Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szukam szukam

Ciekawe zagraniczne imiona - wpisujcie

Polecane posty

mieszkam w japonii wiec- jumi, sayuri, reiko, harumi, midori- dziewczy. Tomi, seiki meskie. te lubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha moze to innym nioe przeszkadza ale hiszpanski to popularny jezyk i marika znaczy tranwestyta wiec..... nienazwalabym tak dziecka a widze ze imie to cieszy sie popularnoscia na forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUL_ona_88
A moje ulubione zagraniczne imiona to: Męskie: MALI - (skrót Muhammed Ali) AMINE HAMID EHAB (BEBO - to zdrobnienie) :) Żeńskie: HEBA NOUR SARA AMANDA SANDRA Te imiona są dla mnie poprostu boskie ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulusia xD
Ja jestem pół niemką i polką i chciałam bym wiedzieć jak Paula jest po niemiecku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moppped faceme wars
Te męskie jakieś arabskie chyba: Humaiz Mohd Abdul Mohamed Te nie wiem jakiej płci ale jakieś zachodnie: Sharon Irini Megan Momo Pat Curian Pyllis Hinduskie męskie :D : Arun Raveen Raj Finskie meskie: Mikaa (czyt. mika) Jaakob (czyt chyba hakko?) Brazylijskie Danilo Niemieckie: Fabian Till Anika Lisa Anna (czyt. ana) znajomi z Polski z udziwnionymi imionami : Blandyna Blanka Bianka Hermes Ruben Armand Rita Sasza Dżefrej Inka Lolle Aufsturia Aurelia Leon Klaudian Rufus Eunice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekuada
Mahdi Schawn Rameez Salman Safwan Dilshan Nabeel Saddiq Shahlaa Muzeek Haneef Kyrkyya Aqeeb Rishan Przypuszczam że to arabskie dla obojga plci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zegota
polskie imię jakie nosi moja znajoma, jest załamana jak matka mogła ja tak pokrzywdzić tego nawet chyba nie ma w imienniku ani w żadnym kalendarzu wiem ,ze miały być zagraniczne ale to jest równie "egzotyczne"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yassmine
bardzo mi się podoba Marie Lise [czyt. mari lize] I Roxanne a także Renee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sliczna
Moje imie -Jennifer imię mojej kuzynki Marietta a jej siostry Michalina:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edith19
Od moich kumpli zza granicy najbardziej podobaja mi sie SEAN DAVID ANDREW a od kumpel Clara Kellie Megan Louise !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam kumpele-adzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marina25
Tak ma na imie moja kumpela.Jest to wloskie imie.Czesto uwazane za Rosyjskie a tylko dlatego ze w Rosji bardzo popularne. :) Podoba mi sie to imie i jak bede miala dziecko i to bedzie dziewczynka to ja nazwe wlasnie Marina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joł.
Lennart ; ) - imie niemieckie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia 16
No fajne, fajne są niektóre imiona. Mi się bardzo podoba dla dziewczynki Mehdiye-chyba arabskie?? Mehdi dla chłopca, albo Buro -chyba z tureckiego buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xgoscx
Mam synka o imieniu Justin i bratanice o imieniu Jenifer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wera12
dla nas śmieszne może wydawać się imię Żelasko, tak ma na imię mój kolega z Bułgarii, mówiliśmy na niego Zizu, po angielsku to się pisze jakoś tak Zheylazko,osobiście mi się podoba imię żeńskie Desislava, są też męskie takie jak Bojan, Metin, Rangel,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Go Migot
Imie Allegra. Piekne. Moja coreczka ma tak na drugie. Dalismy jej na imie Victoria Allegra (zwycieska, szczesliwa) I taka wlasnie nasza Niunia jest. Bardzo do niej te imiona pasuja. Mysle ze bardzo ladnie jest dziciom dawac na imie jakos inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój znajomy UNAKAN i jego siostra TUPTIM (ich dziadek pochodził z Tajlandii) BRANDON - przyjaciel z Sycylii podoba mi się jeszcze francuskie imię Pierre ^-^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liwia1.18
Mi się bardzo podobają niektóre rosyjskie imiona kobiece: MARINA ELENA VANJA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stella1111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwyczajnaniezwyczajna
a co powiecie na polskie imie NINA...mi sie bardzo podoba a tak mało jest dziewczynek o takim imieniu...Ja bym sie chciała NINA nazywać. I można ładnie zdrobnić NINKA,NINUŚ. Co Wy na to???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazda roku
Graciela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazda roku
Marietta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazda roku
Nadine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polskaArabka-Taliba
Pewien przystojniak :* z Algierii ma 3 arabskie imiona- WASSIM ABDELAALI ALAA . Jak dla mnie jego pierwsze imię jest genialne ;)! A ja ubzdurałam sobie, że choćbym nie była związana z Arabem, to moje dzieci i tak bedą miały 2 imiona ( z reszta jak ja) arabskie i polskie.Ale SALIM i INES będą obowiązkowo, postanowione;-p. To chyba ta fascynacja językiem i kultura arabska tak na mnie wpływa....;-p Pozdrawiam wszystkich "polskichArabów" :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mercyyy
hej mieszkam w Polsce niedlugo przeczytalam wszystkie imiona sa super ja mam na imie Mercedes bo urodzilam sie we Francji ale niestety tego jezyka nie znam a szkoda pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×