Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szukam szukam

Ciekawe zagraniczne imiona - wpisujcie

Polecane posty

Gość latifa latifa
Karishma-imię indyjskie, oznacza cud

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalafior...
Lamia,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strawberry69
A co sądzicie o imieniu Ksymena ? Ja mam tak na imię i sie zastanawiam czy nie jest obciachowe:) ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość em... czy to ważne ?
Juliane, Jasmin, Vanessa, Steffi, Iris, Christin, Francy Tak miały na imię Niemki które były ze mną na obozie ;** I miss you ;( Christian, Willi, Paul, Nils, Pascal, Norman, A to imiona Niemców płci męskiej... Tez z obozu ;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guzlinka
Moja corcia ma na imie Chantal:) bardzo mi sie podoba to imie i bardzo do niej pasuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kustos
jakie może być imię serbskie męskie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodamama89
Hej dla dziewczynek: Oliwia Amelia Nicola Jennifer (moja córka ma tak na imię) dla chłopców: Aaron Alex Dominic Miguel (czyt.Migel) Marco Jeśli macie ciekawsze propozycje chętnie poczytam spodziewam się drugiego dziecka (syna) i myśle nad odpowiednim imieniem:) Serdecznie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sasza.:)
Serkan, Serhat, Volkan.--Tureckie meskie... Zuhal, Khatira.-- Afganistankie Zenskie... Moniek, Coroline, Fura.-- Holenderkie Zenskie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agggatthe
Ja mam na imię Agathe, a moje rodzeństwo to: Victor i Maya ;p Moja mama ma na imię Olimpia, a tata Robert ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meegii .
Heei ;d A mój nauczycieel w sql słuchajta jaaak ma na imię!! Kjartan (czyt. Szatan) xdd Imię do niego pasujee ;d Bo nas zamęcza na lekcji :P I duużoo zadaniaa daje do domu ;p Podobno, że to norweskie imię jest ;d A z dziewczęcych to tak: Amela (nie Amelia), Miranda (mam taką w klasie) ;d Kalasanthi ;p Cecilla ;d (czyt. Sesilla) Pavana ;d (banana ;p) a męskiee to nie wiemm, ale najgorsze wg mniee imiona to Artur i Wiktoria ;d Wiktoria to mi się taką starą babcią kojarzy ;p A Arturr... znam takiego jednego i od razu mi się kojarzy ;p Z góry sory wszystkich Arturów ;d Pozdroo i soryy żee jesteem pokemonemm ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hugsvarna *
Jamil (dżamil)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwester =)
SIemka bede miał niedługo córeczke i doradzcie mi imię =) -Alex -Naomi -Ashley

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nicollas1404
Mi się np. podobają takie imiona dla dziewczynek : -Daga (Dagmara) -Nati (Natasza) -Jessi (Dżesika) -Julita -Nicoll -Olivia -Viktoria -Olga -Vanessa -Emili -Marcelina A dla chłopczyków : -Kubuś -Nikuś ( Nikodem) -Przemas (Przemek) -Michaś -Maruś (Marek ) -Nicol (imie chłopięce choć bardzo podobne do żeńskiego ) -Błażej -Marcel -Olii (Olivier ) I to chyba już wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aElectra
fajne imiona to: Electra, Rita, Rebecca, Connie, Amanda, Ellie, Kim,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Animee
Kobiece: jill, chloe, ciara, jessie, shelby, Glupawe: kisha, khadijah, trisha, shaheen, eashelle, Meskie: saeed, raj, hakan, shanon, carson,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nioba
Mam sąsiada o imieniu Gondol. Osobiście podobają mi się imiona żenskie: Szaja, Lessia, Minetta oraz Ofuccia A meskie: Zyfus, Trombolis oraz Walikon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plejkanka
ja nazwałabym swoją córkę : Waris po somalijskiej modelce Waris Dirie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greeneyez
Mnóstwo: dziewcząt-Siddika, Ify, Shyra, Autumn, Skye, Azaria, Amarah, Layal, Naveah, Nishi, Saneeka, Alanna Chłopców - Ziani, Zuhaib, Khaleel, Khalid, Aronas, Kai, Jayden, Caleb, Elijah, Noah, Kierian To dzieci moich znajomych a Alanna to moja siostrzennica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Assiye
Imię tureckie dla kobiet: Jasemin, Assiye, Imię tureckie dla mężczyzn: Cafar, Ali, Izmir , Mahmet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość corazonvaliente
Mercedes ;)). Mi sie baaardzo podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiasrasiaXXS
Selam - Erytrea Ogonna- Nigeria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawaswiata0002
ja znalazłam imiona zagraniczne z książki 'kwiat pustyni', są to chyba somalijskie/afrykańskie - do końca nie wiem :) żeńskie: Khady, Fouley, Aman, Marie, Halemo, Asta, Shukrin, Daba, Fawzija, L'uul, Sahru, Fatima, Karita, Maruim, Caumba, Basma, Iman, Shukree, Kaia, Halwa, Mouna, Abi, Binta, Fattumia, Aden, Halima, Sanaa, Nneka, Ngozi, Męskie- Kisima, Baba, Moussa, Mory, Ali, Ahmed, Jamah, Wolde'ab, Sayyid, Farah, Abdullah, Haji, Ameka, Nonye

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plejkanka
hehe też czytałam Kwiat Pustyni, i widze ciekawskaswiata002, że czytałaś też Okaleczona :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja trochę na odwrót ale w temacie :). Poszukuję pochodzenia męskiego imienia - Mazen...Czy ktoś tu może wie coś na ten temat? Dodam jeszcze że wyniki googlowania nie pasują mi do posiadanych informacji . Dziękuję za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ixyyyyyyyyyyy
Nikolaos Leonidas Layla Aya Anmar Sadir Dima Ylia lub Ilya

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×