Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szukam szukam

Ciekawe zagraniczne imiona - wpisujcie

Polecane posty

Gość ETA199013
Przepraszam za pomyłkę przy pierwszym imieniu chłopca miało byc Favier a nie Fabier :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedemnasty
Lloyd, uwielbiam to 2x l ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ETA199013
sory za pomyłke przy pierwszym imieniu dla chłopca zamist Fabier powinno być Favier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baśka11111
tej idiotko powyżej ,imię Javier czyta się jako Havier jak nie wiesz to nie wypisuj bzdur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baśka11111
tej idiotko powyżej ,imię Javier czyta się jako Havier jak nie wiesz to nie wypisuj bzdur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ETA199013
Przepraszam ja to slyszalam w filmie i nie bylam pewna ale zeby od razu od idiotki mnie wyzywac :P Co Ty sie nie mylisz????Dzięki za napisanie odpowiedniej wymowy bo tak bedzie mial moj synek ( za jakis 5 lat)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ETA199013
Przepraszam ja to slyszalam w filmie i nie bylam pewna ale zeby od razu od idiotki mnie wyzywac :P Co Ty sie nie mylisz????Dzięki za napisanie odpowiedniej wymowy bo tak bedzie mial moj synek ( za jakis 5 lat) na imie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ETA199013
To tak dla sprostowania błędów Bardzo podobają mi się imiona nietypowe w Polsce lub też jak to woli niespotykane. Imiona które mi się podobają dla chopca to: -Javier(Havier) -Kajetan to jest spotykane ale fajne -Kacper to podobnie jak Kajetan To na tyle, a dla dziewczynki: -Liwia -Roberta -Elwira

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszka_muszka
ja poznalam w UK chlopaka ze Sri Lanki o imieniu Zamil i chlopaka z Malezji o imieniu Karthik, hinduski o imionach Seema i Puja i dziewczyne ze Sri Lanki - Bhavani, chlopcow z Iraku o imionach Yasin, Azad, Mohammad ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszka_muszka
ja poznalam w UK chlopaka ze Sri Lanki o imieniu Zamil i chlopaka z Malezji o imieniu Karthik, hinduski o imionach Seema i Puja i dziewczyne ze Sri Lanki - Bhavani, chlopcow z Iraku o imionach Yasin, Azad, Mohammad ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszka_muszka
ja poznalam w UK chlopaka ze Sri Lanki o imieniu Zamil i chlopaka z Malezji o imieniu Karthik, hinduski o imionach Seema i Puja i dziewczyne ze Sri Lanki - Bhavani, chlopcow z Iraku o imionach Yasin, Azad, Mohammad ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Go japońskie imie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na przykład
Dojna albo Cholera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dirae
Kyouya - imię męskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teruyo
A * Aiko * Akako * Akemi * Akiko * Akina * Atsuko * Aya * Ayako * Ayame * Ayano B C * Chie * Chieko * Chika * Chikuma * Chinatsu * Chitose * Chiyeko * Chiyo * Cho D * Dai E * Echiko * Eiko * Emi * Emiko * Eri * Eriko * Etsu * Etsuko F * Fujiko * Fumi * Fumiko * Fusae * Fuyuko G * Gemmei * Gina * Ginko H * Hama * Hana * Hanae * Hanako * Haniko * Harukichi * Haya * Hideko * Hikaru * Hiroe * Hiroko * Hiromi * Hisa * Hisae * Hisako * Hitomo * Hitoshi I * Iku * Inoue * Ise * Itsuko * Iva J * Junko * Juri K * Kaede * Kahori * Kaiya * Kameko * Kaori * Kaoru * Katsuko * Katsumi * Kayoko * Kazuko * Kazumi * Keiko * Kichi * Kimie * Kin * Kinuko * Kinuye * Kinuyo * Kita * Kiyo * Kiyoko * Kiyomi * Kohana * Kochiyo * Koiso * Koken * Kumi * Kumiko * Kunie * Kuniko * Kyoko L * Leiko M * Machi * Machiko * Mai * Maiko * Maki * Makiko * Mako * Mami * Mamiko * Mana * Mari * Mariko * Masae * Masako * Masami * Matsu * Mayako * Mayoko * Mayuko * Mayumi * Megu * Megumi * Michi * Michiko * Midori * Mieko * Miho * Mihoko * Miiko * Miki * Miliko * Mina * Minako * Mine * Mineko * Misako * Mitsu * Mitsuko * Mitsuyo * Miwako * Miyako * Miyo * Miyoko * Miyoshi * Momoko * Mutsuko N * Nahoko * Nami * Namiko * Nanako * Naoko * Naomi * Naora * Natsuko * Nayoko * Nori * Norie * Noriko * Nozomi O * Ochiyo * Oharu * Okichi * Okiku * Omitsu * Otsu * Otsune P R * Rai * Raicho * Rei * Reiko * Rieko * Rika * Rikako * Rinako * Rini * Risako * Ritsuko * Rumiko S * Sachiko * Sadako * Saeko * Saito * Sakamae * Sakiko * Sakue * Sakuko * Sakura * Sakurako * Sama * Sanako * Saori * Sata * Satoko * Sayoko * Seiko * Seki * Setsuko * Shige * Shika * Shina * Shioko * Shizu * Shoken * Shoko * Sorano * Sué * Sui * Suki * Suko * Sumi * Sumie * Sumiko * Suzue * Suzuko T * Tadako * Tai * Takako * Takara * Tamafune * Tamaki * Tamami * Tamiko * Tanaka * Tani * Taniko * Tansho * Teruyo * Tokiko * Toku * Tomi * Tomiko * Tomoko * Tomomi * Tori * Toshie * Toshiko * Toyoko * Tsuki * Tsuya U * Uma * Umeka * Umeko * Urako * Usagi * Utako W Y * Yae * Yaeko * Yasu * Yasuko * Yoko * Yoshike * Yoshiko * Yuka * Yukako * Yuki * Yukiko * Yukiyo * Yuko * Yumako * Yumi * Yumiko * Yuriko * Yusuke * Yutsuko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwiya
Çağlar (czyt. Czalasz) :) tureckie imie meskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rossa20
moja kuzynka jest z meksyku i ma na imię Erandeni- mówimy na nią Eni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrypa22
a moj maz ma na imie Reffik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrypa22
a moj maz ma imie reffik . pochodzi z Chorwacji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość csljcknsk nsk
Bella - to mówi samo za siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość csljcknsk nsk
Bella - to mówi samo za siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imalin
imie Tuukka czy jakos podobnie brzmiace kt. wymienilam wczesniej jako zenskie finskie lub szwedzkie jest imieniem meskim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniś777
Moim zdaniem bardzo ciekawe są imiona skandynawskie. Dla dziewczynek: Sunniva Sol Liv Gudrun Dla chłopców: Mikael Daniel Eldar Martin Niklas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniś777
Moim zdaniem bardzo ciekawe są imiona skandynawskie. Dla dziewczynek: Sunniva Sol Liv Gudrun Dla chłopców: Mikael Daniel Eldar Martin Niklas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje - Allegra :) z hiszpańskiego "wesoła". Chociaż ciągłe komentarze a propos Allegro.pl stają się irytujące :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje - Allegra :) z hiszpańskiego "wesoła". Chociaż ciągłe komentarze a propos Allegro.pl stają się irytujące :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nayantara
Nie martw sie, Allegro... ja nazywam sie Nayantara, bo moj tatus chyba za duzo wypil, rejestrujac mnie :D Chociaz mieszkalismy w NY, a tutaj kazde durne imie przejdzie... to jednak glupio mi z tym imieniem... ostatnio doiedzialam sie, ze jest jakas aktorka o takim imieniu, wiec troche mi lepiej... ale i tak porzedstawiam sie ''jestem Naya''... ( Neja) :FR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byla winogronka z kafe
allegra baaaardo ladne imie,od dluzszega czasu mi sie podoba.Z imieniem Naya sie jeszcze nie spotkalam,bardzo niesporykane:)gratuluje pomyslu taty:)A ja spotkalam kiedys dziewczyne o imieniu:BA :)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qlk
ciekawe imiona dla dziewczynki: Eutanazja Aborcja lub... Ejakulacja Polucja :-)a tak serio to mam dziadka Alfąsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qlk
ciekawe imiona dla dziewczynki: Eutanazja Aborcja lub... Ejakulacja Polucja :-)a tak serio to mam dziadka Alfonsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×