Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kasiaC

Ciąża po laparoskopii !!!

Polecane posty

Gość nevergetup
Dziś już dużo lepiej ;) Mały dał się przekonać, że brzydka pogoda więc w brzuszku lepiej i cieplej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agala
Tak odebrałam ale tym razem nic z tego. Wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agala
Tak odebrałam ale tym razem nic z tego. Wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś mi się nie umieszczają posty :( Tak odebrałam ale tym razem nic z tego. Wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak odebrałam wyniki ale tym nic nie wyszło. Wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Agulek29 za radę:) Ja się nie boję inseminacji tylko rozczarowania... boję się, że jak nie wyjdzie raz drugi raz to się całkowicie załamie i poddam się:( Chcę walczyć ale tak się zastanawiam skoro miałam robioną laparoskopię i mam niewielkie ogniwa endometriozy to myślałam, że lekarz zaproponuje jakiś inny sposób leczenia albo je usunie. Co do leku CLO ja nie mam problemów z owulacją... cykle regularne, testy owulacyjne sprawdzam i dlatego zastanawiam się czy powinnam brać ten lek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kolezanki mam problem ok 2 miesięcy temu wykryto u mnie endometrioze czekoladową na obydwóch jajnikach jetem już tydzień po laparoskopii miałam robione też drożność jajowodów i pani doktor mi powiedziała że to była ciężka operacja i czeka mnie teraz pół roczne leczenie kosztownie:( ale mnie interesuję czy będziemy mieć dzidziusia przy tej chorobie??? wiem że są różne przypadki ale po ratujcie mnie trochę bo się strasznie boję:( i nie chcę być dziwolongiem co nie może mieć dzieci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agala przykro mi ze nie wyszlo maugolita CLO powoduje tez miedzy innymi to ze najczesciej rosnie wiecej niz jeden pecherzyk dominujacy wiec zarazem jest wieksza szansa ze ktorys z pecherzykow peknie i zostanie zaplodniony...oczywiscie przy braniu CLO trzeba liczyc ze moze byc to ciaza mnoga Nevergetup grunt to dobry sposob przekonania dzidziusia ;)) w przyszlym tygodniu ma byc juz wiosna wiec jeszcze niech siedzi w cieplutkim domku ;)) jeszcze chociaz tylko 6 dni ;)) moj lobuz przekrecil sie i kopniaki serwuje w trzustke (chyba) i nie sposob go przekonac aby znowu sie troszeczke obrocil..Mam nadzieje ze jednak ulegnie namowa bo bol okropny ;)).. no coz nikt nie mowil ze bedzie latwo ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa, nasz jest bardzo ruchliwy :-) jest tyłkiem w górę i tak mi go wypycha czasami, że zastanawiam się czy to na pewno tyłek czy nóżka. Ja mam trochę dziwnie, bo mam go po lewej stronie i on praktycznie jest ciągle w jednym miejscu. Są chwile, że już nie mogę się doczekać kiedy będzie z nami, martwię się, że ma tam mało miejsca... No ale łobuzuje, więc jednak ma jak i gdzie :-) Agala, Ty jesteś pierwszy cykl po laparo tak??? Więc głowa do góry, doczekasz się na swoje szczęście, teraz przyjemności ze starań czerp, tak wiosennie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniulka, nie pomogę Tobie z endometriozą, bo ja tego nie miałam i nie wiem nawet dokładnie na czym to polega. Natomiast nie poddawaj się, bo wiem, że z tym można zajść w ciążę. I nie nazywaj się "dziwolągiem", bo jest tu mnóstwo dziewczyn, które nie mogły lub nadal nie mogą zajść w ciążę... nie jesteś dziwolągiem ani Ty ani nikt z nas :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nevergetup
Aniulka zależności od tego jaki był wynik laparoskopii. Czy masz jajowody drożne itp. Ja też miałam stwierdzoną endometrioze masę zrostów usuniętą podczas laparoskopii i zaszłam naturalnie. Trochę czasu to zajęło ale da się i nie trać nadziei:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję CI asik6 za dobre słowo :) wiecie u mnie i u mojego męża nigdy w rodzinie nie zdarzyło się żeby nie było dziecka a ja nie chcę być pierwsza :( wiem wszystko potrzebuje czasu ale tak strasznie się boję:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nevergetup Miałam robioną drożność jajowodów podobno było trochę bałaganu i że jest dobrze były zrosty też po usuwali a leczenie będzie zależało od wyników hispatologii (nie wiem jak się pisze przepraszam za błąd) także muszę jak na razie czekać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniulka, u mnie w rodzinie też nie było takich przypadków. Moi 2 bracia i 2 siostry mojego męża już dawno mają dzieci. My doczekaliśmy się dziecka (tzn prawie, bo się ma właśnie wkrótce urodzić:-)) po ponad 4 latach i to dziecko wywalczone, łatwo nie było. Nie poddawaj się i myśl pozytywnie. z każdej sytuacji jest jakieś wyjście, dobrze że masz drożne jajowody. A ten wynik, na który czekasz za pewne będzie w porządku i będziesz mogła ruszać do przodu :-) Never, pewnie też tak mas, że wyczekujesz tej niedzieli jak godziny zero??? Ja staram się o tym nie myśleć i codziennie modlę się, żeby doczekać. Wiem, że się u mnie nic nie dzieje, ale zaczynam dziś 37 tydz i różnie może być... Dopiero dziś spakowałam torbę do szpitala tak konkretnie. Do tej pory leżały te rzeczy nie do końca skompletowane w jednym miejscu, ale dziś już dopięłam wszystko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nevergetup
Aniula jeśli zrobili porządek to najważniejsze teraz macie masę możliwości. Można próbować naturalnie, na cyklu stymulowanym inseminacje itp. Najważniejsze żeby nie dać się zwariować i dać troszkę luzu a raz dwa sie uda, W takich przypadkach dużą rolę odgrywa psychika. Mi się udało dopiero jak dałam sobie trochę luzu :) Asik ja tez czeka na niedzielny wieczór jak na zbawienie:P Ale i tak nie mam jeszcze wszystkiego gotowego :P Czekam na półki do szafy małego i jeszcze na przewijak bo nie dotarł jeszcze:P Jutro odbieram jeszcze wózek:) Torbę mam w 90 % spakowaną. No i jutro rano mam wizytę więc wtedy będę wiedziała co i jak z moimi lekami ile mały ma i wogle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asik, justa dzięki za wsparcie. Tak to mój pierwszy cykl po laparo. Teraz tylko muszę brać dupka na wywołanie. Potem wizyta u lekarza i dalej działamy. Za to szkoda mi mojego męża bo on tak bardzo by chciał i jak się dowiedział, że teraz nie wyszło to było mu smutno. Wytłumaczyłam mu że nic się nie stało i my w końcu zobaczymy upragnione dwie kreseczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agala po to tutaj jestesmy aby sie wspierac , pocieszac i czasami stawiac do pionu.... kazda zz nas walczyla o swoje szczescie i czasami nie bylo latwo... ale po burzy zawsze wychodzi sloneczko ...takze kazda z Was bedzie cieszyla sie Malenstwem. Dobrze ze juz po laparo...teraz tak jak napisala ktoras z dziewczyn wiele szans przed Toba i napewno ktoras okaze sie skuteczna. ile temu mialas laparo ??? Aniulka u ciebie napewno tez bedzie wszystko w porzadku Dziewczyny ale Wam zazdroszcze ze juz niedlugo bedziecie miec swojego maluszka w ramionach ... Asik i jak bedzie nazywal sie Maluszek ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa laparoskopię miałam niedawno 15 lutego więc to dopiero pierwszy cykl po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agala to ja bym sie wstrzymala z dupkiem na wywolanie okresu poniewaz czesto 1 dzien laparo = z pierwszym dniem krwawienia, wiec poczekaj jeszcze z 3 dni i pewnie malpa sama zawita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agala widzę że mamy podobną sytuację... ja miałam robioną laparoskopię 26/02. A ile kazał Ci lekarz starać się naturalnie po zabiegu i jakie ewentualnie zaproponował leczenie? Moja laparoskopia wykazała endomentrioze I stopnia i lekarz od razu zaproponował inseminację:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasz wózek już stoi i czeka :-) Do torby to tylko szamponu mi brakuje, ale muszę dokupić taki malutki, żeby butli całej nie ciągać... No i takich małych rzeczy z apteki, ale to mąż kupi jak się już dzidzia urodzi- lista na lodówce wisi :-) ja mam wizytę w poniedziałek i wtedy pewnie zacznę się bać na poważnie... Nevergetup, daj szybko znać jak wrócisz od lekarza. Czekamy na wiadomości :-) Justa, no to mi pytanie zadałaś... :-) pojęcia nie mam... jak całą ciąże i nawet przed byłam pewna, że Michał to teraz mi przyszedł do głowy Dominik (po moim dziadku i wydaje mi się takie to imię łagodne, uczuciowe) no i Julian (to to już nie wiem skąd mi się wzięło, strasznie mi się spodobało i ciągle myślę o tym imieniu). Już nawet nikomu o tym z mężem nie mówimy, chyba ostatecznie zdecydujemy jak się urodzi... A co Wy myślicie? Agala, ja też jakoś długo na pierwszy okres czekałam po laparo. Na początku jest trochę wszystko rozregulowane w organizmie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik ja mam ten sam problem.... jak juz wszyscy( w mniejszym lub wiekszym stopniu) zaakceptowali Igora to mi sie zaczelo mniej podobac ;)) ... wczoraj rozmawialismy o Patryku no i maz zaproponowal Tobiasza ;))(tez jest calkiem calkiem ;)) hmmm ciezki wybor... z Kamilem od razu wiadomo bylo ze to bedzie Kamil a tu regocjacje pewnie potrwają az do porodu ;)). dziewczyny jeszcze 5 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to przy tym Julianie, ale mój Mąż nie bardzo. Jeszcze wymyślił, że w bajce Pingwiny z Madagaskaru jest Król Julian i już w ogóle nie chce za bardzo o tym słuchać :-) Justa Tobiasz fajnie :-) ja jak mówię do dzidzi to mówię maluszku np ale nigdy Michałku do niego nie mówiłam i to też mnie przekonuje, że przez tyle tygodni nawet tak do niego się nie zwracałam, a Julian by mi łatwo już teraz przychodziło, ale na razie się wstrzymuję :-) Nevergetup jak po wizycie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nevergetup
U mnie jak nie urok to ..... Ach teraz mam cyrk z ciśnieniem i dostałam leki i muszę mierzyć ciśnienie 2 razy dziennie i zobaczy się w poniedziałek :( Szyjka zatrzymana ale przez to ciśnienie nie wiadomo czy cesarki nie będzie więc wiecznie coś. A mały wyhamował i nawet za duży to się chyba nie urodzi bo ma 2500 g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nevergetup
a i chyba przed chwilą wyleciał mi czop. Więc coś czuję że długo to ja już nie pociągnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc asik6 Julian od razu tez mi sie skojarzył z bajką:) ale jak dacie dziecku na imie to każda z nas ma swoje upodabania:) choć ja nawet w ciąży nie jestem do jakby co to moja córcia będzie miała na imię Alicja a nad chłopcem nigdy nie myślałam :) może Paweł po tatusiu????:) no ale najpierw trzeba wziąść się do roboty:) a ile wy czekałyście na miłość po laparo...? i jak z okresem??? bo laparo miałam między ciociami:) PS dziękuję wam kochaniutkie za słowa pocieszenia bardzo mnie to podniesło na duchu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nower moze to nie czop... zresztą od wypadniecia czopa tez czasmi mija pare dni do porodu , wiec mniejmy nadzieje ze Maluch posiedzi do 18 U mnie tez poki co jest Maluszek, Malenstwo, dzidzius ale nigdy po imieniu . A co do Pingwinów moj starszy synek bardzo je lubi i praktycznie oglada codzienie. I tez wybral imie dla dzidziusia z tej bajki.. Rico ;)) Ja tez mialam wybrane dla dziewczynek juz wielki temu... mialy byc dwie dziewuchy a poki co bedzie dwoch facetow... eh to zycie lubi platac figle ;)) Aniulka mo gin powiedzial po laparo zeby isc i robic dzieci ...a tak naprawde wszystko zalezy od ciebie czy jestes juz na to gotowa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×