Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kicia22

Nadmierne owlosienie

Polecane posty

Gość motylek wiosenny
Do krucjatta:) Brawo dla ciebie za pozytywne podejście do tematu, przeczytałam i dodałaś mi skrzydeł , mam nadzieję, że innym też , grunt to nie poddawać się:) mądrze i racjonalnie wybierac metody:)tylko mam jeden problem, po depilatorze wrastaja mi włoski i robia sie różowe krostki a to juz eliminuje mnie na plaży:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krucjatta
Ciesze sie, ze komus pomogl moj post :) Co do wrastajacych wloskow, dlatego zaprzestalam depilatora od kolan w dol, ale jest na to sposob, zeby zawsze sie deplilowac po kapieli i zrobic sobie peeling na udach i po wewnetrznej ich stornie, a jak nie peeling to chociaz mocno masowac skore, wtedy mniej wrasta. Gdzies to kiedys wyczytalam i jak sie depiluje, to tylko po kapieli. A i jeszcze jedno, jak rosna wlosy tutaj ponizej kostek na podpiciu to tez je depilatorem, a nie maszynka, bo sie i tam zrobi szczecina. I to samo robie na palcach u nog, tak, tam tez mi rosna wlosy, na tym duzym paluchu konkretnie mowiac. Wiadomo, ze sie nie da calkowicie, zeby nie wrastaly pojedyncze wloski mimo rego prysznica i masowaniu skory podczas mycia, dlatego jak juz sie pojawia, to mozna je jakos wydlubywac, czasem tak robie jak widze jakis wrosniety, np. igla. No wiem jak to brzmi, no ale jakos trzeba sobie radzic. I faceci to tez niewiadomo jak sie nie przygladaja na tej plazy czy cos, mialam wieeeeeelu facetow i tez sie krepowalam, ale naprawde, oni sa slepi, patrza na calokssztalt ciala, a nie ja kawalki skory. Zreszta lepiej isc na plaze juz z takim jak sie jest dluzej, bo taki poczatkujacy moze sie faktycznie przygladac ;) Potem juz nie zwraca uwagi. Tak wiec widzicie, sama mam taki problem, ale juz z nim tyle zyje, ze sie czlowiek przyzwyczail i sobie radzi, troche to czasochlonne, no ale da sie zyc bez wiekszych kompleksow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciągle gładka!!
Hejka Dziewczyny!!! mam ponad 30 lat i całe życie od kiedy pamietam mam za dużo włosów zawsze je ciągle goliłam miałam podrażnienia wstycdziłam sie chodzic w kostiumach co ja gadam w spódnicy wstycziłam sie chodzic czyli to samo co Wy wszystkie ale podobnie jak większosc dziewczyn nigdy nie narzekałam na brak męskiego zainteresowania i generalnie nigdy nikt mi nie powiedzial ze mu to przeszkadza chociaż nie mogl tego robic bo nigdy z zadnym facetem nie jedzilam nad wode nie chodziłam w miniówkach itd probowalam zdobywac ich inaczej!! i to jest droga do sukcesu w tej chwili mam kochajacego męża od prawie 10 lat trójke dzieci i jest zajebiście miałam robiony laser wszędzie całe nogi bikini pupa brzuch ręce .. trzy razy na więcej nie mialam kasy efekt utrzymał sie przez pół roku pozniej włoski zaczeły odrastac choc o wiele słabsze nie mam juz takich zaczerwienień jak kiedys a i częśto staram sie opalac nogi nie widac tak tych podraznień najgorsze są uda w moim przypadku na łydkach po laserze mniej wlosów rosnie ale te uda i bikini tragedia jakos nauczyłam sie z tym żyć spotkałam pare lasek z tym problemem po paru latach zwieżyłam sie mężowi z mojego problemu on mi bardzo pomaga kupuje najlepsze depilatory zajmuje sie dziecmi gdy ja sie oporządzam He He ciągła walka z tym dziadostwem mam ochotke kupic sobie ten laser do uzytku domowego ale chyba kolejna lipa do kolekcji.. nie wiem skąd to mam bylam u endokrynologa ale na wizycie sie skonczylo badan zadnych nie mialam i nie wiem czy jest sens robic hormonów zadnych nie moge przyjmowac takze to wszystko o kant d.. potłuc trzeba nauczyc sie z tym zyć nad morze jechac po konkretnym goleniu tylko bez podraznień a to uczynic to sztuka ja juz do tego doszlam głowy do góry i nie poddawajcie sie powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strasznie sie ciesze ze sa tu dziwczyny ktorym udalo sie znalezc meza czy chlopaka ktoremu to nie przeszkadza. Dajecie rade z goleniem i to jest wazne, mnie poprostu w tym wszytskim przeraza fakt ze do konca zycia bede musiala sie golic wszedzie zeby czuc sie komfortowo. Postanowilam kupic sobie depilator, ale mam dylemat ktory, gdyz znalazlam z Philipsa i z Brauna, oba sa dobre z tego co czytalam na ich temat. Chcialabym sie was poradzic, ktory wy byscie wybraly, biorac pod uwage: cene, firme i inne rzeczy oraz opinie na ich temat. Zamierzam kupic go sobie dopiero po wakacjach niestety, bo bede pracowala w wakacje i wtedy dopieroo bede mogla sobie pozwolic na wydetek z tym zwiazany. 1. Depilator Philips HP 6517 Satinelle Ice Premium: http://www.agito.pl/depilatory/philips-hp-6517-satinelle-ice- premium.0.329357.html 2. Depilator Braun Silk-epil Xpressive Wet & Dry 7681 http://www.agito.pl/depilatory/braun-silk-pil-xpressive-wet-dry-7681.0.408754.html Poradzcie mi, bardzo was prosze, bo skoro juz chce inwestowac w depilator to dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tym adresie http to ma byc bez spacji pomiedzy( ide-premium) bo nie otworzycie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek wiosenny
Ja też myślę o zakupie nowego depilatora bo mój braun(tańsza wersja) jest już zużyty i słabo goli, czytałam opinie na temat brauna i philipsa o których pisze polinda 1, osobiściezastanawiam sie nad zakupem depilatora firmy Remington, co sądzicie o Smooth&Silky 3w1 Remington EP6030?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
motylek wiosenny- ten depilator co ty podalas tez wydaje sie dobry, tyle ze nie jestem przekonana co do firmy. Ostatnio, chyba w środe na Tvn Style byly wlasnie testowane te depilatory i z Brauna wypadl najlepiej, bo prawie zadnego bolu, dobrze golil itd. Juz z Philipsa byl gorszy, no ale nie wiem, rob jak chcesz ja sie chyba zdecyduje na ten z Brauna bo jest wiecej pozytywnych opinii na jego temat, szkoda tylko ze tyle kosztuje. Ale z checia poznam opinie innych dziewczyn, a jak sie zdecydujesz na ten z Remingtona to czekam na relacje z jego sprawowania, pisalas ze mialas tez z Brauna tyle ze gorszy model i jak dobrze sie sprawowal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek wiosenny
polinda 1-mam depilator braun Silk-epil EverSoft Deluxe, kupiłam go ok.4 lata temu, mnie zawsze boli depilowanie, golił dobrze ale teraz niedokładnie, przepuszcza, bardzo się staram-kilka razy w jednym miejscu, może dlatego, że ostrza sie zużywają..., nigdy nie miałam innych niż braun ale to zawsze były te tańsze, mam ochotę na taki o którym piszesz z brauna ale jest drogi. Ja chyba kupię Remingtona słyszałam dobre opinie Remington EP6030 ok.250zł (podobne parametry ma braun o którym pisałaś -ok 350zł) ale na razie nie mam kasy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek wiosenny
Jak radzicie sobie z włoskami na piersiach?Ja miałam kilka a ostatnio mi przybyło , nie mam pomysłu co z nimi zrobić, wychodzą ze stroju kąpielowego (góra w stylu Push up) byłam na plaży-bardzo się krępowałam, ciągle poprawiałam miseczki stroju, myślałam o obcięciu nożyczkami ale pewnie będą jeszcze mocniejsze.... czy któraś z was ma taki problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maotylek wiosenny- Z tego Remingtona slyszalam ze nie sa dobre depilatory, ale to chyba zalezy od osoby, ktora go uzywa. Ja zdecydowalam sie na tego Brauna tylko dlatego, ze bede pracowala w wakacje i sobie na niego zarobie, a tak to zapewne kupilam bym najtanszy. Co do wlosow na sutkach, to tez mam i czasami penseta wyrywam, ale to strasznie boli wiec zadko to robie. Moja mam tez ma wlosy na sutkach i mowila ze obcinala nozyczkami i zrobily sie jeszcze dluzsze wiec mi odradzala obcinanie. Swoja droga te na sutkach to straszne utrapienie bo to wrazliwe strasznie miejsce. Nie wiem moze rozjasniacz, jakiejs dobrej firmy moznaby bylo sprobowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak hirsutyzm, wiemy wiemy ;) Ale ja sie doczepiac do tamtego tematu nie bede ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groszka 33
nadmierne owlosienie a hirsutyzm to dwie rozne rzeczy ale ok niech kazdy pisze gdzie chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek wiosenny
nazywam się Edward i mam żylastego członka :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groszka 33
mam pytanie jedna z was napisala ze goli sie wszedzie ale wszedzie tzn gdzie np plecy pupa klatka piersiowa itd tez ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciągle gładka!!
a ja Antoni i mam wilgotny odbyt 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciągle gładka!!
mnie goli na jajkach mój nowy chłopak 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek wiosenny
Do jakiegoś Edwarda-używaj własnego loginu a nie podszywasz się pod mój !!! motylek wiosenny!!, jestem oburzona jak portal pozwala użyc tego samego loginu!!!!!!!Czy ktoś wie o co tu chodzi!!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek wiosenny
Ten Edward podszywa sie też pod login Ciągle gładka, nudzisz się?, że wypisujesz tu głupoty!!!!!!!!!!!?Zmieniam login i tyle szkoda nerwów na wariatów na forach!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciągle gładka
..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groszka 33
..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
motylek wiosenny nie denerwuj sie takimi typami, zawsze sie jacys znajda ;) kurcze dziewczyny wypowiedzcie sie na temat depilatorow bo jestem ciekawa waszych opinii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hirsufan
Czytając to forum, wiem już, że dla wielu kobiet jest to duży problem... Nie przejmujcie się jednak aż tak bardzo, bo zapewniam Was, że przynajmniej część mężczyzn to zaakceptuję, a są też i tacy dla których ten nadmiar jest czymś pożądanym... Tak dla równowagi i małej poprawy Waszego samopoczucia... Ja od dłuższego czasu chcę poznać taką kobietę i niestety los się do mnie nie uśmiecha :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justkac
hej, od dwóch lat mierze się z tym problemem(nadmierne owłosienie brzucha i dekoltu). niestety nie występuje u mnie nadmiar żadnych hormonów po prostu mam taki urok... i musze z tym żyć, choć jest to bardzo ciężkie... pomóżcie mi jak mam to powiedzieć mojemu nowemu facetowi już ostatnio próbował pocałować mnie w brzuch ale mu się nie dałam bo nie wie o moim problemie... co mam robić sama mu powiedzieć czy czekać aż zauważy...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość casablankaa
ja mam 17 lat . nawet moje brwi są okropne musze je wyrywac codziennie, jeszcze 4 lata temu były ciemno brazowe a teraz są czarne zawsze jak ktoś mnie nie zna to pyta czemu je maluje już miałam z tym przykrości nie raz..pod pachami muszę się golić codziennie co jest dużym problemem bo drażnię skórę, meszek pod nosem co 2 dni jak byłam młodsza ogolilam je maszynką to byl wielkii bład teraz przerzuciłam się na pensetkę bo plastkami to trudno wyrwac twardsze i krótsze wloski , mam też cienutkie i jasne włosy na czole , brodzie, baczki, plecy dlonie , ręce bikini też oczywiście ale gole normalnie maszynką.. ale mam chłopaka prawie 20 lat i akceptuje to wszystko nie zwraca na to nawet uwagi ale pamiętam że mu powiedziałam na poczatku wprost że mam taki problem i nic sobie z tego nie zrobil. spokojnie opowiadam mu o moich włoskach i o problemach z nich związanych czasami nawet obydwoje się z tego śmiejemy np gdy zdarzy mi się nie ogolić nog :D albo jak się nie ogolę to po prostu mu o tym mowię i zero problemu... a moje koleżanki każda z nich widziała żadna się tym jakoś specjalnie nie przejeła, w szkole też pamiętam 2 razy uslyszałam od chłopaków z klasy że mam włosy na karku i wyśmiewali się z tego ale nie zwaracalam na to uwagi i poprostu mówię że tak już jest i tego nie zmienie niektorzy ludzie sa naprawdę wyrozumiali... Trzeba do tego podchodzić normalnie czasem z humorem a nie płakac po kątach to rzadne rozwiazanie :D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość casablankaa
a i nie mam zamiaru błąkać się po lekarzach zawsze odpowiedz jest taka sama lub podobna nie zamierzam się truć tabletkami bo to tylko psucie sobie zdrowia :D jeżeli Cię nie akceptują to trudno widocznie nie jest to osoba godna twojego towarzystwa... takie moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Casablancaa podziwiam- jesteś bardzo mądra jak na swój jeszcze mlody wiek. Wiele starszych dziewczyn powinno się od Ciebie uczyć :) Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś o seksie z solidnego i sprawdzonego źródla, to polecam stronę http://seksbaza.com/ Piszą tam między innymi o jakości ludzkiej spermy w Polsce- można się dowiedzieć ciekawych rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Timon i Pumba
Też mam ten problem, włoski w linii od pępka w dół, wokół brodawek, i chyba z 3 na brodzie, ale te na brodzie nie rzucają się jakoś bardzo w oczy. U endokrynologa byłam i dowiedziałam się, że to hirsutyzm idiopatyczny, czyli nie związany z żadnymi zmianami hormonalnymi. Chociaż uważam, że lekarz trochę mnie olał. Zlecił tylko badanie testosteronu wolnego, bo podobno tylko on jest aktywny biologicznie i może za to odpowiadać. A z tego co czytam to miałyście całe serie badań. Kazano mi też zrobić badania tarczycy i aTPO wyszło wysoko ponad normę. teraz biorę hormony na tarczycę i jedyne co obserwuję to to, że włosy z głowy wyciągam sobie garściami, po cichu liczę, że te z innych miejsc tez wypadną. Dowiedziałam się także, że przy problemach z tarczycą można mieć za wysoką prolaktynę, a ona też może odpowiadać za zbyt duże owłosienie. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od zawsze miałam więcej włosków na rękach, kiedyś (podstawówka) było to dla mnie krępujące, bo wszystkie dziewczyny miały gładziutkie ręce a ja nie :( jestem ciemnowłosa wiec włoski też ciemne. Z czasem coraz gorzej, wybieram się na badania hormonalne bo to juz mnie irytuje. Mój chlopak to akceptuje i jemu nie przeszkadza ale źle się czuję z włoskami na brzuchu (linia od pępka w dół) na dolnej częsci pleców mam więcej niż kiedyś, delikatny wąsik mam, ale raz na miesiac potraktuje go woskiem :) i na pośladkach mam włoski... i wszystkie ciemne. Źle mi z tym jest i chciałabym się pozbyć, golić nie chcę bo to jeszcze pogorszy sprawę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm leki hormonalne to może być faktycznie jakieś rozwiązanie, zależy co zaleci Ci lekarz, bo nie każdy może je zażywać. No i używaj jakiejś dobrej i skutecznej metody depilacji, kup dobry depilator, który nie podrażni skóry, nawilżaj ją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×