Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szukam szukam

Ciekawe zagraniczne imiona - wpisujcie

Polecane posty

Gość milvaser
Anfisa zoja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandrusia85
Ja mam na imię Sandra,moja kuzynka Blanka.Moje córeczki Olivia i Kimberly(Kim,Kimber-zdrobniale).Dodam,że mieszkam za granicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bagna
Moja prababcia pochodząca z Białorusi miała na imię Aksinnja, ale w związku radzieckim po wojnie dali jej paszport z imieniem Ksenja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bocian Biały
co sie POdniecacie POmieszanie języków - jam złamał POmieszania niewolę z pomoca Boga i w zgodzie z Bogiem: http://www.blogplay.pl/2012/07/nie-nie-bedziemy-cenzorem/ (wiar****a naPISałem że język sprzed wieży babel to PRAINDOEUROPEJSKI - dowody tamże - my praindogermanie byliśmy y będziemy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Parę ładnych kobiecych imion takich hmm muzułmańskich: ) Dżamila Kamila - o dziwo muzułmańskie Wafa - znaczy wierność Nadja Latifa Zoja Fatima Samira Raszida Muna Azada oraz najładnijesze: Ouarda, (ouarda-ti znaczy MÓJ KWIATUSZKU) śliczne przeprzepiękne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minetta - takie imię istnieje? Nie no, ja nie mogę, poza tym, kto normalny w Polsce dałby tak na imię dziecku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chinskie
Moja koleżanka z Chin nazywa się Leyi :-P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szyszuniaszunia
Ja mam znajomych w pracy: Hamzah , Ashkan , Tibor , Marvin, Emreh Dobre chłopaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Javier <33 (czyta się Hawier) taaakie cudne ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Donald ? Lub Radosław ewentualnie Vincent . Ladne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Huricane
Malezja mam koleżanke o tym imieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaniseeee
Mnie osobiście wyjątkowo podoba sie imię Lauren, Cynthia i Analina ale znam tez dużo innych, naprawdę ładnych: Atria Matilda Alienora Anise <3 Sony Kathleen Nathalene Aika (miłosna piosenka) Maise Lindarel Amirah (księżniczka) Madiha Esmeray Imtithal Suiren (kwiat lotosu) Giselle Heather <3 (wrzos) Nerezza (ciemność) Sinder Ogólnie lubię nietypowe imiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WIEM CO MÓWIE WIEC ZAUFAJ
hej ludzie, mam wam coś do powiedzenia: bóg kocha was tak, jak nikt nigdy nie będzie was kochał, jego miłość to najlepsze co wam się mogło przytrafić choć może nienawidzicie swojego życia, ale uwierzcie, to nie ma nic wspólnego z nim, on jest doskonały i jego miłość też, jeśli jesteś daleko od jezusa, wróć, jeszcze wszystko się da poukładać, uwierz w cud, oddaj wszystko bogu !! ja go doświadczyłam osobiście, jezus czeka, zawsze cię kochał, nigdy nie przestał, rozumiesz? nigdy !! jego miłość da radę zniszczyć cały twój ból

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam na imieelzbieta sturnina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój syN ma na imię Zorian.Zdrobniale Zorianek.Imieniny są 15 paździErnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rgość
Arabskie czubki... jak Polak może chcieć nadawać własnym dzieciom arabskie imiona. To jest Twoje dziecko a nie jakiś brudny arabski pies!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do AC/DC: Ishkhan to odmiana ryby w armeni żadne imie...dla poprawnosci żyje w tym kraju ,ostatnio maź złowił 5tyh ryb sa bardzo smaczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×