pierwszym cyklu podchodziła do inseminacji ? bo ja właśnie jutro mam mieć i nie wiem czy to dobrze lekarz zdecydował że zrobimy inseminacje ponieważ mam wrogi śluz po inseminacji ma mi podać sterydy żeby utrzymać ciąże jeśli taka będzie co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
psikusek sliczny ten Twoj przystojniaczek .... pozazdroscic ze masz juz go przy sobie Asik i newer co u Was? Mam nadzieje ze ciagle razem...aby jeszcze 4h. Ale wczoraj w kazdych wiadomosciach mowili o tym ze kazda kobieta probuje przestrzymac ten weekend ze lekarze bez problemu (oczywiscie tu gdzie jest mozliwosc)wstrzymuja cesarki wczesniej zaplanowane wszsytko dla dobra mam. niestety natury nie da sie oszukac .... ale mam nadzieje ze Wy dacie rade ;)) Karpik jak dla mnie troszeczke za wczesnie ... ja bym dala przynajmniej ze dwa cykle naturze na zadzialanie, chociaz z drugiej strony moze czym szybciej tym lepiej. a co do sluzu to sluz ma tendencje zmiany nie w kazdym cyklu jest wrogi i z czasem organizm sam przyzwyczaja sie do niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja jeszcze w dwupaku i na razie nic się nie zapowiada :-) więc już prawie oddycham z ulgą. Never jak u Ciebie??? Mam nadzieję, że Twój Maluszek zrozumiał powagę sytuacji i siedzi jeszcze w środku :-) daj znać :-) Psikusku, nie ma to jak dzidzie ze ślicznymi włoskami :-) fajniutki :-) ja się ciągle zastanawiam jak będzie nasz wyglądał :-) ale co do włosków to jakos pewna jestem, że łysy będzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karpik, ciężko mi coś powiedzieć, ale skoro lekarz tak zadecydował to myśl pozytywnie, będzie co ma być. Nie ma co się zastanawiać już, działajcie po prostu :-) Dziewczyny, tak w ogóle to kończy mi się 37 tydz i już poród w każdej chwili może przyjść i do tej pory głowę mi zajmowało to żeby przetrzymać do tego 17 marca, a jak już nie muszę się na tym skupiać to wizja porodu i dzidzi w domu co raz bardziej mnie dogania i trochę przeraża... Zwłaszcza, że odstawiam już leki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa27
newer daj znać co u Was. Mam nadzieję ze podobnie jak Asik jesteś jeszcze w dwupaku. Asik niewiadomo kiedy zleciało te 37 tygodni. Jeszcze niedawno my rozmawiałyśmy o inseminacji a juz niedługo bedziemy ściskac swoje bobasy. Co do włosów to mój maluch urodził sie z bujna czarna ( po tacie) czupryną . Po 2 miesiącach byl łysy a nowe włoski urosły w kolorze blond ( po MAMIE) ... Dziewczyny teraz mozecie odpuści a jakby co to życzę Wam szybkiego i bezbolesnego porodu i aby wszystko przebieglo zgodnie z planem ...Karpik daj znać jak po jutrzejszej inseminacji. Aby na święta w Twoim BRZUCHU wyklul sie MAŁY Kurczaczek. Masz cyklu naturalny czy stymulowany? Jakiej wielkości sa pęcherzyki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa27
newer daj znać co u Was. Mam nadzieję ze podobnie jak Asik jesteś jeszcze w dwupaku. Asik niewiadomo kiedy zleciało te 37 tygodni. Jeszcze niedawno my rozmawiałyśmy o inseminacji a juz niedługo bedziemy ściskac swoje bobasy. Co do włosów to mój maluch urodził sie z bujna czarna ( po tacie) czupryną . Po 2 miesiącach byl łysy a nowe włoski urosły w kolorze blond ( po MAMIE) ... Dziewczyny teraz mozecie odpuści a jakby co to życzę Wam szybkiego i bezbolesnego porodu i aby wszystko przebieglo zgodnie z planem ...Karpik daj znać jak po jutrzejszej inseminacji. Aby na święta w Twoim BRZUCHU wyklul sie MAŁY Kurczaczek. Masz cyklu naturalny czy stymulowany? Jakiej wielkości sa pęcherzyki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa27
dziewczyny nie zapomnijcie przeslac ostatnich swoich wiruskow ciążowych dla pozostałych dziewczyn:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nevergetup
Ha!! Udało się !!! Ciężko było ale daliśmy radę:) Powiem tak ciśnienie szleje mimo leków więc czekam tak do 9 i wysyłam raport mojej gin i czekam na decyzję. Żeby było weselej wczoraj skończyłam brać fenoterol i się zaczęło pod wieczór. Skórcze i bóle ale na szczęście się rozeszło:) i dziś jeszcze w domu i w dwupaku:) No i teraz można obstawiać bo od rana znów mam skurcze i ból kręgosłupa czy szybciej akcja się rozkręci czy ciśnienie mnie powali :)) Ale teraz to mi wszystko jedno byle mały był zdrowy :) A dzięki tym akcjom pełna mobilizacja jesteśmy zwarci i gotowi na powitanie maluszka :) pokój gotowy i wszystko inne też :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny gratulacje.... teraz czekamy na Waszych zdrowych, pachnących facetów ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karpik360
dziękuję za porady własnie szykuję się na inseminacje jeśli chodzi o pęcherzyki to jeden miał 23 a drugi 17 to było w piątek w sobotę wziełam zastrzyk żeby pękły ciekawa jestem czy pękną bo przed laparo nie pękały mimo zastrzyków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karpik trzymam również kciuki ! pęcherzyki ładne wiec super :) asik, nevergetup przy każdych wiadomościach o Was myślałam wczoraj tak o tym dudnili, dziewczyny trzymajcie sie dzielnie teraz czekamy na wiesci ;) jejku jak to zleciało :) tak jak justa mówi niedawno rozmawiałyśmy o inseminacjach, ja jeszcze pamiętam jak byłam świeżo po laparoskopii, jak bardzo mi pomogłyście a teraz wszystkie w ciązy i to juz na końcówce ;) jakie badani trzeba miec zrobione idąc do porodu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Never, super!!! wiara czyni cuda! Teraz już obie możemy rodzić :-) ja mam wizytę dziś wieczorem. Ciekawe co mi powie lekarz. A dziś rano zauważyłam, że brzuch mi się obniżył :-) więc też pewnie na dniach... A... no i chyba mąż mój dał się na Julka przekonać :-) już sama mówię do niego Juluś :-) a inni jeszcze myślą, że będzie Michał. Powiemy im po porodzie :-) bo chcemy wziąć go na ręce i na 100 % wiedzieć, że to Julian właśnie :-) Justa, Jeny, zleciało jak nie wiem... Dlatego tu dopingujemy dziewczyny, które są właśnie w tym momencie co my parę miesięcy temu. Jeny, co do badań to krew, mocz, wymaz gbs- ale to Ci wszystko lekarz powie. No i ostatnie usg, karta ciąży. Właśnie, muszę skserować kartę ciąży, bo ją podobno zabierają i nie oddają już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karpik, trzymamy mocno kciuki :-) ja naprawdę świetnie wspominam swoją inseminację :-)powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karpik360
jesteście kochana :) ale nie stety jestem załamana inseminacja się nie odbyła :( pęcherzyk ma 28 i nie pękł nie wiem co mam dalej robić myślałam że po laparo zaczną pękać ale nadal nie mają ochoty co ja mam dalej robić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×