Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szukam szukam

Ciekawe zagraniczne imiona - wpisujcie

Polecane posty

Gość pat pat
Jestem w ciazy i jesli bede miala córeczke nazwiemy ją Lajla Oliwia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sałatka coleslaw
rudolf,radka,elena-slowackie imiona,noszą je moi znajomi. sumeya,ammar-noszą je znajomi z jemenu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sałatka coleslaw
anglicy ktorych znam noszą imiona mandy,pauline,angela,john,janet,zoe,andrew,kevin,steve,ken,barry,victoria.również znajomi z mojej pracy to włoch salvatore oraz imran,facet z bangladeszu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój szwagier ma na imię Kumar jego synek Rohan to są imiona hinduskie, A włoskie to Enrico i Valerio wszystkie imiona meskie dla dziewczynki Vanessa ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukraińskie
Taras - jak ichni wieszczu Oksana też mi się podoba i Larysa (ale po ros jest tak samo) no i rosyjskie (chyba) Raisa. Gorbaczowa tak miała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelela
Jael - ona hebrajskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika1996xd
Mam dwóch kolegów z ciekawymi imionami- ZACHARIASZ [ZACHARY, ZAC] i JOSCHUA - czyt. Dzo-szua, Dzosz /czy jakoś tak/. Josch ma jeszcze jedno Ciekawe imię LORENZO. ;D PZDR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arnetka
A co sądzicie o imieniu MELINDA ? Dla mojej córeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nika3879
moja koleżanka z angli ma na imię sweenie(czyt. słini) podoba mi się też imie melisa i melinda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brooke7
moja córka ma na imię AMINA :)rodzice i cała jej rodzina jest polska ale dostała ode mnie to piękne imię w UK ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muaa :*
Raksha . bardzo lubie to imię. Wyczytałam je w jakiejś książce . oznacza " demon"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Missindependent
Mi sie najbardziej podoba imie kolezanki z klasy nazywa sie INDIA a czasami mowia na nia INDI fajnie to brzmi z angielskim akcentem.. Jeszcze znam Jamaima czyt. DŻAMAJMA troche dziwne ale tez zagraniczne. Albo Eleanor, Jazz, lub Ashley .. Albo meskie tez sa fajne np Isaac czyt. Ajzak , lub Ollie , Stuart itp..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sanderkaaaa
Najpiękniejsze imiona żeńskie: Rose, Miley, Nicoletta. Męskie: Michael, Rafael, Thomas. Mnie się podobają, a Wam?///;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ichigo
Mnie kiedyś obiło się o uszy męskie imię Rayne (czyt. jak deszcz po angielsku) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja córka ma na imię Nadine ( Nadin) Isabel ma 3 latka i urodziła się w Niemczech, wiedzieliśmy że za kilka lat wracamy do Polski, nadaliśmy jej to imię poniważ bardzo fajnie i lekko brzmi, podobają mi się imiona zagraniczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz w drodze drugie maleństwo, jeśli urodzi się chło[pczyk to będzie na pewno Marco lub Marko sama niewiem jak pisać a na drugie Christian po moim tacie Krystianie jeśli będzie dziewczynka to mam zawrót głowy tyle imoion mi sie podoba, proszę pomóżcie wybrać soś fajnego Melanie ( Meli, Mel ) Nelly Nel Vivien Miriam Lura Ines chciałabym jako drugie Najbardzie mi się podobają Melani (e), Vivien i Laura Jakie są wasze opinie? dziękuję i pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sanderka, Twoim zdaniem Michał, Rafał i Tomasz to są imiona zagraniczne? I żeńskie Róża też? Nie mylcie ludzie imion zagranicznych (nie używanych w Polsce) z imionami w Polsce używanymi, używanymi od tak dawna, że zyskały typowo polską wymowę. To tak, jak z tą nieszczęsną Angelą - to jest dokładnie po polsku Aniela, pochodzi od słowa anioł (angelus).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melania jest w kalendarzu polskich imion. Inez to polska Agnieszka (Agnes, Ines - to jest TO SAMO imię, Agnes pochodzi z łaciny, po dostosowaniu się do fonetycznych reguł języka hiszpańskiego brzmi Ines, po dostosowaniu do fonetyki polskiej - Agnieszka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isabel to polska Izabela, to naturalna w języku polskim modyfikacja fonetyczna! Jeśli w Polsce zamieszka dziewczynka, na którą rodzice wołają "Isabel" to rówieśnicy w szkole i na podwórku i tak zrobią z niej "Izabelę". Bo tak funkcjonuje język polski. Nie da się tego przeskoczyć. Używanie cudzoziemskich wersji imion, które w języku polskim już od dawna się zadomowiły, jest pretensjonalne, a co za tym idzie - śmieszne. Co innego z imionami, których rzeczywiście w Polsce brak. Ot, taka Nikol na przykład, czyli żeński odpowiednik Mikołaja (Nikolaos w pierwotnej greckiej wersji) w polskim kalendarzu by się przydała, ale w takim wypadku powinna brzmieć nie Nikol, lecz Nikola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z@ku
Hmm... ja mam w klasie dziewczyny o imionach: Xeilane (czyt. Dzeilane) Bernnadette Alphonsine Golipour Gretchen a chlopakow: Khalil Levani Berat Chrispin Yilmaz( czyt. Dzilmaz) Dawrim :P:P troche ciezko spamietac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudencja ( ;
ja nie wiem skąd wy macie dziewczynki tyle znajomości ; P jak nie Sri Lanka, to Portugalia, Włochy, i wgl ;d ja tam znam Niemca, kilku Hindusów i Pakistańczyka xd i nie wiem skąd wy bierzecie tych znajomych ;] respekt dziewczyny ! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dora-Rieti-Italia
ja mam syna o imieniu Gilbert,wspaniale !! moj facet ma na imie Luan jest albanczykiem moi znajomi roznych ras: LIA,ILIR,BRUNO,ELENA,SAMIR,ZAMIHRI NAIME,ROSA,LUISELLA,ALKETHA,DEMI MIRO,JIMMI,MARZIO,MIRCO, KATI,MATILDE,BULEN,ELVIS, STIVEN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baby wipes
To niektore imiona hiszpanskie moich zanajomych: *INMACULADA, *CONCEPCION- dziwnie sie kojarzy, *GORKA, *AITOR--nawet mi sie podoba, *FIRMAMENTO, *PRIMITIVO-- totalna porazka, *MEDARDO Nastepnym razem podam Wam przyklady imion baskijskich -ciezkie do wypowiedzenia i zapamietania. Moj syn ma na imie ROY......od Orbisona......podoba Wam sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dejori . :)
Moi bracia mają na imię Brandon i Sandro, siostra Donia, a mąż Santino . Mam maleństwo które nazwałam Doloreska i jestem w ciąży urodze drugą córeczke i będzie Ona miała imię po babci Melisa . :) Mam kuzynów nazywaja sie Gracjan, Toni, Szafir, Melan, Samir, Skarbo, Marzenie, Niko, Bonio, Tyciano i dużo innych, ale to te najładniejsze, a kuzynki to Santana, Sawana, Soraja, Parta, Rybana, Lucia, Nana, Semiliana, Kateja, Fatima takie najładniejsze . To są imiona romskie oczywiście . ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dejori . :)
aa i Rikardo też piękne imię . :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coś odemnie
Aldo (męskie, brazylijskie) Andrea (żeńskie ) felicity Martini:p (tak, jak alkohol) Delia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenka xd
mieszkam w norwegii od 3 miesiecy i z tego co zapamiętałam to; Thomas, Hanna, Lucas, Maria, Roy, Lize, Darel, evin, Kenneth,osman,ronny,svein, williams i najlepsze...... Odd hehehe ;p;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×