Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Magost

Dieta kopenhadzka?? Kto zaczyna ze mna??

Polecane posty

Gość ania@ania
witam ja zaczełam dzisiaj i na razie nie jest źle :) mam nadzieję że chociaż z 5 kg zrzucę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lobuz024
a mnie jest zimno cały czas i dzis rano kreciło mi się w głowie, wogóle jestem słaba i chyba auta bym prowadzic nie mogła teraz;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i pozdrawiam wszystkich na diecie. Zaczynam 6 dzień i trochę się podłamałam, bo na wadze od wczoraj mam 0,1 kg więcej. Do 5 dnia schudłam 3 kg, a teraz zwyżka. Wczoraj nawet zjadłam mniej niż było w menu ;). Czy ktoś miał podobną sytuację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość effulla
Witam ;) ja zaczynam dzisiaj i mam nadzieję, że wytrzymam ...!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Effulla - ja dzisiaj również zaczełam,więc może będziemy się wspierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koralik24
Witam Was dziewczyny przyłączam sie do Was, dzisiaj mój pierwszy dzień mam sporo do stracenia i mam nadzieje ze wytrwam do końca zaczynam z wagi 75 kg mam nadzieje ze jest ktoś kto zaczął dzisiaj i dotrzyma mi towarzystwa pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koralik24
ja już po obiadku jakąś godz temu zjadłam, przyznam,że ciężko jest wytrzymać, głód mi doskwiera, ale wytrzymam!!! Mam strasznie słabą wole i rodzina nie wierzy,że wytrwam do końca tej diety, ale udowodnie im, a przede wszystkim sobie muszę to udowodnić że jeśli chcę to osiągnę cel a jak tam u Was dziewczyny??? dajecie radę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) dzisiaj mój 3 dzień diety i jakoś się trzymam. Możecie mi powiedziec jak można smacznie przyrządzić mięso? Ja poki co zamaist befsztyku jadlam kurczaka ugotowanego w wodzie z bazylia i ziolami prowan. ochyda;/ czy befsztyk to może byc mieso mielone takie kupne w sklepie? w ogole jakie macie dobre rady dotyczace tej diety:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od jutra dietka az sie boje jak o niej pomysle!! musze schudnac 5 kg to wszystko przez to ze rzucialam palenie!! Mam nadzieje ze uda mi sie wytrwac jestem z wami dziewczyny!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dzisiaj mój 5 dzień. Czasami jest cięzko, ale daje rade zwłaszcza jak słoneczko zaświeci;) Co do mięska, to ja gotuje pierś z kurcza w wodzie + wegeta, póxniej krje w kostke i na pateknie i posypuje przyprwą do gyrosa, bądź kebaba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczupła bede...
Hej!! jurto zaczynam kopenhadzka. niegdy jej nie robilam. ciekawa jestem fektów. kto zaczyna ze mna? startuje z waga 74. bede szczesliwa jesli zrzuce chocizby 5- 6 kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis juz jestem po pierwszym dniu , jest ok w sumie strasznie duzo tej wody trzeba pic i ten szpinak jest ohydny, wieczorem robie sie strasznie glodna ...ale dam rade!!!trzymajcie sie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczupła bede...
Hej dziewczyny!! jestem po kawie. w sumie zawsze pije rozpuszczalna ale na diecie postanowilam pic prawdziwa. mi nie przeszkadza. mam nadzije, ze nie bede miala kryzysow. jestem dobrze nastawiona. obecnie na stale mieszkan w uk. pogoda nie nastraja pozytywnie. ale nie poddaje sie. kiedys mialam jedno podejcie do podobnej diety co kopenhadzka. poleglam na drugim dniu. chyba dlatego, ze w tej diecie nie bylo ani grama cukrów. a ja uzalezniona jestem od nich :P teraz czekam na obaidek. zoabaczymy!!! do uslyszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede szczupła...
witajcie!! jestem juz po trzecim dniu dietki. jak na razie nic mi nie jest. na poczatku troszke bolala mnie głowa( w pierwszym dniy=u taak do okolo popoludnia). dzis juz nic. jest ok. niec nie podjadam i czujes sie dobrze. ma nadzieje, ze wytrwam do konca. nie czuje sie glodna. oby tak dalej. a jak inne?? czekam na wasze opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleczek
cześć dziewczyny!!! od jutra czyli od 30.03.2011 zaczynam dietke. może sie ktoś przyłączy to bedzie nam raźniej?:) nie jestem gruba ale po ostawawieniu tabletek antykoncepcyjnych ( o dziwo!) przytyłam, i to bez zmiany trybu życia czyli wszystko po staremu, przybylo mi w 3 miesiące 6 kilo, teraz jest tak: wzrost - 174 waga 76 wiek 24 moim celem jest ważyć 65 kilo tak jak w liceum ale wątpie czy aż 11 uda sie mi stracić, ogólnie szpinak zastepuje brokułami bo jak wiadomo można i kawe rano tylko rozpuszczalną:)) potrzebuje kogoś do motywowania sie nawzajem, więc pisać:)) puziaki dziewczęta i trzymajcie kciuki...:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleczek
ojej widze ze nikt ze mną nie wystartował, ale po 1 dniu powiem szczerze ze nie bylo tak zle, tym w sunie mozna pojesc co tam jest wymienione, i na szczeście woda jest swietnym zapelniaczem:)) trzymajcie kciuki oby do konca bylo coraz lepiej a nie gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aliciam
hej dziewczyny czy ktoraś ma ochotę zacząć dietkę kopenhaską od poniedziałku? bo potrzebuję wsparcia !!! podziwam was bardzo i życzę wytrwałości dla tych które już zaczęły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PIPIXd
ja zaczynam dzisiaj, ktos moze tez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PIPIXd
ja zaczynam dzisiaj, ktos moze tez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PIPIXd
no i pierwszy dzien diety mam juz prawie zasoba. troche mi ciezko bo ssa mnie zlekka.. w sumie to tylko rano wypilam kawe i zjadlam 1 jajko, pomidora , szpinak i 3 liscie salaty... a wolowina jest obrzydliwa a wiec sobie odpuscilam ja. Za to pije duzo wody. mam pytanie, moze ktos cos wie na temat koktajlu strukturalnego? Byla bym wdzieczna za jakies informacje.. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikamariola
Dziewczyny a co z tym 7 dniem? Bo ja dopiero na diecie jestem 3 dzien ale dzien bez kawy mnie przeraza, bo ja straszna kawoszka jestem.... Jak wypije (((bez cukru))) kawe to moze byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puchatka2001
witam, ja dzisiaj mam 1 dzień, kilka lat temu przeszłam całą dietę te 13 dni i efekty były zadziwiające, potem nigdy mi się to niestety nie udało powtórzyć, bo za każdym razem po drodze poległam... no cóż dziś rano się zważyłam moi mam 69,7kg a mój cel to 60 kg , taka waga sprzed roku, wtedy będę się we wszystkie ciuchy mieściła... zamierzam codziennie rano na czco się wazyć i dzielić się efektami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noi właśnie ropoczęłam dzień drugi, efekt po pierwszym jest zadziwiający na wadze -1,5kg pomimo tego, że dostałam dzisiaj okresu, jak na razie czuję się wysmienicie, poranna kawa postawiła mnie na nogi.... dziewczyny czy na diecie ćwiczycie, bo ja zamierzam 2 razy na tydzień pływać po 30 minut i chciałabym zmobilizować się do robienia skalpela chodakowskiej, ale póki co za bardzo brzuch mnie boli, ale po niedzieli to jaknajbardziej ... a jak efekty u was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym zaczela ale nie wiem czy dam arde puchatka jestes na tych 2 watkach? bo nie wiem gdzie [pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×