Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szukam szukam

Ciekawe zagraniczne imiona - wpisujcie

Polecane posty

Gość AC/DC
jejku... mnie imię ormiańskie Ishkhan intryguje...kto wie jaką może mieć symbolike..znacie jakiś Ishkhanów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nn.
Ja mam na imię Nina, a na drugie Michalina, Min - korea(kolega), Jasmina(siostra), Dżamila(mama), Matylda(przyjaciółka), Roderyk(eryk-wujek) zyta, gizela, Jagna, Estella, Melania(mój kot) Alma, Ludmiła(ciocia), Felix i jak na razie tyle ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ku ku -
mój syn ma koleżanki i kolegów o imionach Melina,Dymitra,Ewangelija,Anastasia,Areti,Roberta,Wangelia,Eleni, Hara,Konstatina, Dymitris,Atanasios,Odyseusz,Wasyl, ładne:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sowa co sie chowa
edgar, hatem , maher ,norman , jemma , ann , alf , tariq , sol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem te są super : * Martin * Matthew * Taylor * Justin * Alice * Sandra Mam nadzieje ze nie tylko mi ;D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem te są super : * Martin * Matthew * Taylor * Justin * Alice * Sandra Mam nadzieje ze nie tylko mi sie podobaja ;D ;D ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yelizaveta
Damskie : Margaritha (w skrócie Rita) Nyusha (czyt. Njusza) Mersedes Avoditya Agafiya Aglaya Agnessa Aginya Wilgemina Drosida Jewłampija Jepistimija Żanna Iwietta Zlata Inna Męskie : Vsevolod (w skrócie Vlad, czyt. Vsievołod) Phill Vitalij Gienadij Ławrientij Taras Iljicz Jefriemowicz Madina Loch wszystkie rosyjskie oprócz tego ; ) : Manfrid (nie mylić z Manfredem!) Ja mam na imię Ekaterina (czyli Katya poprostu) a na drugie Yelizaveta : ))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Simona1811
Frąsła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani trochę
Influenza ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spinka85
BURAK Gender: Masculine Usage: Turkish From Arabic براق (Buraq), the name of the legendary creature that, according to Islamic tradition, transported the Prophet Muhammad. Its name is derived from Arabic برق (barq) "lightning".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LolaR
a mój chłopak ma na imię Gamal :P - arab

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spung
zenskie: akvile - litwa asta - litwa aiva - lotwa ieva (ijewa) litwa, lotwa erja - finlandia urska (urszka) slowenia nisha - indie vala - islandia emese - wegry mitsue - japonia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu znajdziecie francuskie imiona żeńskie i męskie: Abrial Absalon Adele Adrien Agathe Agnies Alain Albertine Aletta Alette Alexandre Alexius Allain Alphonse Alphonsine Aluin Amand Amandine Amelie Amice Amie Anastasie Andre Angele Angeline Annette Antoine Aralt Arette Ariane Armine Armond Arry Aubert Aubin Audric Aurele Aurore Bale Barbe Barnabe Barthelmy Bartholome Basile Baudier Bayard Beatrix Benoist Benoit Bergette Bernadette Bernardin Bette Blaisot Boyce Brigitta Camille Carvel Cateline Cecilie Celeste Celie Cerise Charlotte Cherie Cherise Chevalier Chimene Clairette Clarisse Claude Claudine Clotilda Colar Coletta Conrade Coralie Crepin Crestienne Damien Daniell Delphine Demetre Denis Didier Dione Dominique Donois Doralice Dorette Dorolice Dorothee Edgard Edouard Elaine Elisa Esdras Etienne Etiennetta Eugenie Evaine Fabert Fabien Fiipote Flavere Flavian Flavie Flore Francette Franchesca Franchot Francois Frederique Gaspard Gautier Gedeon Geneve Geoffroie Geoffroy Georgette Geraud Germain Gervais Gervaise Gilles Grazieele Gregoire Guilette Guillaume Gunter Gustav Guy Heloise Henri Hercule Hippolyte Honorine Ide Ignace Isabeau Ivette Jacques Jean Jean-Francois Jean-Michel Jeanne Jeannot Jeoffroi Joelle Joie Jonas Josephe Josue Jourdain Judithe Jules Julien Julienne Juliette Justine Laron Lasimonne Laure Laurent Laurette Lienard Lissette Lissie Lolotte Lourdes Luce Lucien Lydie Lynette Madeleine Mahaut Manette Manon Marce Marcel Marcelle Marguerite Marie Marielle Martine Maslin Mathieu Matilde Matthieu Maxime Mertin Michau Michelle Michon Noise Nonique Nadine Nathalie Nathaniel Neron Nicolas Nicolette Noe Odelette Odette Odile Odon Olery Olivier Othon Pascal Pascale Patrice Perceval Pernelle Peronelle Philippel Philippine Pierre Pierrot Quennel Questa Quiterie Rachelle Rainier Raoul Rapier Raymonde Rebeque Reine Reinette Renault Rene Renee Robers Robinet Rodolphe Rodrique Roi Rolande Romain Romaine Rosalie Rosemarie Rousse Salaun Salomon Sarotte Sebastien Serge Shantie Sidon Siffre Sigfroi Silvain Simion Sinclair Souline Stanislas Stephane Suzette Sy Tenille Teppo Tereson Thadee Tiennot Tite Toinon Trinnette Trista Tristen Urbaine Ursule Venis Verdun Verenice Verlie Vernon Veronique Victoir Victoire Victorine Vincenz Violette Virginie Vitus Wilhelm Wilhelmine Willi Yolanda Yves Yvette Yvon Yvonne Zacharie Zaidee Zeno znam jeszcze fajne : Lorie, Andie, Daylin, Malia, Atalaya, Akilah. Dla chłopca moje ulubiona to Xavier. A moja córeczka ma na imie Shantie Malia .Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szenzi
I'am Sandra my brothers RIccardo and Matyas my father Rocco and mum Layla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznany
jesli nazwiesz rafael i mersedes to ok ale jesli nazwiesz je resztą imion ktore wymienilas to bardzo skyrzwdzisz swoje dzieci nimi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caitlin ;d
Melodi , Daniele { Daniel } moje dwie kuzynki mają tak na imię ^^ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joysie .
podobają mii się teeż imiona . Alan . - alaneek . Nathan . Nataniel . natomiast żeńskie . Chaterine . Melodi Lorena Elena Joysie { Dżojsi } Nancy { Nensi } i wiele innych ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.m.A.
Amanda-moje Hermenegilda-bo jest cool!!! xD Nie no nie Hermenegilda Nemezys Loynthia Saskia Victoria Amy Nicole Juliette Jacob Alan Eleazar Demetri Felix Aro Supicja Zafrina Senna Isabella Didymie Haidi Jane Alec Athenodora-bo jest dziwne Emmet Kebi Rosalie Garrett Santiago Randall Vladimir Jasper Liam Siobhan[czt. Sziwon z akcentem na 2 sylabę] Tia Corin Chelsea Afton Amun Tanya Kachiri Maggie Esme Makenna Alistair Charles Laurent Lauren Carlisle Fleur Ronald Hermiona Albus Severus Nevile Ginny Ashley Brittany Britney Tiffany Diana Bailey Tibby Effie Bridget Emma Rikkie Broke Cynthia-moje ulubione Onar Vernon Petunia-moja tchórzofretka Mimi- mój spaniel Xsena-była taka księżniczka Sisi Emmet Vasili Sasha Alice Tanya Kate Angela Charlie Rene' Esme Renesmee Carlie Virgina Hannah Scarlett Zangyi- chińskie Camille Stephanie Taylor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Szogo, basko, marley

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isla-bell
haaaa ;) mam na imię Isla, przebijecie? jestem polką, moja mama jest kanadyjką, nazywa się Leah (: mam także siostrzyczkę o pięknym imieniu Caroline. było trochę problemu, by nas zarejestrować - podobno. ale ogólnie jesteśmy dość nietypową rodzinką, bo ojciec ma korzenie w .. niemczech! :) wiec nazwisko niemieckie. podoba mi się za to imię Nathaniel, Nathan, Natanael .. oraz żeńskie Sophie, Sophia.. piekne imionka! *: pozdrawiam, Is :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazek
Niewiem jak sie pisze ale slyszalem imie dla chlopca dżowani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to arabskie : Barzest Mona Nesrin(Naser) Omar Amir Delal Fatima Saleh(Salah) Maan(Man) Zejnap(Zejnep) Mofak Saadun (Sadun) Ahmed Mohamed Mohammed A o to inne ciekawe imona zagraniczne: Simona Roksana Adela Safa Metin Edwill Żaklina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to arabskie : Barzest Mona Nesrin(Naser) Omar Amir Delal Fatima Saleh(Salah) Maan(Man) Zejnap(Zejnep) Mofak Saadun (Sadun) Ahmed Mohamed Mohammed A o to inne ciekawe imona zagraniczne: Simona Roksana Adela Safa Metin Edwill Żaklina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chatott
Moja kumpela nazywa się Olimpia ^^" No to lecimy z imionami rosyjskimi i im podobnymi żeńskie: Wiera Aszchen Polina Nadieżda ( Nadia) Kira Jokaterina męskie: Anastas Wiaczesław Sergo Siemion Siergiej Nikita Iosif Wissarion Klimient Ławrentij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adzieńka
A ja mam na imię Adrianna, moja siostra to Aleksandra, mamy psa Inez, królika Tymona i kota Louisa Oliviera Jacka Danielsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saqa
Za grosz fantazji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arnetka
A co sądzicie o imieniu Melinda, tak będzie miala na imie moja coreczka, po mojej węgierskiej przyjaciółce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znam jedną Edinę, Nadię, Ariela i Ninę. To chyba najegzotyczniejsze imiona jakie występują śród moich znajomych. A z najdziwniejszych jakie słyszałam, to zdecydowanie Pężyrka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×