Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kicia22

Nadmierne owlosienie

Polecane posty

Gość Qrox
To durne forum zmienia domenę każdego maila na tlen. qrox@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotka93
.w y tez macie kolo sutkow duzo wlosow ? komus pomog gin w tej sprawie ? czy trzeba sie o to prosic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żyjaca z tym od wieluuu lat
cóż dużo dziewczyn i kobiet ma ten problem , ja też :D najgorsza jest twarz, wyrywam je one odrastają - codzienne skubanie to norma niestety wole codziennie po trochu bo jak sie wszystkie naraz wyrwie to potem trudno to opanować jak na raz wszystkie odrastają..... zawsze byłam okłaczona, nawet moi rodzice się śmiali ze od chwili bycia na świecie miałam o dziwo dużo włosów. W mojej rodzinie wystepuje ten problem, dlatego wyniki mam dobre. Raz kupiłam maseczkę z Avonu taka z ryżem i sake (różowa) oczyszczajaca typu pel off - słuchajcie zdziera nawet troche tych jasnych włosów z buzi wiec ja polecam :) szkoda ze mi sie skończyła ale jak bede mogła kupie ja znowu, nogi tylko i wyłącznie depilatorem elektrycznym, okolice bikinie tez inaczej uda wiecznie będa podrażnione ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W pierwszej kolejności na pewno powinno się udac do lekarza np endokrynologa i zrobic podstawowe badania ,jeśli się okaże,że jest wszystko ok wtedy można zlikwidowac nadmierne owłosienie za pomocą depilacji laserowej.Jest to zabieg,który pozwala na trwałe pozbycie się zbędnego owłosienia.Jest szybki i bezbolesny gdyż wiązka światła lasera,która przenika przez skórę niszczy komórki mieszków włosowych .Ja już zbliżam się ku końcowi ostatniej serii i efekt jest wyśmienity.polecam www.elmed.sopot.pl.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klamra
Fotoepilacja jest bardzo skuteczna, trzeba tylko wykonać kilka zabiegów, żeby zadziałała. Ja byłam na tym zabiegu w Yasumi Epil, jestem zadowolona z efektu. Wcześniej używałam maszynki, ale musiałam robić sobie depilację codziennie, bo włoski pojawiały się bardzo szybko. Taki zabieg to było dla mnie zbawienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aninimowa
Mam 16 lat i mam ogromny problem z owłosieniem; Brwi i wąsik na twarzy staram się wyrywać, muszę to robić prawie codziennie, nogi i pachy ujdą- bo w końcu zbliża się zima i depilacja nie jest tak potrzebna, ale włoski odrastają już po 1 dniu, po kremie tak samo, największy problem mam z brzuchem, rękoma, plecami i resztą twarzy ; / Mama wmawia mi, że wszystko jest w porządku, ale przecież widzę, że nie jest, na zabieg więc nie pójdę, słyszałam też o specjalnych depilatorach do twarzy, to prawda? Są takie? I czy są skuteczne? Nie wiem, jak sobie z tym poradzić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozumiem was
Witam ja równiez mam ten problem, jest on bardzo wstydliwy. Mam włosy praktycznie wszedzie, na nogach, rekach, klatce piersiowej, brzuchu, ale najgorsze sa te na twarzy. Wszystko inne da sie zaslonic ale tych nie. Mam zamiar wybrac sie na depilacje laserowa twarzy mam nadzieje ze nie skasuja mnie bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1982
Jeżeli masz dużo , ciemnych włosów na twarzy - możesz cierpieć na hirsutyzm. Warto udać się do endokrynologa ale wcześniej zbadaj sobie poziom hormonów. Pewnie przepisze Ci jakieś leki na ich unormowanie , ale wątpie, żeby wlosy "magicznie" zniknęły. Okolice wąsika i brody są ciężkie do usunięcia - ale warto udać się na epilację. Ja jestem po 5 zabiegach i pewnie przede mną drugie tyle ( u osób majacych hirsutyzm - epilacji jest więcej niż u "normlanego" smiertelnika, okolo 10-12) Płace 150 zł za wąsik ale zabieg wart jest swojej ceny, bo wlosów mam o wiele mniej ! Ja chodzę na zabieg IPLA 2 generacji - popytajcie , może w waszym mieście tez mają taki sprzęt !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie- jak depilujecie okolice twarzy- wąsik, pinsy i brodę??? Co jest najlepsze- krem, plastry z woskiem czy depilator? Włoski odrastają wtedy ciemniejsze czy może są rzadsze i mniej widoczne?? Pomóżcie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda95
Witajcie, mam 17 lat i mam za dużo włosków (plecy, brzuch, nogi, ręce, twarz, bikini i pupa). nie potrafię zacząć rozmawiać o tym z rodzicami, ale mam pytanie: czy w wieku 17 lat można samemu umówić się na wizytę do endokrynologa czy ginekologa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati47
Dziewczyny jeżeli macie problem z nadmiernym owłosieniem to polecam poczytać o epilacji ! Sama pozbyłam się niechcianych włosów za pomocą I2PL Epilux - to IPL drugiej generacji - czyli najlepszy i najmocniejszy IPL ! Ja byłam w Instytucie we Wrocławiu . Mają tam naprawdę miła obsługe. Zabieg wykonywała mi Pani Dorota - którą bardzo polecam ! Po 6 zabiegach wykonywanych co 2 miesiace znikneły mi wszystkie włosy z pach i bikini. Cena nieduża a komfort życia po epilacji - bezcenny !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadźka1200
w moim przypadku depilacja laserowa się nie spisała - za jasne włoski ;( wiedziałam, że może być z tym problem, ale kosmetyczka wciąż zapewniała mnie, że wcale nie są takie jasne i kiedyś usuwała jaśniejsze.. no i jestem po 5 (!!!) zabiegach i zero efektów. więc sobie odpuściłam. Teraz chciałabym wypróbować metodę epilfree, tam jasne włosy nie są przeciwwskazaniem. Czy któraś z was próbowała?? Tu jest artykuł na ten temat http://www.depilacja.edu.pl/sposoby-depilacji/trwala-depilacja-epilfree Pozdrawiam, J.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co dziewczyny, jestem mulatka z krwi, ale cery nie mam tak ciemnej, za to owłosienie odziedziczyłam po ciemnoskórych przodkach...wyjscie na plaże czy basen to dla mnie była cała wyprawa...ta cała litania depilacyjna... rozjaśniacz do włosków na twarzy i ciele firmy Sally Hansen na 2 tyg mam spokój jedno pudełko na miesiąc ok. 25 pln koszt. To jest jedyna opcja na włoski na rękach plecach czy na wąsiku, nie rozjaśnia skóry, moze przez pierwsza godzine zostaje jaśniejszy placek, ale to po godzince wraca do normy, ciut szczypie ale na prawde WARTO!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do bycia w zwiazkach, byłam z facetami którzy sie wręcz nabiujali z tego albo udawali ze tego nie widzą, mój obecny facety wręcz mnie całuje tam gdzie sie tego najbardziej wstyziłam a teraz mam zakaz rozjaśniania, bo kocha mój "meszek" i wychodzi na to zę tylko przed wyjściem na plażę lub basen rozjaśniam włoski raz na miesiąc, no nogi i bikini to plastry i nie jest to już AŻ taką tragedią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda 1198
u mnie jest taki problem ,że mam 15 lat , od 13 roku życia mam problem z tym niestety ale na brzuchu mam grube czarne włoski depiluje je kremem , wokół sutków jasne ale na razie nie jest to dla mnie problem:) ogólnie wyjście na plażę -noope niestety ale tureckie korzenie wyglądają fajnie tylko na pięknych modelkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Ja uwielbiam owłosione Panie,działają na mnie bardzo podniecająco,wiele bym dał żeby kiedyś taką spotkać. Pozdrawiam Maciek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadra 2013
Bujne owłosienie łonowe jest bardzo sexi i pewnie lepiej wygląda niż zmasakrowane depilatorem bikini. Widać to latem na plaży. Jeżeli trochę włosków się wychyli to wielki problem? Ja takie lubię! Nie lubię natomiast plastikowych kobiet z kilogramami silikonu i plastikową urodą. Dziewczyny trzymajcie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ja też mam problem z nadmiernym owłosieniem mam 20 lat i włosy prawie na całym ciele trochę depiluje ale praktycznie już nie nadarzam bo szybko odrastają kremy tez nie wiele dają na laser mnie nie stać , i nigdy na ten temat z nikim nie rozmawiałam bo się cholernie wstydzę , i nikt o tym moim problemie nie wie bo się dobrze maskuję bo boje się że jak ktoś się domyśli to się będzie że mnie śmiał żę jestem owłosiona jak jakaś małpa czy coś w tym stylu . Chłopaka też nie mam bo nie wiem czy są tacy którzy by to zaakceptowali żeby dziewczyna była bardziej owłosiona od chłopaka ,i o pojechaniu nad wodę to nie ma mowy bo jak tu się rozebrać , ale jak juz pojadę to siedzę w cieniu i pije browary tak dla poprawy humoru :) i się zastanawiam jak to jest możliwe że dziewczyna może być bardziej owłosiona od chłopaka . A jak tam dziewczyny wasi faceci akceptują tą urodę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewulec
hej dziewczyny. Widzę, że faktycznie duża liczba dziewczyn ma z tym problem i ja również ;// grube i ciemne owłosienie pojawia się u mnie na całej żuchwie,wąsik, pachy, brzuch, okolice bikini, nogi, całe uda, tyłek i nawet okolice o***tu ; // i szczerze mówiąc jeżeli chodzi o okolice o***tu obawiam się usuwania ich maszynkami, ponieważ proste że jeszcze bardziej zaczną one odrastać i będzie to jeszcze bardziej uciążliwe. Mam straszne problemy z organizmem, ponieważ mam nadwage (wzrost 170cm waga 93kg), jeżeli chodzi o miesiączke pojawia się ona tylko po tabletkach anty no i oczywiście z badań wyszło że mam za dużo testosteronu, co oczywiście wszystko się razem łączy. Natomiast jeżeli chodzi o facetów a konkretnie o stosunek to mam z tym straszny problem w swojej głowie, poprostu się wstydzę nawet gdy jestem ogolona, ponieważ obawiam się wtedy że coś przeoczyłam . Na zabiegi kosmetyczne nie posiadam kosztów bo są one zbyt kosztowne, a chciała bym się pozbyć przynajmniej części tego owłosienia, tylko nie wiem jak ; /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiecie może czy są jakieś środki, preparaty żeby zniszczyć to owłosienie raz na zawsze ? albo coś żeby uszkodzić cebulkę włosa . Bo czuję że ten defekt mi życie marnuje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calineczka391
Czesc. Ja z chcęcią polecę Laser DeLux. Miałam bardzo mocne włoski i po 2 zabiegach widać ogromną różnicę ale trzebabylo poczekac ok miesiąca od moment zabiegu. Ja korzystałam z salonu na Ursynowie w Warszawie ale z tego co wiem w innych miatach tez maja swoje salony. Zabiegi sie robi co 6 tyg i po 4 -5 na stale pozbywa sie owlosienia. Ja po 2 juz nie mam 60% co jest ogromna roznica. Panie bardzo miłe i niczego nie trzeba się krepowac. Chętnie odpowiem na pytania. Jeżeli ktoś chce mogę polecić wtedy ja i osoba polecona dostanie zniżkę 20%. Przykladowa cent zabiegu; łydki, bikini całkowite czy twarz 199zl a po zniżce jug ok 180zl wiec nie jest to duzo a efekty sa jug po pierwszym zabiegu! Moj mail: calineczka391@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A któraś próbowała działać laserem vectus? Byłam w klinice Estetic i doktor Zawodny zaproponował mi właśnie takie rozwiązanie... Nie chcę wydawać pieniędzy na marne, więc dlatego szukam info na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam chenie poznam naturalna kobiete z okoli poznania piszcie smiaslo dziewczyny bili1977@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam DROGIE PANIE ! Rozumie Was że to problem dla Was te nadmierne owłosienie. Jestem facetem 44 latek i za moich czasów jak byłem dorastającym podrostkiem to kobiety się nie depilowały i na takich kobietach się wychowałem. Póżniej była żona też się nie depilowała i było mi z tym bardzo dobrze. W chwili obecnej jesteśmy po rozwodzie a ja nie mogę sobie znaleść kobiety z naturalnym zarostem a z wydepilowaną nie mogę się spełnić. :(( Jest dużo facetów którzy wolą naturalne kobiety. Jeśli któraś z pań jest samotna i Chciała by mnie poznać a ma problemy z nadmiernym owłosieniem to serdecznie zapraszam do kontaktu ze mną ! (mi Twoje owłosienie nie będzie przeszkadzało ) To mój email --- MARIODRIV@WP.PL Jestem z lubuskiego ale kilometry nie grają roli. A dla PAŃ RADA - porozmawiajcie ze swoimi facetami może im to nie przeszkadza ! POZDRAWIAM WSZYSTKIE SMUTNE PANIE ! MARIUSZ ! ______._______e$$$$$$$$$____ ____e$$$$e____$$$$$$$$$$$$___ ___$$$$$$$u__u$$$$$$$$$$$$___ __e$$$$$$$$__$$$$$$$$$$$$$___ __$$$$$$$$$__$$$$$$ .$$$$$___ __$$$$$$$$”__$$$$$ . $$$$$____ __$$$ .$$$____$$$$$$$$$$”____ __$$$. $$_____$$$$$$$$$______ ___$$$$*_______*$$$$*”_______ _$___________________________ _$e__________________________ _”$$______________________e$_ __”$$u_________________.e$$__ ___”$$$e.___________.e$$$*___ _____*$$$$$eeeeee$$$$$$$”____ _______”$$$$$$$$$$$$$*_______ ___________”"***”Pozdrawiam i uśmieszek dla WAS zostawiam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja mam ten sam problem jezdzilam do lekarzy i zaden jeszcze nie pomogl mi malo ze mam na calym ciele te wloski ciemne i musze wszedzie golic to jeszcze wcale nie moge przytyc jestem strasznie chuda i poce sie wy nie macie takich objawow? niby wyniki wszystkie mam dobre ale te objawy mnie juz mecza nie wiem jaki lekarz naprawde by mogl mi pomoc :(az sie nie chce zyc z takim czyms cale zycie golic sie maszynkami a po nich jeszcze gorzej te wlosy rosna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Live_before_u_die
Witam, dyskusja podjęta dawno temu, natomiast może ktoś to jeszcze czyta. Jestem 16-letnią dziewczyną, która ma podobny probem do dziewcząt wypowiadających się. Owłosienie ciemne, w miejscach typowych dla mężczyzn, ale uwierzcie, znam parę osób z podobnymi "problemami". Naprawdę nie ma się czym przejmować dziewczyny, odradzam depilowania meszku, bo to tylko pogorszy sytuację. Jesteśmy ludźmi każdy ma swoje problemy i kompleksy i wierzcie lub nie ludzie nie zwracają tak na to uwagi. Czy wam przeszkadza kiedy widzicie np. idącą otyłą kobietę? Dla niej to może być wielki problem i kompleks, a ludziom to nie przeszkadza i akceptujemy ją taka jaka jest. Więc myśle że problem z włoskami to podobna sprawa. Wystarczy to zaakceptować tam gdzie trzeba podgolić golimy, tam gdzie nie zostawiamy w świętym spokoju. Obracajmy to w żart trochę dystansu, szczególnie my nastolatki. W okresie dojrzewania hormany buzują i płatają figle. Lepiej się tym nie przejmować, a problemem zająć się póxniej bo może się okazać to przejściowe. Przejmujecie się znajomymi? Tym bardziej źle. Prawdziwi przyjaciele, akceptują nas nie obgadują wiec to też świetny test by sprawdzić kto docenia naszą osobowość a nie wygląd. Pozdrawiam PS Przepraszam, że tak chaotycznie piszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Nadmierne" owłosienie u kobiet, szczególnie u brunetek to po prostu rodzaj urody. URODY. Przestańcie więc ingerować w naturę i postarajcie się skupić na pozytywnych aspektach Waszej osobowości czy ciała. Depilacja sromu to dla mnie absurd. Wystarczy delikatnie myć, pielęgnować i przycinać odstające włoski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taka uroda? a ja jestem blondynka i dostałam nadmiernego owlosienia od tabletek anty :( brak mi już sił, nie wiem jak sobie z tym poradzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha i jak tu nie przejmowac sie jak na calym ciele u brunetek widac te wloski w nietypowych miejscach dla mezczyzn ja tam wole poradzic sie kazdego lekarza ktory pomoze mi zmniejszyc te owlosienie bo nie da sie z tym zyc i cale zycie golic cale cialo maszynka a potem grubsze odrastaja musi byc jakis lek zeby je powstrzymac.Nie wolno sie poddawac kobieta musi byc piekna i bez zadnych wlosow na ciele w nietypowych miejscach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej no dobra a której dziewczynie pomógł jakiś lekarz uporać się z tym problemem???? bo jakoś wszedzie czytam i nikomu nic nie pomogło, zadne kuracje hormonalne itd..... Moim zdaniem to owlosienie to walka z wiatrakami i nic nie daje zadne leczenie. No chyba ze jest taka dziewczyna to niech da znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×