Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Magost

Dieta kopenhadzka?? Kto zaczyna ze mna??

Polecane posty

Gość maleństwo_85
cześć Dziewczynki!!! dawno nie aglądałam do Was... Ja się trzymam bez dietki już parę dni i jakoś się utrzymuję :):) oczywiście ćwiczę;p iviś martwię się o Ciebie..może powoli zacznij wprowadzać już węglowodany... ile Ci spadło??? pozdrawiam Was wszystkie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iviś ale ta dieta kapuściana trwa tydzień więc ja i tak dłużej nie będe robić bo więcej niż tydzień takiej zupy i tak sie nie bedzie chiało jeść. a moja waga jakaś dziwna, raz tak , raz tak pokazuje, chyba pojdę do teściowej się zważyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jupiiiiiiiiiiiiiiii Dziewczyny dzieki za mile slowa i wogole ,dzis ostatni dzien !!!!!!!!!! :) no po prostu mnie roznosi,dla pociechy powiem tym paniom ,ktore martwia sie malym spadkiem wagi,ze w moim przypadku bylo tak 2kg chyba do 6 dnia potem wszystko stanelo i poszlo jak burza w 11 gdy organizm troche sie przyzwyczail do tego co jadlam wynik ok 5-6kg dla mnie bomba ,nie jestem raczej duza ale ostatnio napuchlam wiec celem bylo zrzucenie tych paru kg, ktore przez male obrzarstwo przybralam Nie moge sie doczekac jutrzejszego dnia bo nie ukrywam 3 ostatnie dni masakra,zaczelam byc zla i rozdrazniona tym finishem ,ze ciagle jeszce musze sobie odmawiac.Tak jak nie jadam slodyczy jutro z rana zanim dojade do pracy opakowanie Lila stars -kuleczek milka z orzechami-znajdzie sie w moim zoladku marze o tym :)))))) a takto sie pilnuje wasa,twarozek,pomidor szczypiorek, potem imieninowa kolacja u tesciowej,ale jak tylko poczuje ze jestem pelna odstawie jedzonko by nie rozciagnac brzucha. Najbardzije sie ciesze ze juz bez oporow bede mogla zjesc a to rzodkiewke a to jabluszko lub melona po prostu bomba-byle do wieczora :))))) Pozdrawiam i trzymam za was kciuki ,dieta meczaca ale warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladysiwa
czesc dziewczyny ja dzis zaczynam i mam nadzieje ze bedziemy sie wspierac teraz ide robic kawe trzymajcie za mnie kciuki oby sie udalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ModnaModa
Moj pierwszy dzien :) Zwaze sie na wieczor u kolezanki a kolejny raz na koncu diety.. :) widze ze nie jestem sama :) damy rade !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iviś
Malenstwo 4 kg i stoi to pewnie przez ta miesiaczke "nieplanowana" ale od wczoraj jestem taka oslabiona i jest mi niedobrze ze padam po prostu ale jeszcze 3 dni w srode ostatni dzien MUSZE DOTRWAC!! Celebre ja slyszalam ze 2 tyg. ale sa tacy twardziele co stosowali ja nawet miesiac haa haa ale ja nie mam pojecia jak tego dokonali :P Marta GRATULACJE !!! no i ja schudlam 4 kg i jak na zlosc wlasnie od 3 dni stoi i w miejscu a dzis mam 11 dzien mam nadzieje ze jeszcze cos spadnie :( ja podobnie jak Ty skusze sie po diecie (czyli w czwartek) na cos o czym marzylam od poczatku diety... TORTILLE Z MCDONALDSa :D no i ostatnie dni rzeczywiscie sa dla mnie strasznie ciezkie LADYSIWA i MODNA MODA trzymam kciuki :):):) pozdrawiam dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łeeeeeeeeeeee- dalej to samo, tylko pół kilo w dół(niecałe) chce mi sie wyc, wszyscy chudną, dlaczego nie ja????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iviś
mi sie wydaje ze masz tak po tej glodowce :( ja sie zle czuje okropnie od wczoraj juz prawie nie daje rady mam tak pusty zoladek ze mam wrazenie ze juz usechl :( niedobrze mi i od 3 dni tez waga nic nie spadaa ktory masz dzien Soko ? ja mam 11 i chce juz koniec :(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleństwo_85
dziewczynki ja schudłam te 4 kg :) i niestety (albo stety) musiałam przerwać bo wyglądałabym jak smierć:) Oczywiście samopoczucie poprawiło się i ogólnie o wiele lepiej się czuję... iviś to może przerwij ...bo jak się rzucisz po diecie na jedzonnko to może być jeszcze gorzej...zjedz jakiegos małego batonika albo jakieś zdrowe płatki ( ?) cos na co masz wielką ochotę..ale małą ilość...po co się aż tak katowac...Po takich męczarniach organizm jest niesamowicie wymęczony więc potem rzuci się na wszystko co zakazane i przyniesie to odwrotny skutek...Lepiej sie "dopieścic" i wytrwac w tej wadze niz nabrać potem w nadmiarze;) Nie chcę Cię namawiac..ale to chyba byłoby dla Twojego dobra wielki buziak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) Mam pytanie.. czy befsztyk można zastąpić czymś innym?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleństwo_85
wymarzone 40 kg osiągnięte:) befsztyk można zastapić piersia... Soko81 a jak wymiary?? buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iviś
Malenstwo ja sobie dzisiaj troche pomoglam hehe pokombinowalam, zamiast dodawac cukru do kawy dodalam go do twarozka i przynajmniej mi smakuje, poza tym marchewki nie bede jadla za to zamiast jajko na twardo zjadlam na miekko a do tego zrobilam sobie grzanke z ciemnego razowego chlebka, nic mi od tego nie bedzie a przynajmniej dobrze sie jadlo a nie ze wstretem i obrzydzeniem. A co do rzucenia sie na jedzenie to o to sie nie martwie tylko czekam na moja tortille a na to sobie nie moge pozwolic narazie hehe ale w czwartek jestem umowiona z kolezanka i idziemy palaszowac :) a na slodycze jakiejs takiej wyjatkowej ochoty nie mam. Sanczi a czym chcesz zastapic befsztyk bo jesli chodzi o tych co nie jedza mieska to mozna jest kotlety sojowe Soko to nie wiem co Ci poradzic moze zmien diete :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obojętne byle nie befsztyk :) Czyli można pierś z kuraka ;) i kotlety sojowe:) Dzięki za odpowiedz :) Chyba od jutra zastosuje sobie tą dietke :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iviś
najbardziej polecany jest schabik ale wlasciwie mozesz kazde miesko tylko wazne zeby bylo albo pieczone na teflonie bez tluszczu albo jak wolisz w piekarniku w folii, mysle ze gotowane tez moze byc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladysiwa
czesc moj pierwszy dzien dobiega konca nie bylo tak zle tylko czuje sie oslabiona mimo ze bralam witaminy mam pytanie czy ten kurczak to moze byc z rożna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladysiwa
mam jeszcze rade dla was to juz 3 raz jak ta diete stosuje zawsze robilam ja do konca za pierwszym razem trzymalam sie scisle przepisu i schudalam z drugim juz jadlam fileta smazonego uzywalam duzo przypraw a zamiast salaty lub brokul czy szpinaku jadlam kalafior gotowany z szynki jajek i salaty robilam sobie salatke po prostu kroilam i mieszalam po diecie nei rzucilam sie na zarcie jak sobie obiecalam i efekt utrzymywal sie z pol roku dopoki nei wyjechalam za granice i nie dopadly mnie kaloryczne rzeczy teraz znow musze robic ta diete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iviś
nie wiem w sumie co z tym kurczakiem szczerze mowiac wiem ze nie powinno siena pewno jest tej skorki. A ja za 3 tyg jade do Anglii hehehe i boje sie znowu tego tycia strasznie bo raz utylam 10 kg ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ModnaModa
Porazka ;( Nie wiem czy tak mozna ale jutro zaczynam diete od nowa.. W pierwszy dzien (dzis) zrobilam kilka bledow... Np kalafior smazylam chwile na patelni i dodalam lyzke masla i jogurtu naturalnego... Zamiast befszyku zjadlam stek ;( Choc zdaje mi sie ze stek jest chudszym miesem od befsztyku ale i tak zaczne od nowa :) Na necie przeczytalam ze befsztyk to jest np karczek :| .. Wy jakie mieso kupujecie ?? I jeszcze jedno pytanie :P Ma ktos jakis dobry przepis na szpinak?? Pozdrawiam ;) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, że od razu mnie nie zlinczujecie, ale chciałam zwrócić na coś uwagę. Co wy macie z tym mięsem?? Befsztyk jak sama nazwa wskazuje to kawałek wołowiny, wiadomo, że wybieramy ten chudy, może nie każdego stać na polędwicę czy ligawę, ale one są właśnie najchudsze, ale może być też inna część. W diecie celowo wskazana jest wołowina, gdyż to własnie ona ma najlepsze właściwości termogeniczne, co jest jednym z celów diety. Kurczak to nie to samo, ale jeżeli już go jecie zamiast befsztyka, to koniecznie dodajcie jakąs l-karnitynę. A kolejna sprawa to te zamienniki, brokuły=szpinak=sałata, ale to nie to samo co kalafior (tamte mają niższy IG). Chyba, że stosujecie jakiś zmodyfikowany wariant.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jem stek a wody dzis wypilam ok 4 l juz nie moge na wode patrzyc... a kapusciana diete jak ktos moze miesiac ciagnac!powodzenia,ja po tygodniu pewnie juz przerwe, sie okaze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a ja dziś mam 2 dzień. Ja zawsze jem gotwane miesko.Z warzywkami( ale ich nie jem).Zwykle filet z kurczaka. Diete robie juz 3 raz.Tzn 1 raz zrobilam cale 13 dni, 2 raz tylko 7 i teraz tez mam w planie 7 dni. Dieta świetna.Bardzo szybkie rezultaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja dzis mój 7 dzien i w końcu waga ruszyła, z czego ciesze sie jak dzika:D:D:D ciężko będzie bo dzisiaj bez obiadu i śniadania, ale dam radę. Czytałam, że ta dieta jest taka restrykcyjna i wyczerpująca, a ja czuje się super, nawet nie jestem głodna, zamierzam jeśc podobnie po diecie, ale soli nie odmówię sobie, niestety, nigdy nie polubie takich bezsmakowych potraw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladysiwa
cze ja pierwszy raz jak robilam to probowalam jesc wolowine ale mnie to przez gardlo nie moglo przejsc i jadlam kurczaka bylo ok kalafior tez jadlam jako zaminennik i schudlam bo salaty zielonej tez przelknac nie moglam mam udko z kurczaka czy moge je zjesc zamiast fileta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladysiwa
zapomnialam dodac ze dzis 2 dzien a ja juz 2kg mniej :) pozatym wygladam i czuje sie jak smierc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladysiwa
kurcze znow zapomnialam jeszcze czy ten jogurt to jest 2/3 (niecala) szklanka czy 2 lub 3 szklanki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ModnaModa
Wow 2 dzien i juz 2 kg mniej ^^ Super :) Ja tez mam dzis drugi dzien i jestem po porannej kawie :) Ciezko mi pisac na klawiaturze.. tak mi sie rece trzesa :( Pewno zrobilam za mocna kawusie ;) Bede jadla jednak gotowana piers z kurczaka.. dzis zamiast szpinaku brokuly.. :) 3majcie sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladysiwa
tez sie zdziwilam ze az tyle mi tez po kawie sie rece telepia dzis wypilam arabice jest drozsza niz te wysztkie robusty ale dla mnie smakuje o wiele lepiej gdyz nie lubie kawy wogole jej nie pije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladysiwa
MODNAMODA wiesz moze co z tym jogurtem ile tego sie pije?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×