Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Magost

Dieta kopenhadzka?? Kto zaczyna ze mna??

Polecane posty

Gość iviś
ja wlasnie wcinam marchewke :P i tez na surowo gryze sobie po prostu :) zaraz za tym zjem twarozek i jajko :) i Wam zycze smacznegoooo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleństwo_85
Wkradł mi się grzeszek :( Zglodniałam w pracy i kolega akurat szedł do sklepu...więc poprosiłam żeby mi kupił rybę (która dziś mam w planie na obiad)...z tym, że w sklepie ryby są w panierkach. Oczywiście zdjęłam panierkę...i zjadłam samą rybkę..Ale mimo to sposób jej przyrzadzenia był inny.Wolałam ją jednak zjeść taką niż zgrzeszyć gorzej i zjeść coś spoza menu. Jak wrócę do domu zjem mniejszą rybkę (ok.18godz ) . Potem siłownia i konsultacje z trenerem... Jak myslicie? nie za duzo "wydziwiam"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleństwo_85
Mam jeszzce pytanko do Was- czy w Waszej diecie 6 dnia jest na śniadanie grzanka? Bo w jednej wersji jest, w drugiej nie ma. Jutro mam 6 dzien i nie wiem czy jesc ta grzanke czy nie... pozdarwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iviś
mysle ze ta rybka to zadna tragedia :) a co do grzanki mam ten sam problem bo wlasnie wczoraj sie zastanawialam czy ona ma byc czy nie.... ja chyba sobie ja podaruje jak obiad ma byc taki obfity

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja mam 2 dzień i jest w porządku, żadnych grzeszków. A co do grzanki w szóstym dniu to jest na pewno. Mam nadzieje że wytrwamy i na świeta będziemy laski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie jest grzanka:) a ja mam pytanie a\'propo kompotu - to w koncu ma byc kompot czy salatka owocowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iviś
jasne ze bedziemy LASKIIII :D:D:D wierze w nassss :) buziakiiiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iviś
mi sie nie chce robic kompotu bo pewnie nie mozna dodawac cukru dzisiaj bylam na zakupach to chcialam kupic w puszce mieszany zestaw owocow no ale jest w slodkiej zalewie a dzisiaj mam go jesc... wiec zrezygnowalam i bede jadla 2 mandarynki i jablko i mysle ze to jest w porzadku rozwiazanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleństwo_85
Ja jestem za sałatka owocową :) A co do grzanki- t wolałabym ją zjeść...Bo na obiad nie chce wpychać w siebie kurczaka tylko udko- wole jeść częściej a mniejsze porcje to wtedy się tak nie rozpycha żołądek... Będziemy laskk tylko po kopnhadzkiej musimy sie pilnowac...ja chcę już od teraz zmienić swoje nawyki żywieniowe i oczywiście nadal będę cwiczyła :) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleństwo_85
monik 123...Ty masz drugi dzień? a wcześniejsze dni? zaczynasz od nowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jesli ja mialam glodowke 3 dni, to moge od jutra zaczac kopenhaska czy lepiej poczekac 3 dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleństwo_85
Dlaczego chcesz czekać akurat 3 dni? Myśle, że spoojnie możesz zaczynać dietkę. Ale pamiętaj o witaminkach- dla Twojego dobra!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dlatego, że wszędzie piszą, że tyle ile trwała głodówka tyle należy z niej wychodzic, wiec juz sama nie wiem, jak myslicie???????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy czekac te 3 dni, czy od jutra moge zaczac? dzis pije soki ze swiezego grejpfruta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleństwo_85
Więc niech okres wychodzenia z głodówki trwa tyle ile powinien, bo inaczej zamiast pozytywnego skutku- zaszkodzisz sobie :) I po wyjsciu zazcnij kopenhadzką...Pomyśl teshh o zdrowiu :) Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iviś
no ja jestem tego samego zdania lepiej odczekaj 3 dni zanim zaczniesz diete mysle ze tak bedzie lepiej dla Ciebie a potem bedziemy Cie wspierac w dalszych poczynaniach i do tego bedziesz miala nasze efekty :) trzmam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny!!!Mam nadzieje, że przyniesie mi to jakis rezultat i schudne chociaz z 5 kg, a najbardziej bym chciała 7kg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iviś
no ja wlasnie tez marze o 7 kg na koniec... startowalam od 61,5 juz jest 59 a bardzo bym chciala wazyc 55 to moje marzeeeeeeenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponawiam pytanieeee
a czy przy tej diecie mozna palic pomidory???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponawiam pytanieeee
sorki - papierosy oczywisci:D i brac tabletki anty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iviś
ja pale jak smok i biore tabletki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iviś
a ja Wam powiem ze jestem STRAAAAAAAAAASZNIE GLODNA :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleństwo_85
iviś ja teshh byłam , ale ratuję się multiwitaminą, która mi "puchnie" w żołądku:) Najbardziej boję się 7 dnia...ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iviś
no ja nawet nie chce myslec o 7 dniu hehe poki co szykuje sie na 5 i na rybke jutro :) i tez przestane sie wazyc na kilka dni bo wiem ze teraz waga moze miec zastoj na jakis czas i nie chce sie dolowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iviś
dzisiaj z wagi mi nic nie spadlo wiec nie bede sie wazyc jakis czas za to bardzo pocieszaja mnie efekty wizualne naprawde widac roznice i to konkretna ale boje sie troche o moj biust :( co zrobic zeby nie byl sflaczaly i obwisly ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, nie mam sflaczałego i obwisłego, wsmarowuje codziennie krem z elastyna i kolagenem i jest ok, no ale przez odchudzanie juz spadł mi biust z dużego C na duże B, a taki fajny był, no ale cos za coś:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mleństwo_85
No mi teshh niestety biust zmalał , ale nie przejmuję się tym tak bardzo Właśnie zjadłam duże odko kurczaka...W domciu jeszcze 2 jajka i marchewka. I ćwiczonka na siłowni :) Najbardziej i tak odpowiada mi menu z 4 dnia. dzisija idę na zakupy i zamierzam troszkę się zaopatrzeć w zdrowe jedzonko na "po diecie" ;) Od jakiegoś czasu chodzi za mną shake z McDonald's...Tak sobie myslę...czy to nie byłby grzech żeby zcasem zamiast obiadku wypic takeigo shake- oczywiście po kopenhadzkiej ;) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×